תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    אני רוצה לפתוח pala.. הבעיה שאני רוצה להבין לאיזה תפקיד אני איהיה אמור למלא בריידים בלבל 70.. כי כעיקרון pala יכול גם לעשות טנק גם dps וגם heal לא?? אם התפקיד יכול להיות dps וטנק ולפעמים heal אז אין לי בעיה, אבל אם זה רק heal אני לא ממש רוצה לפתוח... קיצר אז מה איהיה התפקיד שלי??
    משחק: World Of Warcraft/C&C3/Guild
    Wars/Oblivion/Halo Combat Evolved/Rise Of Nations
    Lord Of The Rings Battle Of Middle Earth/Call Of Duty
    Dibalo 2/Warcraft 3/Starcraft/Commandos 3
    Total Annihilation/UT ועוד כמה..

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    התפקיד של פלאדין הוא להיות הילר בריידים, אף גילדה שפויה לא תיתן לPALA לעשות DPS כי זה פשוט בזבוז של מקום.
    כנ"ל לגבי טנק.
    במבוכים של חמישה אנשים פלאדין יכול לעשות tanking אבל זה הרבה יותר קשה מאשר לדרואיד או warrior

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    עם ציוד מתאים פלדין יכול לעשות הכל. לרוע המזל לפלדינים יצא שם רע והרבה אנשים חושבים שהם לא יכולים לעשות DPS או טנקינג (במיוחד נובים שלא מבינים את הסיבות ורק מעתיקים מאחרים)

אז כן עקרונית ברמה 70 רוב האנשים יראו בך כמרפה (לפחות עד שיתקנו את הפלדינים)
    אבל עם ציוד מתאים פלדינים הם טנקים מצויינים ובהרבה מקרים טובים יותר מלוחמים (לדוגמא מול קבוצות עם המון מובים שמכים מהר וחלש) ויכולים גם להיות טנקים בריידים .. בסרבר שלי לדוגמא אחת הגילדות המובילות משתמשת בפלדין כמיין טאנק והם עוד מעט מתחילים BT אם אני זוכר נכון

וגם DPS הם יכולים לעשות ויכולים לעשות טוב מאוד עם ציוד מתאים

-כל הנאמר למעלה מתיחס לרמה 70 כי עד רמה 60 פלדינים הם אלוהים (במיוחד עם GNOMISH ENGINEERING)

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    כמו שomagad אמר,
    הDPS של הפלאדינים לא כולכך נמוך אבל הוא סביר לחלוטין, אבל כמובן שיעדיפו להכניס רוג במקומו.
    טנקים, יצא השם שהוא לא יכול לעשות טנקינג בגלל כמה אנשים נובים שלא ידעו איך לעשות טנקינג עם פלאדינים, אבל הם יכולים לעשות אחלה טנקינג.

הוא יכל להיות אחלה הילר עם הציוד הנכון וה"כישורים" שצריך בשביל לרפא, ובדרך הוא גם יעשה אחלה סופרטיב עם ה"אורה" שלו
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Dops
    כמו שomagad אמר,
    הDPS של הפלאדינים לא כולכך נמוך אבל הוא סביר לחלוטין, אבל כמובן שיעדיפו להכניס רוג במקומו.
    טנקים, יצא השם שהוא לא יכול לעשות טנקינג בגלל כמה אנשים נובים שלא ידעו איך לעשות טנקינג עם פלאדינים, אבל הם יכולים לעשות אחלה טנקינג.

הוא יכל להיות אחלה הילר עם הציוד הנכון וה"כישורים" שצריך בשביל לרפא, ובדרך הוא גם יעשה אחלה סופרטיב עם ה"אורה" שלו
    אמנם עבר די הרבה זמן מאז ששיחקתי Paladin, אבל אני זוכר שיכולת אחיזת הaggro שלו הרבה יותר נמוכה מwarrior על מטרה אחת, נכון... יש לו יתרון (נמוך, אבל עדיין יתרון) בtanking ליותר ממוב אחד, אבל בריידים, שיש טנק לכל מטרה, אין צורך בPALA TANK

פלאדינים הם ההילרים הכי טובים בקרובות ארוכים (עם הציוד הנכון, דרואידים יכולים להגיע לרמת mana keeping של פלאדין)

אבל DPS? אני הייתי מעדיף לקחת balance druid מאשר pala...

