תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 44
    הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    שרונה
    שלום לכולם,
    אני רוצה לעלות לדיון נושא שמציק לי תקופה ארוכה ועכשיו יותר מתמיד משום שקיבלתי בגללו BEN.
    בוא נתחיל עם הסבר קצר.
    כאשר מדברים על BASE RAPE הנחת העבודה שלי היא ואני מניח, ששל כולם היא כזאת שמדבור על
    קבוצה א' שיש לה את כל הדגלים ומבצעת מספר פעולות בתוך בסיס שאינו ניתן לכיבוש (ארטילריה,ידוי רימונים, כניסה רגלית או ממוכנת לתוך בסיס UNCAP),בקיצור מבצעת אנדלמוסיה בתוך ה UCAP BASE של קבוצה ב' ואינה מאפשרת לה להתארגן או לעשות SPAWN נורמלי. (ואני מקווה שכולם מבינים זאת כך).
    עכשיו השאלה שלי היא כזאת, האם צלף (קבוצה א'),שיורה לעבר צלף (קבוצה ב')
    (שנמצא על עמדה וגם הוא מבצע ירי לעבר קבוצה א',אך נמצא בתוך UNCAP) ,ומוריד אותו, מבצע בעצם BASE RAPE ודעתי היא לא! (כמובן כל עוד הוא אינו מבצע SPAWN KILL)
    מדוע?
    קצב האש של צלף נמוך (טעינה ארוכה) בניגוד לארטילירה ורימונים (שניתן לידות בשפע),
    רדיוס הפגיעה נמוך (כדור=אדם) בניגוד לארטילריה ורימונים(פגז,רימון, קוטלים מספר רב של חיילים ).
    בנוסף מצלף ניתן להיסתתר בניגוד לארטילריה, מה עוד שתזוזה פוגעת באפקטיוייות של הצלף (מטרה נעה),
    ולכן בניגוד לשאר הדוגמאות צליפה בניגוד לארטילריה,רימונים וכניסה רגלית או ממוכנת אינה BASE RAPE.
    ולאחר כל ההקדמה הזאת, אסביר את מה שקרה לי היום,
    היום שיחקתי בג'לאלאבאד, אני התמקמתי, באזור הדגל של ה RIVER, היכן שניתן לעבור בין ה RIVER לOUT POST מאוחרי סלעים, שיחקתי בדיוק שתי דקות כאשר על הכוונת הצלב שלי הופיע
    SPIKE-DUDE (שלימים הסתבר לי כ-ADMIN) שמיקם את עצמו על מגדל (בקומה העליונה בתוך UNCAP) וביצע ירי לעבר כוחותי וכמובן הורדתי אותו,
    יכול להיות שהמשכתי לירות, אך אך ורק לעבר אנשים שנמצאים מחוץ לבסיס (על ההר או היכן שה APC)
    אני יכול להגיד בלב שלם שמעולם לא נכנסתי לתוך בסיס UNCAP ומעולם לא ביצעתי עברה מהסוג הנ"ל או של SPAWN KILLING.
    לכן מעצבן אותי שמבינים את החוק בצורתו היבשה ולא את כוונתו של החוק.
    בנוסף, אני שונא ש ADMINS אומרים "הערתי לך", יאללה נו באמת מי קורא את הכתוב למעלה,כאשר האנדרנלין שלך זורם בכל הורידים ומה שמעניין אותך זה להוריד עוד אמריקאי מאניק מי יסתכל כלפי מעלה?!
    אם ADMIN יראה שמבצוע דבר שאינו חוקי (לפי דבריו) שיעצור.... כמו שקרה כבר מספר פעמים ויעיר את הערותיו, תאמינו לי שכך מושכים תשומת לב ואם וכאשר הדבר אינו משפיע... אז ורק אז להעיף קיבינימט את כל העברינים...
    כי רק אז ניתן להגיד שאדם הוזהר באמת (אפיל אם הוא הוזהר רק פעם אחת) .
    לכן אני חושב שצריך לעשות זאת ככלל לכל הADMINS באשר הם לבצע BEN רק למשתמש שממשיך לבצע עברה לאחר שהוא הוזהר כבר פעם אחת במשך הזמן שהמשחק נעצר.

