תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    אני רוצה שתחשבו רגע (אני מעדיף שניים) על מה שאני רושם:
    ביינתים, כל מה שוויזארזס פירסמו, נראה בעצם שהם משנים רק את עולם המערכה (מישורים, מפלצות, גזעים, מקצועות וכו') וממש טיפה את החוקים עצמם.

אתם חושבים שכך יהיה?
    נכתב במקור על ידי thog
    וכדי שאני לא אצא שקרן
    כי גם אני רוצה ביצה שלישית...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    כן.
    כבר ברור שלא יהיה שינוי ענקי.זה יותר חידוש של 3.5 מאשר 4.
    בכל מקרה,שאתה אומר "שינוי בעולם המערכה" אל תשכח שמו"ד היא חצי ג'נרית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    לא. למעשה, לא ככה זה נראה. הם אמנם לא משנים מכניקה בסיסית, אבל הם משנים הרבה מהתוכן המכני ומובילים שינוי משמעותי גם באופי של המשחק. שינויי החוקים לא היסטריים (אחרי הכל אנחנו עדיין מדברים על מו"ד) אבל הם בהחלט משמעותיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    טוב... נחכה ונראה!

נ.ב. [מחזיק כפפה]מי מרים את הכפפה?[זורק כפפה]
    נכתב במקור על ידי thog
    וכדי שאני לא אצא שקרן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכתב במקור על ידי kadilak
    אני רוצה שתחשבו רגע (אני מעדיף שניים) על מה שאני רושם:
    ביינתים, כל מה שוויזארזס פירסמו, נראה בעצם שהם משנים רק את עולם המערכה (מישורים, מפלצות, גזעים, מקצועות וכו') וממש טיפה את החוקים עצמם.

אתם חושבים שכך יהיה?
    איך בדיוק מקצועות נכנסו לרשימת "עולם המערכה"?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    אני בכלל מעדיף את גרסה 2 ככל שיש פחות חוקים כך הרול פליי גדל. 3.5 הייתה שיטה נוחה שגדלתי עליה ובגלל זה אני עדיין משחק לומרות כל החוקים המשובחים. רק שחקן ושה"ם מהטובים ביותר יכול לשחק משחק טוב ב4 ורמת הקושיי לא מתאימה לי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני חייב להגיד שאני ממש לא מסכים איתך, הRP ממש לא קשור לחוקים, הוא עומד בפני עצמו, והחוקים רק אמורים לקבוע אם אתה מצליח לעשות משהו - או לא מצליח. זה ממש לא משנה את איכות המשחק.
    ומכיוון שעוד לא יצא לך לשחק במהדורה 4, קל וחומר לראות אותה, אני מציע שלא תגיד שזה לא מתאים לך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    זאת עדיין אותה שיטה ק20 , וכמו שferenheit אמר-הם משפרים את התוכן. למען האמת,אני מאמין שהם יודעים בדיוק איזה נקודות מציקות לשנות, בטוח כבר שישנו את שאין הבדל מהותי בין לוחמים שמשתמשים בנשקים שונים ומתאמי דרגה. בגלל זה אני מצפה למהדורה הרביעית. המפלצות הקלאסיות יתורגמו לחוקי המהדורה הרביעית, אני מאמין שלא יוחלפו מישורים. למו"ד לא קשור לעולם מערכה בצורה ש"הנשגבים" קשור לעולם שלו, ובסך הכל יצאו תהיה הסבה של עולמות המערכה למהדורה הרביעית.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    אני מאמין שלא יוחלפו מישורים.
    טעות!
    יש עכשיו את מישור החומר, פרא הפיות, הים האסטרלי והתוהו היסודני!
    |||||
    [ ]
    |||||
    אבל בכל מקרה, אני מקווה שלא יהיו חוקים מסובכים וגיגולי קוביות מסובכים.
    נכתב במקור על ידי thog
    וכדי שאני לא אצא שקרן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי kadilak
    אבל בכל מקרה, אני מקווה שלא יהיו חוקים מסובכים וגיגולי קוביות מסובכים.
    למה? זה הקטע הכי כיפי, לנבור, זה מחדד את המוח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    טפו! איחסה! פויאה! שונאר חוקים, למרות שהבנתי שהם מנסים להפשיט אותם (לא, לא במובן שאתם חושבים עליו)
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    למרות שהבנתי שהם מנסים להפשיט אותם (לא, לא במובן שאתם חושבים עליו)
    לא,הם מנסים לפשט אותם.

המקצועות קשורים בפלאף מכיוון שהם הדברים שיש בעולם שלך.אם במהדורה 3 לא היה דרואיד,באמת נראה לך שבכול עולמות המערכה שאנשים יצרו היו דרואידים?,אם עכשו בסל"ש החדש יהיה Warlord פתאום מכל עולמות המערכה יעלמו הטרובדורים ויופיעו אדוני-קרב.מעניין איך זה קרה.

D20 היא שיטה ג'נרית.מו"ד היא שיטה חצי ג'נרית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע, ישראל
    למו"ד לא קשור לעולם מערכה בצורה ש"הנשגבים" קשור לעולם שלו, ובסך הכל יצאו תהיה הסבה של עולמות המערכה למהדורה הרביעית
    אחד הדברים הכי מגוכחים שכולם מתעקשים לחשוב.
    מו"ד מכתיבה עולם מערכה כמעט בכל דבר שהיא עושה.
    המרתף הקפוא - משחקי תפקידים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי Icel
    אחד הדברים הכי מגוכחים שכולם מתעקשים לחשוב.
    מו"ד מכתיבה עולם מערכה כמעט בכל דבר שהיא עושה.
    איזה חלק בדיוק הם מכתיבים לך? ומי מכריח אותך להקשיב למה שמכתיבים לך? אם בא לך שהאלפים יהיו עם ברברי וצמא דם כמו האורקים,אין שום בעיה עם זה.

