תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נתניה
    קיצר חשבתי על לעשות ליגה של משחקים(של קלאנים, וגם מיקסים) אני רואה שיש כבר לפחות איזה 5 קלאנים רצינים, ולמה לא לעשות ליגה P:
    בקצרה, אנחנו פשוט נעשה הגרלה מי נגד מי, זה ילך לפי בתים, ולבסוף ישארו שתי הקבוצות ששרדו ונעשה משחק אחד גדול,
    המשחקים יהיו בשרת סגור, עם Source Tv ומן הסתם Delay של 120 שניות כדי ששחקנים חיצונים לא יגלו על מהלך המשחק, יהיה גם אחד שיעשה סרט ללגיה(אפשר אני, אני עורך סרטים מקצועי)

חשבתי על משהוא בסגנון משחק של 3-4 על 3-4 שחקנים,
    4 ראונדים, 2 התקפה ו2 הגנה, ועם יש תיקו אפשר לעשות 2fort אבל הכל אפשר להחליף, אני בנתיים רק מציע,

עם אתם מסכימים, אז אני מרחיב על זה...

תגובות/העצות משהוא P:

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אתה מקדים אותי, אה ?
    אפשר לעשות משהו נחמד ובאמת לארגן דבר כזה, זה באמת יעזור בגיבוש, בעיקר המיקסים שאנשים פשוט באים ונמצאים אם אנשים שהם לא מסתדרים/כן מסתדרים, אבל במיקס הם ביחד בונט, חושבים על דברים ומה ואיך לעשות את הטוב ביותר בשביל הקבוצה.

לדעתי עדיף 3 על 3 כרגע.
    כרגע זה יגרום להיכרות עוד יותר טובה.

אני עוד ימשיך ויעדכן אותך לגבי הליגה.

אלון אלבכרי.

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    נהריה
    אם מדברים על משחקי קלאנים, אז לא לרדת מ-6 על 6... רצוי יותר.

תאתרו אנשים, ותקחו אותם לקלאן כמה שיותר, המשחק אמור להיות מבוסס על התקפה והגנה למי שלא יודע, דוגמא קטנה ב-2FORT צריך 3 הגנה ולפחות 3 התקפה, בד"כ אפילו 4.

תשתתפו יותר ב-PICK UPS על מנת ללמוד את השיטה.
    BBQ # Team Fortress 2 Clan

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי zalopa
    אם מדברים על משחקי קלאנים, אז לא לרדת מ-6 על 6... רצוי יותר.

תאתרו אנשים, ותקחו אותם לקלאן כמה שיותר, המשחק אמור להיות מבוסס על התקפה והגנה למי שלא יודע, דוגמא קטנה ב-2FORT צריך 3 הגנה ולפחות 3 התקפה, בד"כ אפילו 4.

תשתתפו יותר ב-PICK UPS על מנת ללמוד את השיטה.
    נכון.
    אל תדאג, אתה לא יודע כמה דברים מתוכננים רק לקהילה שלנו!
    בין אם זה פיק אפס ובין אם זה ליגה, טורניר..

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    זה רעיון מאוד נחמד והייתי שמח להשתתף גם בליגות ואני באמת משתדל להיות טוב בסרבר כדי שבסוף זה ישתלם לי
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    נהריה
    ככל שתשחק יותר, ככה תשתפר יותר, כמו שאמרתי.. מחכה למשחקים אמיתיים של 6 אנשים ויותר.
    BBQ # Team Fortress 2 Clan

הרשמה