תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    אם כן איזה? או שעדיין בליזרד לא פירסמו...
    if u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 141d

Demonpriest, holy priest lvl 70, kazzak

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    לא לא יהיה לפי מה שאני יודע
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    אף אחד לא בטוח כמובן, אבל כנראה שלא יהיו עוד גזעים, רק hero classes
    (איזה כיף זה יהיה שנוכל להתחיל לפתוח דמויות ברמה 60 ולוותר על כל העלייה המעצבנת הזאת של -60 ונישאר רק עם העליה המעצבנת של 60-80)

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Namaste
    (איזה כיף זה יהיה שנוכל להתחיל לפתוח דמויות ברמה 60 ולוותר על כל העלייה המעצבנת הזאת של -60 ונישאר רק עם העליה המעצבנת של 60-80)
    למה עליה מעצבנת?
    העלייה של רמה 60-70 הייתה ממש כיפית. אני בטוח שב-Northernd העלייה של 70-80 תהיה עוד יותר כיפית.

ולפותח השרשור, 10 גזעים לא מספיקים לך?!

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    אבל אני לא מבין אפשר להפוך ל HERO CLASS בדרגה 55 אבל גם כתוב שאחרי שאתה הופך לHERO CLASS אתה חוזר ל 60

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי StarDust
    למה עליה מעצבנת?
    העלייה של רמה 60-70 הייתה ממש כיפית. אני בטוח שב-Northernd העלייה של 70-80 תהיה עוד יותר כיפית.

זו לא שאלה של כמות. חלק גדול מהגזעים של העלילה הראשית נשאר לא מכוסה - גזעי ה-SCORGE. אני דווקא מאוד מאוד ציפיתי לגזעים האלו בהרחבה הבאה.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    הבעיה עם גזעי הסקוג' היא שאין להם מוח משלהם, הם כפופים למחשבה של הליץ קינג...ויהיה מאוד קשה ליצור את החוויה של ישות ששולטת על הדמות שלך.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    הבעיה עם גזעי הסקוג' היא שאין להם מוח משלהם, הם כפופים למחשבה של הליץ קינג...ויהיה מאוד קשה ליצור את החוויה של ישות ששולטת על הדמות שלך.
    הוא לא שולט ב-100% מהם בכל שנייה ושנייה. הם פשוט כפופים לו ומשרתים אותו. זה לא תירוץ מספיק טוב בשביל להתעלם לחלוטין מהגזעים האלה.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    היו צריכים לעשות HORDE ALLIANCE ו SCOURGE ונוכל לשחק בכל אחד מהם שה יכול להיות מגניב

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    הוא לא שולט ב-100% מהם בכל שנייה ושנייה. הם פשוט כפופים לו ומשרתים אותו. זה לא תירוץ מספיק טוב בשביל להתעלם לחלוטין מהגזעים האלה.
    או קיי... אז בוא נחשוב על סיבה אחרת:
    הם כבר עשו את הנושא הזה של גזעים חדשים.
    אולי הפעם כדאי לעשות משהו אחר?
    hero classes זה דבר שאני מחכה לו מהיום הראשון שהמשחק יצא, ואני די מבואס שאחרי כל הרוח והצלצולים שהיו בהתחלה, זה מה שהם הוציאו, כי שבועיים אחרי ההרחבה לא נראה אף קלאס במשחק חוץ מdeath night.

נקווה שהם ישחררו את ההרחבה עם לפחות 3 hero classes

צריך לעשות משהו חדש כל הרחבה, עוד מאותו הדבר זה בדיוק מה שיגרום למשחק הזה להמאס יותר ממה שהוא כבר נמאס על ידי הרבה אנשים (במיוחד הוותיקים שמשחקים מהבטא)

ואגב, בבטא, המשחק היה הרבה יותר טוב, הם לא שיפרו אותו, אלא רק הרסו.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    גם אני חושש שאם הם יוציאו רק קלאס אחד כולם יתנפלו עליו.

עכשיו - בהרחבה האחרונה הוסיפו שני גזעים מסכנים, לעומת המהפך וההרחבה שעשו ל-END GAME. אני שם דגש על הקלאסים יותר מהגזעים. וב-SCORGE לכל גזע יש את הקלאס שלו, ואין הרבה חופש בחירה. אז היו מוסיפים DEATH KNIGHT כגזע רגיל, והיינו זוכים בכל הכיף של להעלות אותו בנורת'רנד מרמה 1 (גם ככה מאיצים את עליית הרמות). במקום זה בחרו לקמבן פיתרון עלוב במיוחד - הוא נוצר כבר ברמה גבוהה. במילה אחת - איכסה!

