תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    אוקי, תראו, אני לא אפתח פה יחסי ציבור, לא אלקק לאף אחד,לא אתן לאף אחד את ההדק, אני לא אשתמש בשום מניפולציה כדי שיורידו לי את הבאן.
    אני אדבר דוגרי,אז למי שחושב שאני בא להראות פה משהו הוא טועה בהחלט, אני אומר את דעתי המלאה ואני חושב שעקב כך וזהו פורום אז זוהי זכותי.

לא מעניין אותי אם זה האדמין וגם לא מעניין אותי אם זה המנהל של השרת ואם הוא בן 10 אפילו, מי שלא מספיק בוגר ובעל נסיון ולא שתלטן אגואיסט שמרביצים לו כל יום בכיתה בבית ספר או שאף אחד לא סובל אותו שלא יוציא את זה עלי פה ולא יקרא בכלל, כמובן ואני מקווה שגם בהמשך חיי היום יום לא על אחרים, אכבד מנהלים שכאלה שלא יסתכלו בדיון בכלל אם הם יודעים מה זה כבוד, תודה רבה.

יש לי המון נסיון בהמון שרתים של משחקי מחשב מכל הסוגים, מפתיחה של שרת פשוט במשחק אסטרטגיה RED ALERT עד לניהול שרת המוני בתשלום כמו WOW או MU, גילד וורס, או שרתים פשוטים אחרים של משחקים כמו ET,RTCW,CS,UT ועוד.

לא ניתקלתי בחיים שלי בהנהלה כל כך גרועה בכל ימי חיי בעודי משחק ב - GTA בשרת הרול פליי הזה.

אתם חושבים שבדרך של 3 אזהרות ואז באן זה נותן לכם משהו? לא, זה לא מעביר לכם את האנשים למעל ל30 איש מאקסימום בדקה ממוצע בשרת וגם במיוחד ולא מעלה את רמת האיכות שלא נדבר על כך שהופך את המשחק למשעמם ומפחיד לעשות כל מהלך אם כי המחשבה הראשונה היא "DM,metagaming,flood" או כל דבר אחר שגובל בקיק ו-ווארנינג או איום מתנסה מצד האדמינים שהיתרון היחיד שלהם בשרת זה במילים פשוטות : "לחפש על מי להתנסות" או "להרגיש גבר" אני יודע מה זה להיות אדמין כי הייתי בכמה שרתים ובתור ילד בן 14 כאשר אתה מגיע לגיל הרבה יותר מבוגר אתה מבין שהרגשת השליטה והכוח זה דבר שנעים להשתמש בו, כמובן שמי שיקרא אתזה והוא אדמין יתכחש לזה ויחשוב לעצמו "מה הוא מבלבל את המוח" זה ברור, ילדים קטנים שעדיין לא התבגרו או ילדים גדולים וקטנים בראש.

זה ברור שלתת באן לבן-אדם שהרגע לא עשה שום דבר שלא בסדר זה בסדר גמור כל עוד זה קל וזה סבבה וזה לא גורם לך נזק.
    במיוחד כאשר הבן אדם משקיע שעות במשתמש שלו, למה מי אתה שתשים פס על זה?
    כמו לאו אוחנה שהשקיע במשתמש כל כך הרבה והרסתם לו אותו וכמו עוד המון אחרים שאני מכיר ולא בקשר קרוב איתם שפשוט קיבלו באן על המקום ובחפות פשע.

אז שלום לי היו 2 אזהרות AFK, דבר שאני עושה המון במשחקים מידי היום יום, וקיבלתי באן על DM שלא ביצעתי מעולם, ושבוריס האדמין יבוא ויגיד שעשיתי ושייתן הוכחה לכך פה, כי זה ברור מה שהילד הקטן ושלא מבין בניהול יעשה.
    במקום לבנות בשרת דבר יעיל שמעיף אותך אם אתה נימצא זמן מה בשרת ולא זז אז נותנים אזהרות ל AFK שזה דבר שנחשב מאוד נדוש ושעושים הרבה, במקום לבנות מערכת יעילה ולא כזאת פרימיטיבית שמחשיבה AFK כאל "עברה" במשמעותה במשקל כמו NON RP, DM וכדומה כי פשוט האמת לא איכפת לכם מהאיכות של הגלישה בשרת, איכפת לכם רק מעצמכם, מהאגואיסטיות שלכם ומהאינדיוידואליות הריקה והיבשה שהולכת שם.

