תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    אני רוצה לדעת את הדעה שלכם בנוגע לגניבת מכוניות ליד ה DMV נראה לכם RP או NONRP
    תנו בתגובות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    אני חושב שמאחר ואי אפשר לקנות מכוניות באופן חוקי, אין בנאדם אחד בסרבר (חוץ משוטרים) שלא גונב מכוניות...
    אתם לא יכולים לצפות מאנשים להתנהג כמו הדמות שלהם כשהם גנבי מכוניות אחד אחד...

אז אני אומר שבנתיים יהיה אפשר לגנוב מכוניות איפה שרוצים, אבל כשתהיה אפשרות לקנות מכונית באופן חוקי אז שוטרים באמת יוכלו לעצור על גניבת מכונית (כי בנתיים אפשר פשוט לומר להם שזאת המכונית שלך) ואז תהיה סיבה שזה יהיה נונ ארפי לגנוב מול אנשים אחרים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    נכתב במקור על ידי Freaky-G
    אני חושב שמאחר ואי אפשר לקנות מכוניות באופן חוקי, אין בנאדם אחד בסרבר (חוץ משוטרים) שלא גונב מכוניות...
    אתם לא יכולים לצפות מאנשים להתנהג כמו הדמות שלהם כשהם גנבי מכוניות אחד אחד...

אז אני אומר שבנתיים יהיה אפשר לגנוב מכוניות איפה שרוצים, אבל כשתהיה אפשרות לקנות מכונית באופן חוקי אז שוטרים באמת יוכלו לעצור על גניבת מכונית (כי בנתיים אפשר פשוט לומר להם שזאת המכונית שלך) ואז תהיה סיבה שזה יהיה נונ ארפי לגנוב מול אנשים אחרים.
    אוקיי!! יש לך טעות והדגשתי אותה..
    אתה יודע כמה פעמים אותו שוטר קרו_ג'ונס עשה עלי GTA ואז קשר אותי וברח?
    אתה יודע כמה? זה בלתי ספיר הוא עושה את זה גם אחרי שאני מת ובהדגשה אותי!
    הוא קיבל כבר פעמיים קיקים על זה אבל הוא ממשיך פלוס הוא נשאר להיות שוטר!!
    וזה בגלל שברחתי לו אני וחברים שלי כשהו קרה לנו לעצור בצד.. כשהו יצא מהאוטו ברחנו..
    היה אחלה מרדף וזה אבל מאז נמאס כבר.. כמה אפשר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    לא הבנתם אותי אני מדבר על גניבת מכונית שהבנאדם בתוך המכונית עצמה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    עיר
    אשקלון
    לא יודע מה להגיד לך נראה לי non rp
    שתף ב-Google+

הרשמה