תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 51
    הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    שלום לכולם.
    אתם אולי זוכרים שלפני חודשיים בערך פרסמתי כתבה בה תיארתי את מצבן של הקהילות השונות בארץ, ועוד אחת בחודשיים שלפני.
    מי שלא זוכר, הנה תזכורת:
    הכתבה הראשונה (14.5.07):
    *נערך ע"י ההנהלה*
    והכתבה השניה (8.07.07):
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1027011

אז מה באתי לומר פה?
    באתי לומר שסיימתי לכתוב את הכתבה השלישית, והוצאתי עליה הרבה ממה שיש לי לומר. הכתבה הגיע לאורך מדהים של 9\10 עמודים, לכן פיצלתי אותה ל-4 חלקים (ועוד חלק שיחובר בהמשך).
    אני בטוח שלפחות כמה מכם יסכימו עם דעותיי, ואולי כמה ממכם יחלקו בהם. אבל בכל מקרה, אני, את דעתי - הבעתי.
    אני מזמין אתכם להרחיב אופקים, ולקרוא קצת יותר מ-5 שורות שאתם רגילים אליהם בפורומים הרגילים, ולצאת עם ראש גדול, שאולי יש בקהילה הזאת טיפה יותר ממה שנראה לעין.
    אתם מוזמנים לקרוא אותה פה, בבלוג שלי, בחלקים שיתפרסמו בנפרד.
    אני מבקש ממכם להגיב על הכתבה בתוך הבלוג בלבד, על מנת למנוע פיצול של התגובות לכל הפורומים השונים, ועל מנת לשמור על נייטראליות.

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntr...ntryId=1093747

קריאה מהנה (למי שיחליט לקרוא).
    ננג.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

"תן לאדם דג והוא יהיה שבע יום, תלמד אותו לדוג והוא יהיה שבע כל החיים"
    "תן לאדם אש ותחמם אותו במשך הלילה, תצית אדם באש ותחמם אותו במשך שארית חייו"

הצטרף בתאריך
    29.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני הגבתי ראשון בבלוג D:

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    יש כמה נקודות שם ויש גם כמה נקודות שאני רשמתי בתגובה
    כדאי לכם להסתכל גם בזה
    ואם להנהלה באמת אכפת מהקהילה היא תקרא את זה ותתקן את הטעות שלו ולא תיקח ביקורת כדבר רע
    מורד בכם P:

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    קראתי
    יפה מאוד

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    עיר
    נהריה
    Luv NaNgetS 4 EvA & EvA
    נכתב במקור על ידי warfare
    אנחנו שחקנים בני שחקנים ואין לנו על מי להשען אלא אלא על ויגיימס ויגיימס שבשמיים

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    רמת גן
    וואלה אחי קראתי כל מילה ומילה וכל מילה צודקת ב 100%

כל הכבוד על האומץ אפילו לכתוב את הדעה שלך פה

צריך ללמוד מאנשים כמוך

מחכה לפרקים הבאים
    dyslexia
    BNC

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    כמה שטויות גם רשמת שם.

מה זה השטויות האלה של דוחפים לפורומים, למה אתה לא אומר על הלאן אינוויט, על הטורנירים היחידים שבעלי פרסים (שלא תמיד מקבלים) אבל עדיין טורנירים ברמה הגבוה ביותר בארץ.
    מה לגבי הקלאבים שמפוצצים ברמה מטורפת. אין בכלל מה להשוואת, כמובן כול הכבוד ליוניט101 שעושים הכול בשקט ויפה, אבל קהילה ענקית כמו Vgames לא יכולה להסתכל על Counter-strike.
    אז מר חבר שרושם בלוגים וכו, איפה העזרה שלך כאן לכל הקהילה?

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    לי אישית נמאס מלנסות לעזור לקהילה שנכנסת למבוי סתום.
    אחרי שניסיתי כמה פעמים לעזור, הבנתי שזה יהיה שטותי וטיפשי להמשיך (אני ממש לא אפרט לך על זה כאן).
    הבלוג זה המקום שבחרתי לפרסם בו את המאמר מכמה סיבות שכבר ציינתי אותם בנושא פה למעלה.
    ואכן יש מדי פעם טורנירים, אבל גם שמת לב כמה כועסים על דברים שקורים בטורנירים? שופטים שלא עושים עבודה, רמה נמוכה, פרסים שלא מגיעים... זה לא נגמר.

