תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    מי שלא זוכר, ביום שישי פרסמתי את הפרק הראשון של "מבט אישי על מצב הקהילה". (http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntr...ntryId=1093747)
    והיום כמו שהבטחתי, הפרק השני מפורסם, והנה הלינק:
    http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntr...ntryId=1095921

קריאה מהנה.
    ננג.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

"תן לאדם דג והוא יהיה שבע יום, תלמד אותו לדוג והוא יהיה שבע כל החיים"
    "תן לאדם אש ותחמם אותו במשך הלילה, תצית אדם באש ותחמם אותו במשך שארית חייו"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    נתניה
    נהיית סופר.
    נחמד.
    הראל סעידיאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    עיר
    אשדוד

quickdeathxx :mIRC @ QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    קודם כול רציתי להגיד לך כול הכבוד.
    על זה שלקחת על עצמך כזה פרויקט
    יש לך כישרון כתיבה מדהים.

נ.ב

אהבתי את זה שהכנסתה על מה שדיברנו על הקלאב שלי. :]

יום טוב
    רוני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי Niqusem
    אהבתי את זה שהכנסתה על מה שדיברנו על הקלאב שלי. :]
    אני לא מתעלם מאף אחד
    כל אחד שישלח לי פיאם אני אענה לו (אלא אם כן אני לא אהיה ליד המחשב\באונסר וכד')
    כמובן שאתם מוזמנים להגיב בבלוג להשאיר הודעה וכד' ואני אגיב כשאני אחזור.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כל הכבוד .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    Krayot
    קראתי עד הסוף ואתה צודק בכל דבר שאמרת
    :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    דווקא זה נכון מאוד, הקהילה בישראל סה"כ די כפויי טובה, אך אתה לא יכול להשוות את ישראל בכלל לארצות הברית, והמירק דווקא יכול להיות מקום נוח מאשר להיכנס לאתרים סגורים, המנטליות שונה לגמרי בכול הדברים לא רק בגיימינג.

בארצות הברית יש כמה מיליונים או אפלו מיליארד, ובישראל יש 6 מיליון שגם יש כאלה שהם ערבים שלרוב אין בכלל מחשב/אינטרנט.

המטנליות בישראל היא דרך מירק, אני לא רואה שום פסול בכך, להפך לפעמים יותר נוח.
    ולגבי כך שדיברת על חברות איכסון, אין מה לעשות שבישראל זה מן טרנד כזה לפתוח חברה איכסון, אבל את האמת? לא חסר בכלל חברות איכסון טובות לאתרים.
    לשרתי משחק? קצת קשה למצוא משהו רציני, אבל אפשרי.

סה"כ המאמר הזה נכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי Infancy
    דווקא זה נכון מאוד, הקהילה בישראל סה"כ די כפויי טובה, אך אתה לא יכול להשוות את ישראל בכלל לארצות הברית, והמירק דווקא יכול להיות מקום נוח מאשר להיכנס לאתרים סגורים, המנטליות שונה לגמרי בכול הדברים לא רק בגיימינג.

בארצות הברית יש כמה מיליונים או אפלו מיליארד, ובישראל יש 6 מיליון שגם יש כאלה שהם ערבים שלרוב אין בכלל מחשב/אינטרנט.

המטנליות בישראל היא דרך מירק, אני לא רואה שום פסול בכך, להפך לפעמים יותר נוח.
    ולגבי כך שדיברת על חברות איכסון, אין מה לעשות שבישראל זה מן טרנד כזה לפתוח חברה איכסון, אבל את האמת? לא חסר בכלל חברות איכסון טובות לאתרים.
    לשרתי משחק? קצת קשה למצוא משהו רציני, אבל אפשרי.

סה"כ המאמר הזה נכון.
    המירק אומנם מקום נוח, אבל אל שכח שהוא מקור online לגמרי. אתה חייב להיות על השניה בו בשביל לקבל את ההודעה, בעת שבפורום, אתר סגור וכד' אתה לא חייב להיות מחובר כל הזמן בשביל לראות הודעות.

בארה"ב יש 300 מיליון תושבים דבר ראשון. דבר שני אני מודע ליחס האנשים, ואני גם התייחסתי אליו... ואם לא, כנראה שההתייחסות היא בפרק הבא.

