תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    טוב במקום להתעסק עם העלת תמונות וכל זה (ויש המון תמונות) העלתי את הקובץ WORD לראפידשר
    זה התוכן עניינים
    1.התקנה והפעלת המשחק
    2.מעבר כללי על התפריט הראשי ואפשרויות
    3.רשימת השרתים והפילטרים
    4.סוגי המשחק
    5.רשימת מפות והמשימות שבהן
    6.רשימת המקצועות ופירוט
    7.רשימת כלי הרכב
    8.רשימת כלי הנשק במשחק
    9.הקונסולה פקודות שימושים וTweaks שימושיים

http://rapidshare.com/files/59111212/ETQW_TheReaper.doc

אוקי אני אתחיל להעלות את הכל לפורום אבל כנראה לא בפעם אחת...
    . ההתקנה
    ההתקנה עצמה היא דיי פשוטה וכוללת ברובה לחיצה על כפתור בשם "NEXT" (מדי פעם ההתקנה תאתגר אותך ותצטרך ללחוץ "I AGREE "
    עקבו אחרי התמונות
    א.אין ממש מה לעשות פה חוץ מלחכות שיסתיים התהליך

ב.לחצו NEXT

ג.לחצו על הנקודה ליד "I ACCEPT "
    ואז לחצו על NEXT

ד.לחצו NEXT

ה.בחלון שנפתח לחצו על YES

ו.לחצו על הנקודה ליד "I ACCEPT "
    ואז לחצו על NEXT

ז.לחצו NEXT

ח.אם אתם רוצים לקבוע את הגדרות ההתקנה בעצמכם לחצו על הנקודה שליד CUSTOME במדריך הזה נשתמש בהגדרות הברירת מחדל ולכן נוודא שהנקודה לחוצה ליד TYPICAL ונלחץ NEXT

ט.נלחץ על OK

י. למטה נוכל לעקוב אחרי התקדמות ההתקנה

יא.לוחצים על FINISH וסיימנו להתקין את המשחק
    הפעלת המשחק-
    א.לחצו על הקישור שעל השולחן עבודה שלכם

שתפעילו את המשחק בפעם הראשונה תמצאו את המסך הזה שם תוכלו
    1.ליצור פרופילים חדשים
    2.לערוך את הפרופילים הקיימים
    3.למחוק פרופילים

2.מעבר כללי על התפריט הראשי ואפשרויות

א.זהו התפריט הראשי של המשחק יש בו את האפשרויות הבאות-
    1.PLAY ONLINE לחיצה על האפשרות הזאת תביא אתכם לרשימת השרתים
    2.PLAY ON LAN לחיצה על האפשרות הזאת תביא אתכם לרשימת השרתים ברשת הביתית
    3. PLAY COMPUTER לחיצה על האפשרות הזאת תיתן לכם ליצור משחק נגד בוטים (שחקנים אשר נשלטים ע"י המחשב)
    4.OPTIONS לחיצה על האפשרות הזאת תביא אתכם למסך הראשי של האפשרויות
    5.CHANGE USER לחיצה על האפשרות הזאת תיתן לכם להחליף בין השחקנים הרשומים אצלכם
    6.REPLAYS תביא אתכם למסך השידורים החוזרים ששמרתם (לחיצה על F12 מפעילה את ההקלטה)
    7.QUIT GAME לחיצה על האפשרות הזאת תגרום ליציאה מהמשחק
    *האפשרות PERSISTENT STATS שנותנת לכם לראות את הנתונים שלכם בזמן אמת לא זמינה בדמו
    מסך האפשרויות-
    המסך הראשי של מחולק לנושאים ותת נושאים לפי סוגי ההגדרות
    1.GAME SETTINGS
    מחולק ל:
    א.SIMPLE מכיל את האפשרויות הפשוטות
    NAME-שם השחקן
    CLAN TAG- טאג שיזהה את הקלאן שהשחקן שלכם שייך אליו מתחת לשורת הטקסט יש אפשרויות למיקום הטאג
    MISC
    ROTATE COMMAND...- אם האפשרות לחוצה המפה הקטנה בפינה תסתובב ביחד עם הדמות
    BOB AND ROLL...- אם האפשרות לחוצה נקודת המבט של השחקן תרעד בזמן תזוזה (תורם בעיקר לריאליזם)
    Vehicles
    Show cockpits…- אם האפשרות לחוצה בזמן שאתם ברכב התצוגה תשתנה ותראה כאילו אתם בתוך הרכב (בעיקר תורם לריאליזם)
    Lock camera view…- אם האפשרות לחוצה נקודת המבט תשאר נעולה מאחורי הרכב כאשר אתם נמצאים בו
    Remember vehicle camera…- אם האפשרות לחוצה המשחק יזכור את הגדרות המצלמה מתוך הרכב
    Weapons
    Auto switch when…- כאשר האפשרות לחוצה הנשק יתחלף אוטומטית כאשר תגמר לו התחמושת
    Ignore explosive weapons…- (האפשרות תעבוד רק אם האפשרות הקודמת מסומנת) במקרה שסימנתם את האפשרות הקודמת האפשרות הזו תגרום לאפשרות לא לעבוד אם נגמר התחמושת למוקשים וכו'

