תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    רציתי לקנות GW..
    הייתי רוצה לשאול כמה שאלות כדי לדעת אם כדאי לי לקנות..

מה היתרונות והחסרונות במשחק לדעתכם?

האם יש אופציות מיוחדות שלא ניתנות במשחקים אחרים מסוג זה?

אני אשמח אם תביאו לי מדריך שיסביר פחות או יותר על רקע המשחק, על דמויות - יתרונות וחסרונות של כל אחת מהן ~ באתר לא היה כתוב..

תודה מראש :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    GW הוא פשוט משחק ענקי, באמת שלא תתאכזב אם תקנה אותו.

הנה הודעה שכתבתי למישהו פעם בנוגע לאיזה משחק כדאי לקנות, אבל יש בה גם הסברים על המקצועות ויש בה גם קישורים להסברים אחרים בנושא שלך.

קודם כל- למקרה שאתה לא יודע, כל משחק (חוץ מEye of the North) הוא עומד בפני עצמו, ולא צריך את שאר המשחקים בשביל לשחק בו.

הנה פירוט קצר על כל קמפיין, ודעה שלי עליו:

Prophecies:
    הקמפיין שהתחיל את הכל, והאהוב עליי ביותר. עלילה מצוינת, משחקיות כיפית, והמון המון כיף. בקמפיין הזה תוכל לבחור מתוך 6 מקצועות:
    הלוחם (Warrior):
    מתמחה בקרבות פנים מול פנים, ומשתמש בחרב, פטיש או גרזן. ללוחם יש המון חיים ומעט אנרגיה ומתמקד בעשיית נזק רב דרך קרב פנים מול פנים.
    הסייר (Ranger):
    מתמחה בנשק מטווח רחוק, ומשתמש בחץ וקשת. לסייר יש שריון חזק והוא המקצוע היחיד שיכול להשתמש בסקיל ללכידת חיה, כך שהוא יכול לצאת למסעות יחד עם עוד חיה.
    הנזיר (Monk):
    מתמחה בריפוי הקבוצה ובהגנה עליה, ומשתמש במטה קסם. הוא יכול גם להתמקד בעשיית נזק קדוש. הנזירים הם חלק חשוב בקבוצה כי הם יכולים לרפות ביעילות רבה.
    המעלה באוב (Necromancer):
    הנקרומנסר הוא קוסם ששולט במוות. הוא מתמחה בהקרבת חיים או זימן צבא אל מתים שיעזור לו. הוא גם יכול להטיל קללות רבות עוצמה על אויביו.
    היסודן (Elementalist):
    האלמנטליסט הוא קוסם ששולט ביסודות. הוא יכול להתמחות ביסוד האש, שגורם הרבה נזק, או אולי ביסוד האדמה, שמגן בעיקר על האלמנטליסט והחבורה שלו, או ביסוד המים שמתמחה בלהחליש את האויב, או אולי ביסוד האוויר, שמתמחה בגרימת נזק תוך התעלמות מהשריון.
    האשליין (Mesmer):
    המסמר הוא קוסם שמתמחה בלהחליש את האויב ולהטיל עליו קללות רבות. גם הוא משתמש במטה קסם, כמו שאר מטילי הקסמים.

Factions:
    הקמפיין השני, שמתרחש ביבשת קנטה, יבשת שהיא כמו סין או יפן. אני פחות אוהב את המשחק הזה (חוץ מהמקצועות החדשים, שהם מעולים!), אבל עדיין הוא משחק טוב ומהנה.
    בקמפיין הזה תכולו לשחק בעוד 2 מקצועות, בנוסף למקצועות הקודמים:
    המתנקש (Assassin):
    המתנקש משתמש בסכינים, והוא זז כמו הצל ממקום למקום. כשהוא תוקף הוא משתגר לאויב, משגר קומבו קטלני, ומיד משתגר בחזרה מבלי שיפגעו בו.
    הריטואליסט (Ritualist):
    הריטאוליסט מזמן רוחות שיעזרו לו בקרב ומשתמש בכל מיני קסמים חזקים שקשורים לאפר של מתים ולרוחות של מתים כדי לעזור לו בקרב. גם הוא, כמו שאר מטילי הקסמים, משתמש במטה קסם.

