תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    שש שנים אחרי משחק הFPS האחרון שלו..קליב ברייקר חוזר עם משחק חדש - יריחו

יריחו זה משחק FPS המבוסס על קבוצות שבו המשימה שלך ושל קבוצתך היא לחסל רשע עתיק שמאיים על העולם באזורי זמן שונים,האפשרויות המגעילות ביותר של יריחו הן האפשרויות השונות והמוזרות שבהן הם משתמשים בנשקים המסורתיים שלהם בזה אחר זה.

אולי הדבר הכי מוזר ביריחו, חוץ מהיכולת של רב-טוראי סיימון קול "לפרוץ למציאות" וכנראה לכשף את התחמושת של חברי הצוות ולהפוך אותם ( את הנשקים והתחמושת) ל"הילוך איטי". זה היכולת של כל חבר-צוות לרפא את חבריו הפצועים אשר לא יכולים לזוז,בגלל זה אתה "מת" רק כאשר כל הצוות פצועה ולא יכולה לזוז,אז כל עוד אתה יכול לזוז ולהגיע לחבריך הפצועים,יש סיכוי שתרפא את כולם ותחזור למשחק כרגיל. מה שצריך לעשות כדי להשתמש ביכולת הריפוי זה רק לעמוד ליד הפצוע וללחוץ על כפתור מסוים,גם כשהאויבים מנסים לעצור אתכם,האפשרות ריפוי תיכשל במצבים נדירים אך ורק כאשר אתם ברמת הקושי הסטנדרטית(ז"א כשאתם נכנסים לראשונה במשחק..רמת הקושי המחשב בחר זוהי רמת הקושי הסטנדרטית).

טוב,אני רוצה טיפה לקצר,אז ככה שכאן אני אסיים, יריחו זהב משחק שהרבה מחכים לו, אך הוא לא ממש מומלץ לאנשים עם לב חלש\ילדים קטנים\נשים בהריון (ממש כמו רדבולXD),זה משחק שכנראה הוא די מפחיד,אך מומלץ.

זהו הסיקור הראשון שלי,ככה שאני מוכן לקבל הארות והערות.
    בברכה .
    גל איפרח
    מסן\אימייל : [email protected]
    אייסי :439494653

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    סיקור טוב מאד קצת קצר אבל הוא ממצא כתבת בו בדיוק את מה שצריך על המשחקיות וזה יפה מאד!

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    שיחקתי בדמו ולא אהבתי את המשחק
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    אני אוסיף את התמונה של המשחק בהמשך..

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    יפה מאוד.
    האורך ממוצע -, אך אקבל את זה.
    נהדר!

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    וואי מצטער לא שמתי לב שאתה עשיתה חשבתי שנתת לי אז עשיתי אני לא ראיתי שפתחתה כי עשיתי אותו
    סורי אז שיסגרו את שלי...
    באמת מצטער...
    אחלה PREVIEW
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    לא אהבתי את הדמו... יצורים מגעילים......באמת לא לבעלי לב חלש...

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    כע..זה נראה מפחיד מאוד

הרשמה