וכאנשים אנחנו נוטים להסתכל על השלילי יותר מעל החיובי, בויגיימס זה מתבטא בצורה בוהקת, לכן לפני שאני יכול להתמקד על הדברים הטובים, צריך טיפה לשפר תדברים הגרועים לא?
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי NaNg
    לי אישית נמאס מלנסות לעזור לקהילה שנכנסת למבוי סתום.
    אחרי שניסיתי כמה פעמים לעזור, הבנתי שזה יהיה שטותי וטיפשי להמשיך (אני ממש לא אפרט לך על זה כאן).
    הבלוג זה המקום שבחרתי לפרסם בו את המאמר מכמה סיבות שכבר ציינתי אותם בנושא פה למעלה.
    ואכן יש מדי פעם טורנירים, אבל גם שמת לב כמה כועסים על דברים שקורים בטורנירים? שופטים שלא עושים עבודה, רמה נמוכה, פרסים שלא מגיעים... זה לא נגמר.

וכאנשים אנחנו נוטים להסתכל על השלילי יותר מעל החיובי, בויגיימס זה מתבטא בצורה בוהקת, לכן לפני שאני יכול להתמקד על הדברים הטובים, צריך טיפה לשפר תדברים הגרועים לא?
    יש דברים לשפר כמו בכול מקום. אין מקום מושלם.

אבל שאתה רושם ביקורות ענקית על Vgames שסה"כ שינתה את פני הקהילה בישראל ואתה לא רושם מילה אחת טובה, זה כבר מגעיל ואפילו בושה.

הרמה של הטורניר האחרון של מה שהיה בגמר לפי דעתי כבר מגעיל, מה זה השטויות האלה שצוות Vgames צריך לחכות חצי שעה, צודקים שזה גמר. אבל חצי שעה לחכות? ואז הם גם רוצים לדחות את המשחק. כאילו לצוות אין חיים אחרים? וכאילו הם מרוויחים מיליונים שהם צריכים להקשיב? איפה נראה דברים כאלו בחו"ל.

בבלוג שלך, תן גם ביקורת על הקהילה הישראלית, קהילה מפונקת שלא מעריכה כלום ויודעת רק להתלונן. לא עומדת בשום חוק ומקבצת אותו, כי כמובן מדובר בקהילה ישראלית..

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי Infancy
    יש דברים לשפר כמו בכול מקום. אין מקום מושלם.

אבל שאתה רושם ביקורות ענקית על Vgames שסה"כ שינתה את פני הקהילה בישראל ואתה לא רושם מילה אחת טובה, זה כבר מגעיל ואפילו בושה.

הרמה של הטורניר האחרון של מה שהיה בגמר לפי דעתי כבר מגעיל, מה זה השטויות האלה שצוות Vgames צריך לחכות חצי שעה, צודקים שזה גמר. אבל חצי שעה לחכות? ואז הם גם רוצים לדחות את המשחק. כאילו לצוות אין חיים אחרים? וכאילו הם מרוויחים מיליונים שהם צריכים להקשיב? איפה נראה דברים כאלו בחו"ל.

בבלוג שלך, תן גם ביקורת על הקהילה הישראלית, קהילה מפונקת שלא מעריכה כלום ויודעת רק להתלונן. לא עומדת בשום חוק ומקבצת אותו, כי כמובן מדובר בקהילה ישראלית..
    אל שכח שזה רק החלק הראשון... על הקהילה בכלל עוד אני אדבר בפרקים הבאים...

יש עוד הרבה בדרך אז שמור כוחות... כי זה לא הכל, ותאמין לי שלא הכל רע.

וויגיימס שינתה את פני הקהילה הישראלית? נו באמת... אולי בסורס... בסיאס היא לא עשתה יותר מדי (עדיין?) ... עדיין אין לאן כמו שהובטח (לאן אינבייטים יש מסביב, אבל לאן ענק כמו שצריך), הקלאבים ממשיכים להיות ריקים בשעות רבות מהיום, הטורנירים מלאים בכעס...
    ויגיימס לא שינתה כלום... היא רק הוסיפה לקיים.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי NaNg
    אל שכח שזה רק החלק הראשון... על הקהילה בכלל עוד אני אדבר בפרקים הבאים...

יש עוד הרבה בדרך אז שמור כוחות... כי זה לא הכל, ותאמין לי שלא הכל רע.

וויגיימס שינתה את פני הקהילה הישראלית? נו באמת... אולי בסורס... בסיאס היא לא עשתה יותר מדי (עדיין?) ... עדיין אין לאן כמו שהובטח (לאן אינבייטים יש מסביב, אבל לאן ענק כמו שצריך), הקלאבים ממשיכים להיות ריקים בשעות רבות מהיום, הטורנירים מלאים בכעס...
    ויגיימס לא שינתה כלום... היא רק הוסיפה לקיים.
    גם בסורס היא שינתה וגם ב1.6, המצב היה עגום מאוד שגיימר התפרקו ולא היה כלום, ש-Vgames ניכנסו לעניינים הם שינו הרבה דברים. היה גם טורנירים מוצלחים וחלק שלא, לא לשכוח שוב יש עומס על שאר הקהילות גם.
    אבל יש הפתעות בדרך, ואני חושב שאם היה לאן מוצלח ל-Vgames לא היית רושם מילה אחת על שום טורניר כי זה היה שונה. נכון שאין לאן בתקופה האחרונה, אבל עובדים קשה על זה. תאמין לי!

