תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 44
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הסטייה של נדב הוא MACE הרדוד שהושק לנינטנדו 64. משום מה הוא מכנה את ה"דבר" הזה אדיר

הסטייה של poke הוא טוני הוק דאונהיל ג'אם. תתבעו אותו, אבל הוא חרש על טוני הוק עד שקיבל זהב בכל המירוצים XD

הסטייה שלי היא נדב, אבל חוץ מזה, אני חרשתי על בלסט-קורפס בנינטנדו 64, השגתי את כל מדליות הפלטינה; ובגולדן-איי 007 ניצחתי את כל רמות הקושי. כן, כן, היו זמנים שבהם הייתי גיימר מצטיין (בעבר אפילו הופעתי בתכנית "זומביט" בזכות ההצטיינות שלי. BELIEVE IT!)

אז, מה הסטייה שלכם?

* הסטייה צריכה להיות בתחום משחקי הטלוויזיה בלבד, ולאו דווקא מהקונסולות של נינטנדו.

רונן.
    נערך לאחרונה על ידי רונן יצחק; 22.07.2008 בשעה 04:02.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    אם לא רק בקשר לנינטנדו

אני משחק לפעמים MAERICAN MCGEE'S ALICE ם.ם

בקשר לנינטנדו , יש לי סמאש ברוז מילי אבל יש לי רק שלט אחד........BELIEVE IT!!!
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    הסטייה שלי היא Power stone 2 לדרימקאסט. משחק המכות ל-4 אנשים הטוב ביותר שהומצא! ועד שאני לא משחק ב-SSBB אני לא מוכן לשקול לשנות את הדעה שלי לגבי זה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    אני מאוד אהבתי את sonic adveture 2. גם את השלבים עם טיילס בתוך הרובוט, ואפילו את קטעי הראפ. זה נחשב סטייה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רונן, פספסת את הרעיון של הסטיה.
    זה לא משחק טוב שאתה אובססיבי עליו (כמו בלאסט קורפס או גולדן איי), זה משחק שהוא ידוע כממוצע עד גרוע שאתה חולה עליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    בהחלט.

הסטייה שלי היא כנראה שינובי ל-PS2. כל מי שאני מכיר שיש לו דעה בקשר למשחק הזה חושב שהוא לא משהו, אבל אני התאהבתי בו מהרגע הראשון, ושרפתי עליו משהו כמו 60 שעות. גמרתי אותו כמעט בכל רמות הקושי. ברמה הכי קשה הגעתי לבוס האחרון, אבל הוא בלתי אפשרי, אז ויתרתי אחרי איזה 20 נסיונות. הוא כנראה המשחק הכי קשה ששיחקתי בו, אבל מה שיפה בו שאפילו שמוות פירושו לשחק את כל השלב מהתחלה, והשלבים הם די ארוכים, זה אף פעם לא מתסכל, כי זה כל-כך כיף.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    ouendan 2
    ובכלל, כל הסידרה.
    זה משחקים שאתה יכול לגמור רק מלשמוע את השם שלהם. משחקים מעולים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי opeleg
    חחחחחחחחחח זו בהחלט סטייה!

ונדב, אתה צודק בהחלט, למרות שצריך להיות קצת אובססיבי/משוגע כדי לחרוש על משחקים מסוימים ברמות הקושי שלהם.

נו, מילא. לא היה לי משהו יותר טוב לציין. אם אחשוב על משהו, אז אני אכתוב זאת.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אבל כולם שחקו בבלאסט קורפס כדי להשיג את כל הפלטינות ובגולדן איי בשביל להשיג את כל המדליות זהב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    הסטייה שלי זה ללא ספק Little Fighters 2... חרשתי על המשחק הזה כל כך הרבה שכבר בקושי מנצחים אותי. אפילו בתיכון בבגרות בבניית אתרים בניתי אתר עם קומבואים של כל הדמויות במשחק. משחק מעולה במיוחד בגלל שהוא חינמי ושוקל מעט אז אפשר להריץ אותו בכל מקום. אין כמו stage mode עם 3 שחקנים על אותה מקלדת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    תצחקו תצחקו...