מקווה לתגובות הגיוניות ובוגרות ולא של ילדים בני 12.5

NABOOT87
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    איזו מגילה
    אני מסכים איתך. הצעתי חוק לנושא הזה פעם אבל אמרו שיהיה קשה לאכוף אותו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    אוקי אני יחסית חדש בכל הנושא של האדמינים ככה שבדיוק היום לאחר שקראתי את כל ההסברים בפורום הנהלה העלתי בדיוק את אותה שאלה מה באמת נקרא בייסרייפ
    לדעתי נבו צודק, אני מבקש לא לשייך אותי ישר לצד של נבו בגלל שאני מאותו קלאן והוא חבר טוב שלי
    חוץ מזה אורן לא חייבים לתת קיק קודם ורק לאחר מכך באן אבל ל 24 שעות?
    במקרה ולא אז צריך דחוף לעדכן תרשימת העונשים בפורום.
    הבטחתם יונה - קיבלנו בולבול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    מסכים ב100%, לפעמים כשהאדמין בקבוצה הנאנסת האצבע יותר קלה על ה BAN.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    כותבים BAN ולא BEN

מסכים לכל מילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    פיספסת בגדול
    אני עצרתי את השרת לדקה וכתבתי הסבר מאד ברור לגבי מה שיקרה אם הברדק יימשך.
    הרבה הפנימו ונסוגו, יותר מדי לא.
    זה כתוב בכל מקום אפשרי - NO BASERAPE!!!!
    אם אתה רק שם את הכוונת שלך על הבסיס הזה, זה כבר שווה באן.
    קיקים - נתתי 7-8 לפני שעצרתי את השרת להזהיר, מצטער שאנחנו לא בלו"ז שלך
    לבוא ולהגיד שירית על ה UNCAP כי ירו עליך משם (תוך כדי בייסרייפ עצבני של כל השרת), זה ממש חוצפה.
    אתה לא אמור לשכב עם סנייפר וכוונת על הבסיס הזה מלכתחילה
    לגבי סנייפר מה סנייפר אפקטיבי או לא, יש לי רק דבר אחד להגיד - בחיאת דינאק תפסיק לזיין ת'שכל.
    הבאן הוא לשבוע לכל מי שהשתתף בחגיגה.
    אגב, אתם ביקשתם ג'לאלאבד 64, המחיר זה להתאפק טיפה.

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי deltoid23
    זה לא נכון יש הוראות מפורשות איך לפעול בנוגע לbaserape העיניין שהאדמינים לא יכולים לדעת באותו זמן מה קורה בקבוצה השניה אם זה ארטליריה אפשר לדעת או אם סאוד נכנס לשם גם אפשר לדעת אבל באמת שקשה לדעת מה קורה בבסיס של הקבוצה השניה, ברגע שיש דיווח אנחנו נותנים באנים חופשי ותאמין לי אנחנו מחלקים באנים המון ובן אדם שעבר על החוקים ולא קיבל באן יקבל באן אחר כך, אף אחד לא ניצל מזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי deltoid23
    הרגע זכית באות האידיוט המצטיין וכן מקום שמור בשיט-ליסט.
    ה"אדמין" זרק בערך 6 שחקנים MEC בסיבוב הראשון בתור US, ובסיבוב השני בערך פי שניים (כמעט חצי קבוצה).
    אז:
    א. אתה אידיוט (לצי ששכח)
    ב. יותר מעצבן להיות ב-MEC כשעושים שם בייסרייפ - אתה יושב מאחור בעמדה וכלום לא קורה.
    ג. יותר קל לזרוק מהקבוצה השניה כי אתה רואה אותם מולך. כדי לעשות את זה בקבוצה שלך אתה צריך להיות קומנדר
    ד. אידיוט כבר אמרתי

