תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    WOW מתחיל להראות ממש מיושן.
    מדובר במשחק בן שלוש שנים (עוד מעט), שמבוסס בתורו על משחק עוד יותר ישן.
    מי שלא יודע, המנוע של warcraft 3 הוא הבסיס של המנוע של WOW.

ולמרות שמשחק עדיין מעוצב נפלא, המשחק מתחיל להרגיש ולהראות ישן מאוד.

אז מה אתם חושבים? בליזארד תצטרך לשחרר מנוע גרפי חדש? אתם אוהבים את הגרפיקה של WOW? מה מפריע לכם?

לי באופן אישית מפריע מאוד הטקסטורות המחוספסות, מאוד חסר לי הטקסטורה החלקה יותר ממשחקים כמו oblivion

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    גם לי די מתחיל להפריע הגרפיקה שלו, במיוחד שכל המשחקים מסביב עם גרפיקה כזאת טובה.
    אבל אני לא יודע עד כמה זה רעיון טוב שהם יעשו מנוע חדש למשחק כי אז בטח אנשים יחשבו שלבליזארד אכפת רק מהגרפיקה ופחות מהמשחק..
    וגם עובדה שלאיזה 9 מיליון אנשים לא מפריע הגרפיקה שלו.

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    דעתי היא שגרפיקה היא מקור לצרות.גרפיקה ברגע שהיא מתחילה להיות גורם משמעותי במשחק ולא שולי, כמו בWOW, דיאבלו, אז התוכן של המשחק בולט החוצה יותר מאשר הגרפיקה, ואתה יכול להתעסק במשחק יותר מאשר בגרפיקות וכו'.

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    נהריה
    WOW בא בהתחשבות שלא לכולם יש UBER מחשב בשביל גרפיקה של oblivion
    לי אישית oblivion רץ בגרפיקה ממש נמוכה כשיש לאנשים ראשים מרובעים
    אז WOW עושים טובה לרוב המחשבים המסכנים
    -----------------------
    DPdevil Rogue 70 kazzak
    DPANGEL DRUID 70 KAZZAK
    -----------------------

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Ass-Gas-Or-Grass
    דעתי היא שגרפיקה היא מקור לצרות.גרפיקה ברגע שהיא מתחילה להיות גורם משמעותי במשחק ולא שולי, כמו בWOW, דיאבלו, אז התוכן של המשחק בולט החוצה יותר מאשר הגרפיקה, ואתה יכול להתעסק במשחק יותר מאשר בגרפיקות וכו'.
    אני חושב שמשחקי תפקידים מהשנה האחרונה הראו שאפשר להתעמק בתוכן ענק וגם לספק את eye candy

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    ילדים כמוני מצטרפים למשחק כל יום מכל מדינה בעולם(טוב אולי לא כל מדינה),האם זה אומר לך משהו?

לפי דעתי,גם אם הגרפיקה של WoW לא חדשנית כמו של משחקים אחרים,היא עדיין אחת מהגרפיקות הטובות שאני מכיר(בתחום המשחקים ההמוניים כמובן).

ובנוסף לכל,המשחק מתעדכן ללא הפסקה והמשחקיות היא אחת מהטובות בעולם אם לא הכי טובה!

ובנוסף לכל זה,העלילה של world of warcraft היא המרשימה ביותר שאני מכיר!

וכמובן שיש עוד הרבה מעלות אחרות שאפשר לציין לטובתו של world of warcraft

בקיצור-WOW ישאר לעוד כמה דורות,גם אם לא בצורת המשחק הזאת.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    אני לא מבין גדול אבל אני חושב שאם ישפרו את הגרפיקה זה יגרום לעוד בעייות וה ms יעלה
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי sleepy orc
    אני לא מבין גדול אבל אני חושב שאם ישפרו את הגרפיקה זה יגרום לעוד בעייות וה ms יעלה
    MS זה לא בעיה של גרפיקה, זה FPS.
    MS קשור לתקשורת עם השרת.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    תראה את הגרפיקה של טיביה, ועדין יש שם כ50K שחקנים מכורים.
    בכול מקרה אם הם ישפרו את הגרפיקה המחשב הישן שלי לא יקח את זה ואז שוב אני ואח שלי ניצתרך להתחלק במחשב במי משחק
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    הגרפיקה של WOW לא ישנה בכלל, הם משקיעים המון בנוף ובגרפיקה של יכולות - למשל nagrand
    זה מקום יפהפה מבחינה גראפית

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    נכתב במקור על ידי Namaste
    MS קשור לתקשורת עם השרת.
    אמרתי שאני לא מבין גדול

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    הגרפיקה צריכה שיפור דחוף... לא הגיוני שהמשחק הכי משוחק היום בשוק יהיה בגרפיקה שלפני 3 שנים היה משחקים עם גרפיקה יותר חזקה
    if u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 141d

Demonpriest, holy priest lvl 70, kazzak

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עובדה שהוא הכי משוחק בשוק אבל עם יש לבליז זמן אז שישפרו יכול מאד לשפר את חווית המישחק