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות

עכשיו - בהרחבה האחרונה הוסיפו שני גזעים מסכנים, לעומת המהפך וההרחבה שעשו ל-END GAME. אני שם דגש על הקלאסים יותר מהגזעים. וב-SCORGE לכל גזע יש את הקלאס שלו, ואין הרבה חופש בחירה. אז היו מוסיפים DEATH KNIGHT כגזע רגיל, והיינו זוכים בכל הכיף של להעלות אותו בנורת'רנד מרמה 1 (גם ככה מאיצים את עליית הרמות). במקום זה בחרו לקמבן פיתרון עלוב במיוחד - הוא נוצר כבר ברמה גבוהה. במילה אחת - איכסה!
    אני כבר רואה אנשים פותחים Death Knight רק בשביל לתת בוסטים לחברים בשרתים חדשים שהם עוברים אליהם.
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    07.04.2007

שני גזעים מסכנים? על מה אתה מדבר? שני הגזעים שהם הוסיפו מאוד מושקעים, ולשניהם יש רקע עוד מ-WC3.
    ולגבי ה-Death Knight - כרגיל, רק מתלוננים. אם הם היו נותנים לעלות אותו מרמה 1, אנשים היו מתלוננים על דברים אחרים, כמו שזה לא כיף להתחיל עוד פעם באזורים הישנים, והעניין גם צריך להתאים ל-Lore. כי Death Knight זה לוחם שנפל לכוחות האופל, איך בדיוק זה יקרה אם הוא איזה Human רמה 1 ליד Stormwind?

ועל מה כולכם מדברים "הגזעים של ה-Scourge"?
    ה-Scourge זה לא "איחוד של גזעים" או משהו כזה, פשוט מדובר בצבא אפל של יצורים רקובים ומרושעים שנשלטים ע"י ה-Lich King. בצבא הזה יש שילוב של בני אדם שנהפכו ל-Undead ואת ה-Nerubians (שבטח ירחיבו עליהם ב-Northrend כי העיר העתיקה שלהם נמצאת שם) וכו'.

כרגיל, רק מתלוננים. אני מתפלא לפעמים שחברות כמו בליזארד לא מתייאשות שכל פעם קופצים להם אנשים שרק מתלוננים על העבודה שלהם, בינתיים אתם כן משחקים את המשחק, לא? אבל ביקורות קשות זה חלק מהעבודה אני מניח...

יחי ה-Horde!

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    למה עליה מעצבנת?

סתם התעניינתי למרות שהיו יכולים להוסיף באמת עוד גזעים.

btw מזה ה-death knights האלה?
    if u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 141d

Demonpriest, holy priest lvl 70, kazzak

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    שני גזעים מסכנים? על מה אתה מדבר? שני הגזעים שהם הוסיפו מאוד מושקעים, ולשניהם יש רקע עוד מ-WC3.
    ולגבי ה-Death Knight - כרגיל, רק מתלוננים. אם הם היו נותנים לעלות אותו מרמה 1, אנשים היו מתלוננים על דברים אחרים, כמו שזה לא כיף להתחיל עוד פעם באזורים הישנים, והעניין גם צריך להתאים ל-Lore. כי Death Knight זה לוחם שנפל לכוחות האופל, איך בדיוק זה יקרה אם הוא איזה Human רמה 1 ליד Stormwind?

ועל מה כולכם מדברים "הגזעים של ה-Scourge"?
    ה-Scourge זה לא "איחוד של גזעים" או משהו כזה, פשוט מדובר בצבא אפל של יצורים רקובים ומרושעים שנשלטים ע"י ה-Lich King. בצבא הזה יש שילוב של בני אדם שנהפכו ל-Undead ואת ה-Nerubians (שבטח ירחיבו עליהם ב-Northrend כי העיר העתיקה שלהם נמצאת שם) וכו'.

כרגיל, רק מתלוננים. אני מתפלא לפעמים שחברות כמו בליזארד לא מתייאשות שכל פעם קופצים להם אנשים שרק מתלוננים על העבודה שלהם, בינתיים אתם כן משחקים את המשחק, לא? אבל ביקורות קשות זה חלק מהעבודה אני מניח...

