תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לציון סיום הבטא של COD4, הנה מספר רשמים, חוויות וציונים (שלי)

הגראפיקה הכי יפה:
    המשחק נראה מעולה והסביבות אמינות, הדשא יפה גבוה וסמיך, הבניינים יצירתיים אבל ראינו רק שלוש מפות.
    והזוכה בקטגורית "צריך לראות כדי להאמין" - להוריד צלף ששוכב בדשא עם כוונת צלפים!"
    ציון 9.5

הסאונד הכי מרשים:
    אין ספק שקצת קשה לשפוט את המשחק כשאין כ"כ סאונד ורוב מה שאתה שומע זה "קשקשת ברשת" אבל עדיין לא היה פה משהו מיוחד , האפקטים היו סבירים.
    והזוכה בקטגורית "דברים שהיו גורמים לפרנגי כאב ראש נוראי" - הרעש שאתה קופץ מקומה שניה וכל העצמות שלך מתרסקות.
    ציון 8

הבאג הכי מרגיז:
    פה דווקא יש די הרבה מתמודדים: העובדה שאי אפשר להתחבר ישירות למשחק אם מזמינים אותך (צריך להכנס קודם), אנשים נזרקים מהרשימה בלי התראה, השרת לא מתחבר, לא מוצאים אנשים לשחק איתם שעה, רואים דרך קירות (יורים דרך קירות זה פיצר של המשחק...) אנשים מתים בתוך קירות, לאגים מטורפים (ראה קטגוריה נפרדת), נותנים לצרפתים לשחק... העובדה שאני מדבר ושומעים אותי אבל אני לא שומע חלק מהאחרים, שומעים את הקבוצה היריבה (בלי הPERK).
    והזוכה בקטגורית "זה לא באג ככה רצינו שזה יהיה" : לוקח שעה כל פעם עד שמתארגנים למשחק עם חברים! (כשהם זוכרים בכלל להתחבר)
    ציון לשבח על "באג הסבתא שלי" - אני מדבר ולא שומע אף אחד אחר.
    ציון 7

ההריגה הכי מרשימה:
    מתמודדים: חיסול בסכין צלף שלא ראה שאתה מתקרב, הורדת צלף קמפר על הגג הגבוהה בבית הכחול, הוצאת כדור ראשון בדו קרב מעבר לפינה, חיסול ב"LAST STANT".
    והזוכה בקטגורית "חיסול ממוקד" : - הורדה של קמפר בסכין!
    ציון 9

ההריגה הכי משפילה:
    בקטגוריה הזאת התנסיתי הכי הרבה אז תקחו את המילה שלי לעניין...
    המתמודדים: חיסול ע"י סכין, צלף עם כדור לראש כשהוא במרחק מטר ממך, חיסול ע"י טיל לאו, להיות החיסול היחיד של נוב, חיסול ע"י הנשק המעפן ביותר במשחק.
    והזוכה בקטגוריית "אם זה לא הייתי אני, זה היה מצחיק" - כולם!
    ציון 9

ה"PERK" הכי מדליק:
    מתמודדים: LAST STANT, הפלת רימון שאתה מת, חסימת ראדר, סילימור.
    והזוכה בקטגורית "תמות נפשי עם פלישתים" - הפלת רימון שאתה מת - ככה הרווחתי הרבה חיסולים ביושר, מצויין למי שמורידים אותו הרבה עם סכין...
    ציון 9

הלאג הכי ארוך:
    מתמודדים: הקפיצות של המשחק, יריתי והוא 2 מטר לפני, "סכין משום מקום", רק תנסה להשתמש בצלף עם לאגים במשחק.
    והזוכה בקטגורית " (סליחה היה לאג)" - זרקתי רימון נרנסתי לחדר רק כדי לראות את עצמי זורק עלי רימון ולמות!
    ציון 6

סגנון המשחק הכי טוב:
    מתמודדים: חיסול קבוצתי, חיסול אישי, חפש והשמד.
    והזוכה בקטגורית "תצבעו מהר לשנות את המפה הזאת!" - חיסול קבוצי. מנימוקי השופטים: לא טוב להיות בשר תותחים לבד.
    ציון 9

ה"צאלנג" הכי טוב:
    מתמודדים: הורדת מסוק, קפיצה מבניים מעל 30 רגל, 75 פגיעות ראש.
    והזוכה בקטגורית: "מי המופרע שחשב על זה בכלל" - קפיצה מבניין את מותך!
    ציון 8

סה"כ ציון המשחק עד כה (לא ממוצע) 8.7, חביב ביותר, אבל עדיין מלא באגים כרימון בראש השנה.

