תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    טוב כמו שכולכם כבר יודעים Enemy territory Quake Worlds יצא לפני 3 ימים בארצות הברית ולפני יומיים ברחבי אירופה, כפי ששמעתי פה בפורומים הוא עשוי להגיע לארץ בשבוע הבא.

כמו שהבטחתי כמה רשמים ממשחקי הראשון במשחק, לצערי לא התאפשר משחק באינטרנט בגלל בעיות טכניות אבל ניתן ללמוד הרבה ממשחק עם הבוטים, אין צורך להזכיר שיש להם תובנה מלאכותית ממש נפלאה ומדי פעם שמכונת לייזר ענקית משמידה חומת ענק ואינך יודע לאיפה ללכת (מפוזר מלא אבק) ניתן פשוט לעקוב אחרי המון הבוטים הרצים להגן על מעין רובוט ענק.

ההבדלים העצומים בין הGDF (חיילי כדור הארץ) לבין הSTROGG (החייזרים) מתבטאים החל מהמראה של החיילים לרכבים ועד לכלי הנשק המורכבים.
    מבחינת הסיכויים לנצח במשימה זה ממש כמו בקאונטר סטרייק רוב הסיכויים שהCT ינצחו ובמקרה שלנו אלו הם הSTROGG, אך מדי פעם כאשר משימתנו היא להגן על פרויקט מפני החייזרים יש לנו יותר סיכויים לנצח.
    מבחינת כלי הנשק: בעוד שהטכנולוגיה שמביאים עימם החייזרים איכותית וכייפית למשחק ניתן למצוא בין כלי הנשק של בני כדור הארץ כמה כלי נשק מוכרים אך כל השאר פשוט לא דומה לשום דבר בreturn to castle וניתן לראות בזוקה - קצת משונה אבל בזוקה, שוט גן ועוד מספר כלי נשק שברחו לי מהראש.

השחקנים: בעוד שמראה החייזרים מבעית למדי, בני כדור הארץ מאוד דומים לALIAS המקוריים.
    יש לנו את התפקידים הישנים המוכרים והטובים אך עם כמה שכלולים למשל ל SPY נוספת מעין פצצה שהוא יכול לזרוק על הקרקע ובעצם לראות את העולם מתוכה וכאשר עובר כלי רכב לפוצץ אותה אך זה לא נגמר בזה, טכונלוגית החייזרים שכאמור מאוד מתקדמת מספקת הפעם את הסחורה ומאפשר לך גם להזיז את הפצצה המעופפת בשמי הקרב וכאשר אתה מתקרב לחייל או לכלי רכב לפוצץ אותה.
    אך לכול יתרון יש חיסרון וחסרונותיהם הרבים של הSTROGG נובעים מחלושת כלי הרכב שלהם ועד כלי הנשק, החולשה העיקרית מבחינתי היא במסוק שלהם שניתן להשמיד ביריית בזוקה אחת מהקרקע, שכחתי להזכיר שניתן להתכוונן ממש על כלי הרכב והטיל מתכוונן לעברו.

מי ששחק בET בטוח זוכר שמבחינה נפשית היה מאוד קשה לעזוב את הדמות שלך עם כל הXP על התפקיד שלה באמצע המשחק לטובת דמות אחרת, אני שמח להגיד שפה זה לא ככה, זה מתחיל בכך שאתה לא רואה כמה התקדמת אלא כל פעם שאתה מתקדם זה כותב לך על המשחק את הדרגה שלך ובמה השתפרת.
    מאוד קל לעבור דרגות - הרבה יותר קל מבET והגעתי עד רמה 16 אני חושב או 17 שזה בעצם המקסימום.

חובה להזכיר שהמשחק ממש ממש ממש דומה לבאטל פילד החדש 2142 ואם למישהו פה יש את המשחק והוא לא מעריץ נלהב של ET אני מציע לו להשאר עם מה שיש לו, ETQW לא יציע לו הרבה חידושים שאין בבאטל פילד.

שיהיה לנו חג שמח ומלא אקשן =]

מצפה לתגובות...

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    DOH

אני לא מבין למה אתה מתעקש לעשות כאן הודעות כשיש בויגיימס פורום מסודר לQW...

