תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    אוקיי חבר'ה אני לא יבלבל לכם תבייצים באיזה פתיח מרגש וכ'ו וכ'ו... כוונתי בפתיחת דיון זה היא ששתי הקהילות העצומות האלה יתחילו להראות יותר ויותר פעילות על מנת שנגיע למטרה הסופית שזה פתיחת פורומים לקהילות אלה...
    דבר ראשון נתחיל עם פתיחת ערוצים (כולל לקלאנים) במירק , בוונטרילו (לווארקראפט נראה לי שכבר יש אז שיפתחו להירוס) ובהמאצ'י מינימום 3 חדרים לכל משחק..(אני מקווה שיש פה אנשים שמבינים במירק כי אני כבר שכחתי מלא זמן לא השתמשתי בתוכנה הזאת).
    דבר שני אני יזום עוד טורניר ווארקראפט וטורניר הירוס 3 מקוצר של 1 על 1 (תלוי בכם כמובן אם תרצו ותיהיו רציניים) במפה הכי קטנה שיש כדי שהמשחק יוכל להסתיים במהירות או בהירוס 5 במצב דיול מוד מה שכשל בפעם הקודמת מקווה שילך יותר טוב פעם הבאה.. גם אם טורנירים אלה יהיו בלי פרסים המטרה כבר ברורה שזה לקדם את קהילות אלה...(מה שבטוח שגם אתם תוכלו ליזום טורניר כלשהו רק אל תתעצלו)..
    דבר שלישי יפתחו עוד 2 דיונים של ווארקראפט ראשי ושל הירוס ראשי על מנת שלא יהיה עומס על דיון זה.. מי שמעוניין לפתוח דיון על אחד משני המשחקים האלה שיכתוב פה... בדיונים אלה יקבעו משחקים לגבי אותו יום עד מקסימום 4 ימים קדימה ושם תוכלו להרשם ולשחק בשביל הכיף עם שאר חברי הקהילה...
    דבר רביעי שהוא המרכזי לדעתי זה פתיחת קלאנים מה שמראה על מקצוענות והשקעה באותו משחק..
    כמה שיותר קלאנים יותר טוב התחרות תגדל והקהילות תצמחנה אז אם אתם שחקנים טובים או שחקנים מתחילים שמעוניינים ליצור קבוצה משלכם עם חברים שלכם במשחק כלשהו תעשו זאת ככה העניין רק יגדל ולא יהיה משעמם זה בטוח... יכול להיות שיהיו כאלה שיגידו שקלאן להירוס זה שטותי אבל זה יכול להיות נחמד מאוד בהירוס 5 לעשות קרב קלאנים שחקן מקלאן אחד נגד שחקן מקלאן אחר בדיול מוד ואז הקלאן שניצח יותר מהקלאן השני מנצח... או במפה קטנה אפשר לעשות משחקים רגילים גם לקחת שחקן אחד מכל קלאן ולשחק אולי זה יקח זמן תלוי באיזה מהירות כל שחקן עושה תתור שלו אבל מה שבטוח זה יהיה קצר מהרגיל..

אז אני מצפה לתגובות תגידו לי מה דעתכם ומי שמעוניין לעזור אני ישמח.. אם לא תראו שיתוף פעולה אני יבין שאין לכם חשק לקדם את קהילות 2 המשחקים האלה עוד כמה צעדים קדימה.....
    עכשיו אולי אתה מדבר איתי כדי לדבר על זה שאנחנו לא מדברים לא כי אתה מדבר איתי כי אנחנו מדברים - קרדיט לאופיר על הטמטום.. :X

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    רוצה להחליף את אחד המנהלים?
    אתה מציע פה הרבה דברים וזה טוב אבל אתה לא חושב שלבד לא תוכל לעשות זאת תצטרך לדבר עם המנהלים בקשר למה שאתה מציע פה טורנירים ושרתים
    אם ניראה שיש כאן הרבה אנשים פעילים בWC וגם בהירוס נוכל לפתוח שרתים אבל אין ממש כאן פעילות של הרבה משתמשים שמשחקים בWC וגם בהירוס לצערי