יחי ה-Horde!
    בסדר, גזעים יפים ומושקעים.

עכשיו, לגבי ה-DK תמיד אפשר למצוא פיתרון לרמות הנמוכות ולהמציא גרסה מוחלשת של DK (נגיד כמו פאלאדין רק עם כוחות אפלים, או משהו אחר). זה לא פשע לקדם את העלילה ולפתח אותה לכיוונים שונים.

אם תזכר בגזעים ששיחקת ב-WC עם ארת'ס אני בטוח שתוכל למצוא כמה ששווים פיתוח בשביל WOW. ארבעה או חמישה גזעים מספיקים, כי ב-SCORGE לכל גזע יש את הקלאס שלו, ולכן אין חופש בחירה כ"כ גדול. חוץ מזה כל החיות והמפלצות בצבא של ארת'ס בטוח יכולות להתאים לאיזה האנטר אפל.
    אם הם לא היו חושבים באופן כ"כ מקובע ל-END GAME אני בטוח שהיו יכולים ליצור צד חדש למשחק (וכמו ה-DK בלי מאנה הצד הזה היה בנוי בגישה אחרת לגמרי). המשחק יוכל להתקדם ולהתפתח רק אם לא ינקטו בגישה שלך למה לא לעשות, אלא להפך - אם יש בעיה בעלילה איך לפתח אותה כדי להתאים את השינוי באופן חלק למשחק.

ביקורת היא אכן חלק מהעבודה. אני רואה פה רק התלהבות מההרחבה - ואם יש לי דברים קשים להגיד, בניגוד להרגשה הכללית, אני חושב שיהיה נכון להגיד אותם.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי system792
    סתם התעניינתי למרות שהיו יכולים להוסיף באמת עוד גזעים.

btw מזה ה-death knights האלה?
    ב-WC3 היה לדמויות המפתח, שהכוונה "לגיבורים" של המשחק Titles, הכוונה "כותרת" או סוג כלשהו של ראנק.
    לדוגמא, Arthas, אחרי שהוא פנה לדרך האופל, נקרא בשם ה-Death Knight, כי לפני זה הוא היה Holy Paladin, שהם נחשבים כמו אבירי אור, ואחרי שהוא פנה לאופל, הוא נהיה אביר אופל. (כן, בעברית זה נשמע רע מאוד).
    אז עכשיו בליזארד נותנת לנו את האפשרות לשחק כפאלאדין שפנה לכוחות האופל.

ב-WC3 היו כמובן עוד Titles כמו Warden שזאת בעצם Maive, ולפי איך שזה נראה זה כמו Rogue אבל קצת שונה, לא בדיוק אחד שמסתתר באפלה עם שני סכינים. פשוט יותר "צייד" רק בלי קשת. והיו עוד כמה שאני לא ממש זוכר.

ו-Nyromith, אני מסכים עם רוב מה שאמרת, אבל אני חייב להעיר לגבי המשפט הזה:
    "אם יש בעיה בעלילה איך לפתח אותה כדי להתאים את השינוי באופן חלק למשחק."
    זה מה שבליזארד עושים כול הזמן. בכל פעם שהם מוסיפים משהו, הם דואגים לפתח את זה ככה שזה יתאים באופן חלק למשחק. הדראיני הם דוגמא מצוינת לזה - הם רצו להוסיף אותם, וכמובן קל יותר אם הם יהיו ב-Azeroth, אבל איך היצורים האלה שנמצאים ב-Outland יגיעו ל-Azeroth ועוד איפה הם יהיו? והתשובה לכול זה כבר ברורה לנו...

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    ממה שאני קראתי באתר שלהם, יהיו צריכים לעשות כמה משימות שאפשר לעשות אותם רק ברמה-70 לא?

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    oh god, ואתה עוד אמור להיות מנהל פורום?
    עצוב, באמת...

מה זאת אומרת "אף אחד לא בטוח"?
    בליזארד כבר נתנו על זה תשובה ממזמן:

1.1.7Q Will WLK introduce any new playable races or low level zones?

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Notter
    עצוב, באמת...

מה זאת האגרסיה המגעילה הזאת כבר מההודעה הראשונה? לא קרה אף פעם ששינו והוסיפו תכנים לפני ההוצאה? אף אחד באמת לא יכול להיות בטוח.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    נכתב במקור על ידי Notter
    עצוב, באמת...

תגיד לי מי אתה שנותן למנהלים שלנו ביקורת?
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הרשמה