רבותי! הערות, הארות והתייחסויות ייתקבלו בברכה!

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    זה משחק בנזונה ועשית ביקורת די מצחיקה יפה מאוד

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Lair
    זה משחק בנזונה ועשית ביקורת די מצחיקה יפה מאוד
    אתה מכיר את אמא שלו?

אני צוחק, עדיין לא יצא לי לצערי לשחק בבטא (בגלל שעדיין אין לי Xbox 360... עובד על זה...)
    המשחק נהדר, בין הטובים ממשחקי הפעולה הצבאיים של מלחמת העולם השנייה.
    עשית סיקור מצחיק ונחמד, יפה מאוד

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי Zakk
    אתה מכיר את אמא שלו?

אני צוחק, עדיין לא יצא לי לצערי לשחק בבטא (בגלל שעדיין אין לי Xbox 360... עובד על זה...)
    המשחק נהדר, בין הטובים ממשחקי הפעולה הצבאיים של מלחמת העולם השנייה.
    עשית סיקור מצחיק ונחמד, יפה מאוד
    לצערך הבטא נגמרה אתמול (מצד שני המשחק יוצא כרגע ב-6 לנובמבר)
    והמשחק כבר לא במלחמת העולם השניה הוא נקרא "מלחמה מודרנית" על כל המשתמע מכך.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    ידעתי שהבטא נגמר, אבל חשבתי ש-COD4 גם הוא על מלחמת העולם השנייה...
    טוב אני לא מתלונן

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    כל הכבוד אהבתי ממש, קבל ח"ח!
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    והזוכה בקטגורית "זה לא באג ככה רצינו שזה יהיה" : לוקח שעה כל פעם עד שמתארגנים למשחק עם חברים! (כשהם זוכרים בכלל להתחבר)
    יו, איך אני שונא את האנשים האלה שלא מגיעים כשקובעים לשחק ב-21:00, הם מרגיזים!
    אחלה כתיבה, ממש אהבתי

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    יו, איך אני שונא את האנשים האלה שלא מגיעים כשקובעים לשחק ב-21:00, הם מרגיזים!
    היינו עוברים לסדר היום אם זאת לא הייתה הפעם השלישית שזה קורה לך...

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    א הבנתי איך יש רמות לא זכור לי שבמשחקים הקודמים היה רמות...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    היינו עוברים לסדר היום אם זאת לא הייתה הפעם השלישית שזה קורה לך...
    אני מוחה, רק פעמים זה קרה ואתמול אפילו הייתה לי סיבה טובה
    בקיצור, מתי CO OP בהיילו שלי, שלך וארז רונן?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הנה משהו שרשמתי בפורום פעולה למשהו ששאל על המערכת דירוג:
    בדיוק.
    יש שתי דרכים לפתוח דברים.
    נשקים פותחים כאשר עולים דרגות (כמו בRPG עולים דרגות לפי הXP שלך. הרגת משהו? קבלת 10XP. הטמנת את הפצצה סטייל קאונטר סטרייק? קבלת 100XP וכו'), למשל הגלילון נפתח כשאתה בדרגה 25 (ולדרגות יש גם שמות כמו רב"ט ראשון וכו', לא רק מספרים).
    דבר נוסף שמרוויחים כשעולים דרגות זה "תמריצים".
    יש במשחק עשרות תמריצים ובכל זמן נתון אתה יכול להחזיק רק שלושה.
    התמריצים הם חיזוקי כוח שבאים בכל מני צורות וגדלים כגון:
    - הכדורים שלך חודרים עצמים כמו קירות ביתר קלות.
    - אפשר לעשות ריצת ספרינט למרחק ארוך יותר.
    - יש לך יותר בריאות.
    - מסמן לך חומרי נפץ שהאוייב הטמין (יש במשחק C4 ומוקשי קליימור שמגלים תנועה).
    - כאשר אתה מת נופל ממך רימון ומתפוצץ.
    - LAST STAND, כשאתה מת אתה על הרצפה עם אקדח ל-20 שניות ויכול לתת את הנקמה לאדם שהורג אותך או סתם אדם תמים שעבר בסביבה (וכמובן שאפשר להרוג אותך לגמרי כשאתה על הרצפה).
    כמובן שאתה יכול להחזיק רק שלושה תמריצים בו זמנית אז אתה צריך לבחור את המתאימים לסגנון המשחק שלך.