ושתדע שאתרים זה משהו שונה לגמרי משרתים.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    מה שהכי מצחיק אותי פה
    אתם אומרים שהוא צודק אבל לא עושים כלום לגבי זה והמצב נשאר על הפנים
    מורד בכם P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי NaNg
    המירק אומנם מקום נוח, אבל אל שכח שהוא מקור online לגמרי. אתה חייב להיות על השניה בו בשביל לקבל את ההודעה, בעת שבפורום, אתר סגור וכד' אתה לא חייב להיות מחובר כל הזמן בשביל לראות הודעות.

בארה"ב יש 300 מיליון תושבים דבר ראשון. דבר שני אני מודע ליחס האנשים, ואני גם התייחסתי אליו... ואם לא, כנראה שההתייחסות היא בפרק הבא.

ושתדע שאתרים זה משהו שונה לגמרי משרתים.
    אני יודע טוב מאוד מה זה אתר, לידיעתך אתר יושב על שרתים, חברות איכסון(חברות שרתים) איך שאתה רוצה לקרוא להם.

יש לך פה פורום נהדר, Vgames, שסה"כ יש לך פורום. (בארצות הברית גם אין קהילות שמתעסקות במספר קהילות, בגלל כמות האנשים)
    אתה יכול ליצור קשר וכו', וגם במירק יש אפשרויות נוספות(BNC) שמקנות לך אפשרות בעצם להישאר ולקבל הודעות, דבר שזה לא תמיד אונליין.

בכול מקרה, אני לא רואה לנכון בעצם ליצור אתרים שונים של פעילות גאטרים כי בישראל זה לא יתפוס ולא שווה, אין מה לעשות..המנטליות שונה לגמרי.
    המירק תפס? סה"כ הוא עובד טוב עם הקהילה..מה רע?

אתה צודק בקטע של המירק שאנשים גם לא רוצים "להרוס" את שמם, ולא מכובד להם להיות בערוץ עזרה במירק כי יש להם טאג שווה ליד השם. (מה שבארצות אחרות אין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Pandush
    מה שהכי מצחיק אותי פה
    אתם אומרים שהוא צודק אבל לא עושים כלום לגבי זה והמצב נשאר על הפנים
    בן-אדם, המנטליות שונה. הוא צודק בחלקי, אבל ממש לא בהכול.
    ואפשרי לשנות, בעיקר את הקטע של המירק - את השאר קשה אך אפשרי להשיג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    עיר
    נהריה
    עריכה..

קראתי עד הסוף... אני מסכים עם הדברים אבל לא דיברת בדיוק על הקהילה, דיברת על המירק. : \
    נכתב במקור על ידי warfare
    אנחנו שחקנים בני שחקנים ואין לנו על מי להשען אלא אלא על ויגיימס ויגיימס שבשמיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    אני יודע טוב מאוד מה זה אתר, לידיעתך אתר יושב על שרתים, חברות איכסון(חברות שרתים) איך שאתה רוצה לקרוא להם.

יש לך פה פורום נהדר, Vgames, שסה"כ יש לך פורום. (בארצות הברית גם אין קהילות שמתעסקות במספר קהילות, בגלל כמות האנשים)
    אתה יכול ליצור קשר וכו', וגם במירק יש אפשרויות נוספות(BNC) שמקנות לך אפשרות בעצם להישאר ולקבל הודעות, דבר שזה לא תמיד אונליין.

בכול מקרה, אני לא רואה לנכון בעצם ליצור אתרים שונים של פעילות גאטרים כי בישראל זה לא יתפוס ולא שווה, אין מה לעשות..המנטליות שונה לגמרי.
    המירק תפס? סה"כ הוא עובד טוב עם הקהילה..מה רע?

