תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    מהר זה ממש דחוף,
    אני צריך המלצה למסך למחשב, גודל 22 אינצ' לא יותר לא פחות, שיהיו בו רמקולים זה הכי חשוב, ושיהיה של חברה מוכרת, תודה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מסך עם רמקולים? אני לא יודע בקשר לזה... אני לא חושב שיש כאלה בגודל של 22". לא שידוע לי. ולרוב המסכים החדשים אין רמקולים מובנים.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    קורטז צודק,במיוחד לא במסכים הדקים כי אין אפילו איפה לכניס את הרמקולים בכל מקרה אם אתה מוכן בלי רמקולים אז תרשום אם לא אז כנראה תצטרך לבחור מסך בגודל אחר...

ובכלל המסכים המומלצים הם:VIEWSONIC בשביל גיימרים, DELL וLG אלה החברות המומלצות.

בקיצור אם אתה מוכן למסך 22 אינץ' בלי רמקולים אז תרשום ומה התקציב שלך? התקציב הממוצע בישראל הוא 1500 ש''ח אז תבחר לך תקציב ואנחנו נציע לך מסך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    הרמקולים הם חובה, חבל...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    כמה אתה מוכן לשלם אבל? כי אולי אפשר למצוא מסך בפחות מהתקציב ועם הרווח שנשאר לך אפשר לקנות רמקולים נורמלים

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אין אפשרות לרמקולים זה לא לי!
    תקציב לא מוגבל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אז חבל... למה אין אפשרות לרמקולים הרי היום יש אפשרות בכרטיסי קול של 6-8 יציאות לרמקולים ואפשר לסדר לו אפילו מסך ורמקולים ב-SURROUND כדי שירגיש כמו בקולנוע אז אם אץה רוצה אז תכתוב אני יכול להציע לך כמה ודרך אגב אם אי אפשר בגלל שיש לו כבר רמקולים אז אפשר לחבר עוד... ובכלל אולי תסביר מה היא הבעיה ולמה אסור כדי שננסה לפתור לך אותה,אתה פשוט לא אומר את הבעיה אלא אתה רק אומר שאי אפשר לא את זה ולא את זה ואם אתה תסביר אז אני בטוח שנוכל לעזור לך...

סורי על החפירה פשוט ניסיתי להבהיר את הנקודה שלי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    בקיצור,

עם רמקולים: http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3084

בלי רמקולים (מומלץ): http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3086
    אני אוהד ולנסיה גאה כבר יותר מ6 שנים

adapt<3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    פשש...נחמד מאוד fireboy.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    חחח אם זה רמקולים אז אני יודע לעוף...אלו רמקולים חלשים במידות מפחידות אתה חייב לקרב את הפרצוף שלך למסך כדי לשמוע משהו בקיצור אפשר גם לזה לקרוא בלי רמקולים אבל לפחות משהו... אז יאללה הנושא נפתר? אני יכול לנעול?

בקיצור אני נותן עוד לכתוב כאן תגובות עד הערב ואחר כך אני נועל...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    לא משנה איזה חברה המסך הרמקולים המובנים יהיו חרא...גם אם המסך יהיה מזהב הרמקולים יהיו מחורבנים...

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    לא תמיד... נכון להיום אתה צודק הרמקולים באמת לא משהו,אבל בימים של המסכים הגדולים(ה"שמנמנים") היו רמקולים מובנים נורמליים(לא טובים אבל לפחות נורמלים) והיום אי אפשר להכניס רמקולים בתוך מסכים דקים...ואם אפשר אז זה רמקולים של שקל וחצי.

אם אתם רוצים איכות שמיעה טובה אז רצוי לקנות כרטיס קול עם לפחות 6 יציאות ואז לקנות רמקולים מצוינים או אפשר לקחת אפילו מהמערכת סטריאו שאתם כבר לא משתמשים בה ולחבר אותם לכרטיס,אפשר לשלב בהם את הרמקולים הרגילים שלכם ולהשים אותם על משהו(אני מתכוון שהם יהיו על הקיר) מאחורה ומקדימה שיהיה בס חזק ובצדדים וככה תקבלו לעצמכם מערכת SURROUND מקצועית בבית(אתם תרגישו כמו בקולנוע(מנסיון).

אני עושה ככה שאני יקנה את המחשב החדש שלי.

1.יש לי 2 רמקולים+רמקול בס.
    2.אני לוקח ממערכת הסטריאו שלי עוד 2 רמקולים גדולים.
    3.ואז אני קונה עוד רמקולים כדי להשים בצדדים.
    4.הנאה מובטחת...

אם מישהו צריך עזרה בכל דבר(עזרה בסידור דברים,בעיות,בניית מפרט,טריקים וכו')
    תכתבו כי אנחנו שמחים לעזור בכל בעיה

שתף ב-Google+

הרשמה