תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    דד
    WoW main character: Bloodface
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי tal599
    תקשיבו חברים יש אנשים במוסד שפשוט לא מבינים אנגלית ! זה חייב להיפסק אני יצאתי אם חבר במוסד לא צריך להזכיר את שמו

הלכנו לעשות qwest ו הוא לא הבין מה אני מדבר איתו

שאלתי אותו תראה לי את הגלימה ?

הוא השיב ואמר מזה גלימה והייתה לו על הגב והוא בכלל הראה לי חגורה.

אחרי זה הלכנו להרוג את הבוס ואמרתי לו help help me plz i gonna to die הוא לא הבין מה אני אומר לא בככל יש פה נובים מילה אבל שידעו אנגלית .... אשמח שתעשו משהוא .. אם אפשר
    קודם כל שיעור קצר בעברית (בלי התנשאות או ציניות, רק רצון לעזור):
    אם - IF
    עם - WITH
    מה זה (ולא מזה)
    לא - NO
    לו - TO HIM
    מילא (ולא מילה)

את האנגלית שלי למדתי ממשחקים SINGLE PLAYER. זה באמת מלחיץ להימצא בסביבה חייה כשלא מבינים על מה כולם מדברים. הפיתרון היחיד הוא רק לעזור לו ולהסביר לו מה שהוא לא מבין.
    אגב, גם הסלנג הכבד של WOW לא בא מיד וצריך לפעמים לשאול או לחפור באינטרנט כדי לדעת למה מתכוונים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    ב- wow אין אנגלית קשה במיוחד והשפה לא גבוהה וספרותית ( hi sup m8 u wanna go SL with us as tank plz we need ur imba gear and skills) חוץ מזה, כשאני משחק עם הישראלים ב - zenedar אנחנו בדרך כלל מדברים עברית (עם הקלדה באנגלית) זה כל הקטע בזה... כמו שיש אנשים שמדברים גרמנית רוסית וערבית ב -wow בהקלדה אנגלית.

זה לא קשה ולא ארוך כל כך לכתוב : tare li et haglima shelha bevakasha (תראה לי את הגלימה שלך בבקשה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    הטופיק הזה מלא בFAIL ואירוניה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    צודק ב100%, אל תעודדו אותם לדבר עברית!
    ותאמין לי יותר מתסכל זה שבתחילה שהמשחק יצא, השפה הרשמית בערך הייתה ספרדית, והגעת למצב שאתה רואה המורדים כדי להבין בערך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נכתב במקור על ידי Ass-Gas-Or-Grass
    צודק ב100%, אל תעודדו אותם לדבר עברית!
    ותאמין לי יותר מתסכל זה שבתחילה שהמשחק יצא, השפה הרשמית בערך הייתה ספרדית, והגעת למצב שאתה רואה המורדים כדי להבין בערך
    הדבר שאני הכי שונא במשחק, הכי שונא, זה כשישראלים כותבים בעברית עם אותיות אנגליות, אני לפעמים עושה Ignore למי שמדבר ככה.
    כל כך קשה לכתוב באנגלית? אני לא מי שיחליט מי משחק ב-WOW ומי לא, אבל בינינו, למה לקנות WOW אם אפילו אין שפה בסיסית? כדי להגיד "Hey, can you please help me in quest?"
    לא צריך אפילו לעקוף את כיתה ו'.
    ו-oridion:
    אני חושב שהרבה יותר ארוך לכתוב מה שאמרת מאשר לכתוב את זה באנגלית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי WoW player
    הדבר שאני הכי שונא במשחק, הכי שונא, זה כשישראלים כותבים בעברית עם אותיות אנגליות, אני לפעמים עושה Ignore למי שמדבר ככה.
    כל כך קשה לכתוב באנגלית? אני לא מי שיחליט מי משחק ב-WOW ומי לא, אבל בינינו, למה לקנות WOW אם אפילו אין שפה בסיסית? כדי להגיד "Hey, can you please help me in quest?"
    לא צריך אפילו לעקוף את כיתה ו'.
    ו-oridion:
    אני חושב שהרבה יותר ארוך לכתוב מה שאמרת מאשר לכתוב את זה באנגלית.
    מצחיק, רואים שאתה ישראלי שרושם באנגלית.
    כי מבחינה דקדוקית זה לא נכון להגיד in quest אתה צריך להגיד את זה In a quest וגם אז זה לא נכון! כי זה אתה יכול לעזור לי בתוך קווסט.
    יהיה נכון להגיד את זה ככה "Can you please help me with a quest"
    גם לי הייתה את הטעות הקטנה שלך בבגרות באנגלית והורידו לי 2 נקודות
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    נכתב במקור על ידי tal599
    תקשיבו חברים יש אנשים במוסד שפשוט לא מבינים אנגלית ! זה חייב להיפסק אני יצאתי אם חבר במוסד לא צריך להזכיר את שמו

הלכנו לעשות qwest ו הוא לא הבין מה אני מדבר איתו

שאלתי אותו תראה לי את הגלימה ?

הוא השיב ואמר מזה גלימה והייתה לו על הגב והוא בכלל הראה לי חגורה.

אחרי זה הלכנו להרוג את הבוס ואמרתי לו help help me plz i gonna to die הוא לא הבין מה אני אומר לא בככל יש פה נובים מילה אבל שידעו אנגלית .... אשמח שתעשו משהוא .. אם אפשר
    מה אתה רוצה שיעשו? שיעור אנגלית בברליץ חינם לכל מי שבגילדה על חשבון vgames ?
    כי אם כן אני מצטרף ראשון!
    mage - human - level 70
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    יש משהוא במה שאתה אומר אבל אתה יודע קצת רמה לגילדה יש לנו ילדים בני 11 בגילד והם לא מבינים אנגלית הגילד שלנו מאווד פופולרית והרבה מבקשים להיצתרף כאלה שאני רואה ברחוב.....