אתה צודק בקטע של המירק שאנשים גם לא רוצים "להרוס" את שמם, ולא מכובד להם להיות בערוץ עזרה במירק כי יש להם טאג שווה ליד השם. (מה שבארצות אחרות אין)
    המירק הוא פריץ מאוד, אפשרויות חיקוי גבוהות, לא מעט כבר ראיתי אנשים שהתחזו אליי ולאחרים והפיצו שקרים וכד'.
    אני לא אומר שהוא לא טוב, אבל הוא לא הממשק האופטימלי.
    וכמובן שכרגע במצב הזה אפחד אפילו לא יזוז מהמירק, אבל אני מציין את מה שיש במערב, אומר שתמיד יש את האפשרות, ואם נתקדם, להזכיר לכולם שזה לא המקום בשביל זה.
    כמובן שהכל יזוז (אם בכלל) רק בצעדים, ומירק זה בהחלט לא הצעד הראשון. בנתיים ויגיימס מובילה במאבק לצאת מהמירק (ייאמר לזכותה), בכך שהיא מעבירה המון לאתר, אבל עדיין לא יודעת להשתמש במירק למטרותיה ולא משקיעה בו מספיק... ההנהלה הגבוהה לא מבינה שהמירק כרגע שולט יותר מהאתר, וזאת הבעיה. אם היה להפך, לא היה צריך להשקיע במירק בכלל.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי NaNg
    המירק הוא פריץ מאוד, אפשרויות חיקוי גבוהות, לא מעט כבר ראיתי אנשים שהתחזו אליי ולאחרים והפיצו שקרים וכד'.
    אני לא אומר שהוא לא טוב, אבל הוא לא הממשק האופטימלי.
    וכמובן שכרגע במצב הזה אפחד אפילו לא יזוז מהמירק, אבל אני מציין את מה שיש במערב, אומר שתמיד יש את האפשרות, ואם נתקדם, להזכיר לכולם שזה לא המקום בשביל זה.
    כמובן שהכל יזוז (אם בכלל) רק בצעדים, ומירק זה בהחלט לא הצעד הראשון. בנתיים ויגיימס מובילה במאבק לצאת מהמירק (ייאמר לזכותה), בכך שהיא מעבירה המון לאתר, אבל עדיין לא יודעת להשתמש במירק למטרותיה ולא משקיעה בו מספיק... ההנהלה הגבוהה לא מבינה שהמירק כרגע שולט יותר מהאתר, וזאת הבעיה. אם היה להפך, לא היה צריך להשקיע במירק בכלל.
    אני לא מבין מה זאת השקעה במירק, המירק משמש את הקהילו לפעילות גאטרים, ותתפלא בערוצי VGames (המוזמנים ביעקר) יש המון שיחות בין חברים/שחקנים. דבר שמקרב קהילה עוד יותר.

"ההשקעה" כפי שאתה קורה לה היא בעצם פירסום תוכן/חדשות/פעילויות שקיימות באתר ובפורום. אל תשכח שצריך לעבוד ממש קשה על אתרים כפי שהזכרת של ממשק גאטרים בתוכו ועוד תוספות. אני מאמין שלאט לאט נתחיל לראות דברים מעניינים באתר Vgames.
    מערכת הזהב בקרוב ועוד (תתפלא גם אין אנשים שממש רוצים לעבוד כמתכנת למרות פירסום רב באתר).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    "ההשקעה" כפי שאתה קורה לה היא בעצם פירסום תוכן/חדשות/פעילויות שקיימות באתר ובפורום.
    סיכמת את דברי.

זכור לך שקשה לעבוד עם שני ממשקים. מנהל טוב מתכנן לעתיד - או שמשקיעים במירק עד קצה גבולו, או באתר. אבל לא משקיעים באחד בשביל לעבור לשני - דוגמת ויגיימס, שמשקיעה על גאטר-בוטים, קלאב-בוטים, אינבייט-בוטים. וכל זאת בשביל שבעתיד נעבור בכלל לאתר. מי אם לא ויגיימס יכולה להעביר את כולם לאתר? קהילה כזאת עדיין לא קיימת.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי NaNg
    סיכמת את דברי.

זכור לך שקשה לעבוד עם שני ממשקים. מנהל טוב מתכנן לעתיד - או שמשקיעים במירק עד קצה גבולו, או באתר. אבל לא משקיעים באחד בשביל לעבור לשני - דוגמת ויגיימס, שמשקיעה על גאטר-בוטים, קלאב-בוטים, אינבייט-בוטים. וכל זאת בשביל שבעתיד נעבור בכלל לאתר. מי אם לא ויגיימס יכולה להעביר את כולם לאתר? קהילה כזאת עדיין לא קיימת.
    אי אפשר להפסיק את הפעילות בגלל משהו שמתכננים לעתיד. פשוט אי אפשר!

