תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    איפו שהים מגיע לקיצו, הרוח האחרונה, מגע הדשא הסופי, הרגשה האחרונה שם בקצה כל הקיום בין כל החי והקיים: הריק הגיעה לקצה חבורה של אלים אספו את כוחם כדי למחוק את המכשול האחרון והלפוך אותו לחיים.
    טוב ח'ברה אני חדש (היה יפה איזה ברכת השתלבות יפה אבל לא משנה) אני מצטער אם זה לא הנושא כי אז אני ימחוק אבל אני רוצה לעשות עולם מערכה חדש, בוא אנחנו האלים והעולם יראה איך נבחר שיראה עולם לא פיזי שהצליל הוא המרכיב היחיד? עולם שבוא נערך קרב עצום בין אל המים לאל הרוח וכל העולם נפל למצולות?
    פה נציא רעיונות וניצור עולם מערכה שיוכל לשמש לש"המים חסרי הונים
    ניצחון הריק בידכם האם תתרמו למאבק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל ברוך הבא, תמיד נחמד לראות דם חדש בפורום (כולם יודעים שכאביסל יש לי משיכה חזקה לדם). אבל אם לומר את האמת הפרוייקט הזה גדול מדי. אנשים ניסו בעבר וינסו בעתיד ליצור עולם שלם בפורום, אך זה לא יעבוד אם לא יהיה מי שבאמת יקח על עצמו את הפרוייקט.

למרות זאת אל יאוש, כי נוכל למצוא לך תעסוקה רבה. למה להתחיל בעולם שלם כשאתה יכול ליצור אלים, מקומות מעניינים, יצורים מוזרים וכו' שאותם ניתן להתאים לכל עולם. אני בטוח שגם אני וגם שורצי הפורום האחרים פה יעזרו לך ביצירה. אז למה אתה מחכה, קדימה לעבודה.

מקווה שתשתלב בצורה הטובה ביותר, או שיהרגו אותך ואז אני אקבל את השאריות. אחד מהשניים, זה לא באמת משנה.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

אגב- ביצורי הרשת כמעט עשו את זה, אבל הכול היה (אם אפשר לתאר את זה כך), מושקע מדיי, או גדול מדיי, לא היה בסיס שאפשר לפתח, כי הכול היה כול כך מפותח מההתחלה שהיה קשה לחבר בין כול ההמצאות הסופר מאגניבות שהיו שם, זה היה פרוייקט ברמה אחרת לגמרי מכול מה שראית עד היום בפורומים, שתבין- לכול גזע היה פלאף שנמשך על פני 4-5 עמודים, זה היה מייגע להתאים כול יצירה ידשה לחומר הקיים עד שזה מה שהפיל את הפרוייקט (ואז נסגר הפורום והוא דיי נשכח לפי דעתי...)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    כן, אני זוכר את הפרויקט הזה, אני בעצמי פליט של אותו פורום (ז"ל).
    קודם כל, ברוך הבא, תמיד טוב לראות אנשים חדשים, ומי יתן ותגובותיך יהיו רבות כמו המחירים של משחקי הפלייסטיישן.
    כן, אפשר להתחיל מאלים, מקומות, יצורים וכו', אבל גם אני ניסיתי פעם אבל כל היצורים המגניבים, הבסיסיים, כגון גמדים שוכני מעמקים, אלפים אוהבי יערות, וכאלה, תמיד יהיו.
    זה נורא קשה לעשות משהו מקורי לגמרי.
    אבל, תמיד אפשר לנסות, אם אתה רוצה תתחיל ובהצלחה לך.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    אמרת אלים? אתם יכולים לעזור גם, אבל להתחלה הנה אחד:
    רייבן:
    אל הזמן.
    רייבן הוא לא אל אחד, הוא אין סוף אלים שמתים וחיים כל שנייה. הם רק גרגרי חול בשעון הזמן הגדול בשם "רייבן". רייבן הוא האל הכל יכול. הוא הורג, הוא מחייה, הוא יוצר. החיילים המסכנים שחושבים שהם רצים על האוייבים שלהם רצים על ידיו של האל הכל יכול. אפשר לאומר שהוא אבא של כל האלים, כי הוא יצר כל אחד מהם. כדי להשגיח על העולם הוא יצר חיה שחורה ומהירה שכמעט ולא תעשה כלום חוץ מלספר לו מה קורה על פני השטח, לחיה קוראים עורב על שמו. כוהניו של רייבן הם מגידי עתידות ורואי נסתרות. (כל הWARLOKIM עם העורב המגניב)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    וואו, מגניב, ח"ח