אז להגיד את האמת? כואב לי קצת על הבאן באמת כי השקעתי קצת במשתמש, אומנם זה לא מה שאני עושה רק בחיים, אבל אני כועס ועצבני באמת על אנשים כמו האדמינים שלנו שבמקום לתת יחס מתאים והולם, משמעותי ואמיתי לשחקנים הם פשוט יודעים רק ללחוץ על מס' בינדים וכפתורים. /kick גם אני יודע לעשות במס' שרתים לשעבר, אבל כולם אהבו אותי כי לא הייתי עושה את זה תמיד והשרת היה מנוהל בצורה כייפית ומדהימה כי היה פשוט כיף לשחק כי לא היה פחד והרגשה ששונאים אותך בכול מקום.
    שלא נדבר על זה שהאדמינים מעבירים את האווירה המסריחה לשחקנים,תפתחו OOC לשניה ישר תראו "FUCKING DM" תראו במקום ב/report ישר הכל עובר לאוף טופיק.

אז אני מבקש, בשמי, למי שיודע וחושב שהוא מבין על מה אני מדבר ,שיש לו ראש שקול והוא יודע לשים את הרגש שלו בצד (די בטוח שאין כאלה פה כי כולכם סה"כ לא עברתם את גיל ה16 והנסיון מדבר עם הגיל וככה גם הבגרות והמחשבה כמה שזה מצער ונכון בשבילכם)
    שיוריד לי את הבאן ושיעשה טובה - אם הוא אחראי מסוים לסוג כלשהו או על חלק בשרת - שיוריד מהשרת ילדים בני 15-16 שלא מבינים מהחיים שלהם ואין להם נסיון בשיט חוץ מללחוץ על /kick ולשחק אותה מתבגרים שמבינים מהחיים שלהם במשהו.
    ואם לא? באמת חבל על העתיד של השרת, כאחד שמבין בסטטיסטיקות אני באמת לא צופה לכם מעל ל60 שחקנים לדקה ממוצע, ורק בגלל כל הבאנים שאתם מחלקים,לא בגלל שהשרת לא מספיק איכותי, על באגים שחקנים סולחים תאמינו לי, על איכות השירות לא.

יום טוב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    לכל בן אדם מגיע הזדמנות שניה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    עיר
    hadera
    מחזק!
    הם סתם נותנים שם באנים<_<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    עיר
    אשקלון
    מחזק את החיזוק!
    שתף ב-Google+

תודה רבה לכל מי שחיזק והגיב, אני בטוח שיש עוד המון שחקנים במשחק שלא קשורים לפורום היו רוצים לדעת שיהיה שינוי ועוד המון שגם מגיבים פה.

אני אישית גם אתמול ד"א ראיתי 3 באנים לאנשים חדשים שפשוט חבל בנו שם משתמש אבל לא הפנימו את תנאי השרת ופשוט הועפו ממנו.

באן אם זה לשם צורך הרחקתי אין בו שום תועלת, באן לצורך חינוכי (באן - זמני ) לאנשים שלא מבינים את מהות החוק זה באן יעיל הרבה יותר.

נ.ב
    באן להרחקה זה בעיקרון מוגדר כהרחקה שנותנים לצ'יטרים צ'יטרים, לאנשים שעושים בעיות בשרתים (לא סתם בעיות..בעיות בעיות אנושיות), לאנשים שלא מבינים את מהות החוקים למרות שהסבירו להם מעל ל20 אלף פעם (בצורה יפה לשם שינוי) וכבר הורחקו מס' פעמים.

זה מהנסיון שלי מהות הבאן לצמיתות.

אבל בסדר מי שפה יש לו כבר נסיון ואת השיקול דעת המתאימים להבין ולהגדיר מה זה באן לצמיתות לא?

ד"א לא רציתי להזכיר אבל אני אזכיר רק כדי להראות כמה ההנהלה גרועה פה ולא מתחשבת - כתבתי "סליחה" בדיון שהיו אמורים לכתוב כדי שיורידו לי אזהרה ולא הורידו.

יאללה יום טוב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    כאחד שקיבל על שתי משתמשים עם השקעה באן לא מוצדק
    אני מחזק את מה שהבחור אמר..
    שתף ב-Google+

זה לא יעזור, אף אחד פה לא מקשיב

הנהלה אטומה לגמרי.

זה היה ברור שזה יהיה ככה, הדיון מחאה רק יראה לאדמינים בהמשך שהניהול לא יכול להמשיך ככה והוא רק הורס את השרת, ובכלל - נותן מוטיבציה לצ'יטים והאקינג - מבטיח לכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    יניב צודק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    מה עשית בעצם?
    היית על תחנת דלק, התקשרת לשוטר, אמרת שיש בעיות במשטרה, והתחלת לירות בו.
    איזה בנאדם ידע את המספר של השוטר? איזה בנאדם יהיה לו אומץ לירות ליד תחנת דלק?
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי SolitaryMan
    מה עשית בעצם?
    היית על תחנת דלק, התקשרת לשוטר, אמרת שיש בעיות במשטרה, והתחלת לירות בו.
    איזה בנאדם ידע את המספר של השוטר? איזה בנאדם יהיה לו אומץ לירות ליד תחנת דלק?
    זה היה ברור לי שזו תיהיי התגובה שלך וחיכיתי לה כדי לענות עליה ולהראות לך שלא תמיד מה שאתה חושב שניקרא DM הוא DM.
    קודם כל שתדע לך שלדעת מספר של שוטר כל אירגון או איש מאפיה שמכבד את עצמו ידע תוך 2 שניות אם יש לו את השם שלו ואת השם שלו ידענו כי שאלנו אותו כבר בעבר וכי היה לנו מידע "מודיעיני" עליו במשחק, כולם ידעו מי זה ג'ייק סטורם,עכשיו יש במשחק מה שניקרא ספר טלפונים, ובכוונה מי שיודע את השם יכול לחפש בספר טלפונים - בשביל זה הוא נועד, ועוד דבר, ידענו את המספר שלו כי בעבר ביקשנו לשאול אם כי מי עוד עובד איתו בתחנת משטרה ויש לנו רשימה מפורטת של כל השוטרים ככה שמבחינת המציאות גם שום דבר לא יכול לסתור את עצם העובדה שיש רק ג'ייק סטורם אחד במשטרת דילמור, אני צודק? ובספר טלפונים אמיתי תוך שניה אתה תגלה את זה - מידע מודיעיני פשוט שכל בן-אדם יכול לדעת גם במציאות בתור אחד שדוד שלו חוקר והוא מכיר אלוף משנה עוד חוקר ושוטר תנועה במשטרה וגם בילושניק.
    זכותך המלאה לדעת אם אתה יודע באיזו משטרה הוא עובד - ובמשחק בעצם על פי החוקים, רק אם הוא הרג אותי אז אני לא אדע, אבל הוא לא עשה את זה אף פעם מיימיו.

למי יהיה האומץ? למי שנישלח לחסל אותו, Hitman, ראית פעם את המשחק? שמעת על כמה ניסיונות היו בשנה שעברה לחסל את רוזינשטיין, אם היית קצת בודק היית יודע שלחסל את רוזינשטיין זה קצת יותר מפחיד במציאות מלחסל שוטר מסכן, וגם במציאות הכואבת שאנחנו נימצאים בה עושים את זה... אז שוטר רגיל שמתפקד במשטרה באיזה כפר נידח כאשר יש מאפיות מסביב בכול מקום וכנופיות ואירגונים?

נו באמת.
    שתף ב-Google+

רק עוד דבר אחד, אם באמת הייתם רוצים שיהיה כמה שפחות DM, הייתם נותנים פקודות בינדים בשביל שיהיה אפשר להגיד בקצרה נגיד -
    Roni Was Sent to kill for money\by his boss
    Sasha is starting to get mad and ready to shoot

עם ה/me דברים בסגנון שמראים שלא מדובר ב DM.

אבל אתם נותנים לעצמכם להחליט ולשפוט לבד אם מדובר ב DM או לא כשאני ראיתי מלא שחקנים שעושים DM סתם ואף אחד לא שם פס כי פשוט האדמין לא נימצא...אז אם הוא כבר נימצא אז שיהיה בטוח אם מדובר ב DM או לא ולא להעיף שחקנים כמוני שהשקיעו במשתמשים (לא שאני חפרתי עליו 20 שעות ביום, אבל מספיק שעה שעתיים ביום במשך חודש כדי להבין שאני לא אשב חזרה 5 ימים ברצף בשביל להשקיע שוב על משתמש) שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    סופסוף בנאדם שלא מפחד מהאדמינים וההנהלה ואומר מה שהוא חושב! אני מעריך את זה!
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:

CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
    Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
    RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
    GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
    SSD: 240 GB (222 GB)
    Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
    Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    נכתב במקור על ידי Big Danny K
    סופסוף בנאדם שלא מפחד מהאדמינים וההנהלה ואומר מה שהוא חושב! אני מעריך את זה!

אם רק תגיד לי שמות של האנשים שמפחדים מהאדמינים ומההנהלה
    אני יצחק עליהם כל היום חחח
    למה שאנשים יפחדו מהאדמינים והנהלה?
    ולמה מה אסור לנו לכתוב מה אנחנו חושבים? S:

אם האדמין יכול לתת לך באן או קיק לא עושה אותו שונה ממך

ועוד דבר
    האדמינים לא יודעים מה זה הערך של הבאן כלפי המשתמש שבנה אותו
    כי הם אף פעם לא היו בסיטואציה הזאת
    במיוחד אחרי שהשקיעו שעות שלמות על משתמש
    באן זה לא הפתרון
    לציטים כן לדברים כאלה בכלל לא
    בן אדם אחרי השקעה יקבל באן בגלל שתי אזהרות על אי אף קיא ?
    אבל בסדר אתם כבר הרגשתם וראיתם מה קרה
    השרת עומד על 30 כניסות גג 43
    ועוד בחופש סוכות

ואתם בטח חושבים שנשאר לכם רק אנשים טובים שיודעים רולי פלאי =\
    שתף ב-Google+

אני מאוד מרוצה מהדיון למען האמת.
    למרות שלא הוסר הבאן ואף אחד מהאדמינים לא הבין שום דבר ולא למד כלום כולל מנהלי השרת אני מאוד מרוצה כי אנשים מבינים ומייחסים חשיבות ושיקול דעת ורואים לאן דעתי מופנית ואיך היא נעשית.

יפה מאוד אני דווקא מרוצה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    להיות Hitman ולעשות מה שאתה עשית לא היה נקרא DM אם הית מקבל במשחק את מה שהית מקבל בחיים האמיתיים.
    בחיים האמיתיים על דבר כזה היתה יכול לההרג או להשלח לכלא להמון שנים.

כאן גם כשאתה מת אתה בעצם נפצע קשה ואני מבריא תוך דקה...ואם מכניסים אותך לכלא אז זה לחצי שעה גג (בדר''כ 8-10 דקות).
    ואז אתה יודע מה אתה תעשה? אתה שוב תלך לגג ותתחיל למצוא סיבה RPית לירות על שוטרים.

ושלא נדבר על זה שאין לך בכלל סיבה RPית לירות על שוטר...הכנת מצע יפה ומסודר למה זה הגיוני לעשות את מה שעשית (עם המספרי טלפון וכו'..) אבל איזו סיבה מצאת כדי לירות על שוטר? כי אתה במאפיה? חזרנו ואמרנו שמאפיה לא אמורה להתעסק עם המשטרה, מאותה סיבה שכתבתי בהתחלה. זה יהפוך את השרת לפושעים נגד שוטרים והפתרון יהיה או כלא ל24 שעות או להגדיר שמאפיה, כמו בחיים האמיתיים, תתעסק בשוק שחור ובאזרחים ותנסה כמה שפחות להתפס ע''י המשטרה.

בקשר ל AFK, אדמינים נותנים WARN רק במקרים חמורים שרואים את המשתמש AFK כבר איזה חצי שעה, והוא AFK במקום נידח בלי אנשים והשעה איזה 01:00 לפנות בוקר.
    הם לא אמורים לתת WARN על AFK רגיל שבנאדם בטעות שוכח מהמשחק בגלל כל מיני דברים בחיים האמיתיים...אני אדבר שוב עם כל האדמינים בנוגע לזה.

כמו כן תודה על התלונה, הנושא של ה WARNS ישתפר. אני מקווה שכבר בימים הקרובים יובל יעשה סקריפט שמאפשר לכל האדמינים לראות רשימה של ה WARNS של הבנאדם, איזה אדמין נתן אותם ומה הסיבה. זה יכול לעזור הרבה.

ואף אחד לא אמור לפחד מ "ההנהלה הגבוהה" וזכותו של כל אחד להגיד מה שהוא רוצה ולהתלונן גם על אדמינים. כולם כבר יודעים את זה.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    פתח תקוה
    נכתב במקור על ידי OrMaclof
    מחזק את החיזוק!
    מחזק את החיזוק שחוזק! חח תורידו לו אין לי מה לעשות בלעדיו הוא חבר הכי טוב שלי בסרבר כמו שPLEZ אמר לכל אדם יש הזדמנות שניה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    פ"ת
    בן אדם אתה צודק בכל מילה אני כל הזמן רק חשבתי על זה והתעצלתי להגיד את זה מה שארשמת פה מילה מילה מתאר את ההיתנהגות של מאור כמובן שלא יעשו לו על זה כלום מאור היה ילד קטן שאף אחד לא שם עליו לפני שהוא היה ציף ביכלל לא ידעתי מי הוא אז בגלל מה שועשים לו בכיתה או בבית מוציא את זה פה על אנשים וחש גבר שיכול לעשות שינויים שהוא משהו חשוב זה להיות אדמין בשביל כח ולא בשביל צדק מה שהולך בRP זה תהו ווהו גם עם השוטרים וגם עם האדמינים שאדמינים רואים משהו עושה DM או משהו שיעשו פריז ואז באן או קיק במקום לתת לאנשים שבאמת צריכים לקבל באן הציטרים או אנשים שושים כל הזמן RK DM NONRP וכו עושים לכל דבר קטן WARN ובאנים מה שהכי מציק לי ששוטרים ואדמינים עושים דברים בלי לברר אני לא יפתח עכשיו בפירוט כי אני לא יגמור עד מחר כמובן שתהיה לכם תגובה להכל שתשתיק אותי ואני לא יגיב רק בגלל שאתם לא מוכנים לשנות את הדעה שלכם
    אייל אני מעריך אותך אתה אחד האנשים היחידים שאני רואה שלא משתמשים כדי להראות משהו באדמין שלהם אתה אדמין בשביל צדק כמו השם שלך ובשביל שהיה סדר מאור משתמש באדמין שלו בשביל להיות יותר טוב להטבות בשיבל להרגיש שהוא משהו אייל מגיע לך כל הכבוד רק מילה אחת
    שים לב מה האנשים שלך עושים לא בסדר ואז אנחנו אנשים פה נואשים לעזרה מצד שוטרים שעושים NONRP עם תמונות והכל ויש לי הכל מוכן שהתלוננתי כבר ואפילו לא ענו סתם הנושא שוקע שוב ושוב ובדיון בית משפט בדוגרי מתי פעם אחרונה הסתכלת על כל ההודועת?
    אייל קח את זה לצומת לבך וכדאי שתתחיל במי בחר אותך: מאור
    זאת לא תהיה בגידה זה היה צדק אני חושב שצריכים להעיף את מאור מהציף אם לא להביא לו באן מהקהילה הזאת שהוא הרס במו ידיו הקיהלה נהרסת מאז שאורי הלך מתחיל מזה ועד מאוד בקשר למה שמאור יגיד לך שהוא יסתכל על עצמו קודם ואז שיראה מי בגד במי בוא נראה אם תקרא את הכל אייל או שתדלג על זה
    מאור אתה ילד חרא בצורה נוראית אתה שחכת מי בחר אותך אתה בכלל לא רצית להיות ציף אתה פשוט שוטר רגיל שרוצה לשחק בRP אבל התהילה עלתה לך לראש אני שם כסף שאתה בבית ספר ילד כאפות שפשוט מוציא את העצבים שלך פה זה לא בטור קללה זה בטור מחשבה מה קורא לך שם מאחורי המיקלדת והמיקרופון ששם איך אתה בחיים "מלך הכיתה" או ילד כאפות בלי חברים שמחפש חברים בוונט? כי פה אתה מנסה להוכיח לעצמך אתה משהו טוב שאתה שווה משהו שבלעדיך אנחנו כלום אבל תדע לעצמך שבילעדך אני הרבה יותר ושאתה לא יותר טוב מאיתנו ואנחנו היה הרבה יותר בסדר בלעדיך ברור שלא תקרא את זה אבל למקרא שאייל_צדק יביא לך ויקלוט מה באמת נכון לעשות ומי התנהג לא בסדר אז שהיה לך
    ItayM
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    פתח תקוה
    אני לא יודע מה קרה שם באמת כי אני לא ידעתי בכלל שהוא קיבל באן. אבל אתם רואים כמה הוא משקיע בכל פיסקה אתם רואים שזה אדם רציני. למה לא תבטלו לו את הבאן... מתחיל להיות כאן יותר מדי קשרים. למי שחברים שלכם בשיחת תטלפון אחת אתם מבטלים להם לא חשוב מה הם עשו יש לי מספר ילדים שכל הזמן עושים עלי DM. אני מדוויח אף אדמין לא עושה כלום! זה פשוט נורא אתם לא מקשיבים לREPORTS... רק למי שאתם רוצים לתת באן אתם נותנים. יש אנשים שניהיו בסרבר פשוט חסרי אונים... יש מלא ילדים שלא יודעים לשחק RP דורסים אותם הם לא פצועים אפילו!! אותי שתמיד דורסים אני משחק RP ומחכה לאמבולנס ומבקש עזרה מאנשים תשאלו אפילו מה קרה אתמול ליד המשטרה...
    ומי שדרס אותי היה HACOV PARKER והוא דרס אותי פעמים שזה היה בכוונה כי עזרתי לשוטרים כמובן שהשוטרים עזרו לי... אבל לא היתה שום פיעולות של אדמינים בנוגע לזה ועוד מקרים שקרו לי, שדיווחתי ולא באו לבדוק אפילו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    שלום יניב, קראתי את הכל ואני אענה, אבל הנושא הזה לא יישאר זמן רב פתוח עם כל ההשמצות שכתובות.