לא עובדים ממש עם שני ממשקים, פשוט מקדמים זה את זה (יותר לכיוון האתר), פשוט גם במירק יותר נוח ליצור קשר עם אנשים בשלב זה.
    שינוי המנטליות תהיה מטלה קשה, אבל אם רוב האנשים יתמידו זה יעבור בצי'ק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    אי אפשר להפסיק את הפעילות בגלל משהו שמתכננים לעתיד. פשוט אי אפשר!

לא עובדים ממש עם שני ממשקים, פשוט מקדמים זה את זה (יותר לכיוון האתר), פשוט גם במירק יותר נוח ליצור קשר עם אנשים בשלב זה.
    שינוי המנטליות תהיה מטלה קשה, אבל אם רוב האנשים יתמידו זה יעבור בצי'ק.

לא אמרתי לעזוב ממשק אחד לגמרי ובטח שלא בצעד אחד. וכמו שאמרתי - מנהל טוב מתכנן לעתיד. הכל הולך בצעדים (כמו בכל דבר), ואני לא רואה סיבה להשקיע משאבים אדירים כמו שמשקיעים כיום על המירק, בשביל שבסופו של דבר נעבור לאתר. אני לא אומר להפסיק את הפעילות, אני אומר להפסיק את ההשקעה המיותרת - משמע מה שקיים, תשאירו עד שתפתחו משהו מתקדם יותר לאתר, כמו שאתם שואפים לעשות.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:
    ננג שלום רב,
    ההפך מהפעמים האחרות, הפעם אחליט ללבוש סנדלים וגרביים גם כן. (:
    תקשיב,
    כל מילה אמת. אבל - וזה אבל גדול - לכל מדינה / איזור יש את המנטליות, את חוקי ההתנהגות ואת צורת ההתנהגות הייחודית שלו.
    בנוגע לכפויי הטובה, הלוואי וזה היה רק במירק. אתה יכול לפגוש אינסוף כפויי טובה ברחוב, אנשים שחושבים רק על עצמם, אנשים שמזלזלים בך, וכו'. זו התנהגות ישראלית "טבעית" שמתבטאת בין היתר במירק.
    בנוסף, אמרת שהמירק נועד לשוחח ובארץ הפכו אותו ליותר מזה. אני לא רואה כל רע בלפתוח ערוצי מוזמנים, ולארגן ערוצי מתקדמים וערוצי מקצוענים, להפך זה מוסיף טעם ורצון להתקדם, אך במקביל כמובן באיזשהו אופן פוגע מכיוון שהגישות יעשו את השחקן ולא הכשרון שלו. וזו בעיה נפוצה בארץ.
    שוכחים מהנובים - שוב - התנהגות נפוצה בארץ בכל תחום כמעט. CS הוא רק אחד מהם, ואני משער שאתה חכם מספיק ואין צורך לתת דוגמא.
    מתחננים שתיכנס לערוצים ומציפים אותך בכל מני הודעות הזמנה לערוצים - תופעה זו היא אחת מן ההשלכות של פתיחת ערוצי מתקדמים ומקצוענים. הרי בערוצים הללו מה צריכים להיות? אנשים, ואיך אנשים יגיעו לשם? צריך לפרסם את הערוץ, בדיוק כמו שמפרסמים אתרים שונים בפורומים, כך מפרסמים ערוצים שונים במירק. זה אולי מעצבן - אבל זה המצב.
    בנוגע לקהילות ולערוצים שנפתחים היום ונסגרים מחר, אין מה לעשות, אתה יודע, מנסים..לא הולך אז לפעמים צריך לוותר. מה זה מפריע לך?
    בנוגע לזה שבשביל לשחק בגאטרים וכו' צריך לשלם בחו"ל, אני רואה את זה לטובה שבארץ זה לא ככה. לא משנה מה הדרך שבה זה מתרחש בארץ או עם איזו תוכנה, זה בחינם? יש אנטי צ'יט? זה נגיש לכל אחד? גמרנו.
    אחסון אתרים ושרתים - אחסון אתרים לא חסר ברוך השם לדעתי, שרתים, נו מה לעשות, המשחק מכיל בין 600 ל-700 שחקנים לא יותר. אין סיבה שיהיה "עודף" באנשים שיפתחו אחסון שרתים, הרווח לא גדול במיוחד. ובכל זאת יש, ואם אתה רוצה שרת אתה תמיד יכול לקנות, פחות או יותר טוב, אתה יכול.

