תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עולם ההיאבקות מורכב משני עולמות שונים-הילים ופייסים.
    מה זה היל?
    היל הוא הבחור הרע של ההיאבקות. מטרתו היא להיות כמה שיותר שנוא על הקהל.
    ההיל יכול לבצע זאת בכמה דרכים-להשמיד את כל המתחרים שלו, לרמות בקרבות, לתקוף יריבם מאחור וכו'.

דוגמאות להילים מובילים בחברה כיום-אדג', אורטון, מר מקמהן, אומגה, קאלי ועוד...

מה זה פייס?
    פייס הוא הבחור הטוב של ההיאבקות. מטרתו היא להיות כמה שיותר אהוד על הקהל (למושג קוראים בשפת ההיאבקות המקצועית אובר).
    הפייס יכול לבצע זאת בכמה דרכים-לבצע באמפים מסוכנים ולהסתכן על מנת לתת שואו טוב שילהיב את הקהל, לנצח בהגינות, להפגין ספורטיביות כלפי מתחריו וכו'.

דוגמאות לפיסיים מוסילים בחברה כיום-סינה (הטופ פייס בעסק כיום), HHH, בטסיטה, ריי מיסטיריו ועוד...

ישנם גם הטווינרים, שהם הבחורים שלא נוטים לאף צד.
    דוגמה-קורט אנגל נגד מארק הנרי מרויאל ראמבל 2006-מארק הנרי היל. משום שהוא משמיד את כולם ומשחק לא הוגן, קורט ניצח אותו בעזרת שימוש בכיסאות.
    עוד דוגמאות: מתאבק שיורד על כולם ואומר שהוא הכי טוב אך לא מפחד מאתגר ומשחק נקי (קנדי),
    מתאבק שמחזיר להילים במשחק שלהם ומרמה להנאת הקהל (אדי גררו).

אחרי כל ההקדמה הזו, נעבור לאליפות הראשית בעסק כיום-אליפות ה-WWE.
    אליפות ה-WWE היא האליפות הכי נחשבת בעסק כיום עקב ההיסטוריה הארוכה שלו, הקרבות שנערכו על מנת לזכות בה והשמות הגדולים שהחזיקו בה.
    מתאבקים רבים החזקיו בחגורה, הילים ופייסים לסירוגין.
    מכיוון שזוהי האליפות הראשית של ה-WWE, מי שמחזיק בה בעצם מייצג את הפנים של החברה.

השאלה הגדולה של הדיון הזה-מה עדיף-שהיל יחזיק בחגורה הראשית, או שפייס יחזיק בחגורה הראשית? איך זה משפיע על הקהל? איך זה משפיע על פני החברה? האם יש הבדל ממשי ביניהם או כל עוד אין הבדל באופי האמיתי של האדם זה לא משנה?

דיון פורה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    רוב הקהל של היום אוהב יותר פייסים מאשר הילים זה עדיף שפייס יחזיק בחגורה הראשית.
    אם היל יהיה אלוף מרכזי הקהל לא יואהב את זה וישרוק לו בוז הוא שהוא יתחבר אליו בגלל שהוא אלוף מרכזי.

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי undertaker
    רוב הקהל של היום אוהב יותר פייסים מאשר הילים זה עדיף שפייס יחזיק בחגורה הראשית.
    אם היל יהיה אלוף מרכזי הקהל לא יואהב את זה וישרוק לו בוז הוא שהוא יתחבר אליו בגלל שהוא אלוף מרכזי.
    אז מה אם הם שורקים לו בוז? זה התפקיד של היל...
    בשנת 2003 HHH היה אלוף עולם כמעט כל השנה והוא עדיין מילא את האולמות במופעים של Raw.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    רוב הסיכויים שמי שיחזיק בחגורה הזו יהיה רנדי אז אם אכן זה יהיה הוא אני מעדיף אותו כפייס
    הייתה לו תקופה ממש טובה כפייס כשהחזיק בחגורה גם אם זה היה חודש ( תקנו אותי אם אני טועה)
    אם יש הזדמנות כזו בקרוב שנראה את רנדי מחזיק באליפות אני מאוד אשמח אם הוא יהיה פייס
    ולא הייל <_<
    אחלה דיון ירין
    אההה ועוד משהו אישית זה לא ממש משנה לי אם האלוף הוא פייס או הייל
    טוב כמעט, אבל בעיקר מיהו האלוף כמו סינה שממש נמאס ממנו מיצדי שיהיה הייל
    אין לי כוח אילו שינוי כלשהו יעזור לי לשנוא אותו פחות חחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    יפה רשמת. אני הייתי רושם בהתחלה שלוש ולא שתיים כי הזכרת טיונרים והם גם חשובים.