עכשיו נעבור לשיטה השניה שיש להשיג דברים במשחק.
    השיטה הזאת היא אתגרים והיא פותחת לך תוספים לנשק וכל מני שטויות לקשט את הדמות שלך.
    האתגרים הם רבים ומגוונים וגם הם מחולקים לשניים:
    - אתגרים כללים
    - אתגרים ספציפיים לנשק

האתגרים הכללים נותנים לך XP.
    - תהרוג 100 אנשים בHEAD SHOT.
    - תרוץ 6 מייל.
    - הרוג 15 אנשים כשאתה במצב שכיבה.
    וכו'.
    האתגרים הספצפיים הם לנשק מסויים והם פותחים כל מני תוספות לנשק כמו כוונת נקודה אדומה (שמאוד עוזרת, המשחק משתמש בDEPTH OF FIELD והכוונת ברזל יכולה לטשטש ולהסתיר לך חלק גדול מהסביבה), משתיק קול (כשאתה יורה אתה מופיע על הרדר של האוייבים, עם משתיק קול אתה לא מופיע), ידית אחיזה שמשפרת יציבות וכו'.
    התגרים הם בדרך כלל בסגנון של "הרוג 20 אנשים עם הA4" וכאשר אתה עושה זאת אתה פותח את הכוונת נקודה אדומה למשל.

עוד חשוב לציין שכשעולים בדרגות נפתחים לך דברים שונים.
    לדוגמה אתה לא יכול להיות צלף ניוב ששוכב כל היום בשיחים כי רק מדרגה 10 (אם אני לא טועה) אפשר להשתמש ברובה צלפים.
    עוד דוגמה היא שאפשר לכתוב כותרת של CLAN שאתה שייך לו רק מדרגה 12.

כמובן שאפשר לשמור כמה הגדרות שונות שלכם כדי שבתחילת הקרב תוכלו לבחור את ההגדרה המתאימה לאותו שלב (למשל אפשר לעשות בחריץ אחד הגדרה של רובה צלפים עם תמריץ שמוריד אותך מהרדר, תמריץ שחודר קירות ותמריץ של ספרינט ארוך בשביל לברוח מהאוייב ובחריץ אחר לשים A4 עם תמריץ של חיים גדולים מהרגיל, כדורים חזקים יותר ושאתה מפיל רימון כשאתה מת).

עוד דבר נחמד שיש במשחק הוא העידוד ל-KILLING SPREE.
    - כשאתה הורג 3 אנשים בלי למות אתה מקבל UAV (שזה בעצם אומר שכל הקבוצה שלך רואה את האוייב על הרדר לדקה או שתיים).
    - כשמגיעים ל-5 הריגות בלי למות מקבלים AIR STRIKE (הפצצה של אזור שאתה בוחר במפה. כמובן שלפני שתי הריגות קבלת רדאר אז אתה יודע בדיוק איפה האוייב ).
    - כשמגיעים ל-7 הריגות בלי למות מקבלים מסוק אפצ'י שעולה לאויר וטס לו בשדה קרב, מרסס בירי כל אוייב שהוא רואה בדרכו.

