תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    עיר
    חיפה
    אוקי נתחיל אם התוכנה...
    הורדתי מהליינקיה מאיזה מדיך את הALL SEEING EYE בשביל שרתים אבל השרת היחיד אם 50- פינג הוא GAMER וגם לו עלה הPING והוא נמחק לי =\ עכשיו אין לי שום שרת וניסיתי אפילו על 300 לא מצא כלום אז משהו יכול להביא לי תוכנה אחרת ויותר טובה לשמוש בבקשה? ^^
    עכשיו בקשר לבעיות..
    1.זה עושה לי בעיה של ENVAILD CD KEY שהראתי פה תמונה מקודם.. אמרו לי לנסות להיכנס לשרת אחר אבל עכשיו מגיע הבעיה השניה..
    2. הבעיה השנייה שלא מופיעים לי שרתים =\ אז איך אני אמור לנסות את מה שאמרו לי אם אין לי שרתים להיכנס אליהם?
    אז משהו יכול בבקשה להביא לי תוכנה למציאת שרתים + מדריך קטן לשימוש
    ולהגיד לי למה יש לי תבעיה של הENVAILD CD KE??
    ואיך אני יגרום לשרתים להופיע לי

תודה מראש לעוזרים
    IHatEu - השם אומר הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בעית ה CDkey נובעת מפאנקבאסטר.

אתה לא מצליח להתחבר ולקבל CDkey מהשרתים של פאנקבאסטר, ואחרי כמה זמן שאתה בשרת, הפאנקבאסטר שעל השרת רואה שאין לך CDkey ומעיף אותך.

לגבי השרתים ברשימת השרתים במשחק... עובד לי טוב, שוב תשים לב שאתה מחשב באינטרנט ולא ברשת מקומית או משהו.

אני משתמש ב xfire למציאת שרתים, אני יכול לשים לפי "המדינה שלי" ואז לא חשוב כמה גבוה הפינג, זה מראה את כל השרתים הישראליים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    בעית ה CDkey נובעת מפאנקבאסטר.

אתה לא מצליח להתחבר ולקבל CDkey מהשרתים של פאנקבאסטר, ואחרי כמה זמן שאתה בשרת, הפאנקבאסטר שעל השרת רואה שאין לך CDkey ומעיף אותך.

לגבי השרתים ברשימת השרתים במשחק... עובד לי טוב, שוב תשים לב שאתה מחשב באינטרנט ולא ברשת מקומית או משהו.

אני משתמש ב xfire למציאת שרתים, אני יכול לשים לפי "המדינה שלי" ואז לא חשוב כמה גבוה הפינג, זה מראה את כל השרתים הישראליים.
    מורידים את זה? אם כן אז אתה יכול בבקשה לתת לי הורדה? ^^

בקשר לפנקבאסטר אז איך אני בדיוק מתקן את הבעיה הזאת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    רחובות
    אפשר גם לראות בASE לפי מדינה.....זה לא קשור
    ליפעמים יש בעיות, תנסה להתקין מחדש או לשנות תeye server
    אתה גם תמיד יכול להכינס דרך המשחק עצמו
    יש תאיפי של שרתי הויגיימס בחוקים ניראה לי
    שתף ב-Google+

הרשמה