תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    בזמן האחרון יש המון בעיות עם ה Factions בשרת. האנשים והבוסים.
    התייעצתי עם כמה אדמינים והגעתי להחלטה לעשות שינויים.

License Faction - עוד לא פגשתי ב Instructor אחד נורמלי.
    אחד עושה הרבה עברות תנועה, השני כל הזמן מתגרה במשטרה ונאסר, והשלישי לא הסכים לפרש לי את המילה "Urbanite" (כביש עירוני) כששאלתי אותו מה זה במשתמש אחר. העפתי אותו.
    Ratto_Luzato, אתה הבוס של ה Faction וכרגע זה לא נראה שזה מתפקד. במקום לדאוג לאחוזים תתחיל לפקח על המורים..רק אחרי זה תהיה לך סיבה טובה לדרוש 20% מהרווחים.
    אתה מקבל הזדמנות נוספת.

Public Transportation - כרגע מנוהל על-ידי Boris, העסק מתקדם טוב

SAMPD - אני ומאור תפסנו הרבה שוטרים שעשו NON RP (העלו WANTED בלי לדעת מי הבנאדם), התחצפו לאזרחים, לא עשו ממש RP כשכבלו מישהו או נתנו לו שוק, וניסו לפתור בעיות בעזרת ה /b במקום לדבר ב IC, ולא דיווחו לצי'ף על תלונות שהיו צריכות להיות מדווחות.
    תצפו לישיבה מחר שבה יורדו דרגות. כמו כן אנו מתכוונים לבחון עוד 3 אנשים לכח המשטרתי. כל מי שינג'ז לא יהיה אוטומטית.

Dillmore Bar - הבר היה מנוהל על-ידי Bar_Mittel אך אין בו פעילות כבר זמן רב, לכן אנו מחפשים בעלים חדשים. רק אנשים פעילים, בוגרים, שיודעים RP מעולה ורוצים להעלות את הפעילות.

La Costra Nostra - אין בכלל פעילות. גם לא בשרת וגם לא בוונט.
    בימים הבאים יורדו מנהלים (CAPOS) במידה וכל הקבוצות כבר נתפסו בקאפוס, או שימונו אנשים לקבוצות שאין בהם עדיין קאפו.

ארגון הגוררים - נפתח ארגון חדש של אנשים שיגררו רכבים שחונים לא כדין לתוך מגרש מתוחם עם גדר חשמלית. האירגון הזה יהיה כפוף למשטרה.
    אנו מחפשים בוס שינהל את האירגון. אין בו כרגע אף אחד. נושא ייפתח בהמשך.

Vent - ירדו שני מנהלי VENT שהפרו חוקים \ הזיקו ולא הועילו.
    אנו מחפשים מנהל רציני ל Public 1,2,3,4
    כמו כן, הסיסמא לחדר GTA Managment תשתנה ורק אנשים מורשים יוכלו להכנס (אדמינים רגילים צריכים להכנס ל GTA roleplay admins)
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    בימים הבאים יורדו מנהלים (CAPOS) ברגע שאני אפענח מי כולם, ויתמנו חדשים במקומם אם לא יהיה שיפור.
    סליחה? אני ואמיר הקאפוים היחידים, ושתינו פעילים מאוד, די הרבה אנשים מהצוות שלי משהו כמו 5 מתו\פרשו, לכן יש כמה שלא יהיו פעילים.
    בוונט אני יתן כבר סיסמא לכול האנשים שבצוותים.
    קאפואים חדשים ימונו על ידי עידו או טומי לא?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    נכתב במקור על ידי clowN
    בימים הבאים יורדו מנהלים (CAPOS) ברגע שאני אפענח מי כולם, ויתמנו חדשים במקומם אם לא יהיה שיפור.
    סליחה? אני ואמיר הקאפוים היחידים, ושתינו פעילים מאוד, די הרבה אנשים מהצוות שלי משהו כמו 5 מתו\פרשו, לכן יש כמה שלא יהיו פעילים.
    בוונט אני יתן כבר סיסמא לכול האנשים שבצוותים.
    קאפואים חדשים ימונו על ידי עידו או טומי לא?
    במקרים שהדג מסריח מהראש, האדמינים מתערבים.
    כרגע לא ידועה לי על פעילות ואפשר לראות את זה גם בחדר LCN שאין בו אף אחד...
    עוד לא ביררתי מי הבוס של LCN, מי הקפואים, אך נדאג למנות קפואים לערים שעוד לא מונו, ואנו מצפים לראות פעילות בוונט...אל תדאג, אם הקבוצה שלך פעילה אז לא יקרה כלום! זה רק לקבוצות לא פעילות כי יש הרי 5-6 קבוצות ב LCN...
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    מז"א לא ידוע לך על פעילות?! אולי זה בגלל שאתה לא בשרת? אני ואמיר פעילים מאוד, ולגבי הוונט אין לי מיקרופון, וכפי שאמרתי שוב אני יפרסם בפאקשן צ'אט את הסיסמא לחדר.
    בנתיים יש רק 2 צוותים לא 6

