תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    אי שם בכוכב הבית הנידח שלכם.

נתנו לי תמונה קצת מוזרה לחתימה, ניסיתי לעשות מה שאני יכול.
    תגובות בונות.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    יש משהו מאוד מושך בחתימה הזאת. הצבעים האלה ממש מרעננים ונראים טוב. אני חושב שהפאטרנים שהוספת לחתימה רק פוגעים בה, אתה צריך קצת לסנן אותם, להחליש אותם או לוותר עליהם לחלוטין.
    התמונה שקיבלת נראית ממש טובה, אבל אני פשוט לא מצליח לראות אותו כמו שהיא כי הפאטרנים 'מסתירים'.
    הניק שהבאת מתאים בפונט שלו, יצא טרופי משהו, אבל אני חושב שאתה צריך לנסות לשנות לגלוו את הצבע למשהו אחר, להקטין אותו קצת ולנסות לשחק עם הבלנדינגס. המברשת שהוספת (עלי השלכת) מוסיפה מאוד, אבל אני חושב שכדאי שתעשה אותה בצבע שונה מתאים יותר לג'ונגל (אומשזלאיהיה) שברקע, ושלא ייראו כאילו הם יוצאים מהמים. שיהיה הגיון.
    חוץ מזה אתה צריך לבטל את הרקע הלבן בחתימה ואולי לתת לא עוד מסגור שיחזק אותה, אבל ממש טיפה (סטרווק כלשהו או משהו בסגנון).
    התמונה נראית ממש מעולה בלי קשר, יש מצב שתעלה לנו אותה?

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    עיר
    ת"א
    5/10 חמוד ...

ברוכה הבאה

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    אי שם בכוכב הבית הנידח שלכם.
    נכתב במקור על ידי Woolin
    יש משהו מאוד מושך בחתימה הזאת. הצבעים האלה ממש מרעננים ונראים טוב. אני חושב שהפאטרנים שהוספת לחתימה רק פוגעים בה, אתה צריך קצת לסנן אותם, להחליש אותם או לוותר עליהם לחלוטין.
    התמונה שקיבלת נראית ממש טובה, אבל אני פשוט לא מצליח לראות אותו כמו שהיא כי הפאטרנים 'מסתירים'.
    הניק שהבאת מתאים בפונט שלו, יצא טרופי משהו, אבל אני חושב שאתה צריך לנסות לשנות לגלוו את הצבע למשהו אחר, להקטין אותו קצת ולנסות לשחק עם הבלנדינגס. המברשת שהוספת (עלי השלכת) מוסיפה מאוד, אבל אני חושב שכדאי שתעשה אותה בצבע שונה מתאים יותר לג'ונגל (אומשזלאיהיה) שברקע, ושלא ייראו כאילו הם יוצאים מהמים. שיהיה הגיון.
    חוץ מזה אתה צריך לבטל את הרקע הלבן בחתימה ואולי לתת לא עוד מסגור שיחזק אותה, אבל ממש טיפה (סטרווק כלשהו או משהו בסגנון).
    התמונה נראית ממש מעולה בלי קשר, יש מצב שתעלה לנו אותה?
    תודה רבה על התגובה הבונה. אני אנסה לשפר קצת בהזדמנות. והנה התמונה:

אתה חייב להודות שבחתימה היא נראית טוב יותר.

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    עיר
    ת"א
    אחרי שרואים את התמונה ...

מבינים!

יפה עשית

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי FeliXxXx
    5/10 חמוד ...

ברוכה הבאה
    אני חוזר, תן פירוט, 5/10 מצדיק פירוט.
    אתה מקבל אזהרה על עבירה על חוק פורום עיצוב.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אם... יש המון מהלשפר, למרת שבסה"כ זה בסדר.
    אהבתי את הניק השקוף כי זה לא מונע מלראות את הרקע. המים לא כ"כ במקומם..הם קצת גולשים יותר מידי שמאלה.
    העלים מדליקים
    אהבתי בסה"כ למרות שיש מה לשפר.

הרשמה