ב.HUD
    מסך זה מכיל את האפשרויות לשינוי מראה התפריטים שרואים בזמן המשחק (הכוונת למשל)
    אני לא אפרט על כל אפשרות בגלל המספר הרב שלהם פשוט תנסו ותראו (תמיד רואים את השינויים על התמונה)

ג.Advanced
    מסך זה מכיל את ההגדרות המתקדמות יותר
    אני רק אסביר על האפשרויות החשובות

Sensitivity- ככל שהמספר יותר גבוהה העכבר יותר רגיש לתנועות מה שבעצם מוביל לתנועת מצלמה יותר מהירה
    Tooltip time factor- אפשרות זו קובעת כמה זמן יופיעו הטיפים שמופיעים בזמן משחק
    2.Controls
    מסך זה מכיל את כל הגדרות המקשים במשחק ואפשרות לשנות אותם
    אני לא הולך לפרט על כל מקש ומקש בגלל המספר העצום שלהם.הם דיי פשוטים להבנה.
    3. Settings
    כאן ממוקמים האפשרות החיוניות למשחק מקול ועד איכות תצוגה
    א.Simple

-קובע את חוזק הקולות במשחק (לא מוזיקת הרקע)
    Music Volume- קובע את חוזק מוזיקת הרגע והקולות ברדיו
    Use compresses…- סימון האפשרות הזאת יגרום למשחק להשתמש בקבצי קול מכווצים (אין ממש הבדל אם האפשרות מסומנת או לא עדיף להשאיר אותה מסומנת)
    2 הנקודות מתחת לאפשרות האחרונה מציינים את מערכת הרמקולים
    2 רמקולים או אוזניות צריכים לסמן את האפשרות הראשונה
    בעלי מערכות 5 או 7 רמקולים צריכים לסמן את האפשרות השניה
    Brightness ו Gamma- שני האפשרויות האלה משפיעות על הבהירות ככל שהם יותר גבוהות המסך יותר בהיר
    FullScreen- אם האפשרות לחוצה המשחק יהיה בתצורת מסך מלא לעומת תצורת חלון (כאשר המשחק בתצורת חלון אפשר פשוט לגרור אותו הצידה ולהגיע אל שולחן העבודה. לעומת זאת המשחק יראה קטן יותר בתצורת חלון)
    Aspect Ratio ו Resolution- אין סיבה לשנות את הAspect ratio אלה רק את הResolution
    *כדאי להשתמש ברזולוציה הטבעית של המסך שלכם
    Quality- בתפריט שיפתח תוכלו לבחור הגדרות איכות תצוגה מוגדרות מראש
    ב. Advanced
    במסך הזה תוכלו לשלוט על האפשרויות איכות תצוגה במקום לבחור הגדרות מוגדרות מראש במסך ה Simple