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    אז אמרתי,
    אנו מחפשים אנשים שיהיו קפואים בקבוצות הריקות.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    עיר
    אשקלון
    אני רוצה להיות קפו באיזה שהוא faction ואני בחבורה של לויג'י
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    LOL!
    אני לא חייב לפרש לך כלום!
    הטסט באנגלית, אני לא חייב לפרש אותו איפה זה כתוב?
    על זה מעיפים אותי?
    OMG.
    לא אמרו לי מילה שקיבלו אותי שאני חייב לפרש לאנשים תטסט המזורגג הזה, אם על כזה דבר מעיפים אותי, אז כנראה שיש עוד משהו מאחורי זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    אני מתנדב לנהל בוונט.

אני ממש כל היום בוונט והרבה פעמים יש את הקטעים האלה שהדבר שהכי צריכים עכשיו זה אדמין, אז אני יכול תמיד להיות שם בשביל הקהילה ולעזור.

אני חושב שאני מתאים לתפקיד ואני עוזר מאוד לקהילת ה RP.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    נכתב במקור על ידי Eyal_Justice
    במקרים שהדג מסריח מהראש, האדמינים מתערבים.
    כרגע לא ידועה לי על פעילות ואפשר לראות את זה גם בחדר LCN שאין בו אף אחד...
    עוד לא ביררתי מי הבוס של LCN, מי הקפואים, אך נדאג למנות קפואים לערים שעוד לא מונו, ואנו מצפים לראות פעילות בוונט...אל תדאג, אם הקבוצה שלך פעילה אז לא יקרה כלום! זה רק לקבוצות לא פעילות כי יש הרי 5-6 קבוצות ב LCN...
    טוני ולואיג'י הם פעילים מאוד. אני לא מאמין שמישהו יכול להגיד שהם לא.
    פעילויות בוונט? מצטער, אבל מעולם לא חיבבתי את הפעולות הללו, ואני לא חושב שהן ממש רציניות. כמובן שלואיג'י ואמיר יכולים לארגן כאלה (ולמעשה אמיר רצה לארגן).

אולי אתה לא מעודכן, אך נכון לעכשיו, ישנם רק שני Capos. לא מצאתי מספיק אנשים אחרים שראויים לתפקיד, והלא זה אתה הייתה כשאמרת שלא צריך כל כך הרבה פושעים כי זה "פושעים נגד שוטרים"?
    היה לנו קאפו שלישי, אך מכיוון שהאדמינים ביקשו ממני להוריד אותו (מלבד תלונות נוספות שבהם טיפלתי גם), הוא ירד.

אמרתי לשני הקאפוס שלי ואני אגיד את זה כאן רישמית, עד ששני הצוותים לא מולאו או שלכל צוות יש לפחות שני Soldiers, אני לא מחפש קאפו שלישי.

הפעילויות בתוך השרת? העובדה שאתה חושב שהם לא פעילים, מוכיחה שהם יודעים לעשות RP. הרי אתה שוטר, נכון? ואתה לא רואה מהם צרות, נכון? זוהי הנקודה שלי.
    הם פועלים בשקט, ועושים את מה שהם צריכים לעשות.

בקשר לפעילויות, אני מניח שהם די פעילים, מכיוון שאני אומר להם לשלם לי 150 אלף בשבוע (ובשבוע הבא זה יעלה ל200 אלף), אחרת מאיפה מגיע הכסף שלהם?
    הם עובדים ומרוויחים כסף, כמו שהמאפייה במציאות עושה. יריות ופיצוצים לא קורים כל כך הרבה במציאות, ולכן נראה שהם מצליחים בעבודה שלהם מצויין.

אני עוקב אחר ההתקדמות שלהם, והם לומדים טוב מאוד להתנהג כמו שבמציאות הם מתנהגים-לוקחים כסף בכל הזדמנות קטנה שהם מקבלים. כל הזדמנות.

אז אגיד זאת לבסוף, לא צריך עוד קאפוס, אין עוד מספיק אנשים בשרת (אלא אם כן אתם רוצים חמש אנשים מקסימום בכל צוות, דבר שהוא בלתי אפשרי), ואין אנשים שהם ראויים לתפקיד מספיק.
    אם יש אנשים טובים, בדרך כלל הקאפוס שלהם מבקשים ממני להעלות אותם לדרגת Soldier, ובהם אני בוטח שהם למדו איך מרוויחים כסף ואיך העניינים עובדים, כי הם נמצאים מאוד קרוב לקאפו.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אני רוצה לנסות להתקבל לאדמין ב PUBLICIM אייל דבר איתי בבקשה בנוגע לזה עם אתה יכול
    gapta: mi ahi lo pogea bkvuza?
    9:47 PM - Alechko : kuloam
    9:47 PM - gapta: hhhhhhhhhhhhh
    9:47 PM - gapta: hhhhhhh
    9:47 PM - Alechko : ma jhhhhh?
    9:47 PM - gapta: ef ehad lo pogea?
    9:48 PM - gapta: " lo pogea"
    9:48 PM - Alechko : hhhhhhhhhh
    9:48 PM - gapta: hamor
    9:48 PM - gapta: hhhhh