עכשיו בקשר לרשמים שלך...
    זה יוצא בארה"ב עוד 3 ימים, זה עוד לא יצא.

מכונת לייזר ענקית משמידה חומת ענק ואינך יודע לאיפה ללכת (מפוזר מלא אבק) ניתן פשוט לעקוב אחרי המון הבוטים הרצים להגן על מעין רובוט ענק.
    WTFF?!?!?

מבחינת הסיכויים לנצח במשימה זה ממש כמו בקאונטר סטרייק רוב הסיכויים שהCT ינצחו ובמקרה שלנו אלו הם הSTROGG, אך מדי פעם כאשר משימתנו היא להגן על פרויקט מפני החייזרים יש לנו יותר סיכויים לנצח.
    שטויות
    אין מצב
    אם השחקנים יודעים איך לשחק אפשר לגמור את המשחק תוך 2 דקות בניצחון לGDF.

בעוד שהטכנולוגיה שמביאים עימם החייזרים איכותית וכייפית למשחק ניתן למצוא בין כלי הנשק של בני כדור הארץ כמה כלי נשק מוכרים אך כל השאר פשוט לא דומה לשום דבר בreturn to castle וניתן לראות בזוקה - קצת משונה אבל בזוקה, שוט גן ועוד מספר כלי נשק שברחו לי מהראש.
    אם ציפית לשחק בRCTW:ET אז אתה צפוי להתאכזב, המשחק לא היה ולא יהיה RCTW:ET בגלל שהוא פשוט לא, QW וET הם משחקים שונים שיש בהם אלמנטים דומים של משחקיות.

בני כדור הארץ מאוד דומים לALIAS המקוריים.
    אהה.. לא

יש לנו את התפקידים הישנים המוכרים והטובים אך עם כמה שכלולים למשל ל SPY נוספת מעין פצצה שהוא יכול לזרוק על הקרקע ובעצם לראות את העולם מתוכה וכאשר עובר כלי רכב לפוצץ אותה אך זה לא נגמר בזה, טכונלוגית החייזרים שכאמור מאוד מתקדמת מספקת הפעם את הסחורה ומאפשר לך גם להזיז את הפצצה המעופפת בשמי הקרב וכאשר אתה מתקרב לחייל או לכלי רכב לפוצץ אותה.
    לא מדוייק, אתה בטח מתכוון לCovert Ops, יש לו מצלמו שנקראת מצלמת העין השלישית שהיא רדאר לטווח קצר, מצלמה ופצצה רבת עוצמה. פשוט לזרוק ולהשתמש.

לInfiltrator של הStrogg יש מין רובוט מעופף שאפשר להשתמש בו כדי לעוף אל חיילים ולפוצץ אותו לידם, בפיצוץ חלש מאוד ואם מישהו ינסה לירות על הרובוט הזה יירדו לך חיים.

אך לכול יתרון יש חיסרון וחסרונותיהם הרבים של הSTROGG נובעים מחלושת כלי הרכב שלהם ועד כלי הנשק, החולשה העיקרית מבחינתי היא במסוק שלהם שניתן להשמיד ביריית בזוקה אחת מהקרקע, שכחתי להזכיר שניתן להתכוונן ממש על כלי הרכב והטיל מתכוונן לעברו.
    איזה חולשת כלי רכב ואיזה בטיח
    במסוק יש אמצעי הגנה נגד טילים ואפשר בקלות להתחמק מהם

הגעתי עד רמה 16 אני חושב או 17 שזה בעצם המקסימום.
    המקסימום זה 38

חובה להזכיר שהמשחק ממש ממש ממש דומה לבאטל פילד החדש 2142 ואם למישהו פה יש את המשחק והוא לא מעריץ נלהב של ET אני מציע לו להשאר עם מה שיש לו, ETQW לא יציע לו הרבה חידושים שאין בבאטל פילד.
    כאן, אתה טועה ובגדול.
    באטלפילד החדש הוא משחק מסריח שלא דורש שום עבודת צוות וחשיבה, כל אחד יכול ללכת לאן שבא לו ולעשות מה שבראש שלו.
    בQW לקבוצה אין שום סיכוי לנצח ללא עבודת צוות ואם כל אחד יעשה מה שבראש שלו הקבוצה שלו תפסיד.

