תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אולי אני לא אדמין של הקהילה (ואני מקווה להיות) אבל אני מרגיש צורך לפתח ולהעשיר אותה בתוכן.
    עכשיו אני רוצה שכל אחד יספר על עצמו במשחק, מה הוא אוהב להיות, מה הטכניקות שלו עם הדמויות השונות, עם איזה שחקנים הוא אוהב להיות, מי ה"אויב המושבע שלו" במשחק, ומה הוא עושה כדי לשנות את זה, ופשוט להרחיב על האיש שהוא במשחק.

אני במשחק LiotkSa אני משחק במשחק לפחות 6 שעות ביום בשבוע האחרון (ואני לא צוחק). אני בהתחלה אהבתי להיות heavy עם medic בצד ולרסס, אבל ככל ששיחקתי יותר עברתי ליחידות פחות בולטות כמו spy ו sniper. ה"אויב המושבע" שלי במשחק הוא ,healingseed, אנחנו עושים קרבות sniper ב 2fort וב gravalpit. לפעמים אני לוקח engineer ב gravalpit ב 2fort וב granary, אבל לרוב אני לוקח sniper או scout. המסך הכי אהוב עלי הוא hydro (שביומים האחרונים הורידו אותו ואני לא יודע למה), ונכון לרגע זה חסר לי רק את ההישג של החברים כדי להגיע ל 100% בהשיגים

וזהו פחות או יותר. אני ואני מקווה שהרבה יגיבו פה כי דיון כזה עוזר לפתח את הקהילה.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    נהריה
    מה זה פה? 'בטיפול'?
    BBQ # Team Fortress 2 Clan

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי zalopa
    מה זה פה? 'בטיפול'?
    לא פשוט חשבתי שיהיה נחמד שאנשים בקהילה יספרו על עצמם ואולי זה ימשוך וד אנשים לך תדע
    אני רק מנסה להועיל
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    נהריה
    תערוך את זה בבקשה, תוסיף פסיקים ונקודות.. שיהיה קל יותר לקרוא.
    BBQ # Team Fortress 2 Clan

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    לא יודע, אני אוהב להיות האינג'ניר בגלל שאני אוהב לבנות דברים, לא רק מכונות, גם בGmod, ודברים אחרים של בניה או COOP עם חברים..

אין לי אויב מושבע, אני משחק בשביל הכיף ובשביל הצחוקים הקטנים שיש במשחק הזה
    אבל מי יודע, אולי יום אחד יבוא אליי איזה אויב מושבע קטן

הרשמה