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    שרונה
    ראשית תן לי לציין שהתגובה שלך שקולה לילד בכיתה ד'.
    ומה אם אני אגיד לך שנכנסתי למשחק לאחר שנתת את ה BANS ? ולאחר שעצרת את המשחק?
    הא?
    ילד אידיוט?-רק על זה צריך לשלול לך את ה ADMIN! תתבגר כבר!
    זה לא משנה כמה פעמים העפת או עצרת, מבחינתי עצירה=הזהרה ואם לא הזהרת אותי לפני שהעפת
    (ויותר גרוע נתתי לי BAN) אז בעצם אתה סתם ילד קטן עם כוח ביד שרוצה להעיף אנשים בגלל שהקבוצה שלו לא מצליחה לשחק.
    נ.ב
    תעשה לי טובה, אתה לא הערת לי ושנינו יודעים את זה (כשעצרת את המשחק, השם שלי היה כתוב?, לא נכון?!) אז על מה BAN ישר? ולפי מה שידוע לי BAN ראשון שווה יום אחד וגם אז צריך לקבל KICK לפני ורק לאחר מכן BAN לשבוע... אז על מה קיבלתי שבוע?
    כך שאני קורא לשאר ה ADMIN לשים לב לאי צדק שנוצר פה. אתה לא יכול להעיף סתם אנשים כי אתה חושב שהם עשו משהו לא בסדר... תוכחי זאת ויש דרכים.
    with greet power come great responsibility.
    אני קורא לעמוס לעשות סדר בנושא.
    ואני עדיין חושב שיריה עם SNIPER על UNCAP אינו BASE RAPE.
    ושוב אני רוצה להדגיש שאין לי בעיה שתתנו BAN אבל קודם תזהירו את אותו אחד שהולך לעוף (הודעה KICK) ולא ישר BAN לשבוע כמו שהיה לי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2007
    נכתב במקור על ידי Derlogh
    אוקי אני יחסית חדש בכל הנושא של האדמינים ככה שבדיוק היום לאחר שקראתי את כל ההסברים בפורום הנהלה העלתי בדיוק את אותה שאלה מה באמת נקרא בייסרייפ
    לדעתי נבו צודק, אני מבקש לא לשייך אותי ישר לצד של נבו בגלל שאני מאותו קלאן והוא חבר טוב שלי
    חוץ מזה אורן לא חייבים לתת קיק קודם ורק לאחר מכך באן אבל ל 24 שעות?
    במקרה ולא אז צריך דחוף לעדכן תרשימת העונשים בפורום.
    אחרי ששחקתי אתמול שמתי לב שאתה ממש ממש חדש ושזה לא ככ מתאים לך ...!!

מנהלים תבינו ריבוי ADMINים זה לא טוב

ובכלל יש תופעה של ניצול לרעה של ה"כוח" שלכם כADMINים (לא לכולם) וזה מתבטא ביחס כלפי שחקנים

