תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לאלה שמכירים ולאלה שעדיין לא, הדפיקה ממונטריאול היא מושג שהכעיס ועדין מכעיס הרבה אנשים. בייחוד בקנדה. הרקע לתקרית: בראט הארט הידוע לכולם בתור אחד המתאבקים הטובים ביותר בעסק היה המחזיק באליפות ה-WWF באותו זמן. הוא היה מעורב בפיוד עם שון מייקלס. חשוב להזכיר שהשניים לא חיבבו אחד את השני גם במציאות ופעם התפתחה ביניהם קטטה אמיתית.
    ברט הארט הוא מתאבק ממוצא קנדי. Survivor Series היה ה-Pay-Per-View הקרוב ביותר והוא תוכנן להיות במונטריאול שנמצאת בקנדה.
    להנהלת ה-WWF ולוינס מקמהון היה ידוע באותו זמן שברט עומד לעבור ל-WCW החברה המתחרה. באותה שנה עברה אלופת הנשים שהחזיקה בתואר ב-WWF ל-WCW. בזמן תוכנית ההכתרה שלה ב-WCW ראו אותה עם חגרות הנשים מה-WWF. היא זרקה אותה לפח אשפה. הדבר מאוד עצבן את מנהלי ה-WWF ואת וינס משום שזה בייש את החברה שחגרה של חברה אחת נזרקת לפח בתוכנית של החברה המתחרה. מכיוון שברט היה המחזיק בתואר וינס פחד שגם איתו תקרה תקרית מביכה כזאת למרות הבטחתו של ברט והבעת נאמנותו לחברה למעלה מ-10 שנים.
    מכיוון שבראט היה קנדי ולא סבל את שון, הוא לא הסכים להפסיד את החגורה לפי הסטוריליין שקבע וינס מקמהון, ב-Survivor Series 1997 במדינת הולדתו קנדה. הוא הסכים להפסיד את התואר לשון אך ורק מחוץ לגבולות קנדה. זה לא הסתדר לוינס והוא החליט לעשות מעשה שעד היום זכור כמעשה השפל ביותר בעסק. בזמן שהתרחש המיינאיבנט של Survivor Series, ישב וינס בשולחן השדרנים מחוץ לזירה. הגיע שלב בו שון אילף את ברט והצליח לנעול את ברט בתרגיל המסיים שלו-Sharpshooter.
    עד כאן הכל היה מתוכנן לפי הסטוריליין. ברט החזיק בעמידה זמן רב, עד שפתאום וינס קם והורה לשופט ששפט בקרב-ארל הבנר לצלצל בפעמון ולהכריז על כך שהקרב נגמר משום שבראט נכנע, אבל זה לא נכון. אחרי שהפעמון צלצל, בראט הבין שדפקו אותו בארץ מולדתו, מול הקהל שאוהב אותו.
    הוא התחיל להפוך ציוד ושולחנות מתוך כעס וייאוש, ואפילו ירק בפנים של וינס מקמהון.
    בעקבות המקרה הזה, בראט הארט פרש מה-WWF, לא בתור המתאבק הגדול שהוא, אלא בבושה ושנאה כלפי החברה שבה עבד כל כך הרבה זמן. התקרית הזאת ידועה עד היום כתקרית הדפיקה במונטריאול. עכשיו, אחרי ההקדמה הארוכה והרקע, מה שאני רוצה לדעת הוא זה.
    מה אתם הייתם עושים בתור וינס, שון וברט לאחר שהוא גילה שדפקו אותו?
    אני חושב שוינס עשה את זה כי לא הייתה לו ברירה, וגם אם ברט נתן את המילה שלו, אסור היה לקחת סיכוי שזה יקרה עוד פעם. בתור שון, הייתי עושה את זה משום שזאת פשוט הבעת נאמנות לחברה ולבוס בעצמו. אם הייתי ברט הייתי כועס על זה אבל בסוף הייתי מבין שגם אם וינס עשה לו דבר כזה, הוא עשה את זה מסיבה עסקית בלבד לא אישית, כי כשיש חברה מתחרה כמו ה-WCW וזו לא סתם מתחרה, אלא מתחרה ברמה, אז אסור לקחת סיכונים וחייבים ללכת על בטוח.

מה לדעתכם העמדה של כל אחד מהם בסיפור הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    וואי איזו השקעה תמשיך ככה!!