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Namaste
    אמנם עבר די הרבה זמן מאז ששיחקתי Paladin, אבל אני זוכר שיכולת אחיזת הaggro שלו הרבה יותר נמוכה מwarrior על מטרה אחת, נכון... יש לו יתרון (נמוך, אבל עדיין יתרון) בtanking ליותר ממוב אחד, אבל בריידים, שיש טנק לכל מטרה, אין צורך בPALA TANK

פלאדינים הם ההילרים הכי טובים בקרובות ארוכים (עם הציוד הנכון, דרואידים יכולים להגיע לרמת mana keeping של פלאדין)

אבל DPS? אני הייתי מעדיף לקחת balance druid מאשר pala...
    לא אמרתי שהוא בשמיים, אבל הוא סביר לחלוטין אבל כן עדיף רוג.
    יכולת החזקת הAGGRO של פאלדין על מטרה אחת זה דבר מדהים, יש כול יכולת שלו יכולה להוסיף עוד 75% אגרו מהסקיל עצמו.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    במבוך היחידי שאני היתי בו היה פאלדין טנק וזה עבד יופי
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי sleepy orc
    במבוך היחידי שאני היתי בו היה פאלדין טנק וזה עבד יופי
    מבוכים ברמה נמוכה הם ממש לא אינדיקציה למבוכים ברמה גבוהה

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    אולי אבל זה לא שהפלאדין היה ברמה כל כך גבוהה אבל אתה צודק ועדיין לדעתי הם אחלה
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    פלדינים עם ציוד טוב יכולים לעקוף רוגים בDPS :| הבעיה שלהם במבוכים כבר הרבה זמן זה הTHGREAT לא הנזק
    שוב! חלק נכבד מהיכולות שלהם מעלות את הנזק באחוזים מהבסיס כך שעם איזה גרזן אפי כבד ואיזה +40% נזק נחמד זה מצטבר.. שלא לדבר על SOC שפועל כל מכה שניה עם נשק כבד וקריט גבוה

אז בצורת נזק טהור פלדינים כן יכולים להגיע לרמת רוג עם הקרבות מסויימות בציוד

דבר שני הם מוסיפים המון STEALTHED DPS לרייד כולו.. בעיקר מה +3% קריט נגד המטרה בשביל כל התוקפים וקצת מהאורה ומהבלסינגס ובמקרים מסויימים מג'דג'מנטס
    ובואו לא נשכח שכל פלדין נוסף זה באף נוסף לכל הרייד ועוד מישהו שמסוגל לרפא או לזרוק בועה במקרה הצורך

אחד הדברים שאני מוצא ללא הוגנים בהשוואת DPS זה שמשווים רק את הנזק הישיר שכל שחקן עשה ואף אחד לא מחשב את אלפי נקודות הנזק שכולם הרוויחו מבאפים של קלאסים אחרים
    (סתם דוגמא BLESSING OF MIGHT שמוסיף DPS לרוג.. בסוף הרייד משווים בין הנזק הישיר של הרוג לזה של הפלדין במקום להוריד מזה של הרוג את כל מה שהוא הרוויח מהMIGHT ולהוסיף לפלדין)

וגם בהרבה מקרים מכריחים פלדינים להשתמש בציוד מסויים או בJUDGMENT מסויים שגורע מהDPS ואז מתלוננים על זה שהוא לא עשה מספיק

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    אוקיי omagad שכנעת אותי לפחות, אני פותח פאלא עכשיו!!! כשאני יהיה לבל 70 בגילד, אתם תראו איזה dps אני עושה וכל הרוג'ים הסתכלו והיבכו... P:

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    פלדינים ממש לא יכולים לעקוף רוגים בDPS אבל עם קצת מזל בפרוקים הם יכולים להגיע רחוק.
    וכטאנקרים הם טובים מאוד אנשים סתם מלכלכים עליהם..