Nightfall:
    הקמפיין השלישי והאחרון (GWEN לא נחשב כל כך קמפיין). הוא מתרחש ביבשת אלונה, יבשת בעלת אופי אפריקאי. המשחק פשוט מצוין, והוא גם מציג מאפיין חדש: גיבורים. הגיבורים הם שחקנים הנשלטים על ידי המחשב, שמשתלבים בעלילה, והשחקן יכול לקבוע באילו נשקים הם משתמשים ובאילו יכולות. לקמפיין יש גם עלילה טובה, ומשחקיות נהדרת.
    במשחק נוספו עוד 2 מקצועות בנוסף למקצועות של הקמפיינים הקודמים. שימו לב שבמקצועות של Factions אפשר לשחק רק אם יש לכם גם Factions וגם Nightfall. במקצועות הראשונים (המקצועות של פרופסיז) אפשר לשחק גם אם אין לכם פרופסיז.
    המקצועות החדשים הם:
    הדרוויש (Dervish):
    הדרוויש הוא מאמין של האלים, והוא משתמש בחרמש. הוא מתמחה בלהטיל קסמי חיזוק חזקים על עצמו. בשלבים מאוחרים יותר הוא יכול להפוך לצורה של אחד האלים.
    הפאראגון (Paragon):
    הפאראגון משתמש בצעקות ובשירים כדי לשפר את המורל של הקבוצה וכדי לחזק אותה.

Eye of the North:
    ההרחבה הראשונה והאחרונה של גילד וורס. יש בה סיפור חדש, שמתרחש בטיריה, היבשת שבה התרחש פרופסיז. בהרחבה אין מקצועות חדשים, אבל יש סקילים חדשים לכל המקצועות. ההרחבה מאוד כיפית, והיא מציגה 10 גיבורים חדשים. הקיצור של ההרחבה נקרא GWEN.

הנה עוד כמה קישורים שיעזרו לך:
    מדריך מקצועות בסיסי
    מדריך להתחלת המשחק
    מדריך כללי על גילד וורס
    לינקים חשובים
    GuildWiki
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה רבה זה ממש עזר לי.
    אבל אני עדין רוצה לדעת מה מיוחד בו ממשחקים אחרים ומה הייתרונות והחסרונות שלו P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אם לקצר, ניתן לסכם כ"אין grind".

זה מתבטא במספר דברים, כמו העובדה שהרמה המקסימלית היא 20, מקבלים את הנשקים המושלמים דיי בקלות, וכנ"ל לגבי הציוד (לא שאין חפצים ברמות גבוהות, אבל המטרה שלהם היא פרסטיג'ה ולא באמת נותנים ייתרון על שחקנים אחרים). המשחק יותר מבוסס על טקטיקה ועל פעולה כצוות, ומלבד הקמפיינים המהנים, גם הPVP מעולה ונחשב אולי לטוב ביותר במשחקי MMO. לכל שחקן יש רק 8 יכולות שהוא יכול להחליף בערים, לכן כדאי מאוד לחשוב מראש על הטקטיקה. גם ניתן לשנות כמעט כל דבר ביכולות של הדמות מלבד המקצוע העיקרי (ניתן לשנות את המקצוע המשני, את הattributes, ועוד).
    עוד הבדל של המשחק הוא שמחוץ לערים, לקבוצה שלך יש עולם פרטי שרק אתם נמצאים בו ומשחקים בו. הייתרונות של זה זה גם תחושה של משחק שחקן יחיד אבל עם חברים, וגם עוזר להוסיף יותר סינמטיות ועומק.
    זה בהחלט משחק מעולה, ואם אני יכול להמליץ, כדאי הכי לקנות את Prophecies ואז את ההרחבה GW:EN.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אז רגע.. לפי מה שאתה אומר.. אני לא יכולה לשחק לבד? אני חייבת עוד אנשים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי Kettricken
    אז רגע.. לפי מה שאתה אומר.. אני לא יכולה לשחק לבד? אני חייבת עוד אנשים?
    ממש לא. לי לדוגמא- אין חברים שמשחקים בגילד וורס, אבל עדיין אני יכול לשחק כרגיל.