אני חושב שוינס לא היה צריך לעשות את זה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תגובות על הדיון ולא רק על זה שהשקעתי יתקבלו יותר בברכה (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    זה אכן מקרה שלא ישכח גם אחרי עוד כמה עשורים. שאני שמעת על המקרה הייתי בהלם שעשו כזה מעשה למתאבק שכל כך השקיע ותרם לעסק אך לאחר הרבה מחשבה הבנתי שגם אני אם הייתי במקום וינס הייתי עושה את אותו מעשה וגם אם הייתי במקום שון הייתי עושה את אותו המעשה כי צריך להקזיב לבוס.
    אבל 2 דברים לא הייתי עושה:

א. אם הייתי שון הייתי מודה לברט שגם אני מעורב בזה ולא אומר לו שגם הוא כועס על זה והוא לא מעורב בזה ויום למחרת בראו מתגאה בזה.
    ב. הדבר שהכי הכעיס אותי בפרשה הזאת הייתה שארל הבנר גם הוא בגד בברט הארט למרות שהוא הבטיח לברט שהוא בחיים לא יבגוד בו והם היו החברים הכי טובים.

כל הכבוד!! סכמת יפה מאוד את הדפיקה

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    תודה, השקעה יפה

אני מכיר את הסיפור הזה.
    לדעתי מה שוינס עשה לא היה בסדר אבל הוא היה צריך לעשות את זה.
    ולפעמים יש כאלה שיקבלו נזק בדרך, וינס חשב על החברה שלו, על מפעל החיים שלו, על מקור הפרנסה שלו.
    לדעתי הסטרוליין היה צריך להכתב מראש שונה כי דבר כזה לא קורה ביומים.
    אם לא היית דרך אחרת וינס בסדר. אם היית אחרת (בטוחה) וינס זבל.
    כברט הייתי כועס כמובן.
    מייקלס בסה"כ עשה מה שאמרו לו ואני מניח שהוא לא רוצה להפסיד את העבודה שלו ואת התהילה שלו בשביל מישהו שמילא לא סובל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    א כל כל הכבוד ההשקעה בדיון הזה
    עכשיו לדיון עצמו ווינס עשה מה שהוא עשה כדי להציל את התחת שלו מבושה נוספת ובכלל
    אי אפשר לדעת מה היה קורה אם הדפיקה לא הייתה מתקיימת אז מה יש לומר הוא פחד מעוד
    השפלה פומבית ועוד תחשבו ברט היה האלוף דאז'
    הסיטואציה הייתה יכולה להיות לא נעימה ( אני בטוח )
    אבל מצד שני היא לא הייתה כזו הכרחית כלומר הוא היה בחברה הזו כל כך הרבה זמן ופתאום
    ווינס חושב שהנאמנות של ברט תלך סתם ככה אני לא חושב קיצר היה מה שהיה
    ואם חושבים על משהו שברט ידפוק את ווינס בחזרה אז זה קצת מאוחר מדי לטעמי וזה
    בטח יהיה רק בשביל רייטינג אז לסיכום ווינס הוא חתיכת חלאה ללא בושה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    תל אביב
    וינס דפק אותו בצורה מבישה!
    מייקלס לא אשם הוא עשה מה שאמרו לו!
    לדעתי מה שבראט עשה זה לגיטימי
    מה הקטע של וינס?
    איזה ציטוט:
    עוד ילד "אני לא אוהב פלאפל",תסתכל טוב טוב במראה ותראה כמה אתה אוהב את זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fizz, היום בשעה 19:54
    הקהל ההכי טוב בארץ בכל מצב:http://img172.imageshack.us/img172/4...36166c1jb7.jpg

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    היו פעם שמועות שיהיה קרב חוזר בסורבייבר סיריוס בין שון מייקלס נגד בארט הארט קרב "עשור לדפיקה במונטריאול" אבל זה כנראה לא יקרה...
    אבל אם זה היה קורה זה היה ענק!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי מכביסט
    מייקלס לא אשם הוא עשה מה שאמרו לו!
    האמת שזה נראה שהוא די התגאה במעשים שלו.
    לגיא:
    אני לא יודע אם נכון לקרוא לוינס חלאת רייטינג.
    מה לעשות שהוא צריך לחשוב לטובת החברה? תחשוב שלך הייתה חברה מצליחה והיה לך עובד ותיק.
    אבל אז החברה הייתה בסיטואציה לא טובה והיה סיכוי שהעובד הותיק יגרום למפלה שלה. מה היית עושה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    כמו שכולם אומרים זה היה יכול להיגמר בזה ששניהם לא יצליחו לענות לספירת 10 ולא איך
    שזה נגמר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי guyna
    כמו שכולם אומרים זה היה יכול להיגמר בזה ששניהם לא יצליחו לענות לספירת 10 ולא איך
    שזה נגמר
    אבל אז בראט היה נשאר אלוף וזה מה שוינס לא רצה...