.רשימת השרתים והפילטרים-
    פה אני אסביר על רשימת השרתים ואיך להשתמש בפילטרים ביעילות

א.כאשר תלחצו על האפשרות Play Online אתם תראו את החלון הבא

חכו בערך 10 שניות עד שתגיעו למסך הבא

ב.במסך הזה יש מספר רב של אפשרויות
    1.PunkBuster האפשרות הזאת צריכה להיות מסומנת כדי שתוכלו להיכנס לשרתים
    2.Source
    מציין את המקור ממנו אתם מנסים להשיג שרתים
    Internet יביא את כל השרתים
    History יביא את השרתים שביקרתם בהם כבר
    3.Direct Connect לחיצה על האפשרות הזאת תפתח חלון שבו תצטרכו להכניס כתובת של שרת (IP ופורט) שימושי מאוד כדי להיכנס לשרתים שאתם מכירים ולא רוצים לחכות שיופיעו ברשימה או כאלה שלא מופיעים בכלל

4.Filters לחיצה על האפשרות הזאת תפתח את מסך הפילטרים

הפילטרים הם-
    1.Server name רק שרתים עם השם הזה יופיעו ברשימה
    2.Map Name רק שרתים עם מפות בשם הזה יופיעו ברשימה
    3. Max. Ping רק שרתים עם פינג כזה ומטה יופיעו ברשימה
    4.Max. Players רק שרתים עם מספר שחקנים כזה ומטה יופיעו ברשימה
    שאר הפילטרים מוגבלים יותר ויש להם רק אפשרות אחת- או שהם עובדים או שהם לא
    Doesn’t matter אומר שהפילטר לא עובד בכלל
    Hide אומר ששרתים מסוג הפילטר לא יופיעו בכלל ברשימה
    Show Only אומר שרק שרתים מסוג הפילטר יופיעו ברשימה
    רשימת הפילטרים-
    1.Favorite שרתים שמסומנים כמועדפים (אפשר לסמן שרת כמועדף ברשימת השרתים ע"י לחיצה על הנקודה בטור שמסומן בכוכב)
    2.Passworded שרתים בעלי סיסמא
    3.PunkBuster שרתים שצריכים PunkBuster פועל
    4.Friendly Fire שרתים שבהם אפשר לפגוע בחברים לקבוצה
    5. Balanced Teams שרתים שאוכפים קבוצות שוות מבחינת כמות שחקנים
    6.Empty שרתים ריקים
    7.Full שרתים מלאים
    8.BOTS שרתים עם בוטים (שחקנים שנשלטים ע"י המחשב)
    9.Allow late join שרתים שנותנים להצטרף למשחק גם באמצע
    שאר הפילטרים לא ממש רלוונטים לדמו

4.סוגי המשחקים
    בנתיים בדמו קיים רק סוג משחק אחד שהוא
    Objective- במשחק הזה 2 הצוותים נדרשים לבצע סדרת משימות בזמן קצוב
    לרוב יש קבוצה שמגנה וקבוצה שמתקיפה
    הקבוצה שמתקיפה צריכה לבצע את כל המשימות
    הקבוצה שמגנה צריכה לשרוד עד שהזמן נגמר

5.רשימת מפות
    בנתיים בדמו יש רק מפה אחת בשם Valley

במשימה הזאת הStrogg הם המגינים לכן כל הם צריכים לגרום לכך שהGDF לא יצליחו לסיים את המשימות העיקריות
    1.בסיס הStrogg
    2.בסיס הGDF
    משימות עיקריות
    מספר סוג מקצוע פעולה
    1 בניה מהנדס בנה את הגשר
    2 נסיעה כולם הצב את הרכב במוצב
    3 פריצה מרגל פרוץ את מחולל המגן
    4 הריסה חייל פוצץ את המזהם
    משימות משניות
    מספר סוג מקצוע פעולה
    A נקודת פריסה כולם תפוס את נקודת הפריסה במנהרה
    B הריסה חייל הרוס את שער הביוב
    C נקודת פריסה כולם תפוס את נקודת הפריסה במאגר המים
    D בנייה מהנדס בנה את מגדל השמירה ליד הגשר
    E בניה מהנדס בנה את מגדל השמירה ליד המוצב

