תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    קבלו מידע חם מהתנור על המשחק הכי מצופה לשנת 2008 בPS3: קילזון 2-
    מגזין OPM קיבל עותק של Killzone 2 לצורך Preview וחושף פרטים עסיסיים על המשחק,
    כולל ראיון עם יוצרי המשחק גרילה ותמונות חדשות. תהנו.

יש כלבים?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    איזה תזמון חח, בדיוק עכשיו קראתי את הכתבה על זה בN4G
    לי התמונות מהמשחק נראות כמו ציור.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי t-ger
    איזה תזמון חח, בדיוק עכשיו קראתי את הכתבה על זה בN4G
    לי התמונות מהמשחק נראות כמו ציור.
    חלק מהתמונות הן קונספט אומנותי באמת (ציור)

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נראה משחק ענק
    בהחלט AAA

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    מתי המשחק הולך לצאת תאריך מדויק??
    אני רוצה לקנת אותו..

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נראה משחק ממש טוב!!!
    מתי יוצא??
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה אותו שלב שהיה בדמו של E3 שהופיעו גם בגרמניה ועכשיו שוב בTGS לא?
    המשחק לא אמור לצאת עוד איזה 4 חודשים או משהו כזה?
    ורק תיקון להודעת פתיחה שלך HARD CORE, המשחק הכי מצופה ל2008 זה MGS4

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה אותו שלב שהיה בדמו של E3 שהופיעו גם בגרמניה ועכשיו שוב בTGS לא?
    המשחק לא אמור לצאת עוד איזה 4 חודשים או משהו כזה?
    ורק תיקון להודעת פתיחה שלך HARD CORE, המשחק הכי מצופה ל2008 זה MGS4
    ההגדרה שלי להכי מצופה זה המשחק עם הכי הרבה הייפ ושימכור הכי הרבה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    ההגדרה שלי להכי מצופה זה המשחק עם הכי הרבה הייפ ושימכור הכי הרבה.
    אם כבר משחק עם הכי הרבה הייפ לא מוצדק.
    כי לMGS4 יש גם יותר הייפ וגם כבר ידוע מראש שהוא יהיה משחק AAA+ בזמן שקיל זון 2 יכול להיות נפילה.
    ד"א, לא ענית לי מתי המשחק יוצא.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אם כבר משחק עם הכי הרבה הייפ לא מוצדק.
    כי לMGS4 יש גם יותר הייפ וגם כבר ידוע מראש שהוא יהיה משחק AAA+ בזמן שקיל זון 2 יכול להיות נפילה.
    ד"א, לא ענית לי מתי המשחק יוצא.
    המאניקים אמרו מתישהו ב2008. וכן, נראה לי זה תמונות מהשלב השלישי שהציגו בE3 אבל מאיפה הגיע הכלב אם כך?

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    המשחק שיימכור הכי הרבה ב2008 על הפס3 ללא ספק יהיה פפ13, אם הוא ייצא באמת ב2008, או GT5 - כנ"ל.

לפפ13 מספיק יציאה רק ביפן כדי למכור הכי הרבה.

וככל שהזמן עובר אני יותר בטוח לגבי KZ2, ממש כל הרשמים חיוביים מאוד והולכים ונהיים חיוביים יותר.

אני אישית בספק אם הוא ייצא באמת בחצי שנה הקרובה, די בטוח שהוא ייצא ביוני לכל המוקדם. לא נראה לי שהצוות התחיל בכלל לעבוד על המולטי שלו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    המאניקים אמרו מתישהו ב2008. וכן, נראה לי זה תמונות מהשלב השלישי שהציגו בE3 אבל מאיפה הגיע הכלב אם כך?
    הבנתי שזה אמור להיות פברואר או מרץ 08.
    ואו, שמו תמונה של קונספט ארט של כלב, מרשים
    סתם מדאיג שהם לא מראים כלום חוץ מהשלב הספציפי הזה פחות מחצי שנה לשחרור של המשחק.
    מחזק את הטענה שלי שהם עבדו כל זמן הפיתוח כדי לשחזר את הטריילר מ-E3 לפני שנתיים וליצור שלב אחד מרשים וכמו שצריך ועדין אין להם כלום משאר המשחק