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אתם כרגע סתם זורקים באוויר "אממ, אולי נפנה ל-blizzard כדי שתשפר את הגרפיקה ב-WOW? המשחק כבר קצת מתחיל להתיישן".
    אז ככה:
    חשבתם איזה קשה זה, בעצם - לבנות את כל המשחק מחדש עם גרפיקה יותר טובה? זה יקח להם שנים לעשות את זה, כל yard במשחק לעשות עם גרפיקה חדשנית, וחוץ מזה ממקרים בעבר אני למדתי שהרבה פעמים כשרוצים לשדרג משהו זה רק הורס, אבל אז כבר אי אפשר להחזיר אחורה את הרושם שנוצר מהגרסא החדשה (קחו לדוגמא סרטים ישנים שאתם אוהבים - אני מתכוון ישנים מבחינת לפני 6 שנים וכאלה. לחלק מהם עושים סרטים שניים ויותר, וזה סתם הורס כבר את מה שחושבים על הסרטים).
    חוץ מזה שזה ישנה את כל ה-WOW שאתם מכירים, אתם לא תזהו את המשחק יותר.
    אני נהנה ממנו כמו שהוא עכשיו בגלל שהגרפיקה לדעתי ביחס למשחקי online אחרים אולי לא מדהימה - אבל עצם עולם הפנטזיה המגוון הופך את זה להראות אומנות וגרפיקה טובה, והמשחקיות עצמה מעניינת.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי WoW player
    אתם כרגע סתם זורקים באוויר "אממ, אולי נפנה ל-blizzard כדי שתשפר את הגרפיקה ב-WOW? המשחק כבר קצת מתחיל להתיישן".
    אז ככה:
    חשבתם איזה קשה זה, בעצם - לבנות את כל המשחק מחדש עם גרפיקה יותר טובה? זה יקח להם שנים לעשות את זה, כל yard במשחק לעשות עם גרפיקה חדשנית, וחוץ מזה ממקרים בעבר אני למדתי שהרבה פעמים כשרוצים לשדרג משהו זה רק הורס, אבל אז כבר אי אפשר להחזיר אחורה את הרושם שנוצר מהגרסא החדשה (קחו לדוגמא סרטים ישנים שאתם אוהבים - אני מתכוון ישנים מבחינת לפני 6 שנים וכאלה. לחלק מהם עושים סרטים שניים ויותר, וזה סתם הורס כבר את מה שחושבים על הסרטים).
    אני נהנה ממנו כמו שהוא עכשיו בגלל שהגרפיקה לדעתי ביחס למשחקי online אחרים אולי לא מדהימה - אבל עצם עולם הפנטזיה המגוון הופך את זה להראות אומנות וגרפיקה טובה, והמשחקיות עצמה מעניינת.
    קינג קונג החדש זה נהדר והישן זה נאחס
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי WoW player
    אז ככה:
    צריך רק להגדיל את הרזולוציה של הטקסטורות. אתה לא באמת חושב שלכל יארד במשחק יש טקסטורה נפרדת? למורווינד יש מוד מצויין שמשדרג את הטקסטורות והאי מתעורר לחיים!
    מה שכן, צריך קצת עבודה על העצים המגעילים והשמיים המגעילים עוד יותר. זו לא אמורה להיות עבודה קשה. כל מודר חובב יוכל לעשות את זה. הבעייה היא שבליזארד עושים המון בעיות עם התעסקות בקבצים של המשחק. אולי זה מוצדק, אבל הגראפיקה באמת דורשת שדרוג.

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    תאמין לי שעם המנועים הגראפים של היום אתה ממש לא היית רוצה שיבנו אחד חדש.
    אם זה יהיה אחד כמו של GW או HF2 זה יהיה מצויין כי הם משחקים עם גרפיקה מצויינת שזזים חלק על כל מחשב.
    אבל אם זה יהיה כמו הBIOSHOCK וכל החרטא החדש הזה אתה תצטרך 8800GT כדי להפעיל את המשחק ואנחנו לא רוצים את זה..
    כל שיפור בגרפיקה יתקבל בברכה אבל לי הגרפיקה של המשחק לא ממש מפריעה :]

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    עם כל ההרחבות הם משפרים את המנוע של המשחק במקומות החדשים.
    אני די בטוח שאם זה היה כזה פשוט לבנות את כל המשחק על מנוע חדש הם כבר היו עושים את זה.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Namaste
    MS קשור לתקשורת עם השרת.
    אמת, אבל ככל שהמחשב שלך צריך לקבל עוד נתונים (במקרה הזה, גרפיקה יותר משופרת ולכן יותר פרטים ונתונים עוברים) כך גם התקשורת עצמה נהיית כבדה ולכן ה-MS נהיה גבוהה, לא?

לדעתי הגרפיקה של WOW היא בסדר, ואין סיבה לשנות אותה. מה שכן, אני זוכר שבליזארד אמרו שהם כן עובדים על מנוע חדש למשחק.

ו-Dops, מה אתה משווה בין קינג קונג (2005) לאותו סרט משנות ה-70 או ה-60 שזה היה בובה של קוף בשחור לבן?
    אבל אני אתן לך דוגמא יותר טובה:
    בשנות ה-90 יצא הסרט "המסכה" שאין ספק הוא סרט מעולה.
    והנה לפני שנתיים בערך הוציאו סרט חדש של "המסכה" אבל הרסו את כול מה שהיה טוב מהסרט הקודם. שום קאסט לא נשאר, את כולם החליפו ודחפו אפקטי-מחשב גרועים והסוף היה כל כך קלישאה.

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    חולון
    אני קראתי שהיה שיפור גראפי
    הנה ציטוט מהאתר genesis על חבילת ההרחבה החדשה שתיצא ב2008
    האם תהיה העצמה של הגרפיקה ?

כן, אנו כרגע עובדים על הפרטים הטכניים של הגרפיקה המחוזקת של המשחק.

הרשמה