חוץ מזה המשחקיות שונה ביותר ולא ייוצר מצב שאתה הולך במפה שעות על גבי שעות ולא רואה אף אחד. הקרבות אינטנסיביים והמשחקיות מהירה.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    1. זה פורום פעולה כללי ככה שניתן לפרסם גם פה הודעות יציאה ורשמים.
    2. אני רוצה שגם מי שלא נכנס לפורום ETQW ואולי אפילו לא מכיר את המשחק יתרשם ויוכל לקבל הזדמנות.

אשמח פעם הבאה לתגובות יותר עניניות.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נחמד מאוד, אבל כדי שתעביר את זה גם לפורום ETQW

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי DeoxYs
    1. זה פורום פעולה כללי ככה שניתן לפרסם גם פה הודעות יציאה ורשמים.
    2. אני רוצה שגם מי שלא נכנס לפורום ETQW ואולי אפילו לא מכיר את המשחק יתרשם ויוכל לקבל הזדמנות.

אשמח פעם הבאה לתגובות יותר עניניות.
    מה לא ענייני בתגובה שלי?

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    לצערי לא התאפשר משחק באינטרנט בגלל בעיות טכניות אבל ניתן ללמוד הרבה ממשחק עם הבוטים
    חחח עותק פיראטי....

שיחקתי בדמו.. לא התלהבתי אני נשאר עם

ET
    הישן

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי Ravid
    מה לא ענייני בתגובה שלי?
    מה שלא ענייני היה לפני שערכת את ההודעה שלך, חבל לשחק במשחקים של ראש קטן זה לא עובד עלי.

עכשיו אתה מתקן אותי פה יותר מדי פעמים ושוב חצי מהפעמים שאתה מתקן אותי אתה מתקן לשווא או שאתה מתעקש שאני לא כותב נכון,
    לאנשים כמוך לא הייתי רוצה לכתוב רשמים ככה שמכול הלב במקום להגיד תודה ולסתום אתה ממשיך לקתן פשוט אל תסתכל אני גם לא מעונין שתסתכל אתה לא מסוג האנשים שהיתי רוצה לכתוב בשבילם רשמים.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אשמתי שאתה מדבר שטויות? והתחלתי לכתוב את העריכה לפני שהגבת...
    ואיך אנשים יכולים להתרשם מ"רושם" כזה? זה לא מקצועי, סובייקטיבי ולא ברור לקורא שאף פעם לא שיחק במשחק (מה גם שאני בכלל לא הבנתי כמה דברים)

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    לא רק שאתה חרטטן אתה גם שקרן לא קטן

נערך לאחרונה על ידי Ravid, היום בשעה 12:13. -זאת שעת העריכה שלך
    פורסם: היום, 11:55 - זאת ההודעה שלי

ילד אל תשחק איתי משחקים,
    לא מתאים לך הרשמים שלי?
    תקרא סתום תפה ותגיד תודה.

אמרת שלא הבנת כמה דברים,
    אם היית שואל בנימוס הייתי עונה מכיוון שאתה עסוק בלתקן אותי אני לא מוצא לנכון לענות לך.
    פעם ראשונה שאני כותב רשמים למשחק וואלה לא יצא טוב אבל בגלל ילדים כמוך אני אשקול פעם הבאה אם לפרסם רשמים בפורום הזה בכלל.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    למה שקרן?

אני כתבתי את השורה הראשונה ומיד ערכתי את זה, פשוט סיימתי לכתוב את דעתי על הרשמים שלך בשעה 12:13

אני חושב שה"רושם" הזה הוא בדיחה ולכן לא מצאתי לנכון לשאול בנימוס, אולי אם היית מסביר את עצמך קצת יותר טוב אז הייתי מבין...

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    לא שקרן פשוט לא דובר אמת,

טוב תשמע ממש לא בראש שלי להתווכח איתך ואני ממש לא אתפלא עם אתה ילד בן 12 פשוט חבל שהרסת דיון וחבל שהשקעתי את כל הזמן הזה לשווא,
    עכשיו בבקשה אל תהרוס יותר פשוט אל תגיב אם יש לך מה לומד תגיב לי בפרטי.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    פשוט פעם הבאה תבדוק את העצמך ליפני שאתה מתחיל לכתוב, ואם לא ניסית את הMP אז כנראה פיספסת את כל הנקודה...