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אני אישית בספק אם הוא ייצא באמת בחצי שנה הקרובה, די בטוח שהוא ייצא ביוני לכל המוקדם. לא נראה לי שהצוות התחיל בכלל לעבוד על המולטי שלו.
    סתם בכלליות מעניין אותי מה נשמע לך מרשים במשחק הזה?
    כי חוץ מגרפיקה הוא לא מציע כלום שלא ראינו לפני 7 שנים ב-COD הראשון.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    הבנתי שזה אמור להיות פברואר או מרץ 08.
    ואו, שמו תמונה של קונספט ארט של כלב, מרשים
    סתם מדאיג שהם לא מראים כלום חוץ מהשלב הספציפי הזה פחות מחצי שנה לשחרור של המשחק.
    מחזק את הטענה שלי שהם עבדו כל זמן הפיתוח כדי לשחזר את הטריילר מ-E3 לפני שנתיים וליצור שלב אחד מרשים וכמו שצריך ועדין אין להם כלום משאר המשחק
    להזכירך גם מהילו לא ראינו כלום עד לפני חודש חודשיים מהקמפיין הראשי.
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    גם הילו לא חידש הרבה והופ תראה איזה ציונים הוא קיבל. משחק לא חייב להיות מהפכני בשביל להיות מצויין. הוא פשוט צריך להיות כיף.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    1. אני מאוד אוהב את השילוב של COD עם SCI FI. זה מאוד נחמד, ולא עשו את זה אף פעם, אולי חוץ מBATTLEFIELD ו ETQW אבל שניהם מולטי, אז זה אחר לגמרי.

2. באופן כללי הוא נראה כמו שוטר ממש מהנה, מהיר וסינמטי.

3. האווירה מועברת נהדר, כמון דברים קורים בו-זמנית, נראה שאווירה זה דבר שהם עובדים עליו קשה ומקבלים תוצאות נהדרות.

4. הוא דווקא כן מציע דבר שלא ראינו ממש בFPS - לירות "על עיוור", כמו בגירז... אם כבר מדברים על חידושים.

תשמע, גם COD4 לא מחדש כ"כ הרבה ואני הולך לחרוש עליו ולהוציא אישורי מחלה. גם EP2 לא יחדש שום דבר שלא היה בHL2.

אני ממש אוהב שוטרים, וKZ2 נראה בינתיים מאוד מוצלח, למרות שלא מחדש המון. אבל עד שיכריזו שהוא ייתמוך במקלדת+עכבר - אין סיכוי שאני מתקרב אליו כמו שאתה יודע.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    להזכירך גם מהילו לא ראינו כלום עד לפני חודש חודשיים מהקמפיין הראשי.
    גם הילו לא חידש הרבה והופ תראה איזה ציונים הוא קיבל. משחק לא חייב להיות מהפכני בשביל להיות מצויין. הוא פשוט צריך להיות כיף.
    חח, אולי כי הוא היה המשחק הכי מצופה של 2007 והם רצו לשמור את כל עניין הקמפיין והעלילה בשקט?
    אתה לא יכול להביא דוגמה מהפרנצ'ייז הכי מוכר במערב מול משחק עם עבר נכשל והייפ חסר בסיס מטרייל CGI.
    חוץ מזה את היילו מליון משתמשי 360 שחקו כבר במאי ועיתונאים שחקו כבר בנובמבר שעבר.
    היילו זה המשך, אתה לא יכול לצפות ליותר מדי מהמשך מבחינת החידושים ההסטרים. אבל היילו הראשון היה חדשני לזמנו.

אתה יודע איזה ויכוח זה מזכיר לי? את הויכוח LAIR והויכוח הוונלי סורד שהיו לנו בסביבות מאי.
    זוכר? שאמרתי לך שHS משחק של 8 בקושי כי החברה שעושה אותו עשתה רק משחק אחד והוא היה גרוע ובנוסף העובדה שמראים כל הזמן את אותם קטעים כנראה אומרים שאין יותר מדי אורך במשחק?
    או שאמרתי לך שLAIR הולך להיות משהו גרוע למדי כי חוץ מגרפיקה אין לו גיימפליי?
    אז תנצור גם את השיחה הזאת על KZ2.
    משחק המשך לאחד מהמשחקי FPS הכי ממוצעים של הדור הקודם (ורק להזכיר לך את ההייפ המטורף של KZ1) שהצוות שלו היה כל כך לחוץ על לעמוד בדרישה הגרפית של הטריילר CGI מלפני שנתיים שהוא שכח לשים רעיונות מקוריים במשחק.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    1תשמע, גם COD4 לא מחדש כ"כ הרבה ואני הולך לחרוש עליו ולהוציא אישורי מחלה. גם EP2 לא יחדש שום דבר שלא היה בHL2.

