תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    קרית טבעון
    טוב אם מישהו ירצה להוסיף לשתף אותנו בטיפים שלו במשחק, בכיף, אני אתחיל בכמה טיפים על הצבא שאני תמיד משחק איתו(נוד):
    גילוי שטח היריב דרך קלה:
    אם ברצונכם לראות את שטח היריב בהתחלה מבלי להפגע/ליצור טנקים בלתי נראים, יש לי בשבילכם שיטה מעולה: לאחר יצירת הראדר, עושים להרבסטר Decoy Army מהאפשרויות בצד מה שעושה לו כפיל מי שמכיר,
    הקטע הוא שהוא מקבל יכולת של בלתי נראה בידיוק כמו הארבסטר(יפה נכון?) דרך טובה לראות את הצבא של היריב.
    **נסו להתחמק מפיטבולס של GDI אטק ביקס של נוד, והטנק שעולה 800 טיביריום של החיזרים ובמיוחד מבנייני הגנה**

הריסת הצבא מבפנים שיטה מיוחדת:
    לאחר יצירת הראדר מהאפשרויות בצד יש(Clocking Field) עולה 3000 טיביריום מי שמכיר יכולת זאת נותנת לכם כמה אפשרויות:
    1). הפיכת טנקים לבלתי נראים.
    2). הריגת חיילים(תזהרו יכול להרוג גם את שלכם)
    השיטה הולכת ככה יוצרים משהו כמו חמישה Flame Tank מנסים להצמיד אותם כמה שיותר,
    לאחר מכן משתמשים באפשרות של הClocking Field עליהם(נסו לתפוס את כולם), אם אתם משחקים במפה של Tournament Arena נסו ללכת עם הFlame Tank הבלתי נראים כמה שיותר למטה במפה נסו לבדוק לפני זה איפה יש פיטבולס/בנייני הגנה ולהיזהר לא לעבוד לידם,
    לאחר שעשיתם זאת נסו להגיע כמה שיותר לקצה של המסך ליד היריב(חפשו את הבניינים השווים כמו הטק סנטר/הCONTROL CENTER, פשוט מאוד תגידו לFlame Tank להרוס את הבניינים ומכיוון שהם טנקי אש, צ'יקצ'ק תראו שנהרסו הבניינים.

**הטריק יכול כמובן לעבוד עם אווטרים ביחד עם השיפור של האש(קחו בחשבון שהם הולכים יותר לאט אבל יש להם יותר חיים)**

שלוש וארטיגו להתראות ממוטות(טריק בסיסי מאמין כל אחד מכיר):
    בנו 3 ורטיגואים, נסו לראות היכן היריב מייצר ממוטות, מכיוון שהממוטות צמודות בדר"כ שהם יוצאים מהבניין, פשוט נסו להגיד לוורטיגו להתקיף את הממוטה האמצעית ביותר, תראה כיצד כל הממוטות הקרובות לאמצעית מתפוצצות( אחלה טריק, משתמש בו הרבה).

כמה טיפים עם סקורפיונס:
    לאחר שבונים את הטק סנטר תקפידו לבנות את השידרוג של הDozer Blades מה שנותן לסקורפיון לדרוס חיילים כבדים כמו: זון טרופרס של ג'ידיאי, שוק טרופרס של סקרין, שימו לב זה טעות שעשיתי בעבר, אם מישהו יוצר לכם הרבה חיילי טילים, ולכם יש הרבה סקורפיונים השיטה הטובה ביותר והמהירה ביותר לנצח זה לדרוס..

כמה דברים שידעתם/לא ידעתם:
    כל הצבאות במשחק חזקים במיוחד בדבר מסויים למשל, נוד הם ממש חלשים נגד שאר הצבאות(כן, כן) אני מודה, אם תלחמו נגד ג'ידיאי שלכם יש 50 אווטרים ולג'ידיאי 30 ממוטות עם ריילגאנס הממוטות יקחו :\ לכן מי שלוקח את הצבא של נוד יודע שהוא קיבל משהו מיוחד וזה את היכולת להסתיר כל דבר, שאתם משחקים נגד יריבים ואתם נוד אל תנסו לעשות משחק של כוח, כי אתם תפסידו מנסיון, נסו לארגן יותר התקפות מבפנים אם זה להעזר בSHADOW TEAMS, או בClocking field, הסתרת הבניינים וכו'.

אז מה כדי לעשות שאתם משחקים נגד נוד?
    אם אתם ג'ידיאי תבנו פיטבולס ותפזרו אותם בבסיס שלכם, אם אתם סקרין תבנו Seeker Tank ותפזרו אותם במפה, במובן על תשכחו בנייני הגנה שמגלים בלתי נראים זה חשוב.
    נסו להרוס לנוד את הראדר כי זה מה שנותן בדר"כ את היכולות הבלתי נראות שלהם.

מוקשים, יכול לעבוד גם עם GDI:
    זה נכון אפשר לשים מוקשים איפה שרוצים אבל זה לא תמיד עוזר למשל אם יש פיטבולס או בניין הגנה ששומר על זה, הטריק הבא יכול לעבוד גם עם GDI אבל הוא יותר קשה כי רק הAPC יכול לשים מוקשים:
    לכו לבניין הטנקים של היריב ותשימו מוקשים בפתח, תחשבו על זה, כל טנק שיצא יפגע מהמוקשים, תנסו למצוא בנייני טנקים שאין לידם בנייני הגנה, או שהפיטבולס רחוקים מהם.