נקווה שבדיון הזה ניראה פעילות של שחקני הירוס וWC ואז נחשוב מה לעשות אם לפתוח עוד תחרות
    או שרת ואז אולי קהילה
    וגם לא ניראה לי שהיית צריך לפתוח נושא ישר על 2 קהילות הייתה הולך עם אחת ואז ניראה מה יהיה עם השנייה.
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    אין ביכולתך להרים כזה דבר במקרה נכון?
    אם תצליח יפה לך (אני משחק בשניהם אגב)
    אבל לא נראה לי שתצליח לפתוח קהילות ל 2 משחקים ככה, אולי אם תתמקד באחת. גם העובדה שאתה חדש תקשה עליך...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    פשש
    וונט, יש ביכולתי לארגן.
    יש עכשיו טורניר וורקראפט, למה לא השתתפת?
    טורניר הירוס באמת יהיה לאחר מכן.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    אני יודע שלבד זה לא כל כך ריאלי שאני יצליח להרים את זה.. בגלל זה כתבתי שאני זקוק לשיתוף פעולה אם זה מצד המנהלים או ממשתמשים רגילים...
    ולא השתתפתי בטורניר ווארקראפט שהיה כי פרשתי מהמשחק לפני שנה משהו כזה אז אני עדיין לא יודע אם לחזור לשחק
    עכשיו אולי אתה מדבר איתי כדי לדבר על זה שאנחנו לא מדברים לא כי אתה מדבר איתי כי אנחנו מדברים - קרדיט לאופיר על הטמטום.. :X

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    עיר
    פתח תקוה
    אני עכשיו פועל לאחד את פורום STARCRAFT עם פורום של WARCRAFT

במידה וזה יצא לפועל זה יהיה מצויין אבל נראה איך זה יהיה

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    נכתב במקור על ידי Adversary
    אני עכשיו פועל לאחד את פורום STARCRAFT עם פורום של WARCRAFT

במידה וזה יצא לפועל זה יהיה מצויין אבל נראה איך זה יהיה
    למה לאחד?
    זה יהיה בלאגן לדעתי עם SC ו WC , כל אחד יפתח נושא אחר
    וגם אין שום דבר שמאחד אותם (נכון?) SC שונה וWC שונה חוץ משהם מאותו חברה
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    צודק.. גם אני חושב שזה יהיה בלאגן סתכל בגיימר הם איחדו וזה פשוט שכונה מה שהולך שם... עדיף שיהיה בנפרד אם בכלל..

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    אני לא מאמין שהדיון הזה שוקע.. אתם כאלה לא רציניים בשיט... נותנים תגובה מסכנה באיזה דיון ואז בורחים ומתנתקים מהפורום. קהילה כל כך פתטית ברמות.. גם האלה שנכנסו לקרוא תדיון הזה תגיבו למען השם!? מזה עוזר שאתם קוראים? אנשים צריכים לדעת (כנראה בגלל רמת קליטה כאן השואפת ל 0) שיש הרבה שחקנים שרוצים להרים תקהילות האלה.....ואני בטוח שיש הרבה כאלה אבל כרגיל מתעצלים להגיב ולהשקיע.. יש פה צ'אנס לקחת תקהילות האלה עוד כמה צעדים קדימה ואתם זורקים תצ'אנס הזה לפח אז תאכלו תחרא שאתם בישלתם. אנשים מגעילים....... ממש נשבר הזובי ממכם :|

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    יוזמה מבורכת ביותר, כל המשתמשים צריכים ללמוד ממנו.
    ואל תבלבלו, הוא מאוד לא חדש, הוא עוזר לי המון מאחורי הקלעים.

Vgames יתמכו בכל מה שצריך למען ריכוז קהילות שכאלו

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    יש קלאן WC3 ישראלי בנורת'רנד שאני הצ'יף שלו
    Clan oP
    וקלאן דוטא-WC בנורת'רנד Clan iDS
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא

הרשמה