6. רשימת המקצועות ופירוט
    GDF
    החייל- החייל הוא בעצם הלוחם העיקרי של הקבוצה. יש לו מגוון רחב של נשקים וחיים ושריון גבוהים משאר המקצועות
    שימושים במשימות-משימות ההרס צריכות חייל כדי שישים פצצה על המטרה
    הרופא- הוא בעצם המרפא והמחייה של הקבוצה עם אפשרות לזרוק חבילות בריאות שמרפאות אותו ואנשים אחרים בקבוצה שלו הוא גם יכול להחיות שחקנים מתים. הרופא של הGDF הורס את נקודות הפריסה שנוצרו ע"י הרופא של הStrogg בעזרת הפאדים החשמליים (אלה שמשמשים להחייאה)
    המהנדס-בעל אפשרות לזמן צריחי הגנה, לתקן צריכים ורכבים ובעל יכולת לטמון מוקשים בשדה הקרב.
    יכולות אלה הופכות אותו למקצוע הפופולרי ביותר במשחק בנוסף העובדה שצריך מהנדס כמעט לכל משימה במשחק
    שימוש במשימות-בנייה של גשרים/מגדלי משמר ומתקן רכבים חשובים
    התומך- התומך יכול לתת תחמושת לעצמו ולחברים מהקבוצה שלו וגם יכול לזמן מיני מיבנים שמשמשים להפצצות, אפשרות לסמן מקום במפה להפצצה,לזרוק רימון עשן שמזמן הפצצה.
    יכולות אלה הופכות אותו למקצוע הפופולרי ביותר אחרי המהנדס
    המרגל-מקצוע זה משתמש ברובה צלפים בעיקר ויכול לזמן ראדאר שמגלה מיקומי יחידות אוייב. יש לו אפשרות להפוך לשחקנים מתים מהקבוצה השנייה וכך להסתנן אליה.
    שימושים במשימות-כל משימות הפריצה נעשות על ידיו
    Strogg

המקצועות הם בעצם זהים לחלוטין לכן אני רק אזכיר את השמות ששונים
    חייל=Aggressor
    רופא=Technician
    מהנדס=Constructor
    תומך=Oppressor
    מרגל=Infiltrator
    מספר הבדלים קטנים-
    כל המקצועות יכולים להחליף חיים בשביל תחמושת (וההפך) בעזרת המקשים +/-
    1.התומך של הStrogg לא יכול לתת תחמושת אלה הרופא נותן את שניהם
    2.הרופא של הStrogg יכול להפוך גופות של חיילים מהקבוצה השניה לנקודות פריסה
    3.התומך של הStrogg יכול ליצור מגן טקטי חסין להגנות (אבל אפשר להרוס אותו די בקלות)
    4.למרגל של ה Strogg יש נשק אשר נותן לו ליצור נקודה שאליה שאליה הוא יכול להשתגר חד פעמית
    7.רשימת כלי הרכב
    Strogg-1.Hog- כלי רכב בעל 2 מושבים,נהג ועמדת ירי, מהיר למדי והרובה שלו יעיל נגד חיילים

2.Icarus- מתקן אשר מתחבר לגב ובעצם נותן לשחקן יכולת תעופה מוגבלת ושיריון
    כדי לעוף לוחצים על SHIFT (יש לציין כי התעופה מוגבלת ומתחדשת עם הזמן)

3.Desecrator- הטנק של הStrogg בעל 2 מושבים,נהג ותותחן ועמדת ירי אוטומטית, התותח מאוד חזק ויהרוס את רוב הרכבים במכה אחת או שתיים
    לרכב זה יש 2 מצבים
    1.רחיפה-מצב רגיל
    2.מצב נייח- בעזרת לחיצה על C הטנק עובד למצב נייח. הכוח של התותח גדל פי כמה (כדי לחזור למצב רגיל יש ללחוץ על רווח)

4.Tormentor המסוק של הStrogg בעל 2 מושבים,טייס ועמדת ירי אוטומטית, למסוק יש סוג תחמושת מסוג טילים בלבד.