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    בהצלחה זה אחלה קלאס ברמות נמוכות (עם GNOMISH ENGI ) אבל אני מזהיר אותך שנכון לעכשיו הם דיי שבורים בPVP של רמות גבוהות
    והעובדה שהם יכולים לעשות DPS לא מבטיחה שתתקבל לגילד כאחד בגלל הדעות הקדומות עליהם (או שתצליח לעשות אותו עם ציוד קווסטים ירוק )

אבל אני מאוד נהנתי לעלות רמות עם הפלדין שלי אז בהצלחה

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Ravagingshot
    פלדינים ממש לא יכולים לעקוף רוגים בDPS אבל עם קצת מזל בפרוקים הם יכולים להגיע רחוק.
    וכטאנקרים הם טובים מאוד אנשים סתם מלכלכים עליהם..
    אני עוקף רוגים ופייר מייגס כל יום באינסטנסים של 5 עם ציוד ירוק :|

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    אני עוקף רוגים ופייר מייגס כל יום באינסטנסים של 5 עם ציוד ירוק :|
    כשתגיע לריידים ותעקוף כל קלאס אחר כי כרגע RETRI זה הDPS הכי גרוע תודיע לי וכדאי גם שתודיע ללידר של הגילדה שלך..

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    חולון
    יש לי pala Retribution ויש לו DPS לא רע בכלל
    ופלדין tank גם טוב וקשה מאוד להרוג אותם אבל לפעמים קשה לתפוס את הaggro

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    תשמעו : ממש בה לי לפתוח רק שיש בעיה אחת. אין לי כח להעלות אותו מ1-ל22!!! אני יודע שזה הכי קל אבל אין לי פשוט כח לזה... מי שמסכים להעלות לי אותו מ1-22 (זה קל מאוד!!) אני :
    א.יביא לו 50שקל.
    ב.in -game money, קיצר גולדים בתוך המשחק.
    ג.אני אעשה לו דברים בעזרת הכישורים שאני אלמד בחינם, כשאני יהיה ברמות גבוהות באותם כישורים.
    ד.שיבקש עזרה בכל דבר (קווסט, אינטנס וכו'ל אני אבוא לעזור)

אם יש מישהו רציני שמסכים ויש לו ידע במשחק שיענה לי דרך הנושא הזה ונסכם הכל.

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    איך אני אוהב את הקרבות בין הDPSים P=
    הצלחתם להוריד את הבוס בסופו של דבר? אז בשביל מה להיכנס לקרבות אני עשיתי ככה % ואתה רק ככה% אבל לי יש את באף X בלה בלה בלה

ON TOPIC: פאלאדינים טנקים ממש טובים (הריג'טוס פיורי סקיל אדיר) אבל הבניית אגרו טיפה בעייתית בהשוואה לוואריור. DPS...WELL....נגיד וניקח 2 שחקנים עם הציוד הכי טוב על לגרול ככה שיהיה שווה...מאוד לא סביר שרטרי פאלאדין יעבור רוג או האנטר בדמג. טאנקינג עוד אפשר לקחת פאלאדינים, אבל DPS יהיה בזבוז של ספוט ברייד.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    ככל שהציוד טוב יותר אז הפוטנציאל היחסי לנזק של הפלדינים גדל ביחס לאחרים אז אם אתה מדבר פה על הציוד הכי טוב שקיים אז בקלות פלדינים יעקפו רוגים בנזק ישיר
    ואם מתייחסים לנזק האמיתי (כלומר כל הRAID DPS שהפלדין הוסיף בעזרת היכולות שלו) ומוסיפים את זה לנזק הישיר שלו (כי בתכלס הDPS הזה שייך לו) אז כל רוג ישאר רחווווקק מאחור
    כנ"ל לקלאסים אחרים שמוסיפים RAID DMG בעזרת באפים קבוצתיים ו\או דיבאפים לאויבים
    הם כולם מוסיפים הרבה יותר נזק לרייד משרוגים האנטרים וDD למיניהם יכולים לחלום עליו

וזה פשוט מרגיז אותי בצורה אישית שאנשים טוענים שפלדינים לא יכולים לעשות נזק
    יש להם המון בעיות בעיקר בPVP אבל עשיית נזק היא לא אחת מהם

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    אתה לא יכול להגיד דבר כזה, PARTY בלי פאלדין זה אומר פארטי בלי הבלסינג שלו.
    אז תיקח את האחוזים שהרוג עשה מהמייט של הפאלדין, את האקסטרא מאנה שיש לממאג' בזכות הפאלדין ואת שאר בלאסינג שיש לו.

הרשמה