תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.05.2007
  עיר
  רחובות
  הודעות
  2,124
  קודם כל, קצת פרטים:

  למשחק למעשה יש שלושה סוגים של שליטה בזמן - הראשון הוא 'האטת הזמן'; השחקן יכול להאט את הזמן במצבים מסויימים למשך זמן מסויים ולנצל זאת לטובתו. הסוג השני של שליטה בזמן הוא 'הקפאת הזמן'; השחקן מקפיא את הזמן מסביבו ובניגוד ליכולת האטת הזמן, כאן האוייבים לא יזוזו בכלל. את שני היכולות הללו אתם יכולים לראות בסירטון הראשון שלקוח מהסינגל פלייר. השליטה השלישית בזמן היא - 'חזרה לאחור בזמן'; השחקן יכול להחזיר את הזמן לאחור.
  במולטיפלייר, השימוש בשליטה בזמן עדיין קיים אך בצורה קצת שונה; במקום להקפיא את כל השחקנים במפה ולאלץ אותם לחכות בעוד שאתם הורגים אותם, דבר שיהיה טיפשי וחסר היגיון לחלוטין, יהיו לכם שלושה סוגים של Chronos Grenades [ 'רימוני קרונוס' בתרגום חופשי ].

  כל סוג רימון מציין את סוג השליטה בזמן שהצגתי לכם מקודם. רימון להאטת הזמן, רימון להקפאת הזמן ורימון להחזרת הזמן לאחור. כאשר תזרקו את הרימון הוא ייצר מן שדה כוח אשר בתוכו הזמן ישתנה על פי סוג הרימון אשר זרקתם - אם זרקתם רימון להאטת הזמן, יופיע שדה כוח שכל מי שנמצא בתוכו פשוט יזוז לאט יותר, ככה אתם יכולים לנצל את השליטה בזמן לטובתכם.
  קייל פשל נתן דוגמא טובה לשימוש בהחזרת הזמן לאחור. כאשר יורים עליכם טיל במולטיפלייר, יהיה באפשרותכם לזרוק רימון להחזרת הזמן לאחור [בהנחה שאתם מהירים מספיק] וכאשר הטיל יכנס לשדה הכוח הזה, הטיל ישנה כיוון ופשוט יחזור אל מי שירה אותו.
  כמו כן, TimeShift מתגאה במערכת הגדרות מאוד עמוקה ומלאת אופציות למולטיפלייר. אתם תוכלו לשנות את מידת הגרביטציה במשחק, אתם תוכלו להפוך אקדח פשוט למשגר טילים קטלני ועוד אופציות שלא העזתם בכלל לחשוב עליהם.
  המשחק יוצא לאקס בוקס 360 ולמחשב ב-30 לאוקטובר בזמן שגרסאת הפלייסטיישן 3 תקבל את המשחק קצת אחרי.

  זה אפילו מעלה את הציפייה!


  ועכשיו - יש Preview חדש!!!
  http://www.ripten.com/2007/10/01/preview-timeshift/


 2. #2
  הצטרף בתאריך
  10.09.2007
  עיר
  תל-אביב
  הודעות
  5,322
  אני לא אקנה את המשחק....
  יהיו FPS הרבה יותר טובים ממנו....(לדעתי)

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  21.12.2006
  הודעות
  1,906
  גם אני לא חושב שאני יקנה...

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  07.09.2007
  הודעות
  214
  לא נראה מעניים כל כך (לדעתי)

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  14.09.2007
  עיר
  רמת גן
  הודעות
  600
  משחק סבבה, אבל יהיו טובים בהרבה ממנו.

הרשמה