5.Cyclops- הרכב הכי גדול של הStrogg יש בו רק מקום לאיש אחד, נהג ששולט גם על התותחים.
    לרכב הזה יש 2 מצבים אחד מצב הליכה רגיל ומצב ישיבה שבו אי אפשר לזוז אבל התותחים הרבה יותר מהירים וחזקים (עוברים בין המצבים בעזרת C ורווח)

GDF-
    1.Husky- המקביל של הHog אבל בעל פחות הגנה ויש רק מקום לאדם אחד לעומת זאת הוא יותר מהיר פי כמה

2.Armadilo- רכב שטח בעל 2 עמדות,נהג ועמדת ירי אוטומטית, הוא דיי מהיר אבל התותח שלו דיי חלש ורק יעיל נגד חיילים

3.Trojan APC- רכב בעל 6 מקומות,נהג ועמדת ירי אוטומטית תותחן אנטי אוויר ו4 מושבים נוספים, נועד להעברה של הרבה אנשים במהירות. יש לו שריון בינוני-גבוה ויכול לחטוף מספר טילים לפני שהוא מתפוצץ

5.Titan- הטנק של הGDF דיי מקביל לDesecrato של הStrogg.
    בעל 2 מקומות,נהג ששולט על התותח ועמדת ירי אוטומטית, התותח שלו מאוד יעיל נגד כל סוגי הרכבים והחיילים. במכונת ירייה עדיף להשתמש נגד חיילים בעיקר

6.Platypus- במפה היחידה בדמו (Valley) רק ה GDF מקבלים סירה
    היא בעלת 2 מקומות ישיבה,נהג ועמדת ירי אוטומטית, היא מאוד פגיעה ובעיקר נועדה לעבור מגדה אחת לשניה במהירות (בעיקר יעילה במשימת הפיצוץ של שער הביוב)

7.MCP- הרכב המרכזי במפה Valley זה הרכב שאמורים להעביר אותו במשימה השניה
    הוא בעל 2 מקומות,נהג ששולט על מכונת ירייה ועמדת מכונת ירייה שנייה, הוא דיי חסין וצריך מספר טילים כדי להשבית אותו (מתחת לחצי חיים) למרות זאת כמעט בלתי אפשרי להעביר אותו בשלום בלי צוות של מהנדסים שיתקנו אותו תמיד