החבורת אנשים שמקימים כשיוצאים למשימות, יכולה להיות בנויה משחקנים שנשלטים על ידי המחשב, או משחקנים אמיתיים, שאתה לא חייב להכיר כדי לשחק איתם.

אבל בכללי... כמו בכל משחק MMORPG, אי אפשר לשחק לבד. תמיד חייבים חבורה של שחקנים, בין אם הם נשלטים על יד המחשב או בין אם הם אמיתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Poke
    זה בהחלט משחק מעולה, ואם אני יכול להמליץ, כדאי הכי לקנות את Prophecies ואז את ההרחבה GW:EN.
    אני אולי מקדים את המאוחר, אבל אם זה מה שתעשי, אז במקום לקנות את הקמפיין ואז את ההרחבה עדיף לקנות כבר את חבילת הפלטינום של המשחק, שכוללת את Prophecies ואת GWEN ובסה"כ מוציאה לך פחות כסף מהכיס.

אני חושב שאחד הדברים היפים במשחק הוא שלמרות שחייבים לקחת קבוצה תמיד אפשר לצרף לקבוצה שלך כמה דמויות של המחשב במקום שחקנים אנושיים, ככה שהתלות בקבוצה לא הופכת לתלות באנשים אמיתיים.

יתרון נוסף שיש למשחק הזה - Map Travel. תמיד אפשר לפתוח את המפה ולהשתגר למקום אחר (אם ביקרת בו), ושחקני WoW רבים מודים שזה אחד הדברים הטובים ב-Guild Wars.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    עין-גדי (קיבוץ)
    יש הרבה דברים מיוחדים במשחק שאין במשחקים אחרים...

1. יש במשחק דמויות שלא רואים בכל משחק כמו: מתנקש, dervish (לא יודע מה זה אומר), פרגון, פולחנר (מזמן מוזר כזה)...
    2. יש במשחק מעל 300 (אני יודע שיש הרבה יותר מזה אבל אין לי כוח למצוא תשובה מדויקת)
    3. גרפיקה קטלנית שarena net (החברה) פיתחה רק לGW
    4. תמיד יש מה לעשות, יש 4 קמפינים (מפות) גדולים מאוד...
    5. 10-20 סוגי חליפות לכל דמות
    6. עוד אין סוף דברים מעולים ויחודיים שאין לי כוח לפרט עליהם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    למדתי על דרבישים, כשיש אדם ששד נכנס בו והוא אחוז בדיבוק קוראים לדרביש כדי להוציא את השד.. זה בתרבות האיסלמית..
    באמת גרפיקה מאוד יפה, ראיתי בתמונות וסרטונים..
    והמפה באמת עצומה בגודלה..שיחקתי במשחקי MMORPG בעבר והמפות היו הרבה יותר קטנות..
    המגוון של הבגדים והצבעים מאוד משכו אותי באמת...

ולא הבנתי..."יש במשחק מעל 300.." מעל 300 מה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    עין-גדי (קיבוץ)
    למדתי על דרבישים, כשיש אדם ששד נכנס בו והוא אחוז בדיבוק קוראים לדרביש כדי להוציא את השד.. זה בתרבות האיסלמית..

נשמע מטורף..? כן, אבל זה נכון... לכל עבודה יש בערך 50-70 סקילים (יש יותר פשוט אני לא רוצה להגיד יותר מדי או פחות מדי אז אני אומר "בערך") ויש הרבה עבודות במשחק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    ת"א