הוא היה יכול לעשות תנאי שאם יש תיקו מייקלס לוכח אבל לא נראה לי בראט היה מקבל את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    נכתב במקור על ידי guyna
    שזה נגמר
    זה נגמר בתיקו ואמרו:
    "most be a winner" חיי להיות מנצח לא פסילה כפולה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי WWE CHAMP
    זה נגמר בתיקו ואמרו:
    "most be a winner" חיי להיות מנצח לא פסילה כפולה
    אבל אם הסיום של הטיקו היה בסדר מבחינת וינס לא היית בכלל הדפיקה!
    כול הרעיון שברט צריך לעבד את האליפות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    ברט אמר שהוא לא רוצה להפסיד לשון מייקלס בקנדה אז וינס היה יכול לעשות אלוף מעבר שינצח את ברט הארט בסדרת ההישרדות ואז ברט הארט עובר לWCW בלי התואר וגם בלי כל הכעס והדפיקה הזאת ואחרי כמה ימים מי שוינס היה מחליט שינצח את ברט הארט יפסיד לשון מייקלס את האליפות

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    אבל אם הסיום של הטיקו היה בסדר מבחינת וינס לא היית בכלל הדפיקה!
    כול הרעיון שברט צריך לעבד את האליפות!
    זה לא היה בסדר מבחינת וינס הוא רצה שבארט יפסיד בקרב ואת האליפות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי undertaker
    ברט אמר שהוא לא רוצה להפסיד לשון מייקלס בקנדה אז וינס היה יכול לעשות אלוף מעבר שינצח את ברט הארט בסדרת ההישרדות ואז ברט הארט עובר לWCW בלי התואר וגם בלי כל הכעס והדפיקה הזאת ואחרי כמה ימים מי שוינס היה מחליט שינצח את ברט הארט יפסיד לשון מייקלס את האליפות
    אבל הם היו בטוח פיוד, אתה לא יכול סתם להכניס איזה מישהו מהר. מייןאיבנט של אירוע בימים הגדולים עם כוכבים כאלה זו בניה.

ו"אלוף WWE " , למה ציטת אותי וחזרת אחרי מה שאמרתי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    גם ברט וגם וינס הודו שהיה חוסר תקשורת בינהם. גם ברט לא היה טלית שכולה תכלת. הבן אדם לא דיבר יותר מדי לפני העזיבה שלו עם וינס ותכלס רצה כמה שיותר כסף. וינס רצה אותו אבל מה לעשות ששניהם לא תקשרו יותר מדי. כתוצאה מכך היטמן החליט לעזוב לכסף הגדול. וינס מקמהאן על כל יתרונותיו וחסרונותיו הוא הבוס, אין מה לעשות ואם הבוס שלך אומר משהו צריך לכבד את זה.

מה שכן דברים בהחלט יכלו להעשות בצורה יותר מכובדת ועל זה שני הצדדים אשמים באותה מידה.

לזכותו של וינס ייאמר שהוא ניסה ומנסה לפצות את ברט על המהלך הזה (כניסה להיכל התהילה והפקת DVD משותף על הקריירה של ברט הארט, דבר שהכניס כסף לשני הצדדים כמובן).

אין מה לעשות חב'רה הכל זה ביזנס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    אבל הם היו בטוח פיוד, אתה לא יכול סתם להכניס איזה מישהו מהר. מייןאיבנט של אירוע בימים הגדולים עם כוכבים כאלה זו בניה.

ו"אלוף WWE " , למה ציטת אותי וחזרת אחרי מה שאמרתי?
    OMFG
    בתוך* \:

אבל אני מסכים פה עם מיקי וויפק.
    הם היו באמצע פיוד וזה היה דפוק אם מישהו חיצוני פתאום היה מגיע משום מקום ולוקח את האליפות וברט לא יכול לא לבצע את ההוראות של הבוס שלו.
    אז במידה מסוימת זה הגיע לו כי הוא לא מעל השאר לא משנה כמה הוא טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה