תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    יקיר שבשומרון
    תגידו העכבר הזה טוב למשחקים ?http://www.ivory.co.il/product.asp?p...525&CatCode=88
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2007
    בטח אחי הוא אחד הטובים שיש..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    אני משתמש בעכבר הזה, מומלץ!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    יקיר שבשומרון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2007
    לא אחי... אני אישית ממליץ לך על ה Logitech® MX™ Revolution הוא עולה הרבה יותר אבל אם יש לך אז לך על זה...זזההה משהו לא מהעולם הזה..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אין כזה דבר "עכבר לגיימרים".. כאילו יש אבל רמת המשחק שלכם לא תלויה בעכבר... מספיק עכבר עם שני כפתורים וגלגלת... כמובן שהרבה לא יסכימו איתי אבל לדעתי נובים לא יכולים להאשים בהפסד את העכבר שלהם....

אה ואם כבר לגיימרים, אז אל תשכח שאם אתה גיימר אתה פשוט חייב עכבר אלחוטי.

ואני מחזק את התגובה של MAGNAT.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    יקיר שבשומרון
    כמובן ,צודק פשוט אני צריך עכבר שיהיה טוב לשנים ארוכות של משחק
    נראה לי שאני ילך על החוטי תודה לכולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    עכבר מעולה. גם הG5 ממש טוב (יש לי אותו) שניהם בערך עולים אותו דבר בskypc פשוט תבחר...

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    אין כזה דבר "עכבר לגיימרים".. כאילו יש אבל רמת המשחק שלכם לא תלויה בעכבר... מספיק עכבר עם שני כפתורים וגלגלת... כמובן שהרבה לא יסכימו איתי אבל לדעתי נובים לא יכולים להאשים בהפסד את העכבר שלהם....

אה ואם כבר לגיימרים, אז אל תשכח שאם אתה גיימר אתה פשוט חייב עכבר אלחוטי.

ואני מחזק את התגובה של MAGNAT.
    תגיד מה יש לך?

מאיפה אתה מביא את השטויות האלה שאתה אומר, מה זה אין עכבר לגיימרים? ההגדרה של העכבר MX518 הוא עכבר לגיימירים מפי חברת Logitech..

לעכבר גיימרים יש DPI יותר גבוה (למרות שלא קוראים לזה DPI , יש לזה שם אחר - נחשף על ידי סטייל-סרייס) שמקנה מהירות תגובה יותר גבוה. עכבר גיימירים הרבה יותר נוח למשתמש, ומעוצב בצורה שלא תפריע ליד וכו'..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שטויות?!?! טוב נתחיל בזה שאני יודע שיש עכבר לגיימרים... ואני יודע גם למה קוראים לו ככה...
    פשוט לפעמים זה לא משתלם לבזבז כל כך הרבה כסף רק בגלל שהוא נחשב "לגיימרים"...

אתה רוצה עכבר נוח? אין בעיה יש מלא... פשוט אני אומר שאם אתה קונה עכבר לגיימרים אז הביצועים שלך לא ישתפרו... הכל תלוי ברמה שלך.. אני לא התכוונתי שלא קיים כזה דבר עכבר לגיימרים.. אני רק התכוונתי שזה לא משתלם ו6 כפתורים בעכבר זה פשוט מיותר...

כמובן זה יכול להחשב יותר נוח לאחרים אבל זו רק דעתי....

ושוב פעם אם יש לכם הבנה קטנה יותר משל אנשים אחרים אז תקראו את ההודעה פעמיים...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    שטויות?!?! טוב נתחיל בזה שאני יודע שיש עכבר לגיימרים... ואני יודע גם למה קוראים לו ככה...
    פשוט לפעמים זה לא משתלם לבזבז כל כך הרבה כסף רק בגלל שהוא נחשב "לגיימרים"...

אתה רוצה עכבר נוח? אין בעיה יש מלא... פשוט אני אומר שאם אתה קונה עכבר לגיימרים אז הביצועים שלך לא ישתפרו... הכל תלוי ברמה שלך.. אני לא התכוונתי שלא קיים כזה דבר עכבר לגיימרים.. אני רק התכוונתי שזה לא משתלם ו6 כפתורים בעכבר זה פשוט מיותר...

כמובן זה יכול להחשב יותר נוח לאחרים אבל זו רק דעתי....

ושוב פעם אם יש לכם הבנה קטנה יותר משל אנשים אחרים אז תקראו את ההודעה פעמיים...
    מה קשור התגובה הזאת? אין מה לעשות, עכבר גיימרים מיועד לעכבר גיימרים - שימוש נוח ביותר.
    לא צריך להתקצן ולקנות עכבר מיקרוסופט, הבן-אדם רוצה דעה על העכבר הזה, סה"כ זה עכבר לא יקר שישמש אותו בנוחות ואפילו יקדם אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני אמרתי את דעתי בקשר לכל אלא שקונים עכבר באיזה 10000 ש''ח וחושבים שהעכבר ישפר להם את הביצועים במשחקים...

עכבר מייקרוסופט זה באמת לא מומלץ...

ואם אתה מחפש עכבר איכותי אז רק LOGITECH...
    בשביל גיימרים רצוי עכבר אלחוטי כי זה יחסוך ממכם את ההסתבכות עם הכבלים ואת העניין ש העכבר לא מגיע לאן שאתם רוצים...

ואם כבר אז דעתי על העכבר הזה שהוא עכבר יחסית לא יקר,נוח,ישמש להרבה מאוד זמן וכל הדברים שאתה רצית שיהיה בו לפי הנושא,בקיצור עכבר מומלץ...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    אני אמרתי את דעתי בקשר לכל אלא שקונים עכבר באיזה 10000 ש''ח וחושבים שהעכבר ישפר להם את הביצועים במשחקים...

עכבר מייקרוסופט זה באמת לא מומלץ...

ואם אתה מחפש עכבר איכותי אז רק LOGITECH...
    בשביל גיימרים רצוי עכבר אלחוטי כי זה יחסוך ממכם את ההסתבכות עם הכבלים ואת העניין ש העכבר לא מגיע לאן שאתם רוצים...

ואם כבר אז דעתי על העכבר הזה שהוא עכבר יחסית לא יקר,נוח,ישמש להרבה מאוד זמן וכל הדברים שאתה רצית שיהיה בו לפי הנושא,בקיצור עכבר מומלץ...
    פפחחח תמיד התגובות שלך היו טיפשיות, אבל זאת כבר ברמות מטורפות שגרמה לי לצחוק. יש לך ידע בחומרה בכלל?

ראית פעם עכבר גיימרים שהוא אלחוטי? איפה אתה חי. עכבר גיימרים חייבים עם חוט, שלא יתנתק וגם שתהיה תקשורת נתונים הרבה יותר מהירה מאשר אלחוטי.

עכבר MX518 עולה 220 שקל איפה שהוא הביא, ואני משוכנע שאפשר למצוא בערך במחיר של 200 אם יחפשו טוב. העכבר זול וממש לא עולה 100000 ש"ח - כפי שאמרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שוב פעם... תקרא פעמיים... בחומרה דווקא אני מבין מצוין בעכברים פחות... ובכלל אני אמרתי שיש אנשים שקונים עכבר במלא כסף(לא 100000 זאת רק הייתה דוגמא...) וזה לא משתלם על העכבר הספציפי הזה אני לא דיברתי... פשוט אני רגיל שהרבה אנשים קונים אלחוטי בגלל זה אמרתי כך...
    שוב פעם בכל מה שקשור לחומרה יש לי הבנה טובה ... ורק בציוד היקפי אני לא משהו (עכבר,מקלדת). כך או כך אם כל ההודעות שלי היו מוזרות אז לא היו אומרים לי תודה או ח''ח .

בכל מקרה אני משתדל לעזור ומביע את דעתי בנושא.. אז במקום לתקן אתה תוקף אותי?
    אז? נכון שבעכברים אני פחות מבין.. אבל בכל הנושאים האחרים שקשורים לחומרה אני מבין ובכלל עכשיו אני משתדל ללמוד כמה שיותר על ציוד היקפי שלא יהיו לי טעויות כאלה בעתיד...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    שוב פעם... תקרא פעמיים... בחומרה דווקא אני מבין מצוין בעכברים פחות... ובכלל אני אמרתי שיש אנשים שקונים עכבר במלא כסף(לא 100000 זאת רק הייתה דוגמא...) וזה לא משתלם על העכבר הספציפי הזה אני לא דיברתי... פשוט אני רגיל שהרבה אנשים קונים אלחוטי בגלל זה אמרתי כך...
    שוב פעם בכל מה שקשור לחומרה יש לי הבנה טובה ... ורק בציוד היקפי אני לא משהו (עכבר,מקלדת). כך או כך אם כל ההודעות שלי היו מוזרות אז לא היו אומרים לי תודה או ח''ח .

בכל מקרה אני משתדל לעזור ומביע את דעתי בנושא.. אז במקום לתקן אתה תוקף אותי?
    אז? נכון שבעכברים אני פחות מבין.. אבל בכל הנושאים האחרים שקשורים לחומרה אני מבין ובכלל עכשיו אני משתדל ללמוד כמה שיותר על ציוד היקפי שלא יהיו לי טעויות כאלה בעתיד...
    אתה אומר בעצמך שאתה לא מבין, נכון? אז אל תגיב. אתה רק עושה צחוק מעצמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אני לא מאמין למה שאני רואה מה אתם בגנון מזורגג? זה כולה עכבר מה כבר עשיתם מזה?
    *ננעל* לפותח הדיון אני מקווה שקיבלת את התשובה שלך: MX518 הוא עכבר מעולה וזהו..

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הרשמה