כמו שאתם מבינים לא מדובר בסתם משחק DEATH MATCH פשוט.
    יש המון מצבי משחק שמזכירים את COUNTER STRIKE, יש רימונים (רסס, עשן, הלם וכו'), C4 ומוקשים, נשקים עם תוספים ותמריצים וכמובן עלית דרגות ודרוג עולמי.
    בקיצור, בתור משהו שטוחן את הבטא על ה360 כבר חודש פחות או יותר, המשחק פשוט מעולה.
    אני לא יכול להפסיק לשחק בו ובבטא יש רק 3 מפות (אה, ולא לשכוח את המשחק סינגל הגדול שיהיה לו כמו בכל משחק COD).
    אני ממליץ על המשחק הזה עם כל הלב, בתור חובב COUNTER STRIKE אני יכול להגיד בפה מלא שהמשחק הזה מאוד שונה ממנו אבל בו זמנית ממכר כמוהו.

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי DrKeo

כמו שאתם מבינים לא מדובר בסתם משחק DEATH MATCH פשוט.
    יש המון מצבי משחק שמזכירים את COUNTER STRIKE, יש רימונים (רסס, עשן, הלם וכו'), C4 ומוקשים, נשקים עם תוספים ותמריצים וכמובן עלית דרגות ודרוג עולמי.
    בקיצור, בתור משהו שטוחן את הבטא על ה360 כבר חודש פחות או יותר, המשחק פשוט מעולה.
    אני לא יכול להפסיק לשחק בו ובבטא יש רק 3 מפות (אה, ולא לשכוח את המשחק סינגל הגדול שיהיה לו כמו בכל משחק COD).
    אני ממליץ על המשחק הזה עם כל הלב, בתור חובב COUNTER STRIKE אני יכול להגיד בפה מלא שהמשחק הזה מאוד שונה ממנו אבל בו זמנית ממכר כמוהו.
    השאלה רק אם לקנות לבוקס או למחשב(יש לי מחשב חזק)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי 1337_Sniper
    השאלה רק אם לקנות לבוקס או למחשב(יש לי מחשב חזק)
    לא ניסיתי את גרסת המחשב אז אני לא יכול להגיד לך מה עדיף.
    מה שכן, יש ב-360 אחלה של אפשרויות קהילה במשחק.

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    איך מקבלים דרגות, ולמה אתה מתכוון בxp?
    וראיתם תקטע במשחק עצמו שיש חושך ואתה עם ראיית לילה?
    הרובה שלך ושל כולם מוציא מין לייזר ירוק בתור כוונת, זה ממש יפה כל השדה קרב מלא בלייזרים.
    אני אישית מעדיף משחקים של מלחמה מודרנית הנשקים ממש כיפים ולא משעממים כמו משחקים מבוססים על WW2, וגם לא בומבסטיים מדי כמו במשחקים עתידניים...

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אווףף מעצבן אותי שאת הבטא אין לפיאס 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי yoki
    איך מקבלים דרגות, ולמה אתה מתכוון בxp?
    וראיתם תקטע במשחק עצמו שיש חושך ואתה עם ראיית לילה?
    הרובה שלך ושל כולם מוציא מין לייזר ירוק בתור כוונת, זה ממש יפה כל השדה קרב מלא בלייזרים.
    אני אישית מעדיף משחקים של מלחמה מודרנית הנשקים ממש כיפים ולא משעממים כמו משחקים מבוססים על WW2, וגם לא בומבסטיים מדי כמו במשחקים עתידניים...
    XP זה נקודות נסיון.
    נגיד אם הרגת משהו אתה מקבל 10 XP.
    אם ירית במשהו ואז משהו אחר הרג אותו אז אתה מקבל 2 XP על זה שעזרת להריגה.
    אם אתה משחק מצב משחק של "הטמן את הפצצה" סטייל COUNTER STRIKE אז כל הריגה שווה 50 XP (כי לא קמים לתחיה, יש סיבובים כמו בCOUNTER STIRKE) והטמנה של הפצצה שווה 100XP.
    גם אם תסיים אתגרים תקבל XP כמו למשל "פוצץ 5 מכוניות" ותקבל 200 XP.
    הסרטון שדברת עליו זה מהמשחק יחיד, במולטי עדין לא נתקלתי באזור חשוך (אבל תזכור שיש רק 3 מפות בבטא) אבל אני בטוח שיש מפה או שתיים שמתרחשות בלילה (וכן, יש את הראית לילה בבטא).