קילקלאש:
    קילקלאש הוא אל הכל, ודואג שהדברים יזוזו כמו שצריך.
    לא כמו אחיו הבכור, רייבן, הוא לא דואג שהכל יזוז, אלא שיזוז כשורה.
    כשאיתני הטבע משתנים, הוא דואג שהכל ימשיך לעבוד, כהאלים נלחמים, הוא סוגר את הקרעים ביקום שהם פותחים, וכשבני האדם מתים, הוא דואג שנשמותיהם יעברו ולא יתקעו בעולמם, אך לפעמים נשמות בורחות מעולם המתים והופכות לרוחות.
    קילקלאש יורד מדי פעם לעולם בני התמותה וחי בתור ילדה, אבן, סוס, מחשבה או אפילו צליל, רק כדי לחוות את ההוויה ולראות שהכל בסדר.
    יש המכנים אותו אפילו "המכונה הגדולה", או "המניע".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל, רעיונות די אכולים אבל לא נורא. מה שהפריע לי פה היא רמת הפירוט, זה לא נראה כמו משהו שמנחים יכולים לשים במערכה שלהם אלא כרעיון למישהו להכין אל כזה. צריך להיות הרבה יותר חומר, אתם אפילו יכולים להשתמש בצורה שעשו את זה בשלם לקדושה אם אתם רוצים שהם יהיו מותאמים למו"ד. הייתי מראה לכם אל שאני כתבתי אבל כמעט כל העולמות בהם אני אוהב לשחק לא קיימים אלים, או שקיימים בצורה מוזרה ולא טבעית שמוזרה מדי בשביל לכתוב בשבילה. אז בקיצר צריך להרחיב ולהעמיק. בנוסף חשוב מאוד להסביר, או לפחות שאתם תדעו מה התפקיד של האל הזה. בשביל מה מנחה יכניס אותו למשחק? מה זה יוסיף לו שאל קיים לא יוכל? טוב גמרתי עם החפירה, ביי.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    היי, גם אני אוהב עולם נטול אלים, אבל זה רעיון שלו, ואני זורם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני עצמי ניסיתי לבנות כמה עולמות מערכה בפורומים, זה פשוט לא הולך, זה פרויקט מסובך, שדורש המון השקעה.
    כשיוצרים אל צריך לתת הרבה יותר פרטים עליו מאשר מה שנתתם, הנה למשל טופס שלקחתי ממשחק פורום שבו אתה משחק אל:
    האל
    שם האל:
    אל ה.....
    אופי האל:
    מראה האל:
    --------------------------
    העם
    שם העם:
    פולחנים:
    חגים:
    אזור כללי (צפון, דרום, מזרח מערב ושאר התת כיוונים)
    מראה העם:
    אופי העם:
    איך האל מצא/יצר את העם:

משאבים
    יתרונות
    כוחות של האל

הטופס הזה יותר מתאים לאלים של עמים, כמו למשל אל האלפים אך אפשר להעזר בו גם כשבונים אלים יותר כללים...
    כמובן שמומלץ גם להוסיף רקע על האל דבר שלא כתוב פה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מה שאני אוהב בעולמות נטולי אלים זה דבר ראשון מבטל את הקסם הקדוש, ואז נשאר רק הקסם הארקייני שאותו אפשר לתעל דרך אלף ואחד דברים כשאין קדושה, ואז יש גם זרמים ומפלגות, שזה נותן לאנשים להאמין באיך שהם מאמינים ולא באיך שהאל שלהם אומר להם להאמין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    נראה לי שאולי נעשה נשהו כמו התנ"ך שלא ברור אם האלים קיימים (כאילו הם לא קיימים) ויש אנשין שאומרים שזה נכון ויש כאלו שלא אז הכל חלק מאמונות בארצות מסוימות יש כמה סוגי תורות...ובעצם אף אחד מכל זה לא באמת קיים ואין מגיה או קודש בעולם רק תרוץ להמשיך לחיות (קצת דומה לאלוהים שלנו יש המון אלים וסביר להניח שאף אחד מהם לא אמיתי ואצלנו זה פשוט לא אמיתי) בקיצור בסדר?
    ודרך הגב אני מאמין שצריך לתת שם לתורה שלנו, ויבשת שממנה היא באה. נראה לי שזה היה פחות או יותר התורה השולטת בעולם כמו הכנסיה בימי הבניים שלגמרי שלטה על המלוכה אז. מה שייתן לכוהן כוח שילטון ענק אבל לא כוחות מאגים. זה בסדר מצד כולם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    איבדתי אותך בשורה השלישית, וד"א, בתורה, זה ברור שאלוהים קיים, זה מה שעוסקים בו בכל התנ"ך!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    אולי בתנ"ך אבל בעולם אמיתי זה לא ברור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    זה שיש אלוהים זה די ברור לכולם, השאלה היא מה הוא עשה עם עצמו? אלה שאומרים שהם 'לא מאמינים באלוהים' (כמוני, בד"כ) לא יגידו שהעולם סתם צץ פתאום, גם כל הפילוסופיים האתאיסטים מאמינים שאלוהים ברא את העולם, הם רק מאמינים שאח"כ הוא הלך לאכול גלידה, ולא חזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    בדיוק, עולם עם אל אחד זה מגניב, אבל עולם נטול אלים אפילו יותר, כי אז יש בני תמותה שמחשיבים את עצמם לאלים וזה יוצר כל מיני אינטראקציות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    יש לי רעיון אנחנו האלים כל אחד ימציא לו אל משלו ומהו תרם לעולם. אחרי זה כולם הלכו לאכול גלידה או משהו כזה...
    שתף ב-Google+

הרשמה