לסוע לאחור חשבתם על זה?
    הרבה פה אני מאמין יודעים ולא משתמשים בזה אולי זה יגרום להם להשתמש בזה
    אם לוחצים על המקש D ואומרים לטנק לזוז הוא יסע לאחור מה ההיתרונות?
    הטנק עצמו נוסע אחורה והשיריון שלו נמצא קדימה מה שגורם שאם יתקיפו אותו הסיכוי גדול יותר שהוא יפגע פחות, וגם יש טנקים שלא יכולים לסובב את הכוונת ולכן עדיף שיסעו לאחור שיוכלו להתקיף באותו זמן.

התקפת מטוסים מה עושים?
    אם אתם רואים שמטוסים "זורקים" טילים על הבניין שלכם רוב הסיכויים שהיריב בנה כמות מטוסים מספקת כדי להרוס אותו, בזמן שאתם רואים את המטוסים "זורקים" את הטילים תמכרו את הבניין מהר.

טיפ עם רידרס באגי(לא ניסיתי חשבתי על זה עכשיו):
    נגיד שאתם באמצע מתקפה נגד GDI ואתם רואים שאתם דיי במיעוט או אין לך ממש סיכוי נסו ליצור את השיפור של הרידרס באגי שמשתק בניינים/טנקים, לאחר מכן תעשו ספאם של רידארס, ותנו להם Clocking Field לכו הכי קרוב שאתם יכולים לעבר הטנקים של GDI ותנסו לשתק אותם, בנתיים אם יש לכם אווטרים נסו לירות על כל הטנקים החזקים(ממוטות), לא יודע אם זה ממש יעבוד כי גם ממוטות יכולות לדרוס טנקים, אבל תנסו בכל זאת!

מקווה שלחלק ממכם הטיפים האלו עזרו, למרות שכמעט אפחד לא משחק עם NOD פה בפורום ><"
    מקווה שתשתפו גם טיפים שלכם, אם במקרה יש אשכול לזה ופיספסתי תגידו לי :| נראה מה נעשה.
    תהנו .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    "). הריגת חיילים(תזהרו יכול להרוג גם את שלכם)
    לאחר מכן משתמשים באפשרות של הClocking Field עליהם(נסו לתפוס את כולם), אם אתם משחקים במפה של Tournament Arena נסו ללכת עם הFlame Tank הבלתי נראים כמה שיותר למטה במפה נסו לבדוק לפני זה איפה יש פיטבולס/בנייני הגנה ולהיזהר לא לעבוד לידם,
    לאחר שעשיתם זאת נסו להגיע כמה שיותר לקצה של המסך ליד היריב(חפשו את הבניינים השווים כמו הטק סנטר/הCONTROL CENTER, פשוט מאוד תגידו לFlame Tank להרוס את הבניינים ומכיוון שהם טנקי אש, צ'יקצ'ק תראו שנהרסו הבניינים."
    מישהו פה עשה את זה עלי האמ האמ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    השיטות הנ"ל הם יחסית בסיסיות ודיי ברורות מאליהם.
    אבל הם אכן יעילות למדי.

עריכה-טוב...אולי לא ברורות מאליהם...אבל עדיין יעילות למדי...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    קרית טבעון
    נכתב במקור על ידי xnkk
    "). הריגת חיילים(תזהרו יכול להרוג גם את שלכם)
    לאחר שעשיתם זאת נסו להגיע כמה שיותר לקצה של המסך ליד היריב(חפשו את הבניינים השווים כמו הטק סנטר/הCONTROL CENTER, פשוט מאוד תגידו לFlame Tank להרוס את הבניינים ומכיוון שהם טנקי אש, צ'יקצ'ק תראו שנהרסו הבניינים."
    מישהו פה עשה את זה עלי האמ האמ
    מי המטורף שעשה את זה
    פעם הבאה תקפיד לשים פיטבולס / בנייני הגנה למטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    כל הכבוד
    ללינקיה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    באמת כל הכבוד ,
    אני אדע למשחקינו הבא שוודאי יקרה באילו טכניקות תשתמש
    או שמא אתה שומר סודות אפלים נוספים ?.

ובחייאת, שמישהו יהיה נחמד ויתן כמה שיטות טובות שהוא מכיר עם GDI,

* אגב, XNKK, דבר על המשחק שהיה לנו
    מה היה טוב , מה היה רע , וכו' :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    קרית טבעון
    כן הא איזה שטות שאמרתי את זה סתם חח תנסה לעצור אותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    ידיעת הטקטיקות המעודפות של היריב לא מבטיחה את נצחונך.
    תשאל את פיירבוי ודאנס. הם יודעים על מה אני מדבר.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    קרית טבעון
    זה יכול לעזור למשל המלצה שלי לכולם שמדובר במשחק נגד נוד, תעשו לעצמכם טובה ותפזרו פיטבולס במפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    תודה, יכול לעזור מאוד לאנשים חדשים ובכלל..
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    השיטה שלי בד"כ כשאני משחק עם ה GDI (ואני משחק רק איתם משום מה) זה באמת לשחק עם הפיטבולס, ובדרך לתגבר עם כמה ממוטות וזון טרופרס..
    ולדעתי כן , אם היריב ידע את זה אז הוא יתכונן בהתאם :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    קרית טבעון
    נוספו כמה טיפים חדשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    תודה אחלה טיפים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    ידיעת הטקטיקות המעודפות של היריב לא מבטיחה את נצחונך.
    תשאל את פיירבוי ודאנס. הם יודעים על מה אני מדבר.
    בול צודק אני ופיירבוי ידענו על השיטה של בול וגם ידענו באיזה יחידות הוא אוהב להשתמש גם באתחלה זה עזר לנו אז הוא הפתיע.
    גם עם היריב יודע שאתה יודע את הטקטיקה שלו הוא תמיד יכול להשתמש באותה טקטיקה רק בצורה קצת אחרת ואז אתה נימצא בבעיה.
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2007
    טיפים טובים
    למדתי כמה דברים חדשים! =)

שתף ב-Google+

הרשמה