תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון

בכספת יש דיווח על תגובות של שחקנים אירופאים להרחבה, אפשר לומר בשמחה ותקווה רבה שהתגובות ברובן חיוביות.
    מעט מאוד בעיות, סינגל מאוד מושקע וציפיות שמתגמדות ליד המוצר הפועל.
    עכשיו נשאר לנו לחכות לתורנו לקנות את ההרחבה ולהנות ממנה

מה אתם חושבים ?
    האם נצתרך שדרוג למחשב ?
    שוב נהיה עם חוברת בעייתית בעברית ?
    ולמרות תחרות ההימורים עדיין לא ידוע מתי המשחק באמת יצא בארץ.

מי שהשיג כבר את ההרחבה מחו"ל ונתקל בבאגים יכול להכנס לפה ולדווח.
    דיווח שלם של שחקן שסיים את ההרחבה (ללא ספויילרים!).
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    מהקצת שראיתי (ולא לשאול מאיפה למה זה ברור ולא רלוונטי) הסינגל הולך להיות כל כך טוב. הפס קול הרבה יותר טוב ואיכותי, הבנייה הרבה יותר ריאליסטית ופחות נותנת הרגשה של הגבלה (למרות שההגבלה קיימת, אבל לא בצורה של צוקים לא מוגדרים ושיחים שמוצבים בצורה ממש לא ריאלסטית). הדיבוב מהקצת שראיתי טוב, והקיירנות (יש קיירנות מסויימת) היא תוסף נחמד ומרענן למשחק. המשחק בהחלט רץ יותר טוב ויותר חלק, בעיקר בקרבות, שלפני זה האמת נזהרתי לא להיכנס אליהם כי הייתי מפסיד את כל ההתחלה עד שהמחשב שלי היה מריץ את הקרב, עכשיו חוץ מפעם אחת לא היה לי בעיה של תקיעות. גם זמני הloading השתפרו. ראיתי כמה קסמים חדשים ונחמדים, כמה פיטים נחמדים גם כן. הגנסאי נראים ממש ממש ממש ממש ממש טוב. לקחתי אחד למשחק ההרחבה. כיף

עוד לא יצא לי להתנסות בקלאסים החדשים, אבל אני חושב שהבנתי מה החסרון שלRW (אני זוכר שהתווקחתי עם מישהו שאני לא מבין איך בנו קלאס שכל כך מחזק את הwizards בלי חסרונות). מספר הקסמים שלו ממש מצומצם (המבחר). אבל זה לא בעיה למצוא מגילות

אין ספק שהסיפור סוחף, ועדיין לא התחלתי אותו (אני מקווה, אחרת יש להם הרבה סברים לעשות למעריצים \: )

אה כן ומסכי טעינה חדשים. לדעתי, שיפור ניכר מהקודמים. זה מזכיר לי שראיתי לפחות tile אחד חדש לאיזורי פנים, והוא נחמד מאוד. גם היצורים החדשים שהספרקתי לראות מעוצבים טוב (ובכלל כל מה שבא עם ההחרבה מעוצב מאוד טוב, גם הראשים החדשים שהגיעו וגם התסרוקות החדשות, גם היצורים וגם הplaceables).

מערכת ההשפעה (על המלווים) נעשתה נוחה יותר, עכשיו כשאפשר לראות את ההתקדמות שלך עם מלווה מסויים יותר בספציפיות (כמות של כמה התשנה וכמות כללית של ההשפעה שלך), כמו כן עכשיו כל עדכון בקווסט מסויים נותן לך הודעה ברורה וגדולה על העדכון. זה הגיע עם הפאץ' 1.10 ולא קשור רק בהרחבה, אבל מכיוון שאני מניח שאף אחד מכם לא שיחק בסינגל מאז הוצאת 1.10, ראוי לציין את זה.

אני אישית לא ראיתי שינוי בAI, דבר לא טוב כל כך. מצד שני, השליטה במלווים נעשתה קלה יותר ומעצבנת יותר באותו הזמן, לפחות במצב אסטרטגיה (לא שיחקתי במצב דמות). לחיצה שמאלית על המלווה תתן לכם שליטה מלאה על המלווה. זה נותן מצד אחד אפשרות לשינוי מהיר בין על הדמויות, מצד שני לפעמים זה מצק כשאתה רוצה לסמן משהו שעומד מאוחרי מלווה וכל הזמן בוחר את המלווה בטעות. מינורי האמתי.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    שיחקתי כמה שעות, ועד עכשיו הסינגל בהחלט משובח
    יש כמה מקצועות חדשים נחמדים ביותר. אני משחק Spirit Shaman/Stormlord. מגניבים.
    יש הרבה דברים קטנים שעושים את המשחק להרבה יותר טוב ממה שהוא היה, לדוגמא במסכי הטעינה ההודעות קשורות למקום שאליו אתה הולך ולחלק בעלילה שבה אתה נמצא עכשיו, ולא סתם LORE כללי על העולם כמו שזה היה. ועוד כל מיני שטויות נחמדות שלא עולות לי בראש

בכל מקרה אני עוד שעה יוצא לפולין, אז שאני אחזור בטח לכולם פה כבר יהיה את המשחק
    סאיונרה XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    מצד אחד אני ממש לא רוצה להרוס לאנשים את העלילה, מצד שני אני כל כך רוצה לדבר על הטוויסט המעניין שהדמות עוברת אחרי אירוע מסויים שמוסיף פן כל כך מעניין למשחק.

אה כן, ושחכתי לציין שסוף סוף הוסיפו פינה נחמדה שמראה את הזמן המדוייק.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הרשמה