תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    לאחרונה בסרבר ראיתי הרבה מאוד אנשים שלא כל כך הבדילו בניהם.
    אני כאן לכבוד זה.
    IC:
    IC מסמל In Charactar, זה אומר שאתם עכשיו בתוך הדמות שלכם, שאתם עיצבתם, עם אתם מעצבים אותה זה לא אומר שהיא צריכה להיות לא ריאליסטית, אתם גם צריכים לעצב אותה לפי החוקים.
    דוגמא מהדמות שלי:
    חסרת סבלנות, הרגה אנשים בגלל התחצפויות, בגלל שעצבנו אותה ובכל זאת מנסה למנוע את זה, ועם איננה יכולה, עושה את זה מאוד בשקט., מאוד חברותית לבני ארגון LCN חווה עבודות רבות כגון מכניק, מדיק,ברמאן, סוחר סמים וסוחר נשקים, בעבר חווה התקפי חרדה בגלל לחץ על מות הוריו, ישנו שנאה בליבו לשוטרים משום שהרגו את אביו.
    למעשה אתכם יכולים לפתח את הIC בכמה דרכים, כמו /ad ישנם פרסומים מאוד מטומטמים, buying guns, call me נשמע ריאליסטי? ברור שלא, עם הייתם מפרסמי ם דבר כזה הייתם במעצר לזממן רב דוגמא לפרסומת סבירה יותר: Buying Toys, Any age, Contact me דוגמא מושלמת לפרסומת, השוטרים לא יכולים לעשות כלום, למה? כי הTOYS זה הכיסוי לGUNS, כנל גם לסוחר סמים Drugs גם ריאליסטי משום שdrugs באנגלית זה סמים ותרופות, אבל יותר טוב יהיה להשתמש בCandy כי זה יותר משהו שיפחית את הלחץ שהמשטרה תתפוס אותך.
    /me ה\אני חחח צריכים להיות כמה שיותר ריאליסטיים וחסרות PowerGaming(משהו שנותן לך כוח שלא ממש ריאליסטי)דוגמאות ל/me מטומטמים:
    /me slaps himself זה באמת הגיוני שבנאדם יתן לעצמו סטירה? אלא עם כן הוא מטורף אז סבבה.
    /me תקינים:
    /me slaps X
    /me opens the Car door
    /me watches the birds fly
    למעשה הצורה הזאת של הפיתוח לIC היא באמת מפתחת לך את הרמה במשחק וגורמת לך להנות מהמשחק יותר.
    /call למעשה זה הטלפון, הטלפון הוא השיטה לתקשר עם בנאדם מסויים, לכל בנאדם יש טלפון.
    בשביל למצוא מספר של מישהו אתם צריכים לקנות Phone Book שנמצא בחנות כללית(General Store) אישית עם מישהו רוצה לתקשר אתי ומצא אותי בPHONE BOOK לא ריאליסטי בשבילי בגלל שאני מעדיף לשמור את עצמי בפרופיל נמוך.
    מומלץ שלא להשתמש בOOC בתוך הטלפון, אלא עם כן אתם חייבים אז אפשר לעשות ככה:
    ((טקסט)) הצורה הזאתי של הדיבור מסמלת דברים שמחוץ לדמות שלך.
    /w זה צורת דיבור שלוחשת לשחקן אחר שרק אתם תראו(ואדמינים) שאתם לוחשים לבנאדם שחייב להיות לצדכם, בשביל שרק שתיכם תדעו על מה אתם מדברים, עם זה "לשלוח מישהו לחופשה" או פשוט עסקים.
    /s זה צורת דיבור שצועקת, ישנה אנמציה מיוחד לצעקה, והיא מעולה D: כאשר אתם צועקים מומלץ שזה יהיה קשור למה שחוויתם או מה שאתם מדברים, דוגמא למשהו לא ריאליסטי:
    /s I Scream For Ice Cream!
    בדוגמא הזאת אתם לא ריאליסטיים בכלל. דוגמא לצרחה נורמלית:
    /s Dont mess with me you will be in a body bag!
    יותר ריאליסטי.
    צ'אט רגיל, יכולים לכתוב בו עם T ועם f6.. בצורת הדיבור הזאת אתם רק מדברים, חובה לציית לכל החוקים כאשר אתם כותבים בצ'אט הרגיל, דוגמאות לצ'ט לא תקין
    drive me to DMV XD
    זה אסור לחלוטין, כל הסמיילים למינהם זה רק לOOC.
    OOC:
    Out Of Charactar= מחוץ לדמות, חיים אמתיים.
    /b צ'אט מחוץ לדמות מקומי, רק שמי שיהיה בסביבתכם יוכל לראות את זה, יש להזכיר כי לא לעבור על החוק של /ad בצ'אט מקומי או בצ'אט גלובאלי
    /o צ'אט גלובלי, כל הסרבר רואה מה שאתם כותבים, שוב כתיבת /ad בצ''אט תגרום לקיק מהאדמין אז להימנע מזה.
    /pm הודעה פרטית לאותו משתמש שאתה שולח לו, צריך לדבר בה רק OOC.
    ((TEXT)) בצ'אט IC זה מותר, מסמל שאתה כותב OOC.
    דוגמאות לOOC IN IC אסור:
    stfu you ass XDD קיצורי מילים כמו stfu וסמיילים כמו XD לא חוקיים משום שהם לא מילים שמשתמשים בהם ביומיום.
    IC IN OOC
    /b Buy toys from me!!! im the best!!
    מה לא ריאליסטי בו? זה שהוא מפרסם את זה בצ'אט שלא קשור לדמות שלך שקונה ממנו נשקים.
    [הסבר כללי]שרת ה-Roleplay על ידי Ido5011
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1043137
    [מידע]כל המידע על השרת Country Side Roleplay
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1042941
    שתי אשכולות שיעזרו לכם במידע על השרת, איך לשחק,מושגים וכו'.
    זכויות שמורות לי, Luigi Valencio
    D:
    מקווה שעזרתי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    תודה אור, מקווה שזה יעזור להרבה ילדים שלא יודעים פה.
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    עיר
    נתניה
    תודה רבה, אני מעריך את זה בתקווה שילדים ייפנימו את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    כל הכבוד

יש רק דבר אחד שמותר רק בIC ואסור בOOC, וזה קללות.
    לדמות שלך מותר לקלל, לך לא.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הרשמה