לא עולה לי עוד משו לראש שרציתי להתייחס אליו כרגע, אם יהיה אגיב שוב.
    נ.ב. גם לי מותר לחפור.
    =]
    נערך לאחרונה על ידי NaNg; 06.03.2009 בשעה 19:35.
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה
    http://www.sk-gaming.com/member/_Aqura

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Aqura
    ננג שלום רב,
    ההפך מהפעמים האחרות, הפעם אחליט ללבוש סנדלים וגרביים גם כן. (:
    תקשיב,
    כל מילה אמת. אבל - וזה אבל גדול - לכל מדינה / איזור יש את המנטליות, את חוקי ההתנהגות ואת צורת ההתנהגות הייחודית שלו.
    בנוגע לכפויי הטובה, הלוואי וזה היה רק במירק. אתה יכול לפגוש אינסוף כפויי טובה ברחוב, אנשים שחושבים רק על עצמם, אנשים שמזלזלים בך, וכו'. זו התנהגות ישראלית "טבעית" שמתבטאת בין היתר במירק.
    בנוסף, אמרת שהמירק נועד לשוחח ובארץ הפכו אותו ליותר מזה. אני לא רואה כל רע בלפתוח ערוצי מוזמנים, ולארגן ערוצי מתקדמים וערוצי מקצוענים, להפך זה מוסיף טעם ורצון להתקדם, אך במקביל כמובן באיזשהו אופן פוגע מכיוון שהגישות יעשו את השחקן ולא הכשרון שלו. וזו בעיה נפוצה בארץ.
    שוכחים מהנובים - שוב - התנהגות נפוצה בארץ בכל תחום כמעט. CS הוא רק אחד מהם, ואני משער שאתה חכם מספיק ואין צורך לתת דוגמא.
    מתחננים שתיכנס לערוצים ומציפים אותך בכל מני הודעות הזמנה לערוצים - תופעה זו היא אחת מן ההשלכות של פתיחת ערוצי מתקדמים ומקצוענים. הרי בערוצים הללו מה צריכים להיות? אנשים, ואיך אנשים יגיעו לשם? צריך לפרסם את הערוץ, בדיוק כמו שמפרסמים אתרים שונים בפורומים, כך מפרסמים ערוצים שונים במירק. זה אולי מעצבן - אבל זה המצב.
    בנוגע לקהילות ולערוצים שנפתחים היום ונסגרים מחר, אין מה לעשות, אתה יודע, מנסים..לא הולך אז לפעמים צריך לוותר. מה זה מפריע לך?
    בנוגע לזה שבשביל לשחק בגאטרים וכו' צריך לשלם בחו"ל, אני רואה את זה לטובה שבארץ זה לא ככה. לא משנה מה הדרך שבה זה מתרחש בארץ או עם איזו תוכנה, זה בחינם? יש אנטי צ'יט? זה נגיש לכל אחד? גמרנו.
    אחסון אתרים ושרתים - אחסון אתרים לא חסר ברוך השם לדעתי, שרתים, נו מה לעשות, המשחק מכיל בין 600 ל-700 שחקנים לא יותר. אין סיבה שיהיה "עודף" באנשים שיפתחו אחסון שרתים, הרווח לא גדול במיוחד. ובכל זאת יש, ואם אתה רוצה שרת אתה תמיד יכול לקנות, פחות או יותר טוב, אתה יכול.

לא עולה לי עוד משו לראש שרציתי להתייחס אליו כרגע, אם יהיה אגיב שוב.
    נ.ב. גם לי מותר לחפור.
    =]
    לא התייחסת בכלל לעניין של האתר, בעצם באתרים בחו"ל (esl, cardred) יש לך את האופציות של מוזמנים גם באתר. (ממשק כזה שאדמין בלבד יכול לפתוח גאטר, ועל ידי חשבון אתה עושה add ואתה מקבל פרטים הכול דרך האתר), דברים שאצלנו מתקיימים במירק, להיפך באתר לפעמים הרבה יותר קל לעבוד ככה מאשר במירק. (עבודה מסורבלת).
    נערך לאחרונה על ידי NaNg; 06.03.2009 בשעה 19:35.
    שתף ב-Google+

הרשמה