8.רשימת כלי הנשק
    הנשקים במשחק בין הGDF והStrogg כמעט זהים לחלוטין, ההבדל העיקרי הוא שאת הנשקים של הStrogg לא צריך לטעון אבל אם יורים בהם יותר מידי צריך לחכות מספר שניות והמחסנית קטנה משמעותית.
    הנשקים המשותפים הם:
    1.Lacarator-Assault Rifle הנשק האוטומטי הבסיסי במשחק,כל המקצועות פרט למרגל יכולים לבחור בו. הוא בעיקר יעיל נגד חיילים אבל גם יכול כמות נזק מכובדת לרכבים
    2.Obilirator-Rocket Launcher משגר הטילים שהמטרה היחידה שלו היא להרוס רכבים במהירות (לרוב לא יותר מ3 יריות) אפשר להינעל על המטרה אם מכוונים במצב כוונת (לחיצה על הלחצן הימני של העכבר) כאשר תכוונו על רכב תראו משולש ירוק על המטרה כאשר המשולש יהיה אדום הטיל נעול והוא יעקוב אחרי המטרה. רק החייל יכול לבחור בנשק הזה
    3.HyperBlaster-GPMG מכונת הירייה הניידת במשחק, בעלת מחסנית ענקית לעומת שאר הנשקים ובעיקר יעילה בטווח בינוני כנגד חיילים וכלי רכב קלים. הנשק בכלל לא מדויק ולכן בקושי שמיש במרחקים ארוכים. רק החייל יכול לבחור בנשק הזה
    4.NailGun-Shotgun כלי נשק מעולה לטווח קצר כנגד חיילים לרוב לא צריך יותר מ2 פגיעות מדוייקות מטווח קצר כדי להרוג כל חייל. קצת קשה לדייק עם הנשק הזה והוא צורך אימון.כל המקצועות חוץ מהמרגל והתומך יכולים לבחור בנשק הזה.
    5.Accurized Lacarator-Scoped Assault Rifle הגרסא האיטית יותר של הנשק האוטומטי, הגרסא הזאת איטית יותר,בעלת כוונת מדוייקת יותר ובעלת יותר נזק מהגרסא הרגילה. רק המרגל יכול לבחור בנשק הזה
    6.RailGun-Sniper Rifle יותר איטי יותר מדוייק ויותר חזק מה Scoped Assault Rifle וה Accurized Lacarator הנשק הזה איטי במיוחד אבל אפשר לכוון עם הכוונת בקלות (עם הגלגלת של העכבר ניתן להתקרב ולהתרחק עם הכוונת) הנזק של הרובה הזה גבוהה מאוד ואפילו יכול להרוס כלי רכב קלים במספר יריות. רק המרגל יכול לבחור בכלי נשק הזה.
    9.הקונסולה,autoexec ופקודות שימושיות
    1.כדי להיכנס לקונסולה בזמן המשחק לוחצים על ~+ALT+CTRL (~ נמצא מעל הTAB ליד 1)
    כדי לסגור את הקונסולה לוחצים על ~ שוב
    פקודות שימושיות- בעיקרון הפקודות השימושיות ביותר לדעתי הן הפקודות שמורידות את ההגבלה של ה30FPS הפקודות הן
    set com_unlockFPS 1
    set com_unlock_timingmethod 0
    עכשיו במקום להכניס את הפקודות האלה (ופקודות אחרות) כל פעם שמפעילים את המשחק אפשר להכניס אותם אוטומטית בעזרת קובץ אחד
    1.הולכים לתיקייה
    C:\Documents and Settings\X1\My Documents\id Software\Enemy Territory - QUAKE Wars Demo\sdnet\X2\base
    X1=שם המשתמש שלכם במחשב
    X2=שם המשתמש במשחק
    בתוך התיקייה הזאת יוצרים קובץ בשם autoexec.cfg שאמור להיראות כך

2.בתוך הקובץ כותבים את הפקודות שרוצים שיפעלו כל פעם שמפעילים את המשחק (כל פקודה בשורה נפרדת)
    שומרים את הקובץ וזהו סיימתם!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    :\ מה רע בלהעלות לפורום?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי Ravid
    :\ מה רע בלהעלות לפורום?
    זה עדיין להעלות תמונות... העניין שהתמונות מציינות שלבים במדריך זה לא סתם תמונות לכן צריך להעלות את זה לIMAGESHACK או משהו דומה ואז לסדר את זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אז תעלה את זה לIMAGESHACK

אתה יכול להעלות את הכל במכה ולחזור אחרי רבע שעה והכל יהיה מוכן לשימוש...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ח"ח על המדריך !

ממליץ לכל המתחילים וגם למתקדמים להוריד את המדריך.

רביד, אולי זה לא מתאפשר לעלות לפורום..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    טוב, אל תבין אותי לא נכון, אני לא בא להעליב אז אל תיעלב. סה"כ ביקורת בונה
    טוב, לאחר שקראתי, זה דיי בזבוז של זמן, שלך וגם שלנו.

אני לא ממש רואה למה אתה היית חייב לכתוב איך מתקינים את המשחק, זה לא מובן מאליו שמאשרים הכל ולוחצים NEXT?