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    איזה נקודה בדיוק?
    אז אמרתי שאני כותב רשמים על הסינגל פלייר.
    לא טוב לך פשוט סתום תפה ואל תגיב מה לא מובן?

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    הנקודה היא שזה משחק יריות ברשת, הSP כימעט ולא מזיז לאף אחד, ואל תגיד למי שרוצה לתת לך חוות דעת בונה לסתום ת'פה, אתה טעית ברשמים שלך ורביד העיר לך ואתה צריך לקחת את זה כמו גבר ולא כמו ילד קטן. עכשיו אני באמת רואה שטעית ברשמים, מקודם רשמתי שזה נחמד ואני חוזר בי כי זה לא.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    אם רביד היה מדבר יפה (כנ"ל אתה) מההתחלה אולי הייתי לוקח את זה בתור תגובה בונה מכיוון שלא עשית ככה אין לי בכלל צורך לקרוא מה כתבת.

פשוט אני אלמד פעם הבאה לפרסם בפורומים אחרים כנראה שזה לא המקום המתאים.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    פשוט פעם הבאה תבדוק את העצמך ליפני שאתה מתחיל לכתוב, ואם לא ניסית את הMP אז כנראה פיספסת את כל הנקודה...
    איפה לא דיברתי בסדר פה?
    הנקודה היא שזה משחק יריות ברשת, הSP כימעט ולא מזיז לאף אחד, ואל תגיד למי שרוצה לתת לך חוות דעת בונה לסתום ת'פה, אתה טעית ברשמים שלך ורביד העיר לך ואתה צריך לקחת את זה כמו גבר ולא כמו ילד קטן. עכשיו אני באמת רואה שטעית ברשמים, מקודם רשמתי שזה נחמד ואני חוזר בי כי זה לא.
    ופה?

אף אחד מאיתנו לא ירד עלייך או משו פשוט אמרנו שזה לא טוב

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    dexoys ,תראה אתה מביא לנו רשמים מהסינגל פלייר שלא רק שלא מתאר את המשחק, אלא אפילו אומר דברים לא נכונים.

בשביל לתת רשמיים אמיתים ונכונים על המשחק צריך לנסות את המולטיפלייר ובמשחק המלא

תראה את הביקורת של גיימספוט:
    נתנו 85:
    http://www.gamespot.com/pc/action/en...rs/review.html

שזה ציון מצוין ואפילו היה יותר גבוהה אם SD ו ID היו משלבים VOIP במשחק (אני מקווה שישלבו במהלך הפאצ'ים )

נתנו לו פרסים של משחקיות מצוין וכייפית ומולטיפלייר מצוין.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    saunara אז במקום להגיד תודה אתה משווה אותי לאתר ענק ששמה אני בטוח שקיבלו כסף ואת המשחק ושיחקו בו יותר מ20 דקות לפני שכתבו רשמים.

שמע אין לי כוונה להכנס לוויכוחים האלו שוב.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכון המגזין שBIA הוציא? תסתכל על כמה מן הכתבות שם וככה תלמד איך לכתוב התרשמות ממשחק, זה יתן לך הרבה ידע לפעם הבאה שתרצה לעשות רשמים או ביקורת.

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    שמע זאת פעם שלישית שאני אומר שזאת הפעם הראשונה שאני כותב רשמים,
    חוץ מזה שזה רק אחרי חצי שעה של משחק וגם השקעתי בזה איזה 5 דקות לכתוב.

אני חושב שזה נותן הרבה אינפורמציה חיובית על המשחק ואם משיהו היה בא ונותן ביקורת בונה הייתי לומד עוד יותר אבל כולכם רק מנסים לתקן או להשוות אותי למקומות אחרים או לשלוח אותי למקומות אחרים.

טוב באמת זאת פעם אחרונה שאני כותב פה האשכול עצמו גם ככה נהרס.

הרשמה