תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    01.07.2007
    יש לי את המשחק המקורי של c&c3 וכל פעם אחרי שאני עובר כמפיין עם גידיאיי או עם נוד לא קופצת לי המשימה השלישית...מה הבעיה?מה צריך לעשות?

בעיה שניה

אני מנשא לשחחק ברשת בc&c3 ושאני עושה לו אונליין הוא כותב לי שאני צריך להוריד משהו ואז הוא מעביר אותי לדף ההורדה וזה מתחיל להוריד מה זה הדבר הזה?צריך את זה?עם אני לא מוריד הוא לא נותן לי לפתוח את האונליין וגם אחרי שאני מוריד זה לא עושה כלום ואחרי זה שאני נכנס שוב לאונליין זה עושה לי את אותו דבר --- הורדת פאטץ משהו כזה למרות שהורדתי את זה כבר זה ממשיך להודיע לי,לא יודע אקיצצר מה זה, עזרה בבקשה..
    TiberiumUniverse_WP_preview
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי josefdu
    יש לי את המשחק המקורי של c&c3 וכל פעם אחרי שאני עובר כמפיין עם גידיאיי או עם נוד לא קופצת לי המשימה השלישית...מה הבעיה?מה צריך לעשות?

בעיה שניה

אני מנשא לשחחק ברשת בc&c3 ושאני עושה לו אונליין הוא כותב לי שאני צריך להוריד משהו ואז הוא מעביר אותי לדף ההורדה וזה מתחיל להוריד מה זה הדבר הזה?צריך את זה?עם אני לא מוריד הוא לא נותן לי לפתוח את האונליין וגם אחרי שאני מוריד זה לא עושה כלום ואחרי זה שאני נכנס שוב לאונליין זה עושה לי את אותו דבר --- הורדת פאטץ משהו כזה למרות שהורדתי את זה כבר זה ממשיך להודיע לי,לא יודע אקיצצר מה זה, עזרה בבקשה..
    היי,
    קודם כל פרט יותר על הבעיה הראשונה...

לגבי השני...
    אתה צריך להוריד עדכון 1.08 (כרגע הכי חדש) למשחק שלך,
    מה זה בעצם? זו חבילת עדכונים שמתקנת תקלות, מאזנת את רמת היחידות(עוצמת פגיעה ומרחק וכדומה) ולפעמים גם משפרת את המשחק.
    חייבים שיהיה לך את החבילה הכי חדשה על מנת שתוכל להתחבר לאון ליין.
    אם לא עובד לך דרך המשחק,
    תוריד מכאן

תעדכן איך הולך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    הבעייה הראשונה נהיית נפוצה למדי.
    נראה לי שזה בעייה שנוצרת בפאץ חדש או משהו...
    אבל גם שמעתי שמועה שאם מסיימים את המשימה האחרונה של גידיאיי עם פצצת הטיבריום אתה לא מקבל את הקמפיין של החייזרים...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    חחח האמת שזה מה שקרה לי בהתחלה , סיימתי עם הGDI ולא הבנתי על מה כולם מדברים על הסקרין.
    הבנתי שנלחמים מולם לא ידעתי שאפשר לקבל אותם וזה ייפתח... זה ככה עד עכשיו :X אבל לא אכפת לי מזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.07.2007
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    הבעייה הראשונה נהיית נפוצה למדי.
    נראה לי שזה בעייה שנוצרת בפאץ חדש או משהו...
    אבל גם שמעתי שמועה שאם מסיימים את המשימה האחרונה של גידיאיי עם פצצת הטיבריום אתה לא מקבל את הקמפיין של החייזרים...

התכוונתי שאני עובר את המשימה השניה של ג'ידאיי או נוד המשימה השלישית לא קופצת לי,זה לא עושה לי בעיה או משהו אבל כנראה אני צריך ללחוץ על משהו שאני בכלל לא יודע על מה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    האאא....
    מוזר....

המממ...
    מה בדיוק קורה אתה מוכן להסביר?
    רואה סרטון\מפה\חוזר לתפריט הראשי?
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.07.2007
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    האאא....
    מוזר....

המממ...
    מה בדיוק קורה אתה מוכן להסביר?
    רואה סרטון\מפה\חוזר לתפריט הראשי?
    פתאום קופצת לי כזאת מפה ומראה לי 2 משימות משהו כזה ואז אני לוחץ על משהו וזה לא עושה כלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    אוקייי....
    כשאתה לוחץ על אחד מהם אז אתה שומע מעיין "הדרכה" ויש סטרון קטן בצד?
    אם כן הכול עובד קשורה ואתה פשוט צריך ללחוץ על כפתור ה"בחירה" של השלב (שנמצא בצד ימין למטה אם אני זוכר נכון) ברגע שתלחץ עליו תתחיל טעינת השלב שבחרת, ולאחר סיומו תחזור למפה ותאלץ לקחת את השני. ככה כל פעם יתווספו עוד, ואחרי כל 3-4 כאלו תתחלף המפה באחת אחרת, עד לסיום הקמפיין.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הרשמה