האמת שיש פיצ'ר ממש נחמד ששכחתי לציין והוא ה-KILL CAM.
    ברגע כשאתה מת במקום שמצלמה תהיה תקועה על הדמות שלך, בעצם אתה רואה הילוך חוזר של איך נהרגת אבל מנקודת המבט של מי שהרג אותך.
    כלומר אם יש צלף זבל שמתחבא בשיחים, אם מתת ואין לך מושג מאיפה זה הגיע וכדומה, תוכל לגלות הכל עם הKILL CAM שמראה לך את ה-10 שניות האחרונות של חייך מזוית הראיה של האוייב.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    BUNGI Am Cry

O=

---

אבל אני חושב שעדיף את גירסת הPC כי אם אמריקים יש לאגים וPC תהיה קיהלה יותר גדולה לא?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    יכול להיות, הכל בתנאי שתהיה קהילה ישראלית טובה.
    על ה360 היינו משחקים גם 10 אנשים ישראלים לפעמים והיופי הוא שאפשר להתאגד לקבוצה כך שאם היינו 8 שחקנים ישראלים זה תמיד היה שם אותנו באותו צד ומוסיף חבר'ה אירופאים נגדנו (ונשארים כקבוצה תמיד עד שמי שפתח את הקבוצה יוצא מהמשחק כך שיכול להיות שהקבוצה שלך תוצב נגד קבוצה אחרת של אנשים).

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    XP זה נקודות נסיון.
    נגיד אם הרגת משהו אתה מקבל 10 XP.
    אם ירית במשהו ואז משהו אחר הרג אותו אז אתה מקבל 2 XP על זה שעזרת להריגה.
    אם אתה משחק מצב משחק של "הטמן את הפצצה" סטייל COUNTER STRIKE אז כל הריגה שווה 50 XP (כי לא קמים לתחיה, יש סיבובים כמו בCOUNTER STIRKE) והטמנה של הפצצה שווה 100XP.
    גם אם תסיים אתגרים תקבל XP כמו למשל "פוצץ 5 מכוניות" ותקבל 200 XP.
    הסרטון שדברת עליו זה מהמשחק יחיד, במולטי עדין לא נתקלתי באזור חשוך (אבל תזכור שיש רק 3 מפות בבטא) אבל אני בטוח שיש מפה או שתיים שמתרחשות בלילה (וכן, יש את הראית לילה בבטא).

האמת שיש פיצ'ר ממש נחמד ששכחתי לציין והוא ה-KILL CAM.
    ברגע כשאתה מת במקום שמצלמה תהיה תקועה על הדמות שלך, בעצם אתה רואה הילוך חוזר של איך נהרגת אבל מנקודת המבט של מי שהרג אותך.
    כלומר אם יש צלף זבל שמתחבא בשיחים, אם מתת ואין לך מושג מאיפה זה הגיע וכדומה, תוכל לגלות הכל עם הKILL CAM שמראה לך את ה-10 שניות האחרונות של חייך מזוית הראיה של האוייב.
    אז XP זה מה שמעלה אותך בדירוג העולמי?
    ואם אתה יכול לתת את רשמיך מהנשקים ביחס למשחקים הקודמים, נשקים אצלי זה מאפיין חשוב לפני שאני קונה משחק...

נ.ב.
    הודעה 50 איזה כיף לי! חחח

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי yoki
    אז XP זה מה שמעלה אותך בדירוג העולמי?
    ואם אתה יכול לתת את רשמיך מהנשקים ביחס למשחקים הקודמים, נשקים אצלי זה מאפיין חשוב לפני שאני קונה משחק...

נ.ב.
    הודעה 50 איזה כיף לי! חחח
    הנשקים שונים לחלוטין ממשחקים קודמים ולו בגלל שהם מתקופות שונות לחלוטין. מה שכן יש מגוון גדול של נשקים ולכל אחד ייתרונות וחסרונות ואפשרויות רבות (כוונות ותוספות שונות לכל נשק)

הרשמה