תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    נראה לכם שיש קמצוץ רול פלי בסרבר?
    אוקי בוא נתאר לכם מה עבר עלי ב 30 דקות בתור קבצן נדבות בDMV שלא עשה רע לאף אחד:

אז אני יושב לי ליד החניה של מורי הנהיגה, וכל 30 שניות צועק "אני חסר בית זקן! נדבות בבקשה!!!"
    אז בא שוטר נחמד ונתן לי 10$. אמרתי לו תודה. עד כאן החלק הנורמלי.

בא אלי מישהו ואומר לי: "אני אביא לך באוטו". אני אומר לו "אני לא נכנס לרכבים של זרים... כבר ניסו לחטוף אותי פעם אחת. אני מוותר על הכסף." הוא התעצבן, נסע אחורה, ואז דרס אותי ונשאר עד שמתתי.

חזרתי למקום שלי, בא מישהו ונותן לי 300$. אני מודה לו מאוד, ואז הוא אומר לי "כנס לרכב". אני אומר לו "למה?" ואז הוא אומר לי "אני אתן לך בית בחינם"... אמרתי לו "וואי תודה! איזה בנאדם צדיק!!!". נסענו, והגענו למקום שכמעט חטפו אותי בו פעם (אתמול) אז אמרתי לו "יש לי דה-ז'ווה! אני לא אוהב את המקום הזה!!!" ויצאתי מהאוטו. הוא חוזר ברוורס, ומנדנד לי לעלות.
    אחרי איזה 4 נידנודים אמרתי לו לעזוב אותי או שאני אקרא למשטרה. אז הוא דורס אותי. סתם ככה.
    (דיברתי איתו בPM והוא אמר שהוא באמת התכוון להביא לי בית, ונפגע מהתגובה... אז אמרתי לו "אז בגלל שבן אדם טוב לב שרוצה להביא בית להומלס נפגע הוא מתחיל לדרוס הומלסים?" והוא הבין את הטעות וביקש סליחה.

חזרתי למקום שלי, ופתאום ליצן ועוד מישהו מתחילים להביא לי מכות בלי שום סיבה (הצלחתי לצלם את זה)
    ומתתי, שוב.

חזרתי למקום שלי, ומישהו התנגש בי איזה 3 פעמים (בנסיון לדרוס) צעקתי עליו "למה אתה מנסה לדרוס אותי?!" אז הוא רשם לי "שתוק!" רשמתי לו "זה בגלל שאני הומלס?!" ואז הוא רשם לי "אם לא תשתוק אני באמת אדרוס אותך!" אז עשיתי לו /fucku והוא דרס אותי ונשאר עד שמתתי. (אין לו שום קשר למאפייה או משהו... סתם מישהו שקיבל רשיון ומרגיש בעננים)

חזרתי למקום שלי והבריח אותי איזה מישהו עם דיגל (הצלחתי לברוח)

התנתקתי מהמשחק עם הרגשה של "אני לא בטוח שאני בכלל מתכוון לחזור לחרא הזה, עדיף כבר לפתוח משתמש גנגסטר כמו כולם ואז אולי להינות קצת"

עכשיו תסבירו לי, למה 90 אחוז מהשחקנים חוטפים אנשים כחלק מהיום יום? למה השאר פשוט לא יודעים RP? למה כולם משחקים גנגסטרים עצבניים שדורסים והורגים בכבישים ראשיים בלי שום התייחסות לרגשות של הדמויות שלהם בנוגע לרצח של אנשים אחרים בלי סיבה אמיתית? כי לא סמכו עליהם או כי מחו על זה שדרסו אותם 3 פעמים ברצף?

למה אני לא יכול לעמוד חצי שעה באותו מקום בלי לההרג 4 פעמים לפחות ולקבל כל דקה נסיון חטיפה?!?!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אין מה לעשות אחי-ישראלים לא ילמדו לשחק RP בחיים.
    צריך להחמיר במקום לתת קיק על NONRP או DM, לתת על זה באן מיידי.
    ורק אז אם נתנו לך באן לא מוצדק אתה רוצהלהסביר דבר עם האדמין ותסדר אתזה-אף אחד לא חייב לסבול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2007
    אה אתה ההומלס ההוא..
    מה הבעיה?
    תעשה רישיון לאקדח ותיקנה ומעם מתקרב אליך חשוד תוציא אליו את האקדח ותגיד לו להיתרחק עם לא אתה יורה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    נכתב במקור על ידי nirkaw2
    אה אתה ההומלס ההוא..
    מה הבעיה?
    תעשה רישיון לאקדח ותיקנה ומעם מתקרב אליך חשוד תוציא אליו את האקדח ותגיד לו להיתרחק עם לא אתה יורה
    חחחח הצחקת אותי. עם הרמת RP שלהם הם או יתחילו להרביץ לי ויצליחו להרוג אותי, או ירביצו לי ולא יצליחו, ואז יעשו עלי RK בפעם הבאה... (וכבר קרה לי שראיתי אנשים מכינים נשק באמצע קרב... שמעתם או ראיתם סרט על קרב יריות שבמהלכו אחד היורים הכין לעצמו מברזל רובה צלפים? פשוט הפסיק לרגע את הירי, יצק ברזל מותך, יצק ומילא כדורים והמשיך לירות?)