מעל 300 סקילים
    75 סקילים לכל דמות בקמפיין הראשון וגם יש לך עבודה שנייה זאת אומרת 150 סקילים את יכולה לאסוף
    ובשאר ההרחבות מוסיפים עוד סקילים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נראה לי שזה 150 סקילים בקמפיין הראשון של הדמות, ועוד 100 לכל קמפיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    עין-גדי (קיבוץ)
    '''''''
    נכתב במקור על ידי SupErioR
    נראה לי שזה 150 סקילים בקמפיין הראשון של הדמות, ועוד 100 לכל קמפיין.
    לכל דמות 150 סקילים או בכלל??? כי עם זה היה בכלל אז זה לא הגיוני, יש רק 141 סקילים אליט בנייטפל ככה שלא הגיוני שיש 41- סקילים רגילים בנייטפל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    באמת יש המון סקילים, וכמו שאמרתי, חייבים לבחור רק 8 בכל פעם.
    יש 1310 סקילים שונים סה"כ, כאשר 74 מהם לא עובדים בPVP.

וכן, ניתן לשחק לבד לחלוטין, אבל לדעתי זה פחות כיף. בקמפיינים Prophecies ו-Factions יש מה שנקרא Henchman, שהם דמויות בנויות מראש שניתן להוסיף כמה שרוצים לקבוצה. ב Nightfall ו-GW:EN עדיין יש Henchman, אבל גם הוסיפו Heroes, שהם דמויות "עוזרות" שפותחים לדמות, וניתן לשנות את הסקילים שלהם באופן אישי, לשנות את הנשקים שלהם ואפילו לשלוט בהם לחלוטין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    עין-גדי (קיבוץ)
    נכתב במקור על ידי Poke
    141 אלייט? מה אתה מטורף? אין 141 אלייט בכל המשחק.

אבל כן, יש המון סקילים, ורמו שאמרתי, חייבים לבחור רק 8 בכל פעם.

וכן, ניתן לשחק לבד לחלוטין, אבל לדעתי זה פחות כיף. בקמפיינים Prophecies ו-Factions יש מה שנקרא Henchman, שהם דמויות בנויות מראש שניתן להוסיף כמה שרוצים לקבוצה. ב Nightfall ו-GW:EN עדיין יש Henchman, אבל גם הוסיפו Heroes, שהם דמויות "עוזרות" שפותחים לדמות, וניתן לשנות את הסקילים שלהם באופן אישי, לשנות את הנשקים שלהם ואפילו לשלוט בהם לחלוטין.
    לדעתי זה כן כיף לשחק לבד... אני עושה רמה קשה והולך להרוג מפלצות רמות 22 וזה כיף ומרוויחים הרבה...
    ורק שתדע, השאגתי כבר סקילים אליט בNF ורשום שצריך להגיע ל141 כדי לסיים את כל הסקילים אליט של NF ולקבל רנק של "צייד סקילים אליט בNF"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי TichoNdriuS
    לדעתי זה כן כיף לשחק לבד... אני עושה רמה קשה והולך להרוג מפלצות רמות 22 וזה כיף ומרוויחים הרבה...
    ורק שתדע, השאגתי כבר סקילים אליט בNF ורשום שצריך להגיע ל141 כדי לסיים את כל הסקילים אליט של NF ולקבל רנק של "צייד סקילים אליט בNF"
    בדקתי וזה 110, פשוט מחשיבים סקילים שהם CORE ברנק הזה.
    ראה: http://wiki.guildwars.com/wiki/Skills#Skill_quantity

וכן, מה שאתה עושה נקרא Farm ויש המון אנשים שעושים ונהנים מזה, אבל השחקן המצוי לא יהנה כל כך. לדעתי הכי כיף למצוא גילדה ולשחק איתם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    עין-גדי (קיבוץ)
    נכתב במקור על ידי Poke
    בדקתי וזה 110, פשוט מחשיבים סקילים שהם CORE ברנק הזה.
    ראה: http://wiki.guildwars.com/wiki/Skills#Skill_quantity

וכן, מה שאתה עושה נקרא Farm ויש המון אנשים שעושים ונהנים מזה, אבל השחקן המצוי לא יהנה כל כך. לדעתי הכי כיף למצוא גילדה ולשחק איתם.
    יכול להיות שאני משקים איתך... קרבות PVP,GVG,PVE וכל החרא הזה כל אחד הכי אוהב בעולם! אבל אני גם אוהב farming בכל זאת...
    שתף ב-Google+

הרשמה