-הבדל בין רשת \שרת מאובטח לבין פחות מאובטח הוא 20שניות

-למה יש ארטיק בטעם מסטיק אבל אין מסטיק בטעם ארטיק
    -אל תשתינו על הגדר החשמלית!
    -יש ימים שאתה חרק ויש ימים שאתה השמשה הקידמית!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    שרונה
    דווקא לא חודש, אבל אין לזה קשר,מי שעושה BASE RAPE כמו שציינתי למעלה צריך לקבל הזהרה ואם הוא ממשיך KICK ועם הוא עדיים ממשיך BAN ליום, כפי שה-ADMINS קבעו לעצמם.
    בנוגע לנושא השני שהעלת אני מסכים לכל מילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    יש כאן בכלל בעיה בעובדה שיש סנייפר בבסיס ה UNCAP והוא מוריד אנשים אחרים.
    אז מה נעשה? נתחבא ונקווה שהוא יפסיק לירות?
    אני חושב שגם לתקוף מUNCAP זה לא בסדר .. כיא ז אה "מוגן" ולא יכולים לירות עליך.
    כל החוק הזה בעייתי, ואם אני נמצא בUNCAP על איזה מגדל עם צלף ומויד אנשים חופשי.. אני מרשה לכם לירות בי גם.
    עכשיו, מה פתאום אתם נותנים באנים לשבוע רק בגלל שכמה אנשים כבר קיבלו אזהרה. אתה צריך לנהוג בכל אחד מההתחלה באותו המדרג. אם תתחיל להתעצבן ולשכוח שכל מישהו שנכנס לשרת הוא מישהו אחר, אז בטח שכולם יקבלו באן לשבוע על העצבים שלך. ברגע שאתה אדמין orend אתה מקבל אחריות גם לשים לב מול מי אתה משחק ומי עושה את הבעיות, ויש סדר מסויים לפני שמתחילים להעיף אנשים לשבוע, וחשוב לשמור על הסדר הזה עם כולם.
    עשית משהו לא תיקן מבחינת המדרג- תקן את זה. אל תתחבא מאחורי הגישה של "אני אדמין אז מותר לי הכל".
    מקווה לראות איזו תגובה בוגרת מצידך... ולא משהו בסגנון "הרגע זכית באות האידיוט המצטיין וכן מקום שמור בשיט-ליסט.".........
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    נכתב במקור על ידי naboot87
    נ.ב
    תעשה לי טובה, אתה לא הערת לי ושנינו יודעים את זה (כשעצרת את המשחק, השם שלי היה כתוב?, לא נכון?!) אז על מה BAN ישר? ולפי מה שידוע לי BAN ראשון שווה יום אחד וגם אז צריך לקבל KICK לפני ורק לאחר מכן BAN לשבוע... אז על מה קיבלתי שבוע?
    כך שאני קורא לשאר ה ADMIN לשים לב לאי צדק שנוצר פה. אתה לא יכול להעיף סתם אנשים כי אתה חושב שהם עשו משהו לא בסדר... תוכחי זאת ויש דרכים.
    with greet power come great responsibility.
    אני קורא לעמוס לעשות סדר בנושא.
    ואני עדיין חושב שיריה עם SNIPER על UNCAP אינו BASE RAPE.
    ושוב אני רוצה להדגיש שאין לי בעיה שתתנו BAN אבל קודם תזהירו את אותו אחד שהולך לעוף (הודעה KICK) ולא ישר BAN לשבוע כמו שהיה לי.
    הוא לא היה צריך לציין שמות במשחק כשהוא עצר אם הייתה בקבוצה כלשהי במשחק והוא אמר
    לקבוצה שלך לסגת הייתה צריך לסגת.
    גם לי קרה מקרה דומה הייתי בקבוצה והייתי באותה מפה והתחאבתי באבנים עם הקבוצה שלי וירינו לעבר הבסיס לשל האמריקאים עד שאורן הופיע ואמר לנו לסגת גם אני לא הבנתי למה הרי זה לא בתוך הבסיס זה היה לא קרוב.
    אולי תשימו גבולות לבסיס UNCAP איפה אפשר לדרוך ואיפה לא? אם זה לא לעבור את האבן הזאת או הקיר הזה או בניין רק שיתן גבטולות
    Smart_Bullet

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    alik24(22)
    אז מה בעיה בדיוק אני חדש במשחק, אבל אתה יודע אין לזה ממש קשר, לזה שאני אדמין
    אני בן 20 לדעתי לרוב בוגר ואחראי, מהעבודה שלי בצבא אני ממש יודע המ זה אחריות
    ותאמין לי בישביל להיות אדמין לא צריך להיות שחקן ותיק במשחק,
    כל הקטעים התכניים באים עם הזמן אז מה הבעיה?