בדוגרי, צריך לעשות שכדור לראש או לחזה הורג במכה. ככה יתייחסו יותר ברצינות לנשק.
    ושהקנס מהבית חולים יהיה ענק. רק ככה אנשים כאן לא יעשו חישובים של מה עדיף, לשלם או למות... כי הרי כשמתים מאבדים רק 400... אז למה להם לשלם 4000 לשודד?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2007
    פשוט מאוד
    שישימו שוטר קבוע בdmv
    ןוךלא יזוז משם כי שם קורה כל הבאלגן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    הבעיה היא לא באכיפה של הפשעים אלא באכיפה של הנונ ארפי...
    שוטר לא יכול לעצור מישהו על נונ ארפי, או לתת לו באן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    כמו שרשמתי בהערה שבאשכול הזה:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1050893 אנשים פאקינג לא מבינים שזה איזור
    כפרי חמוד שבו כל האנשים צריכים להיות נחמדים, ורק כמה מפריעים לסדר. זה כבר יוצא שהם
    עושים מצב שהשרת לא רול פליי בגללם, אני יודע שאם זה בכלל יקרה אז זה יקרה עוד 3-4 חודשים,
    אבל רק אם נעבור גם לעיר LS עצמה זה יתחיל טיפה להיות יותר רול פליי, למרות שתמיד יעשו דיאמ,
    תמיד יהרגו אותך בגלל קללה, תמיד ותמיד ותמיד
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    חחחח אתה הומלס? יאללה אני בא לשים עליך מלח... (המבין יבין..)

סתם..

באמת מגעיל מה שנהיה, סוף סוף אחד כמוך בא ומשחק דמות מיוחדת שאפחד עוד לא עשה בשרת, שזה הומלס מקבץ נדבות, ומתעללים בך כמו אנלא יודע מה..? בושה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    חזרתי לשניה לדמות הקודמת שלי, וניסיתי למכור נשקים...
    אז זה מה שקרא:
    באה הדר סופרנו, נהגת אמבולנס ודורסת אותי.
    אני קם ואומר "זה מה שלימדו אותך בבית ספר לרפואה"?!
    אז הפרמדיקית הנחמדה יוצאת ומתחילה לתת לי מכות. בDMV!!!! מול איזה 7 אנשים!!!

כיוונתי עליה אקדח והתכוונתי לרשום "תתרחקי מכאן!"
    אבל פתאום אני קולט שהפרמדיקית התמימה שולפת עלי איגל ואז אס אמ ג'י ומפוצצת לי את המוח. (כמה פרמדיקים מחזיקים אס אמ ג'י באמבולנס?)

חזרתי ועמדתי בדיאמוי, פתאום איזה אידיוט מתחיל לתת מכות בלי סיבה ופוגע גם בי ובעוד אנשים, כולם בעטו בו למוות. (בצדק) ואז פתאום, אחרי שהכל נרגע, איזה חבר שלו (קטיו נראה לי) מגיע ויורה עלי עם דיגל! (איך הוא ידע שחבר שלו נהרג בלי מטאגיימינג?)

רשמתי במשחק שאני עוזב. אני אחזור עוד איזה חודש ואבדוק אם משהו השתנה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    עיר
    אשקלון
    אין מה לעשות עם זה... הם תמיד ישארו ככה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    אחי יש Report
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    אתה לא יודע לשחק RP בכלל אז אל תתלונן.
    ראיתי אותך בDMV והתחלת להציף ב "אני קבצן עזרו לי" כל 2 שניות ולא כל 30 שניות, ואז עלית לי על האוטו והתחלת לבעוט בו מהגג, אז לפני שאתה מדבר על אחרים תראה איך אתה משחק, אתה לא יודע לשחק RP.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    Freaky-G, תודה על המידע.
    אני אטפל בזה בעצמי.
    כבר חשבתי על שיטה שעבדה לי מצויין.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    מצחיק לראות ארגונים אזרחיים מסתובבים עם רובים ורוצחים אנשים, כשהם חושבים שהם המאפייה. (וגם המאפייה לא ממש עושה את זה כל היום, רק DMers עושים את זה)

בכל מקרה ממזמן תמכתי בגישה התוקפנית יותר, יותר באנים, יותר Warnings, כמעט בכלל לא Kicks. זה הדבר שיעשה שינוי הכי מהר, הבעיה היא שההנהלה מעדיפה שלא לעשות כך.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    טימקה-איך קוראים לך במשחק? הפעם היחידה שבעטתי למישהו במכונית עם הדמות הומלס זה כשהוא דרס אותי פעמיים ברצף וכבר הייתי מעוצבן מכל האנשים שסיפרתי כאן עליהם.

ודבר אחד בטוח: לא הצפתי. אם אמרתי יותר מפעם בחצי דקה זה כשמישהו התקרב ואז רשמתי לו משהו יותר אישי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.06.2007
    WTF

מה זה אומר הולמס?
    מה אפשר לקנות בית?
    איפו אני קונה בית?

ואם אני חוטף מישהו מה יוצא לי מי זה?
    ואיך אני חוטף אנשים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    נכתב במקור על ידי misha1002
    WTF

מה זה אומר הולמס?
    מה אפשר לקנות בית?
    איפו אני קונה בית?

ואם אני חוטף מישהו מה יוצא לי מי זה?
    ואיך אני חוטף אנשים?
    אין כרגע בתים...זה אומר שטכנית אין לאף אחד בית, אבל כמובן כשכולם משחקים במשחק כמו אנשים שכן יש להם בית...
    הוא לא בהכרח משחק מישהו שאין לו בית..הוא משחק דמות של הומלס שהיא יושבת ומקבצת נדבות כי אין לה כסף..
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.06.2007
    איך אני חוטף אנשים?

ומה יוצא לי מי זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    צודק אחי יש פה חלק גדול ב סרבר שלא יודע RP !!! זה מעצבן
    תילמדו לשחקקקקק
    Don_Mornando

אל תחלום על מה שאתה רוצה לעשות-
    תתעורר ותעשה את זה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    misha טוב שלא הפכת את הדיון הזה לדיון שאלות שלך.

שתף ב-Google+

הרשמה