תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    רמת גן
    קניתי XBOX 360 חיברתי ו.... קודם כל השלט לא עובד (שמתי סוללות נכון, האור הירוק מהבהב אבל זה לא משפיע)...

דבר שני כשהכנסתי את המשחק HALO3 אז הקונסולה דורשת עידכון. אז:

איך בדיוק אני מחבר את זה לאינטרנט (יש לי ראוטר - פשוט לחבר כבל רשת?)

איך אחרי שחיברתי אני מפעיל משהו כי השלט לא ממש מגיב (הגיוסטיק)?

מה עוד אני חייב לדעת בתור משתמש מתחיל שלא שיחק בקונסולה כמעט בחייו...
    (בחיאת אנשים, רוצה להיות גיימר ומהר....חחח)

ודבר נוסף... אם מישהו מעוניין לעשות לי הדרכה אישית אצלי בבית (ברמת גן) אני לא יודע אם זה מקובל אבל אשמח לשלם עבור זה. (וגם להוסיף משחק אחד או 2 מתנה - HALO3 לדוגמא...)
    החיים הם משחק (ב-HD)

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי amir4646
    קניתי XBOX 360 חיברתי ו.... קודם כל השלט לא עובד (שמתי סוללות נכון, האור הירוק מהבהב אבל זה לא משפיע)...

דבר שני כשהכנסתי את המשחק HALO3 אז הקונסולה דורשת עידכון. אז:

איך בדיוק אני מחבר את זה לאינטרנט (יש לי ראוטר - פשוט לחבר כבל רשת?)

איך אחרי שחיברתי אני מפעיל משהו כי השלט לא ממש מגיב (הגיוסטיק)?

מה עוד אני חייב לדעת בתור משתמש מתחיל שלא שיחק בקונסולה כמעט בחייו...
    (בחיאת אנשים, רוצה להיות גיימר ומהר....חחח)

ודבר נוסף... אם מישהו מעוניין לעשות לי הדרכה אישית אצלי בבית (ברמת גן) אני לא יודע אם זה מקובל אבל אשמח לשלם עבור זה. (וגם להוסיף משחק אחד או 2 מתנה - HALO3 לדוגמא...)
    בשביל שהשלט לעבוד אתה צריך לסנכרן בינו ובין המערכת. תדליק את השלט, ובזמן שהאור הירוק "רוקד", לחץ על כפתור הסינכרון על הקונסולה (נמצא מתחת למגש הדיסקים מצד שמאל) ובשלט (נמצא בין הטריגרים, איפה ששמים בטריות).

אם יש כבר ראוטר, תעביר כבל רשת בינו ובין האקסבוקס וזה צריך לעבוד בלי בעיה.

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    רמת גן
    תודה - זה באמת עובד סוף סוף

אם יש תשובה לשאר השאלות אשמח - במיוחד אם יש מישהו מהמרכז שמוכן לעשות לי הדרכה בתשלום על הקונסולה

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    רמת גן
    חברה באמת... אם לדעתכם זה לא אפשרי אז תגידו, אני לא רוצה סתם לנדנד...

אני סך הכל (נראה לי) יותר מבוגר מהרוב כאן... אני מנהל תחנת רדיו גדולה... ויש לי הרבה תחביבים שקשורים במולטימדיה.. (סרטים ב-HD - מערכת קולנוע בייתית... לויין על הגג (2 צלחות) ועוד...)
    והקטע של המשחקים זה משהו חדש שבא לי להכנס אליו אבל זה לא קל להבין את זה לבד...

אם אוכל לקבל עזרה (הדרכה אצלי בבית) או אם יש מדריך ל"ממש" מתחילים, אשמח

הצטרף בתאריך
    26.09.2007
    חברה באמת... אם לדעתכם זה לא אפשרי אז תגידו, אני לא רוצה סתם לנדנד...

אני סך הכל (נראה לי) יותר מבוגר מהרוב כאן... אני מנהל תחנת רדיו גדולה... ויש לי הרבה תחביבים שקשורים במולטימדיה.. (סרטים ב-HD - מערכת קולנוע בייתית... לויין על הגג (2 צלחות) ועוד...)
    והקטע של המשחקים זה משהו חדש שבא לי להכנס אליו אבל זה לא קל להבין את זה לבד...

אם אוכל לקבל עזרה (הדרכה אצלי בבית) או אם יש מדריך ל"ממש" מתחילים, אשמח
    מזתמרת הדרכה אצלך בבית? באיזה מובן
    ומה אתה רוצה לדעת? אני ינסה לעזור לך...

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    רמת גן
    כתבתי לך הודעה בפרטי

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ברוך הבא לפורום, ואתה מוזמן לשאול כל שאלה וננסה לענות לך. הייתי ממליץ רק שזה יהיה בתארד אחד (נניח זה...)

הצטרף בתאריך
    27.09.2007
    עיר
    חסוי
    בשביל אינטרנט בxbox360 אתה צריך לחבר אותו למחשב (בכבל הרגיל של האינטרנט אני חושב),
    להפעיל במחשב את האינטרנט ואז שתדליק את הxbox יהיה לך אניטרנט והוא יגיד לך שהוא מצא מחשב.
    בשביל לשחק ברשת אתה צריך לפתוח גם משתמש שלxbox live אבל אני לא יכנס לזה עכשיו
    GT: royalkiller13

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    רמת גן
    סוף סופ אנשים כאן, חחח

כמה שאלות.... אני באמצע משחק ורוצה להפסיק אותו... איך? אין לי אף תפריט שמפסיק את המשחק ונראה לי שהדרך היחידה זה להוציא את הדיסק...

2. אם עשיתי עידכון לתוכנה, האם זה מבטל את ההסבה או יכול לפגוע בציפ (אם היה לי)?
    כלומר... האם אפשר שתהיה לי קונסולה שקוראת צרובים וגם לשחק בלייב? אין בעיה עם זה?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    סוף סופ אנשים כאן, חחח

כמה שאלות.... אני באמצע משחק ורוצה להפסיק אותו... איך? אין לי אף תפריט שמפסיק את המשחק ונראה לי שהדרך היחידה זה להוציא את הדיסק...

2. אם עשיתי עידכון לתוכנה, האם זה מבטל את ההסבה או יכול לפגוע בציפ (אם היה לי)?
    כלומר... האם אפשר שתהיה לי קונסולה שקוראת צרובים וגם לשחק בלייב? אין בעיה עם זה?
    לכל משחק יש יציאה לתפריט הראשי שלו, בד"כ ע"י לחיצה על כפתור "סטארט" ובחירה. על מנת לצאת ישר לתפריט של האקסבוקס אתה יכול ללחוץ על הכפתור האמצעי (זה שמדליק את השלט) ולחיצה על Y. (ה-360 יבקש אישור לצאת)

לגבי 2, עדכון תוכנה יכול לגרום לכך שיזהו את הצ'יפ ותקבל (סליחה "מישהו" יקבל) באן לכל החיים משירות לייב (לא תוכל להתחבר יותר לאינטרנט עם ה-360.)

הערה: אתה הולך על חבל דק מאוד פה עם השאלה על הצ'יפים. החלקתי את זה הפעם...

הרשמה