ההסבר לגבי המשחק מוגבל מאוד והדבר הכי שימושי זה ההסבר על הSETTINGS

הוא בכלל לא מפורט ובשביל משהו כזה "עצום" שלא היה שווה להעלות לפורום ציפיתי להרבה יותר

ההסברים על המשחק עצמו שטחיים ולא מפורטים, כשאתה אומר "התומך של החייזרים" אתה יכול להתכוון לכל מקצוע כי כל מקצוע תומך בקבוצתו באופן זה או אחר.
    וחוצמזה, המדריך לא חידש שום דבר גדול.

עצה לי אלייך, תשחק קצת במשחק, תקרא מדריכים של אחרים תראה מה עשית לא נכון ומה כבר עשו ותשפר

עריכה: אז בסוף כן העלת לפורום, עכשיו זה הרבה יותר נוח. תודה
    עריכה2: למה יש שם רק חצי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי Ravid
    טוב, אל תבין אותי לא נכון, אני לא בא להעליב אז אל תיעלב. סה"כ ביקורת בונה
    טוב, לאחר שקראתי, זה דיי בזבוז של זמן, שלך וגם שלנו.

אני לא ממש רואה למה אתה היית חייב לכתוב איך מתקינים את המשחק, זה לא מובן מאליו שמאשרים הכל ולוחצים NEXT?

ההסבר לגבי המשחק מוגבל מאוד והדבר הכי שימושי זה ההסבר על הSETTINGS

הוא בכלל לא מפורט ובשביל משהו כזה "עצום" שלא היה שווה להעלות לפורום ציפיתי להרבה יותר

ההסברים על המשחק עצמו שטחיים ולא מפורטים, כשאתה אומר "התומך של החייזרים" אתה יכול להתכוון לכל מקצוע כי כל מקצוע תומך בקבוצתו באופן זה או אחר.
    וחוצמזה, המדריך לא חידש שום דבר גדול.

עצה לי אלייך, תשחק קצת במשחק, תקרא מדריכים של אחרים תראה מה עשית לא נכון ומה כבר עשו ותשפר

עריכה: אז בסוף כן העלת לפורום, עכשיו זה הרבה יותר נוח. תודה
    האמת הסיבה המקורית למדריך הייתה בגלל ההגרלה...
    לכן הסברתי על כל מה שצריך לפי הנושא

בנוגע ל"תומך" חיפשתי שם בעברית לfield ops אבל "מבצעי שדה" נשמע גרוע לכן הלכתי לBF2 ששמה המקביל שלו זה support ובעברית "תומך"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    איש מבצעי השדה זה התרגום הנכון וזה נשמע ממש בסדר לפי דעתי
    והמקביל שלו בסטרוג זה Opressor אם אני לא טועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני לא רשמתי מדריך על איך מתקינים או מה עושים עד שנכנסים לשרת, ואני מאמין שאף אחד אחר (חוץ ממך) לא רשם על זה מדריך מכיוון שזה משחק "הדור הבא". שלא כמו RTCW:ET ששוחרר ככגירסאת בטא לא גמורה, המשחק הזה הרבה יותר מתקדם, ולכן יש בו גם ממשק נוח למשתמש.

אני לא חושב שמישהו היה יוצר משחק שהייתה צריך לקרוא עליו דפים עד גבי דפים רק כדי להיכנס לתפריט הראשי בו. המשחק והממשק של המשחק נוחים מאוד לשימוש וידידותיים. ולכן לא ראיתי לנכון לרשום על זה מדריך, משום שאין צורך, הדברים פשוטים וקלים לשימוש וכל מישתמש עושה אותם אינטואיטיבית.