לא יצא לי לקרוא את הסקירות המוקדמות בזמן האחרון, אז סליחה על הבורות בנוגע לשינוי המישורים.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אייסל צודק, מו"ד מתייחסת לעולם המערכה שלה כאל FORGOTTEN REALMS, וכל מקום שמתואר בספר כלשהו חוץ ממקומות שאומרים שבבירור נמצאים באברון או משהו כזה אז תוכל למצוא במפה של ממלכות נשכחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ברור, אבל זה מה שהם מכתיבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    בקשר לדוגמא של האלפים צמאי הדם- אם האלפים יהיו כאלה, עדיין מקצוע מועדף אשף, מינוסים לחוסן ופלוסים לזריזות יתאימו להם? לא, אתה תשנה אותם והנה זה כבר לא מו"ד, זה משחק שלך שבו אתה מתבסס כמעט הכל על מו"ד, אבל זה לא מו"ד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נראה שמו"ד 4 תכתיב סטנדרטים בסיסיים כמו למשל שמות אלים, מבנה הקוסמוס והחלוקה למקצועות וגזעים. אבל שלא כמו בנשגבים, היא לא באמת אומרת שו

בעוד שמו"ד 4 בבירור מכתיבה ביסוס לעולם מערכה, היא אינה נותנת אותו ממש וממליצה כבר מהרגע הראשון להתאים הכל איך שנוח לך. עם הנשגבים קשה הרבה יותר לשחק באותו האופן. נגיד שרוצים שהאלים הגדולים מכל יהיו חמשת דרקוני היסודות, וכל סוגי הנשגבים יהיו בעצם מחולקים לסוגי היסודות. לכאורה פשוט: כל היבט של דמי הדרקונים נחשב עכשיו כ-"נשגב יסוד", ואין יותר קאסטות או היבטים (או נשגבי שמש, למעשה). חיסלנו כליל ארבעה סוגים חשובים מאוד של נשגבים, ובכך הפכנו לחלוטין את כל הסיפור המיתולוגי, וצריך לשבת ולחשוב איך בעצם התרחשה ההיסטוריה, איפה אנחנו עכשיו, ואיך נראה העולם בהתחשב בשינויים הקשים האלו. ואם נתעקש להכניס בכל זאת את הנשגבים האחרים, צריך לחשוב איך לעזאזל, ואז עוד צריך להתאים את רמות הכוח (שכן דמי הדרקונים אמורים עכשיו להיות החזקים ביותר, כי הם שייכים לאלים החזקים ביותר).
    הנשגבים מתעקמת כליל כאשר מנסים לעשות דבר יחסית פשוט של שינוי באלים וב-"מקצועות". שינוי דומה במו"ד 4 (נגיד, להגדיר שכל האשפים הם בעצם מטילי לחשי קודש, וסוגדים לאל ספציפי), יהיה פשוט מאוד. כי בנשגבים כל מונח משחקי קשור באופן הדוק למונח פלאפי, ואילו במו"ד, כמעט ואין שום דבר משחקי שקשור במשהו פלאפי.

ואחזור שוב, רק כדי להבהיר: כן, מו"ד בהחלט כופה עלינו הגדרות ספציפיות (למשל, עצם העובדה שיש לוחמים ואשפים), אבל כל שיטה כופה הגדרות כלשהן. בסולם האוניברסליות הגדול, מו"ד ללא ספק עומדת במיקום גבוה יותר מהנשגבים. האם זה מקום גבוה מספיק בשבילך? תלוי בטעם אישי. בשבילי כן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נכתב במקור על ידי idansh
    בקשר לדוגמא של האלפים צמאי הדם- אם האלפים יהיו כאלה, עדיין מקצוע מועדף אשף, מינוסים לחוסן ופלוסים לזריזות יתאימו להם? לא, אתה תשנה אותם והנה זה כבר לא מו"ד, זה משחק שלך שבו אתה מתבסס כמעט הכל על מו"ד, אבל זה לא מו"ד.
    לטעמי זה דווקא בהחלט מו"ד. קשה לומר איפה בדיוק עובר הגבול (כמה חוקי בית צריך להכניס למשחק כדי שיגידו עליך שאתה כבר לא משחק בשיטה המקורית?), אבל לשנות את האלפים - בוודאי שזה מו"ד. הרי אברון עושה את זה! וממלכות נשכחות עשה את זה לפניה. והשמש השחורה הציג שני גזעים חדשים לגמרי ואת הפסיוני - שלפני כן לא היה קיים במו"ד. ואיך אפשר להגיד עליהם שהם אינם מו"ד, בהתחשב בכך שהם כולם מוצרים רשמיים?

בעיני, זה עדיין מו"ד כל עוד מדי פעם אתה חוזר לספר החוקים כדי לבדוק משהו. כל עוד השיטה העקרונית בה אתה משתמש כדי לפתור בעיות, נמצאת בספר החוקים הזה. אם אתה משתמש בגזע הג'מוסים ובמקצוע יורקי-הפטריות, זה לא משנה דבר - מו"ד אפילו מעודדת יצירת תוכן חדש. וזה עדיין יהיה מו"ד.
    שתף ב-Google+

הרשמה