הבטחתם יונה - קיבלנו בולבול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2007
    alik24(22)
    אז מה בעיה בדיוק אני חדש במשחק, אבל אתה יודע אין לזה ממש קשר, לזה שאני אדמין
    אני בן 20 לדעתי לרוב בוגר ואחראי, מהעבודה שלי בצבא אני ממש יודע המ זה אחריות
    כל הקטעים התכניים באים עם הזמן אז מה הבעיה?

לא אמרתי שאתה חסרי אחריות או משהו בסגנון יותר נכון לא אמרתי כלום בשביל לפגוע או להעליב .
    אני חושב וזאת רק דעתי ואולי לא הרבה יסכימו איתי אבל צריך ורצוי להיות ותיק במשחק בשביל זה.
    כי אני משחק במשחק הזה כבר המון זמן
    וכל פעם מחדש אני נתקל משהו שלפעמים קשה להסביר ורק בגלל זה אני חולה על השחק הזה

אז אני חושב שרצוי להיות גם ותיק בנוסף לאחריות ורציניות
    שיהיה לך בהצלחה בתפקיד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    תל אביב
    )
    אז מה בעיה בדיוק אני חדש במשחק,אני אדמין

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLEASE SHOT ME

עורב צנחנים
    מרץ 08 עד מתי!

משהו קטן בשביל מישהו שאני לא סובל BLACK V או משהו כזה
    כי הוא טמבל שבוכה על חתימות כאלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    אדמין צריך להיות שחקן עם ימבה נסיון וקלאס

מצטער אין לאדמינים הנוכחים לא מזה ולא מזה.

ריבוי התלונות מעיד על מה שאני אומר, הבעלים צריך להסיק מסקנות...

או לחילופין לשים זין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2007
    נכתב במקור על ידי dE.pwnA
    אדמין צריך להיות שחקן עם ימבה נסיון וקלאס

מצטער אין לאדמינים הנוכחים לא מזה ולא מזה.

ריבוי התלונות מעיד על מה שאני אומר, הבעלים צריך להסיק מסקנות...

או לחילופין לשים זין
    זה בדיוק מה שכתבתי כמה הודעות למעלה
    אבל אין לי כוח להתווכח עם אנשים
    מסכים..!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    שרונה
    אני מסכים עם כל מילה ש LARVA אמר.
    צריך להתיחס לכל משתמש כמדרג בפני עצמו.
    בנוגע למה ש BF-MAN אמר.
    אני לחלוטין לא מסכים איתך, אם יש קבוצה שעושה BASE RAPE אז להגיד לקבוצה ,שוב
    כשאני אומר BASE RAPE אני מתכוון לכניסה לבסיס.
    כשSNIPRE יורה לכיוון הבסיס הוא לא תמיד יכול לדעת האם האדם שלעברו הוא יורה נמצא בתוך הבסיס או מחוצה לו (גבולות גיזרה).
    לכן כדאי לתת הזהרה שמית...
    עכשיו לגבי ADMINS חדש במשחק או לא, האמת ממש לא אכפת לי כל עוד הADMIN הוא בן אדם שפוי- ולא בן-אדם עם אצבע קלה על ההדק.
    שבוע!!!! על מה?!??! על זה שהורדתי בן אדם אחד והועפתי ללא אזהרה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2007
    זה מצחיק איך יום אחד מתבכינים שאין שיטור בשרת וביום אחר שיש יותר מידי.....

אורן אל תתיחס יותר מידי....אני מניח שאתה רואה את אחת הסיבות למה הבעלים הקודמים של שרת הראנק התחרפנו......

בפליאה רבה ולשם שינוי אבל אני מסכים באופן כללי מאד עם מה שאבי אומר.
    J.S.M: War is an ugly thing, but not the ugliest of things, The person who has nothing for which he is willing to fight, nothing that is more importent then his own personal safety, Is a Miserable creature and has no chance of being free, Unless made free and kept free by the exertion of better men then himself.
    שתף ב-Google+

הרשמה