תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    בגלל ההתעניינות ההולכת וגוברת שלי בעולם האפלה מאז הדפסת עותק ה-PDF שלי, אני רוצה לדעת לכמה אנשים יש פה ספרים של עולם האפלה. לא משנה איזה ספר, מצידי שיהיה רק ספר הבסיס,
    פשוט מעניין אותי כמה אנשים יש פה עם זה. אני אתחיל:

מתפקד! יש לי את הבסיס של עולם האפלה השני\ החדש, ויש לי גם את ספר הבסיס של הערפדים של עולם האפלה השני\חדש. הדפסתי את עותקי ה-PDF שלי לאחר נסיון שהוגדר ככישלון לקרוא אותם ישר מהמחשב.

יאללה להתפקד!
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    ירושלים וסביבותיה
    אני לא רואה את הטעם בהתפקדות , אתה פשוט יכול לפלטר בגילדה אם אתה רוצה שחקנים או משהו (: (חוץ מזה שכמויות שחקני עולם האפלה בארץ הן די גדולות - תסתכל על כנסים למיניהם...)

באשר אליי, יש לי כמעט את כל ספרי WW על המחשב ב-PDF-ים או בגיבוי על מדיה כלשהי (הרבה מהן... בייחוד של עולם האפלה הראשון, לצערי השני פשוט לא מספיק מעניין מעבר לMtA לדעתי. וגם הוא פחות טוב מהראשון).
    עותק קשיח של הספרים, ובכן, זה כבר סיפור אחר... יש לי פה... בעצם יש לי רק את Jerusalem By Night שגנבתי לאחד מחבריי ואני שוכח להחזיר לו פעם אחר פעם, אבל זה אחד לפחות!
    You can always get more with a kind word and a smile than you can with just a kind word.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    מאד לא נוח לדפדף ב-PDF. הדפסת הקבצים היא הפיתרון היחיד בשבילי, כי אני לא סובל קבצי קריאה ארוכים במחשב,קשה לקרוא את זה.

בקשר לעולם האפלה הישן- אין לי את הישן, כי שמעתי על עולם האפלה רק אחרי אירוע "סוף העולם"
    שאחריו לא הדפיסו יותר את הספרים. ולפי מה ששמעתי הספר היחיד שבאמת שווה לעבור מהדורה בשבילו, זה PtC.
    הביקורות אומרות שזה ספר מעולה, ואני מתכוון להשיג אותו ב-PDF בקרוב.
    ;
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    ירושלים וסביבותיה
    PtC הוא משחק נהדר, לא יצא לי לשחק בו בגלל מחסור בשחקנים ובמנחה, אבל נו שויין.

אגב, אתה יכול להמשיך לשחק אחרי אירועי 'סוף העולם' ואפילו כדאי לעשות את זה, עכשיו כשסגרו את עלילת העל של העולם (או יותר מדוייק להגיד - עלילות האב..). אם אתה לא יודע על מה אני מדבר, אתה מוזמן לחפש בויקיפדיה או בויקי-WW השונים ברשת ותמצא עלילות מגניבות על קונספירציה-על-טבעית שהקיפה את עולם האפילה מראשיתו ועד סופו! זה מה שעשה את מהדורה 1 מגניבה - האינטגרציה של כל מוצר עם כל מוצר אחר (מה שגרר התרוצצויות של אלפי יצורים על-טבעיים בעולם, הערכות גסות אומרות שעל כל 2 בני אדם היה איזה מלאך או ערפד, אבל מה זה משנה, הכל טוב)...

ואם אתה רוצה ספרים קשיחים, אתה מוזמן להשאיל אחד מספריית גרעין ירושלים של העמותה הישראלית לקידום משחקי תפקידים (או העקמ"ת) באייקון. הנה, פרטים.
    You can always get more with a kind word and a smile than you can with just a kind word.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מתפקד, אני די אחראי עולם האפלה של הפורום

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני לא מבין למה אתה צריך את זה אבל, מתפקד. יש לי כמה ספרים, רובם ניתנו לי ע"י אנשים שהפסיקו לשחק אבל בטח קניתי אחד או שניים. כמובן שאני מדבר על הישן, החדש לא מגניב כמוהו. כמובן שפרומיתיאן גם מגניב, קניתי אבל לא הרצתי. צריך להיות כיף.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    באייקון אני אהיה "קצת" עסוק, ככה שאני אצטרך לרוץ כדי להספיק הכל, ככה שאני לא אשאיל ולא אקנה שום ספרים. בגלל שיש לי גישה חופשית למדפסת לייזר, אני מדפיס את עותקי ה-PDF, ושם אותם בתוך קלסר, זה לא נורא כל כך, חוץ מהעובדה שהכל בשחור לבן, זה לא מהווה בעיה משמעותית בספר הבסיס, אבל בספר הערפדים הכל אדום למדי, ובלי צבע זה די, ריק... אני עדיין קורא אותו, אני פשוט מרגיש שלמי שיש לו את הספר בכרכה הקשה, מקבל יותר.

טוב, נו, כשמשלמים פחות מקבלים פחות.
    ;
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    הנני כאן כמו עטלפים צווחים...
    אני מתפקד לחובה המפקד! שיחקתי הרבה גירסות של העולם האפל על קצה הלשון, שיחקתי פרי שטייך העולם האפל הרבה. וזהו בעצם.
    שתף ב-Google+

הרשמה