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    פסדר נחמד לא עשיתה עלי רושם הרוב שם נכון אבללל
    לכתובב לא עוזר אף אחד לא ישים על זה
    ציצרום תעשה משהוא..
    ומזה נימאס אז למה אתה כותב ביקורות

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי tam1rdavid
    פסדר נחמד לא עשיתה עלי רושם הרוב שם נכון אבללל
    לכתובב לא עוזר אף אחד לא ישים על זה
    ציצרום תעשה משהוא..
    ומזה נימאס אז למה אתה כותב ביקורות
    כי בישראל אי אפשר לעשות כלום =\ רשמתי על זה בפרק השני והשלישי... תחכה ותראה...
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

הצטרף בתאריך
    29.08.2007
    עיר
    תל אביב
    כמה שטויות גם רשמת שם.

מה זה השטויות האלה של דוחפים לפורומים, למה אתה לא אומר על הלאן אינוויט, על הטורנירים היחידים שבעלי פרסים (שלא תמיד מקבלים) אבל עדיין טורנירים ברמה הגבוה ביותר בארץ.
    מה לגבי הקלאבים שמפוצצים ברמה מטורפת. אין בכלל מה להשוואת, כמובן כול הכבוד ליוניט101 שעושים הכול בשקט ויפה, אבל קהילה ענקית כמו Vgames לא יכולה להסתכל על Counter-strike.
    אז מר חבר שרושם בלוגים וכו, איפה העזרה שלך כאן לכל הקהילה?

אל תשכך שזה בלוג שלו והוא יכול לכתוב כל מה שבא לו עם זה טוב או רע
    אל תשכך מה הוא רשם על Own , eSgames
    אל תשכך שזו דעתו האישית בלבד!
    אל תשכך שיש דווקא הרבה אנשים שמסכימים איתו כלל אני!

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    גם בסורס היא שינתה וגם ב1.6, המצב היה עגום מאוד שגיימר התפרקו ולא היה כלום, ש-Vgames ניכנסו לעניינים הם שינו הרבה דברים. היה גם טורנירים מוצלחים וחלק שלא, לא לשכוח שוב יש עומס על שאר הקהילות גם.
    אבל יש הפתעות בדרך, ואני חושב שאם היה לאן מוצלח ל-Vgames לא היית רושם מילה אחת על שום טורניר כי זה היה שונה. נכון שאין לאן בתקופה האחרונה, אבל עובדים קשה על זה. תאמין לי!
    ואם ביל גייטס לא היה ממציא תווינדוס אז היינו רושמים על לינוקס.... בטח שהכל היה שונה אם היה לאן... נו באמת?!??!
    ואל תגיד שלא היה כלום, היו הרבה קהילות שהראו פעילות יפה מאוד: esgames, own, multi-player (נראה לי ככה רשמו את זה), EGO (למרות שלא היו כל כך טובים, הם הראו פעילות) ועוד אין ספור תתי-קהילות.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    נכתב במקור על ידי NaNg
    כי בישראל אי אפשר לעשות כלום =\ רשמתי על זה בפרק השני והשלישי... תחכה ותראה...
    אין מה לעשות??
    ברור שיש ..
    בכל מצב שיהיה, יהיה מה לעשות רק שזה דורש מאמץ

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    אין מה לעשות??
    ברור שיש ..
    בכל מצב שיהיה, יהיה מה לעשות רק שזה דורש מאמץ
    אתה יכול בבקשה לחכות עד שתקרא את הפרק השני והשלישי לפני שאתה תגיב שוב על הנושא הזה?
    ואם עדיין יהיה לך בעיות הבנה אתה מוזמן לבוא אלי לפרטי ונדבר על זה...
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    זה היה הפרק השלישי לאא..? -.-
    ואם לא אני יחכה שתוציא אותם

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    נכתב במקור על ידי Aone
    אל תשכך שזה בלוג שלו והוא יכול לכתוב כל מה שבא לו עם זה טוב או רע
    אל תשכך מה הוא רשם על Own , eSgames
    אל תשכך שזו דעתו האישית בלבד!
    אל תשכך שיש דווקא הרבה אנשים שמסכימים איתו כלל אני!
    ואתה כנראה שכחת את השיעורים מכיתה א' ..
    'תשכח' לא תשכך..

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    זה היה הפרק השלישי לאא..? -.-
    ואם לא אני יחכה שתוציא אותם
    זה היה המאמר השלישי - החלק (הפרק) הראשון... אתה יכול לקרוא בהקדמה... הסברתי שם דיי טוב (לפחות ככה אני חושב)...

וכשהתכוונתי שלא תדבר על הנושא הזה עד הפרק השלישי, אז הנושא הזה = על לעשות משהו בעצמי. לא על כלל הכתבה...
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

הרשמה