אבל אני נדלקתי על נינג'ה בריד לווי.....
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי HealingAura
    הסטייה שלי זה ללא ספק Little Fighters 2... חרשתי על המשחק הזה כל כך הרבה שכבר בקושי מנצחים אותי. אפילו בתיכון בבגרות בבניית אתרים בניתי אתר עם קומבואים של כל הדמויות במשחק. משחק מעולה במיוחד בגלל שהוא חינמי ושוקל מעט אז אפשר להריץ אותו בכל מקום. אין כמו stage mode עם 3 שחקנים על אותה מקלדת
    אבל ליטל פייטרז הוא לא משחק בינוני.
    הוא משחק נהדר, עם איזון מופלא בין הדמויות. גרפיקה נחמדה. והוא חינם חינם חינם.
    ואני עדיין חושב שאני יכול לנצח אותך בתנאים מסוימים.

(בשביל סטייג' מוד קונים גם ג'ויסטיק.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    הסטייה שלי היא כנראה שינובי ל-PS2.
    גם אני מתתי על המשחק, אבל לא סיימתי אותו כי הייתי צעיר וגרוע והמשחק היה קשה ברמות.

נכתב במקור על ידי opeleg
    גם אני XD
    זה מסוג המשחקים שאתה משחק רק בגלל התחכום וההשראה של המפתחים.

ואם כבר מזכירים, Black & White הוא אחד מהמשחקים שתפס אצלי הכי הרבה שעות משחק במשחקי שחקן יחיד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אבל כולם שחקו בבלאסט קורפס כדי להשיג את כל הפלטינות ובגולדן איי בשביל להשיג את כל המדליות זהב
    אז כולם סוטים!

(אה, רגע אחד..)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    אני תמיד אהבתי BUBBLE BUBBLE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.09.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי רונן
    אז כולם סוטים!

(אה, רגע אחד..)
    נחמד אהבתי חחח...

הסטייה שלי היא Max Payne 2 לPC אין מה לעשות אני מכור אני יכול לגמור את המשחק 3 פעמים ביום אם יש לי מוזה חחח
    Obey your master, Master Of Puppets!!!1

שיר טוב תשמעו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    אם סטיה נחשבת למשחק שנחשב בינוני שאני אהבתי, אז: Nox ו-Hunter Hunted.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עוד לא מצאתי מהי הסטייה שלי בקשר לנינטנדו (למרות שאני בטוח שקיימת, אני רק צריך לנבור בארכיון), אבל בינתיים מצאתי סטייה אחרת: אני לוקח אתי ספרי בישול לשירותים. זה נחשב?

נזכרתי בזה מקודם כשתפסה אותי הפסקת חשמל בשירותים, בשעה שקראתי טיפים להקצפת חלבונים.

לינק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נכתב במקור על ידי opeleg
    אם לא רק בקשר לנינטנדו

זה לא סטייה גם לי זה קורה מדי פעם שאני מתקינה מחדש את המשחק הזה ומשחקת בו, הוא אדיר. לגבי נינטנדו הסטייה שלי היא לשחק המשחקים של הגיימבוי הרגיל הלא צבעוני של פעם כמו קיד איקרוס, GEX, ועוד כל מיני דברים ישנים כאלה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.09.2007
    נכתב במקור על ידי Metallica
    נחמד אהבתי חחח...

הסטייה שלי היא Max Payne 2 לPC אין מה לעשות אני מכור אני יכול לגמור את המשחק 3 פעמים ביום אם יש לי מוזה חחח
    GO DUDE!
    מקס הוא הפנטזיה המינית שלי
    שתף ב-Google+

הרשמה