לפני שניגשים לדיון אני לא מסכים עם דבר אחד.
    אמרת שמטרתו של ההיל זה להיות שנוא על הקהל וזה לא כך.
    מטרתו זה להיות הרע, אבל הם גם צריכים להיות אהודים ולהביא קהל. יש קהל שאוהב הילים.
    זה עניין של סגנון.
    לכם לדעתי זה לא ממש נכון.
    סטיואציה שבה זה נכון יחסית היא כשהיל נלחם בפייס ומנסה שישנאו אותו כדי להוציא את הפייס אובר.

לגבי הדיון: לרוב זה פייס נלחם בהיל , וצריך להעביר את החגורה לכן לדעתי היא תעבור מיד ליד וזה יהיה טוב. יש פייסים שאני אוהב ויש הילים שאני אוהב.
    לדעתי עדיף שרוב הזמן יהיה פייס כי אני רוצה קרבות נקיים על החגורה.
    אבל מצד שני, בדרך כלל לפעמים ההילים "דורכים" על הפייסים וגם אם הם מפסידים הם קורעים והורסים אותם.
    אז זה לא ממש חד משמעי. צריך להיות ניידות לחגורה.
    (*אהם* סינה *אהם)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הזכרתי את הטווינרים כדרך אגב משום שהם פחות משמעותיים לדיון זה והם גם המעטים ביותר.
    הם גם הכי פחות בולטים, משום שלא נוטים לשום צד אז אין מה שמייחד אותם מבחינת אופי הדמות כל כך.

האמת שזה לא נכון מה שאמרת. אפילו סתרת את עצמך-מישהו ששנוא על מישהו אחד לא יכול להיות אהוד על ידיו. כל המטרה של הילים זה כן להיות שנואים על הקהל, והפסיכולוגיה מאחורי העיניין הזה הוא שהקהל בא לראות את הטובים מנצחים את הרעים. משמע הם כיביכול באים על מנת לראות את ההיל מובס והרצון הזה נובע מהשנאה אל ההיל...
    ברור שיש קהל שאוהב הילים, אבל אני מניח שאלו רק הסמארקים (איך אני שונא את המילה הזו, מזכירה נזלת).
    כמו שכבר אמרתי בפעמים קודמות, סינה מעלה את ערך החגורה כי כשמישהו יקח אותה ממנו, הוא יצא אובר בענק. אלא אם הוא ירמה.

עכשיו אני אענה על הדיון שלי:
    יש לכל צד את היתרונות שלו והחסרונות שלו-
    מצד אחד יכול להיות היל כמו בוקר, שינסיים כל הגנה על התואר בפסילה על מנת לשמור עליו, אך מצד שני כולם יביאו לראות מופעים על מנת לראות אותו מפסיד את התואר.

כשפייס אלוף, בדרך כלל מוציאים קרבות נקיים על החגורה שבהם מראים את הכישרון המלא של הסופרסטארים בלי שום שימוש בדרכי מרמה ובאים לראות את הפייס שומר על החגורה, אך מצד שני יש כאלו (ואני לא אחד מהם) ששונאים לראות מישהו מסויים מחזיק בתואר בלי להפסיד אותו וזה כאילו כל הגנה על התואר חסרת משמעות ביניהם כי התוצאה ידועה מראש.
    אני לא מאלה שרואים את זה ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני אוהב גיוון בהחזקות של התואר.
    פעם היל פעם פייס אבל אני הכי אני אוהב טוונרים.
    הם הולכים נגד כולם פייס או היל וזה נותן לצוות הכותבים מספר אופציות לסטורי לין.
    חשוב שהאלוף יהיה אחד משלושת המתאבקים הבולטים בבראנד.
    לצערי סינה פשוט הורג את החגורה וכלל עוד הוא אלוף הפיודים שלו מעניינים אותי כמו אליפות הנשים בערך.

שתף ב-Google+

הרשמה