אני לא חושב שהמדריך הזה שימושי, אבל עדיין, השקעתה בו בטח לפחות כמה שעות, אז קבל ח"ח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    אני לא רשמתי מדריך על איך מתקינים או מה עושים עד שנכנסים לשרת, ואני מאמין שאף אחד אחר (חוץ ממך) לא רשם על זה מדריך מכיוון שזה משחק "הדור הבא". שלא כמו RTCW:ET ששוחרר ככגירסאת בטא לא גמורה, המשחק הזה הרבה יותר מתקדם, ולכן יש בו גם ממשק נוח למשתמש.

אני לא חושב שמישהו היה יוצר משחק שהייתה צריך לקרוא עליו דפים עד גבי דפים רק כדי להיכנס לתפריט הראשי בו. המשחק והממשק של המשחק נוחים מאוד לשימוש וידידותיים. ולכן לא ראיתי לנכון לרשום על זה מדריך, משום שאין צורך, הדברים פשוטים וקלים לשימוש וכל מישתמש עושה אותם אינטואיטיבית.

אני לא חושב שהמדריך הזה שימושי, אבל עדיין, השקעתה בו בטח לפחות כמה שעות, אז קבל ח"ח.
    מה כל כך קשה להבין ב "עשיתי מה שהייתי אמור לעשות לפי ההגרלה"? כתוב שמה שצריך לכתוב את זה אז כתבתי את זה

ravid- המקביל שלו ב BF2 לא בסטרוג (אני רואה את המשחק הזה כמשהו זהה כמעט לBF2 ולכן השוותי משם)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אוקי, אז המשחק לא זהה לBF2, אם הוא היה זהה לBF2 אז לא היו מוציאים אותו. בQW אתה חייב לעבוד בצוות. בBF העיקר תתפוס דגל...
    חוצמזה, הGAMEPLAY שונה לחלוטין, בBF אתה יכול להסתובב במפה שעות ולא למצוא אויבים, בQW האקשן אינטנסיבי והמשחק זורם מהר.

חוצמזה, ET היה המשחק הראשון שעשה שימוש במקצועות וצ'אט קולי מהיר אז BF יותר דומה לETQW מהבחינה הזאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי Ravid
    אוקי, אז המשחק לא זהה לBF2, אם הוא היה זהה לBF2 אז לא היו מוציאים אותו. בQW אתה חייב לעבוד בצוות. בBF העיקר תתפוס דגל...
    חוצמזה, הGAMEPLAY שונה לחלוטין, בBF אתה יכול להסתובב במפה שעות ולא למצוא אויבים, בQW האקשן אינטנסיבי והמשחק זורם מהר.

חוצמזה, ET היה המשחק הראשון שעשה שימוש במקצועות וצ'אט קולי מהיר אז BF יותר דומה לETQW מהבחינה הזאת.
    משעשע שאתה מנסה לתקן אותי בגלל שאני שיחקתי בכל המשחקים האלה שנה+ (חוץ QW שבו שיחקתי מהבטא הראשונה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    כי לדעתי אתה ממש טועה ואם אתה משחק מאז הבטא הראשונה וחושב שזה דומה לBF אז כנראה שלא הבנת את המשחק.
    זה שבמשחק יש מפות גדולות וכמה כלי רכב לא הופך אותו לBF...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי Ravid
    כי לדעתי אתה ממש טועה ואם אתה משחק מאז הבטא הראשונה וחושב שזה דומה לBF אז כנראה שלא הבנת את המשחק.
    זה שבמשחק יש מפות גדולות וכמה כלי רכב לא הופך אותו לBF...
    אני לא הבאתי סיבות למה זה דומה
    והסיבות שאתה הבאת לא ממש שוות משהו
    בכל מקרה אני יכול לשנות את השם אם אתה כל כך רוצה (בכל תלוי בעצלנות שלי)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    מה אתם יורדים לו לחיים?!
    אחלה מדריך! תמשיך כך!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    צורן
    יופי של מדריך מפורט יפה וקבל ח"ח.
    מאוד אהבתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    עיר
    רחובות
    וואי איזה קטנוניים...
    אחלה מדריך למתחילים =]
    ___*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*___
    שתף ב-Google+

הרשמה