תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    עיר
    חיפה
    אוקי עכשיו ראיתי תחוקים פה ואני דיי עצוב =[
    מזה שטויות האלה?! לפי מה שהבנתי אסור להרוג את מי שנמצא בשטח של הספון!?
    דבר שני... בקשר למשאבה בעיר הישנה. מזה שטויות שאסור לזרוק לשם AIRSTRIKE?!
    זה ממש לא Spawnkill ומי שיגיד לי כן הוא סתם נוב =\
    אני משחק במשחק הזה מספיק זמן בשביל להבין פה יותר מכולם(ותאמינו לי שאני לא משחק יותר מחצי שנה)
    יש פה דברים ממש מגניבים לעשות אבל חוקים מעצבנים =\
    אתם אומרים לי שתתנו לי באן אם אני יזרוק AIRSTRIKE לתוך העיר הישנה בזמן שהALIES שולטים עליה? ><"
    עכשיו עוד משהו קטן
    למי שיודע ולמי שלא... אנשים המשתמשים בבזוקה(Panzer ככה אני קורא לזה) הם נקראים Panzer Noob למי שמכיר תכינוי =] ולדעתי עדיף לחסום תאפשרות להתשמש בנשק <_<
    IHatEu - השם אומר הכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני מניח שאתה מדבר על ה etpub, כי החוקים האלה חלים רק שם.

אז כן, אסור לעשות ספון קיל, אתה צריך לתת לקבוצה השנייה הזדמנות להגן על עצמה, בדיוק כמו שאתה הייתה רוצה הזדמנות כזאת אם היו עושים ספון קיל עליך.

שנית, פאנזר הוא חלק מהמשחק הזה, ודווקא די קל להינצל ממנו, וה panzer noob הזה הוא חסר הגנה אחרי שהוא ירה.

ויש גם פאנזר אחד בלבד לכל קבוצה, לא כזה נורא...

אם אתה משחק יותר מחצי שנה זה לא אמור להפריע לך כל כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.09.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    אני מניח שאתה מדבר על ה etpub, כי החוקים האלה חלים רק שם.

אז כן, אסור לעשות ספון קיל, אתה צריך לתת לקבוצה השנייה הזדמנות להגן על עצמה, בדיוק כמו שאתה הייתה רוצה הזדמנות כזאת אם היו עושים ספון קיל עליך.

שנית, פאנזר הוא חלק מהמשחק הזה, ודווקא די קל להינצל ממנו, וה panzer noob הזה הוא חסר הגנה אחרי שהוא ירה.

ויש גם פאנזר אחד בלבד לכל קבוצה, לא כזה נורא...

אם אתה משחק יותר מחצי שנה זה לא אמור להפריע לך כל כך.
    ETPUB?
    בו אני יסביר לך את זה ככה
    אף פעם לא שחקתי אצלי את זה רק אצל דוד שלי אבל למדתי ממנו טריקים ולהיות ממש טוב
    וגם אף פעם לא חשבתי שיש כמה סוגים של ET
    עכשיו בקשר לספון... אתה אומר לי שאני צריך לתת להם להגיע עד לחומה ואז לירות עליהם?! =\
    מטרת המשחק היא להגן על המקום אני לא אמור לתת להם מקדמה =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    דווקא החומה ההרוסה והכניסה למנהרה הם נקודות חנק טובות מאוד, לא תצליח להתקדם עוד, אתה רק יכול לזרוק airstrike ולברוח כמו פחדן.

אתה כן צריך, וגם עוצר אותם, אבל אתה גם נותן להם הזדמנות ליצור התקפה, ולא סתם מקבל הריגות זולות בגלל שהם לא יודעים מה פגע בהם.

זכור שהחוק עובד לשני הצדדים, מה היה קורה אם היו עושים את זה לך? לא נראה לי שהייתה נהנה.
    ואם כן, יש גם הרבה שרתים שמאפשרים את זה.
    שתף ב-Google+

הרשמה