תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    רציתם קיבלתם!

באחד הפאצ'ים הקרובים תתווסף אפשרות לפורטרייטים מקובץ, כמו בNWN1, עם בונוס ענק - אפשרות לשנות את התמונה מתי שרוצים!!

So many of you have seen we have talked about the ability to use custom portraits instead of the default 3d portraits of NWN2. For those with MoTB installed, you can see that we have used this for the companions and other creatures.

Right now, there is no easy way to set the portraits for characters as you could during character creation in NWN1, so we started work on a system to allow this. But, after some discussions we felt that Persistent World Players needed something more. For those of you that don't play on PWs, it's important to understand that characters evolve on PWs, as well as the world around them. As such, we felt it would be great if you could actually change your portrait during play. So, once the feature is released in a patch you will be able to double-click on your portrait in the character screen and a portrait selection dialog (shown below) will appear. You will be able to change your portrait as often as you like and, as long as other players have your portrait in their portraits folder (My Documents\Neverwinter Nights 2\Portraits), they will be able to see the change as well. If you ever want to go back to your 3d game-generated portrait, just click the clear button.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    אני חושב שהרגע הדס סלחה להם על כל באג בעיה וכל דבר שלילי במשחק שאי פעם היא נתקלה בו

אני אוהב את כיוון החשיבה שלהם לכיוון המולטי ואני רק מקווה שזה יהיה מושלם וישבואו עם זה פורטרייטים מוכנים (של נוור אחד וההרחבה) ולא רק בעלי חיים -.-)

מי שלא רוצה אף רמז על העלילה של ההרחבה ידלג על החלק של מוטב בבלוג
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    cבאמת שמתי לב אחרי שהתקנתי את פאצ' 1.10 שלזימון שלי יש 2D. חשבתי שהם עשו את זה רק לזימונים בגלל שלפעמים ה3d היה מבוגבג אבל אני רואה שלא. אני רק באמת מקווה שיהיו תמונות נורמליות
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    אני לא כלכך מבין מה ההתרגשות הרבה פה
    זה בין הדברים שהכי לא אכפת לי מהם =\
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    AAAAAAAAAAAAAAAHHH!!!!!!!!!!!!
    2Ds!!!!!!!!!!!!!
    It's about fri**ing time!!!
    וואו. למרות שהתחיל ברגל שמאל, השבוע הזה הוא אחד המעולים אי-פעם!!!! אולי אפילו הכי מוצלח אוור!
    שני הדברים היחידים שיכולים להפוך את השבוע הזה למדהים עוד יותר זה אם הצבת צוותים יודיעו שהם משריינים לי הטיסה שאני רוצה ושאובסידיאן יודיעו שהם מוציאים פאץ' שאפשר יהיה לראות את הפורטרייטים ה2D גם אם אין לך את הקבצים של הפורטרייט.

אה.. וש-10 קילו פשוט ינשרו ויתאדו בבת אחת מעצמם... אבל לא נראה לי שאף אחד מהשלושה הולך ממש לקרות...
    Aww, you think I'm a stuck up bitch?
    Well join the club, you slutty whore.

Supervixen*

"
    What do you mean he don't eat no meat?
    [
    the entire room stops, in shock]
    Oh, that's okay. I make lamb."

-My Big Fat Greek Wedding
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    אחד מהשלושה יכול לקרות
    עוד יש סיכוי שנראה פורטרייטים מיוחדים של אחרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    דה פאק ?
    איך זה שיפור לדעתכם ?
    זה לא דומה בכלל לא פורטרטים המדהימים של NWN המקורי..
    כאילו, סבבה גם בNWN הפורטרטים של המפלצות גם היו 2D כאלה
    אבל למה שלא פשוט יעסיקו את אותם אומנים שעבדו על הפורטרטים לPCs מNWN המקורי וכולנו נהיה מאושרים

הם יכולים לקחת את הכסף בשביל זה ממחלקת הQA שלהם.. לא נראה לי שתקציב כלשהו עוזר בכל מקרה..
    He comes to smite the crule, the wicked and the stupid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אלון, למי אכפת מאיך נראים הפורטרייטים הקיימים?
    הרעיון הוא שאנחנו נוכל לעצב לעצמנו פורטרייטים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    לדעתי גם לא אמורה להיות בעיה בשניה לשים את כל הפורטרייטס מנוור1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    חוץ מבעיה של גודל. לא צריך את כל הגדלים הישנים (לפי ההגיוןף לא קראתי בשום מקום)(. מספיק גודל אחד, והוא בצורת ריבוע, אז צריך לחתוך את כל התמונות מנוור 1, עבודה לא קלה בהתחשב בכמות שהוציאו לנוור. מבחינת אלו שבאו עם המשחקים, בשביל חברה זה לא ממש בעיה.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    לטוב או לרע אובסידיין הולכים על
    אנחנו נעשה מה שחייבים שאנחנו נעשה וככה נוכל לעשות יותר מאלה
    ואת השאר הקהילה יעשו
    זה לא מעצלנות זה פשוט כי ככה הם יכולים לעשות יותר דברים שקהילה לא יכולה לעשות
    שתף ב-Google+

הרשמה