תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    Dar נכנסת לF35 ולא עשית בו כלום איזה דקה וחצי אז יצאתי מהדוד שמש הזה שעל הספינה ועברתי לידך ושחררתי כמה יריות על המטוס כדי לסמן לך שתתן את המטוס לאחרים אם אתה לא עושה בו כלום ואז דפקת לי באן על FORCE TEAM KILL .... כשלא היה פורס, ולא היה טימקיל, ויכולת להמריא אנכלית בכלל......
    וכל אותו הזמן בסיבובים הקודים אנשים עושים בייסרייפ וכל מיני שטויות חופשי באמת תודה......

דבר שני, סבב המפות הורס את השרת!!!!!!!!!!

הייוואי טו טאמפה מפה נחמדה כן אבל חבל שכל פעם שהיא באה יורדים מ50 שחקנים ל17 שחקנים בדרך נס......
    וכל המפות הקטנות שהסיבוב נגמר אחרי 4 דקות.... במלא שרתים בחו"ל שיחקו בטיקט רייט ואפשר לשחק מלא זמן.... תייבאו את הטכנולוגיה בבקשה
    והמפות הקטקטנות באמת שחמודות ואני אוהב לשחק בהן אבל לא כשיש 50 אנשים...
    ותעשו באן לכל מיני צ'יטרים שצצו בשרת...
    קלאן פופס אימפריה!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Dark Respect
    Dar נכנסת לF35 ולא עשית בו כלום איזה דקה וחצי אז יצאתי מהדוד שמש הזה שעל הספינה ועברתי לידך ושחררתי כמה יריות על המטוס כדי לסמן לך שתתן את המטוס לאחרים אם אתה לא עושה בו כלום ואז דפקת לי באן על FORCE TEAM KILL .... כשלא היה פורס, ולא היה טימקיל, ויכולת להמריא אנכלית בכלל......
    וכל אותו הזמן בסיבובים הקודים אנשים עושים בייסרייפ וכל מיני שטויות חופשי באמת תודה......

דבר שני, סבב המפות הורס את השרת!!!!!!!!!!

הייוואי טו טאמפה מפה נחמדה כן אבל חבל שכל פעם שהיא באה יורדים מ50 שחקנים ל17 שחקנים בדרך נס......
    וכל המפות הקטנות שהסיבוב נגמר אחרי 4 דקות.... במלא שרתים בחו"ל שיחקו בטיקט רייט ואפשר לשחק מלא זמן.... תייבאו את הטכנולוגיה בבקשה
    והמפות הקטקטנות באמת שחמודות ואני אוהב לשחק בהן אבל לא כשיש 50 אנשים...
    ותעשו באן לכל מיני צ'יטרים שצצו בשרת...
    עמדת לי איפה שהמטוס, לא יכלתי לזוז כי כולכם עמדתם מולי ורצתם שם פשוט אל תירה ואל תעמוד ליד המטוס זה לא מסמל כלום.

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    אבל רק עברתי ואז כשהייתי במרחק סביר עשית לי באן
    אתה יכול להוריד אותו?

הרשמה