אני ממש אוהב שוטרים, וKZ2 נראה בינתיים מאוד מוצלח, למרות שלא מחדש המון. אבל עד שיכריזו שהוא ייתמוך במקלדת+עכבר - אין סיכוי שאני מתקרב אליו כמו שאתה יודע.
    כן, אבל E2 בא מהחברה שעושה FPS הכי טוב בתעשיה וממשיכה סדרה של גאונות בלתי נגמרת, COD4 גם כן ממשיכה סדרה מעולה של משחקים (COD3 לא נחשב, הוא לא נעשה על ידי יוצרי COD) והם מנסים לחדש (לפחות המולטי שלהם פשוט אדיר) את הסדרה לגמרי.
    פשוט אני לא מבין את ההתלהבות משוטר שהוא פשוט העתק של משחקים אחרים שבא מחברה שכנראה לא יודעת לעשות FPS.
    לא הייתי אומר כלום אם הייתם אומרים שהוא נראה משחק טוב או נחמד, אבל ההתלהבות הזאת כאילו הוא תורה מסיני כשרוב הסיכויים שרזיסטנס יהיה טוב ממנו קצת מגוכחת לא?
    הכי טוב ב-2008? אני יכול ככה מהראש לשלוף 10 משחקים שיהיו על הPS3 ב2008 והם יהיו טובים ממנו).

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כן, אבל E2 בא מהחברה שעושה FPS הכי טוב בתעשיה וממשיכה סדרה של גאונות בלתי נגמרת, COD4 גם כן ממשיכה סדרה מעולה של משחקים (COD3 לא נחשב, הוא לא נעשה על ידי יוצרי COD) והם מנסים לחדש (לפחות המולטי שלהם פשוט אדיר) את הסדרה לגמרי.
    פשוט אני לא מבין את ההתלהבות משוטר שהוא פשוט העתק של משחקים אחרים שבא מחברה שכנראה לא יודעת לעשות FPS.
    לא הייתי אומר כלום אם הייתם אומרים שהוא נראה משחק טוב או נחמד, אבל ההתלהבות הזאת כאילו הוא תורה מסיני כשרוב הסיכויים שרזיסטנס יהיה טוב ממנו קצת מגוכחת לא?
    הכי טוב ב-2008? אני יכול ככה מהראש לשלוף 10 משחקים שיהיו על הPS3 ב2008 והם יהיו טובים ממנו).

אני מסכים.
    והאמת ש"התלהבות" ממש אין לי לגבי המשחק הזה. אבל אני מסתכל על הסרטים והרשמים ואי אפשר שלא להתרשם מההתקדמות שהחברה עשתה עם המשחק הזה. המשחק נראה נהדר ומהרשמים הוא גם משוחק נהדר.

גם אני יכול בקלות לחשוב על 10 משחקים שסביר להניח יהיו טובים יותר, אבל לKZ2 יש פוטנציאל גדול מאוד. סוני פחות או יותר נשענים עליו, אני לא חושב שהם ייתנו לו לצאת אם הוא פחות ממעולה, במיוחד אחרי האכזבה של LAIR.
    (לגבי HS זה לא ממש אכזבה, יש למשחק מלא ביקורות מעולות והוא שנוי במחלוקת)

בקיצור - נראה משחק מהנה מאוד ויפה מאוד, ואני רואה בו המון פוטנציאל.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אני מסכים.
    והאמת ש"התלהבות" ממש אין לי לגבי המשחק הזה. אבל אני מסתכל על הסרטים והרשמים ואי אפשר שלא להתרשם מההתקדמות שהחברה עשתה עם המשחק הזה. המשחק נראה נהדר ומהרשמים הוא גם משוחק נהדר.
    גם אני יכול בקלות לחשוב על 10 משחקים שסביר להניח יהיו טובים יותר, אבל לKZ2 יש פוטנציאל גדול מאוד. סוני פחות או יותר נשענים עליו, אני לא חושב שהם ייתנו לו לצאת אם הוא פחות ממעולה, במיוחד אחרי האכזבה של LAIR.
    (לגבי HS זה לא ממש אכזבה, יש למשחק מלא ביקורות מעולות והוא שנוי במחלוקת)
    בקיצור - נראה משחק מהנה מאוד ויפה מאוד, ואני רואה בו המון פוטנציאל.
    הוא נראה לי כמו משחק עם גרפיקה יפה וגיימפליי נחמד.
    סתם מצחיק אותי שאנשים קוראים לו היילו קילר (לא שאני חושב שהיילו טוב, אבל אתה יודע איזה שם יש לו) וכל מני דברים ובסוף הם יקבלו משחק של 8 ותשמע פה שוב אנשים צועקים.
    אתה יודע איך זה, כשמדברים על משחק דיבורים של 98 ובסוף הוא 81 אז בועה מתפוצצת.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    וואי המשחק ניראה פשוט מדהים!!!!!!!!!! אבל ממש!!!
    אהבתי!

הרשמה