תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    lair
    כללי:סוף העולם. זהו, לא מדובר בעוד משחק עתידני עם רובוטים בשנת 40 אלף לספירה. לא! גם לא מדובר על אסטרואיד או חללית שנוחת\ת מחר בבוקר ועליו חייזרים ירוקים קטנים שמפוצצים פרות ואנשים בשעות הפנאי, בזמן שהם חוצבים את מחצבי כדור הארץ... אז מה התקופה!?
    אי שם בשנות ה - 90 יצא סימולטור מגניב למדי תחת הכותר של רומח הדרקון, בו לראשונה, למרות היותו בעולם וירטואלי מגושם למדי, ללא עלילה ממשית, וגרפיקה די ...., עלינו על גב דרקון, עם רומח, ויכולות טיסה, ונלחמנו בקרבות אויריים קשים מול צבאות של דרקונים מעופפים. וואו. זה היה כיף. מתגעגעים ? חשבתם שאפשר לשפר ? עליתם פעם על דרקון?.. במשחק תוכלו לנסות את זה בפעם הראשונה!

עלילה: העלילה מתרחשת בעולם דמיוני, שנהרס על ידי אסון טבע גדול, כך שאל תצפו לאזורים אפורים מוכי קרינה, אלא לעולם שלם, ענקי, מלא בהרים ענקיים עטויי שלג, אגמים וימים רוויי מים, וערים מוקפות חומות אבן, ועתה הגיע זמן המאבק בין שני ציבילזציות, על המעט שנותר.

משחקיות: עקרבות דרקונים, מה הם עוד אפשר לעשות ? בכל רגע נתון אפשר לנחות על הקרקע בשדה הקרב מול מאות לוחמים, ולטגן אותם טיגון עמוק, כך שהמוראל של לוחמיך יעלה, או פשוט למחוץ אותם למוות. תענוג. טוב, אומנם בינתיים, קרבות הקרקע לא מרשימים כמו אלו באויר, באוויר הלוחם שרוכב על הדרקון יוכל לקפץ בין דרקונים ולהרוג את הרוכבים + הדרקונים עצמם, הדרך שהלוחם שהוא קופץ לדרקון אחר (בשביל לחסל אותו) הוא בעזרת רובה שרשראות אם קוץ גדול בסוף שניקע לדרקון בגוף וככה הלוחם יכול להיות בטוח שהוא יצליח לעבור לדרקון היריב. הקרבות האויריים הם מהטובים ביותר שנצפו אי פעם, בעיקר בגלל שה"מטוס" שלך הוא דרקון חכם ואינטלגנטי, שידע, להשתמש בטופריו, בזנבו, בכנפיו, וכמובן בפיו, המלא גזים דליקים, שבוערים היטב על עצמות יריביך. כאשר אתה מתחמם, ומבצע קרבות אויריים, לוחץ אינספור פעמים על הריבוע (כדורי אש קטנים), ועוד כמה קומבו -נציות, המסך נהפך אדום, ואז מגיע הזמן לתת את מכת המוות. תוכלו למשל לטרוף בנשיכה את הרוכב היריב, תוך כדי נעיצת טפרים בגבו של הדרקון עליו הוא רוכב, ולתת לו להתרסק בקול רועם באדמה... השליטה בו, החלק הכי כייפי, באמצעות השלט של PS3, קלה ביותר, עקב יכולת ההטיה של השלט, ובבכך מאפשר לחמוק בזריזות מנשיפות האש ההרסניות של דרקונים שאינם ידידותיים במיוחד כמוך, או לנסוק למטה ולרחף מעל המים, ולהרגיש את הטיפות.

גרפיקה: הגרפיקה הווו הגרפיקה!, הגרפיקה במשחק נראת טוב המשחק נותן מראה אמיתי בהחלט!, זה לא הכל כמו שאנחנו מכירים ברוב משחקי הטיסה אנחנו תמיד רואים הרים "מודבקים" מה שנגיד במשחק תכול אפילו ללכת אליהם!, המים האש ההרים החרבות הדרקונים האנשים וכל מה שנשאר ניראה טוב ומציאותי.

סירטונים:
    טריילר:

גיימפלי:

זההווו!!!
    אני השקעתי אני רוצה תגובות!

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    יפה מאוד!
    הייתי ממליץ להגדיל את הכתב, כי קשה לקרוא ככה.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    חחח.. תודה
    אני רוצה עוד תגובות אני השקעתי!

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    אחלה סיקור!
    באמת חשדתי במשחק הזה ולא ידעתי אם הוא טוב... אבל עדיין מרגיש שלא אמרת חלק משמעותי וחשוב...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    למה מה חסר לך אני יכול להוסיף..

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    אחלה תודה רבה!
    רק אם הוא היה מקבל מעל 8 בgamespot הייתי קונה אותו 4.5 זה מוגזם.
    נ.ב אם אפשר באמת להגדיל את הכתב זה יהיה אחלה .

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    סיקור מעולה, קצר ולעניין, ומסודר.
    אני חושב שגודל הכתב מעולה, ובכך הסדר של השורות נשמר טוב והכתבה נראית טוב ונוכה לקריאה.
    הייתה יכול לזרוק כמה מילים על כך שהמשחק קיבל ציונים מאכזבים ולכן הצפייה בשבילו ירדה.

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    אחלה סיקור ונשמע גם אחלה משחק אבל ככל הזכור לי זה לא מה שהביקורת אמרו......

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    יפה מאוד!!!
    אוסיף אותו ל"V-October" בתור קינוח של סיקור על משחק ספטמבר...
    יפה מאוד!!!

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    יפה מאוד!!!
    אוסיף אותו ל"V-October" בתור קינוח של סיקור על משחק ספטמבר...
    יפה מאוד!!!
    מה זה יהיה במגזין v-play ????

הרשמה