זה שהיתה אדמין בעבר על X,Y,Z,A,B,C זה לא קשור למקרה. זהו שרת ROLEPLAY של GTA:SAN ANREAS ויש כאן מערכת שונה והכל שונה בתכלית מאשר WOW או CS.
    יש לך בעצם ידע של כל משתמש רגיל שלא היה אדמין במשחקים כמו GW,MU,WOW כשזה נוגע לניהול של שרת ROLEPLAY, וגם אתה לא יודע מה זה לנהל קהילה ישראלית שעושה שטויות יותר מכל דבר אחר, ומנסה להרעיד את החוקים של השרת.

וכן, בדרך של אזהרות זה נותן הרבה כי דרך זה אנשים לומדים לא לעבור על החוקים. וזה לא שהם לא ידעו, הם יודעים טוב מאוד את החוקים כי בסה''כ מה מבקשים מהם? לשחק כמו בחיים האמיתיים. אבל הם מצפצים בכוונה!
    "זה הופך את המשחק למפחיד לשחק בגלל כל המונחים של ה FLOOD ואלה"?
    אתה חושב שבטבעיות של האדם זה להפציץ את הצ'אט ולעשות הספמות? בטבעיות שלו זה לקחת נשק ולהתחיל לירות על כל האזרחים?
    "זה לא מעביר את האנשים למעל 30"? חמוד, רק אתמול הגענו ל 70 אנשים בשרת.
    בנאדם השקיע במשתמש שלו? אז למה הוא לא משחק RP על הדרך?
    למה אנשים צריכים בכוונה לשחק NON RP כשהם עומדים להכנס לכלא רק בגלל שהם ידעו שגם ככה הם יכנסו לכלא.
    למה אנשים יורים בתחנת משטרה, "מתים", ואז חוזרים ועושים את זה כל היום כאילו הם איזה זומבי? ועל זה שמישהו סתם יושב על הריצפה ומישהו עם רכב בא ודורס אותו סתם ככה. על זה לא חשבת, נכון?

