תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    קודם כל חג שמח לכולם, יש חופש ארוך ככה שאפשר להשקיע טיפה יותר זמן במשחקים וב"טיפוח" המחשב אבל מי אני שאספר לכם את זה.

קוראים לי עוז וכפי שכבר חלקכם ראה מוניתי היום לניהול הקהילה הנפלאה הזו.
    בוודאי חלקכם לא מבין מי אני ומאיפה נפלתי אז כמה דברים שהייתי רוצה להגיד כי בכול זאת הקהילה היתי קיימת הרבה לפני ואני לא רוצה לשנות לכם מנהגים ודברים שהתרגלתם אליהם כאן.
    אז קודם כל אשמח אם תספרו לי על הצפיות שלכם ממני וכמובן אם יש לכם מענות טענות או סתם בקשות ממני אתם מוזמנים לשלוח לי אותן כאן או בהודעה פרטית וכמובן באימייל שלי: [email protected]

כמו שכבר רובכם הגדול יודע וראה זאת בעבר (מי יודע אולי חלקכם גם לקח חלק) חלק נכבד מקהילות הפעולה צמח הישר מהפורום הזה לכן אם אני לא הודעתי על דמו,יציאה של משחק חדש ואתם רוצים להעלות דיון עליו אתם כמובן מוזמנים לעשות זאת או לשלוח לי הודעה פרטית ואני אעשה זאת, כמו כן ניתן לפתוח בסופו של דבר גם שרת משחק אם העניין מצליח אז בהחלט יש למה לצפות וכמובן שזה רק מרצון טוב אני מבטיח שאני אדאג לעדכן אותכם בכול דבר שקורה.
    כמובן שאם אתה רוצים להעלות מחדש משחק פעולה נוסטלגי אתם מוזמנים לעשות זאת ושוב או את כל הפרוצדורה שהעלתי מקודם.

תודה רבה לכולם שקראתם והקדשתם מהזמן שלכם, אני באמת מקווה שנסתדר ונוכל להתגבש כמה שיותר מהר.
    אם יש לכם משהו להוסיף אקבל זאת בברכה סך הכול כולנו בני אדם ויכול להיות ששכחתי להעלות מספר נושאים.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    קודם כל מזל"ט

אני מקווה שתשתלב כאן טוב ותקדם את הקהילה

בהצלחה

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    סחתיין על הקידום ובהצלחה

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    לול עוז
    הגעתי עד לכאן

שיהיה בהצלחה בתפקיד החדש

ואל תשכח מאיפה באתה ;]

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    איך אפשר לשכוח =]

טוב תודה לכולם אני רק מזכיר בקשר לרעיונות אם יש לכם כמה אתם מוזמנים להגיד כאן.

הרשמה