LOL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    עיר
    אשקלון
    אני רוצה לנהל את Faction של הגרר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    תחליט אור עם אתה רוצה להיות בLCN או בFACTION של גרר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    זה לא טוב לתת למישהו ליהות בוס אחיד בFaction , צריך כל פעם לחדש את הבוסים אין מה לעשות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    עיר
    נכתב במקור על ידי Ido5011
    טוני ולואיג'י הם פעילים מאוד. אני לא מאמין שמישהו יכול להגיד שהם לא.
    פעילויות בוונט? מצטער, אבל מעולם לא חיבבתי את הפעולות הללו, ואני לא חושב שהן ממש רציניות. כמובן שלואיג'י ואמיר יכולים לארגן כאלה (ולמעשה אמיר רצה לארגן).

אולי אתה לא מעודכן, אך נכון לעכשיו, ישנם רק שני Capos. לא מצאתי מספיק אנשים אחרים שראויים לתפקיד, והלא זה אתה הייתה כשאמרת שלא צריך כל כך הרבה פושעים כי זה "פושעים נגד שוטרים"?
    היה לנו קאפו שלישי, אך מכיוון שהאדמינים ביקשו ממני להוריד אותו (מלבד תלונות נוספות שבהם טיפלתי גם), הוא ירד.

אמרתי לשני הקאפוס שלי ואני אגיד את זה כאן רישמית, עד ששני הצוותים לא מולאו או שלכל צוות יש לפחות שני Soldiers, אני לא מחפש קאפו שלישי.

הפעילויות בתוך השרת? העובדה שאתה חושב שהם לא פעילים, מוכיחה שהם יודעים לעשות RP. הרי אתה שוטר, נכון? ואתה לא רואה מהם צרות, נכון? זוהי הנקודה שלי.
    הם פועלים בשקט, ועושים את מה שהם צריכים לעשות.

בקשר לפעילויות, אני מניח שהם די פעילים, מכיוון שאני אומר להם לשלם לי 150 אלף בשבוע (ובשבוע הבא זה יעלה ל200 אלף), אחרת מאיפה מגיע הכסף שלהם?
    הם עובדים ומרוויחים כסף, כמו שהמאפייה במציאות עושה. יריות ופיצוצים לא קורים כל כך הרבה במציאות, ולכן נראה שהם מצליחים בעבודה שלהם מצויין.

אני עוקב אחר ההתקדמות שלהם, והם לומדים טוב מאוד להתנהג כמו שבמציאות הם מתנהגים-לוקחים כסף בכל הזדמנות קטנה שהם מקבלים. כל הזדמנות.

אז אגיד זאת לבסוף, לא צריך עוד קאפוס, אין עוד מספיק אנשים בשרת (אלא אם כן אתם רוצים חמש אנשים מקסימום בכל צוות, דבר שהוא בלתי אפשרי), ואין אנשים שהם ראויים לתפקיד מספיק.
    אם יש אנשים טובים, בדרך כלל הקאפוס שלהם מבקשים ממני להעלות אותם לדרגת Soldier, ובהם אני בוטח שהם למדו איך מרוויחים כסף ואיך העניינים עובדים, כי הם נמצאים מאוד קרוב לקאפו.
    יש בלאגן ענקי ב LCN במיוחד כשהלידרים של ה LCN בכלל לא מחוברים,בקיצר מה שאייל בא להגיד שהולך להיות שינויים בלידרים של ה LCN.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אפשר לדעת מהו הבלאגן? אני כרגע נמצא ברולפליי הרבה זמן ומשגיח על השחקנים..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    עיר
    אשקלון
    אהה אז אני רוצה להישער איתך לויג'י =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    נכתב במקור על ידי Glass
    יש בלאגן ענקי ב LCN במיוחד כשהלידרים של ה LCN בכלל לא מחוברים,בקיצר מה שאייל בא להגיד שהולך להיות שינויים בלידרים של ה LCN.
    היה יותר פשוט להגיד "שינויים בך ובתום" במקום משפט כזה ארוך, שפונה אליי בכל מקרה רק בגוף שלישי.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אייל אם אני רוצה לדבר על faction חדש אני צריך לדבר איתך או עם יובל?
    ואם איתך אז איפה עוד חוץ מבוונט?
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    עיר
    hadera
    אני רוצה להיות מורה לנהיגה D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    נכתב במקור על ידי Jony_Smith
    אני רוצה להיות מורה לנהיגה D:
    עם תיהיה מורה נהיגה לא תוכל להיות ב LCN, אלא עם כן תפפתח משתמש חדש.

שתף ב-Google+

הרשמה