אז בסדר, אתה אומר שקיבלת 2 אזהרות על AFK, זה משהו שלא היתה צריך לקבל. לא היתה אמור לקבל אזהרה על AFK. אבל טרחת לכתוב מי נתן לך את האזהרות האלו? טרחת לבקש צדק בנוגע לזה? לא. סתם כתבת על הדרך "נתנו לי 2 אזהרות על AFK".
    DM שמעולם לא ביצעת? אז למה אתה לא חוקר את העיניין, פותח נושא עם כל המידע שאתה יכול לספק ואז דורש צדק מהאדמין שנתן לך את האזהרה? ואם לא תקבל את הצדק מהאדמין ותחשוב שהוא עושה דווקא אז תבוא אליי או למישהו מההנהלה הגבוהה.
    ועובדה שלפי מה שבוריס אומר אתה קיבלת אזהרה מוצדקת. רק היה חסר שתגיד לשוטר ב PM שיבוא ל X ואז תירה עליו. אבל טרחת להפציר בסליחות ולבקש מחילה? לא.

ומה שאתה אומר בקשר לאדמינים - "מחפש על מה להתנסות" , "להרגיש גבר" "כח, עוצמה".
    אני ממש מצטער אם אתה מרגיש ככה, ואולי זה נכון לגבי כמה אדמינים שהצליחו להסתיר את זה ממני עד כה, אבל אני יכול להגיד לך שבכלל לא כך הדבר.
    אני יכול להצביע לך על כמות נכבדת של אדמינים, אם לא על כולם, שלא משתמשים בכח האדמין שלהם, שלא רוצים להרגיש גבר או לתת סתם קיקים, כי הם יודעים שאסור להם לעשות שטויות.
    אז נכון, יש כרגע 1-2 אדמינים שיוצאים קצת מהגבולות שלהם, אבל האנשים האלו יעופו. אתה רואה אותם בתור אדמינים, אבל אני רואה אותם בתור אנשים שקיבלו עליהם משימה ואם הם לא יבצעו אותה כהלכה הם יעופו, אין כאן פרוטקציות.

אז אתה רוצה את המשתמש שלך בחזרה?
    תערער על שלושת האזהרות שקיבלת, ותוכיח לנו שקיבלת אזהרה X על הסיבה Y ושאתה לא ממציא סיבה, וגם האדמין שנתן לך את האזהרה.
    מספיק שתוכיח אזהרה אחת, רק אחת, כדי שאתה תצא מהבאן, ולפי מה שאתה כתבת אפשר להוריד לך 2.

ובקשר לאנשים בפורום שהגיבו "מחזק" ?
    יש לכך הרבה סיבות.
    דבר ראשון הם רואים מישהו שכתב מגילה ברמה גבוהה וגם כתב שיש לו ניסיון ב X Y Z, אז ברור שהם יגידו "מחזק" וימשיכו לדרכם..
    דבר שני אתה אמרת הרבה דברי כזב, דברים כמו "אנשים מפחדים לשחק עם כל המונחים האלו של ה FLOOD,DM.." ודברים כמו "אני לא אוהב אדמינים שמנצלים את הכח שלהם".
    וואלה גם אני היתי מחזק את זה, אבל רק חבל שזה לא קורה כאן.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    פ"ת
    תגיד איילי חמודי קראת את המה שאני רשמתי? אי לא סתם מחזק כתבתי גם הרבה שלא אופייני לי D:
    ItayM
    שתף ב-Google+

הרשמה