תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    טוב אז נרשמו 3 קבוצות לקאפ אז לא יהיה קאפ!

מרימים לכם משהו ואתם מתעצלים להרים קבוצה ואני צריך להתחנן חבל...

בינתיים הוא נדחה לשבת הבאה...

נראה מה תעשו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    תודה רבה!!!!!!!!!!!!!!
    אני ארים קבוצה..
    באמת זה טיפשי לתת התראה של 3 ימים ולצפות שיקפצו קבוצות..
    99% MQ נרשמים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    אל תאיים !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    גן יבנה פשע&רשע
    DOXY מה אתה מזיין
    התראה של 3 ימים זה מספיק מאוד.. וזה אפילו היה יותר הודיעו על הקאפ בתחילת השבוע
    זה לא אמור להיות כזה מסובך לארגן 6 שחקנים לכמה שעות.. במיוחד שהחוקים פה מרשים לשחק עם מרקים חופשי
    דדוקא שמודיעים יותר מידי זמן מוקדם אז זה יוצר בעיות, כי בהתחלה כולם נרשמים וזה אבל שוכחים מזה ואז ביום של הקאפ יש כבר לאנשים תוכניות אחרות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    "
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    נכתב במקור על ידי benjee
    DOXY מה אתה מזיין
    התראה של 3 ימים זה מספיק מאוד.. וזה אפילו היה יותר הודיעו על הקאפ בתחילת השבוע
    זה לא אמור להיות כזה מסובך לארגן 6 שחקנים לכמה שעות.. במיוחד שהחוקים פה מרשים לשחק עם מרקים חופשי
    דדוקא שמודיעים יותר מידי זמן מוקדם אז זה יוצר בעיות, כי בהתחלה כולם נרשמים וזה אבל שוכחים מזה ואז ביום של הקאפ יש כבר לאנשים תוכניות אחרות
    מצחיק שעד שערן ישב לכם על הוריד לא נרשמתם. אז שתוק..

דבר שני, אנחנו קלאן חדש, לעומתכם...
    אנחנו לא מאורגנים עם טקטיקות, לעומתכם...
    אנחנו לא מאורגנים עם השחקנים עדיין, לעומתכם...

אז לפני שאתה מותח ביקורת, תרשם מרצונך ולא כי לוחצים עליך...
    ואולי גם תרשם עם קבוצה של אנשים שהם פחות טובים ממך, עם סקיל שונה..
    ואז תמתח ביקורת.

אני והקבוצה שלי לא יכולים להתארגן תוך יומיים שלושה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    גן יבנה פשע&רשע
    "לוחצים עלייך"
    מהרגע שערן פתח את הדיון חשבנו על להרשם, ואישית לא קיבלתי הודעה אחת ממנו על מנת להרשם. רשמתי אותנו כי FRAGON אמר לי שצריך לכתוב תגובה כדי להרשם.
    בקשר ל"לא מוכנים" - טקטיקות, שחקנים וכו' - לא צריך להיות קיימים שנה בשביל זה. תאמת לא צריך להיות קיימים בכלל. שחקנים מנוסים וותיקים צריכים לדעת כל אחד טקטיקה בסיסית מסוימת בכל מפה, זה לא שהטקטיקות שונות בין קלאן לקלאן. כל המפות שמשוחקות בטורניר הזה הן מפות שקיימות כבר 3 שנים, ואין בהן איזה משו מיוחד. וסתם לידע כללי, הקבוצה שרשמי אותנו לקאפ היא לא ESR, לנו עדיין אין רוסטר מסוים, אז פשוט רשמתי איתנו עוד כמה שחקנים שאנחנו משחקים במיקסים לפעמים, ולא, לא עשינו טקטיקה אפילו פעם אחת. תאמת, גם ESR ה"אגדיים" שכולם משום מה כל כך חוששים מהם עשו טקטיקות אולי פעמיים, וגם זה למפות החדשות (כשהן רק יצאו) BREMEN+KARSIAH.
    אם אתה והחברים שלך מחפשים תירוץ ללמה לא נרשמתם אל תאשימו את מי שארגן את הטורניר בכך שלא נתן מספיק זמן. כמעט שבוע זה מספיק מאוד. להגיד למישו דקה לפני המשחק לשמור EAST ברדאר או מאחורה ב GR, זה לא כזה בעייתי. ובקשר ל"לארגן שחקנים" - כמה כבר קשה להגיד לאיזה 8 אנשים להיות פה ביום שבת? מה קרה, כולם אנשי עסקים וצריכים לבטל פגישות? וחוץ מזה, הייתה לך אפשרות לשחק חופשי עם מרקים.
    שתף ב-Google+

הרשמה