תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    יצאתי קצת להתעדכן ונתקלתי בכתבה על המשחק, אני לא שמעתי עליו לפני כן אבל הוא אמור לצאת ב30 לאוקטובר שתאמינו או לא זה ממש קרוב.

כמה תמונות מהמשחק:

ניתן גם לצפות בכתבה + קטע וידיאו מהמשחק .

למי שאין כוח להכנס ולקרוא את הכתבה אני רק יכול לומר שהמשחק עתידני, כלומר מכיל כמה אמצעים שלא תוכל להשתמש בהם במציאות כמו שדה כוח שמגן עליך שכמובן מוכר לנו בETQW - הSTORGG משתמש בו.
    המשחק מכיל גם סינגל פלייר וגם מולטי פלייר ככה שיש חווית משחק הרבה יותר מגוונת.

אשמח לשמוע קצת הערות ותגובות.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אני שמעתי עליו. דחו אותו מלא פעמים...נראה משחק מגניב.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    שמעתי עליו.. גם יש לו דמו :ס
    אפשר לעשות הילוך איטי כזה ולהחזיר את הזמן אחורה (אם יורים עליך אתה מחזיר את הכדורים שירו עליך בחזרה לרובה שלהם ^_^) אפשר גם לעצור את הזמן.
    משחק נחמד.

הנה לינק לדמו:

אה ורק שתדעו:
    WARNING: The demo no longer being representative to the final TimeShift game - it comes from an old build.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    קודם כל תודה על הדמו =]
    כן גם אני שמעתי על ההילולך האיטי נשמע דבר מגניב למדי.

אוקי למרות שהדמו כמו שאמרת כנראה לא ישקף את המשחק המלא 1 ב1 אבל עדיין אם יתאפשר לשחק בו ברשת אני אשתדל לפתח כאן הרבה פעילויות עליו.
    אז יאללה תביאו חברים ובוא נפתח את הדיון כדי שבאמת נדע מה אנשים חושבים עליו

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    לפי הסרטונים שראיתי המשחק פועל על המנוע גרפי של FEAR. זה מסביר למה המשחק נראה כל כך טוב בslow motion וכל זה. אבל לא טרחתי לבדוק את העיניין לעומק כך שאני לא בטוח. למרות שמדובר באותה מפיצה.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    אני ממש עכשיו מוריד את הדמו ואם תהייה אפשרות למשחק באינטרנט ותביאו לכאן אנשים אני מבטיח לקדם כמה שיותר את העניין ונרים שרת משחק.

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    אכן משחק מדהים והדמו נראה חרא בגלל שעכשיו מוסיפים למשחק אנריל 3 והוא לא בדמו הזה חכה קצת קבל דמו אחר

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    מתי הדמו של אנריל 3 יוצא?

הרשמה