אתה לא יכול לבוא אם מישהוא בן 11 ולצפות מימנו לעזור לך בקווסט אם הוא אפילו לא יודע את ה

A B C<_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    אני מתנדב לעזור לכל המתקשה באנגלית,הנה הרעיון שלי-
    אני מוכן לתרגם לשחקנים ה"מבוגרים יותר" בגילדה את מה ש"הילדים" אומרים,כלומר,כל מי שרוצה מוזמן לכתוב לי מה הוא רוצה לומר באותו רגע בעברית-אנגלית ואני אתרגם את זה לאנגלית ספרותית(אנגלית נורמאלית,לא עם קיצורי מילים).

איך אני?

עריכה:
    אה ואני אשחק במשחק רק בעוד חודש,אז תאלצו לחכות עד אז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי tal599
    יש משהוא במה שאתה אומר אבל אתה יודע קצת רמה לגילדה יש לנו ילדים בני 11 בגילד והם לא מבינים אנגלית הגילד שלנו מאווד פופולרית והרבה מבקשים להיצתרף כאלה שאני רואה ברחוב.....

אתה לא יכול לבוא אם מישהוא בן 11 ולצפות מימנו לעזור לך בקווסט אם הוא אפילו לא יודע את ה

A B C<_<
    אבל הגיוני לצפות מילד שלא יודע אנגלית לא לשחק במשחק שכולו באנגלית ועוד משחק מהסוג הזה
    נכון?
    לא שאני נגד זה שילדים ישחקו (הכרתי הרבה ילדים קטנים שדיברו והתנהגו בצורה יותר בוגרת מ99% מהשחקנים הבוגרים)
    פשוט הרבה ילדים (ומבוגרים) לא מבינים כלום ממה שהם עושים ורק מרגיזים אנשים (משום מה בעיקר ספרדים רוסים וישראלים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    כל מי שיש לו בעיה עם קווסט או עם משהו שהוא לא מבין מוזמן לשאול בGUILD CHAT.
    אני מבטיח שהוא יקבל תשובה.

יש אנשים שלא יודעים אנגלית ברמה גבוהה, אין מה לעשות עם זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני פשוט שיחקתי בהמון משחקים באנגלית לפני שקניתי את WOW. הם יכולים לשפר את האנגלית לרמה סבירה ביותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    אני פשוט שיחקתי בהמון משחקים באנגלית לפני שקניתי את WOW. הם יכולים לשפר את האנגלית לרמה סבירה ביותר.
    נכון.
    אינטרנט, ספרים באנגלית ומשחקים יכולים לעזור המון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עכשיו שאני חושב על זה, יש פה מספר לא קטן של ילדים שבקושי מצליחים לרשום מילים בעברית נכון, גם דבר די עצוב.
    השיטה פה שמישהו הציע "אני יתרגם מעברית לאנגלית, היא לא נקלטת וחסרת עקרון, זה לא שלא מבינים מה שהם רושמים בעברית, אלא שפשוט זה מציק לעין לראות מילים כאלה כמו "holeh" וכאלה דברים, שפשוט יכול לשגע לך ת'שכל.
    כמו כן, אני אמרתי קודם ואומר שוב, למידת אנגלית היא בונוס במשחקי מחשב, אל תעודדו אותם להמשיך להשתמש בעברית-אנגלית כזאת, אני למדתי הכל מDiablo2 בזמנו, ואני שמח מאוד שלא היה שום ישראלי שתיקן אותי, או תירגם אותי, מכיוון שזה שיפר לי את האנגלית בצורה משמעותית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    mr.tal, will you chill it? you say my english is no good. but you write "can u show me your glima?" its half hebrew half english bro.! so next time make your brain work. if you dont get it yet its reymond
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    quest לא qwest
    im gonna die לא i gonna to die

אל תתקן אנשים לפני שהאנגלית שלך תהיה טובה ומה אתה רוצה לעשות קורס אנגלית לכל המוסד?!?!
    if u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 141d

Demonpriest, holy priest lvl 70, kazzak
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    נכתב במקור על ידי sleepy orc
    mr.tal, will you chill it? you say i'm my english is no good. but you write "can u show me your glima?" its half hebrew half english bro.! so next time make your brain work. if you dont get it yet its reymond
    חח קטל אותך האנגלית שלו קצת יותר טובה וגם אני לא הייתי מבין can u show me your glima?
    if u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 141d

Demonpriest, holy priest lvl 70, kazzak
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי omagad
    הטופיק הזה מלא בFAIL ואירוניה
    idd
    כואב לקרוא

השאלה אם מי שפתח את הת'רד הוא רציני או שזו הייתה בדיחה
    אני נוטה להאמין שזה רציני, וזה גורם לי לבכות קצת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    בונאה ימיסכן אני דיברתי איתך חצי עיברית חצי אנגלית כדי שתבין אתה אפילו אנגלית לא ידעתה אתה כולה בן 11 מושתן אז אל תגיד לי איך מדברים אנגלית כי אני במוגבר טוב טמבל?

וחוץ מיזה אתה לא הבנתה אנגלית אז דיברתי איתך ככה
    שתף ב-Google+

הרשמה