תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    שלום
    חזרתי יומיים שלא הייתי בבית, היינו אצל משפחה וטיילנו וישננו שם, זה ממש מקרה חד פעמי שיותר לא יקרה כל כך הרבה וזה גם בכלל לא משנה ורלוונטי!

אז יומיים ג'ימי לא היה בשטח ישר מחליפים אותו? אומרים שהוא לא משקיע

אני כל הזמן עושה מבחנים הנה רק שלשום עשיתי מבחן למישהו אני כל הזמן מסתכל ועושה מבחנים!
    ואני מעדכן את הרשימה, ותשאלו את PLEZ שלשום שזה היום לפני שהלכתי (אפילו לא ידעתי שאני אלך זה בא לי בהפתעה אז לא יכולתי להגיד לכם) עשיתי לו מבחן והוא לא עבר אז זימנתי אותו למבחן חוזר.

אני לא מפסיק להשקיע ואני כל הזמן על המוניות ובודק דברים ורושם באגים ובוחן אנשים, איך אפשר לאמר שאני לא משקיע? רק כי לא הייתי פה יומיים? גם לטיל עם המשפחה בחופש אסור?

אז כנראה ראיתם יענו שאין פעילות כי לא הייתי יומיים בבית אבל חוץ מזה אני בסדר גמור!

אז אני רוצה בבקשה את התפקיד שלי חזרה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    קודם כל, ביום האחרון שהייתי פה איתך, חפרת לי בצורה לא נורמלית, הרסת לי את המצב רוח, עשית לי כאב ראש, ורציתי לפרוש רק בגללך.

עכשיו זה לא קשור, כנראה לא התחברת מספיק, פה זה כבר לא החלטה שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    נכתב במקור על ידי SolitaryMan
    קודם כל, ביום האחרון שהייתי פה איתך, חפרת לי בצורה לא נורמלית, הרסת לי את המצב רוח, עשית לי כאב ראש, ורציתי לפרוש רק בגללך.

עכשיו זה לא קשור, כנראה לא התחברת מספיק, פה זה כבר לא החלטה שלי.
    מה???

פאשה אני לא מבין, מה זה עכשיו ??

על מה אתה מדבר, יענו אתה מנסה חופשי לדפוק לי את התפקיד כי אתה זה הלידר החדש??

אני לא יודע על מה אתה מדבר נשבע לך איזה חפרתי לך!?!?
    וכמו שאמרת גם אם זה נכון זה לא קשור אז למה אתה אומר את זה? כדי לדפוק אותי עוד יותר =|

והתחברתי מאודדדד מספיק מה קרה אני לא מבין?

יומיים לא היתי בבית העולם התהפך? ג'ימי לא משיקע?
    מה ציפיתם שאני אוותר על טיול בחופש עם חברים ומשפחה כדי לא להעדר יומיים מהפקשן של התחבורה הציבורית??

זו שערוריה, זה מעליב, זה מזלזל!

מה זה נתתם לי לחזור ולראות דיונים שיש לידר חדש ושג'ימי לא משקיע, לא טרחתם לתפוס אותי לדבר איתי או משהו כזה..!

אהה פאשה ועוד להגיד שרצית לפרוש בגללי???? בגללי??
    אתה לא מתבייש, הרי יומיים בכית שנמאס לך מאייל ושאתה שונא את אייל כי יש לו רק תלונות כלפיך ושאתה רוצה לפרוש מהאדמין ושיורידו אותך מהאדמין וכמה שאתה שונא את אייל הזה...
    ואני ככה מעודד אותך ואומר לך "פאשה אל תפרושש אוהבים אותך פאשה..",
    וככה אתה גומל לי? בשקרים? ובעגועל נפש שכזה?

וואלה פאשה יצאת נחש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    כמו שאמרתי אין לי בעיה שתקבל את הניהול.
    יובל אמר לי לנהל, לא שביקשתי ממנו או משהו.
    עם אייל השלמתי, אבל שנינו יודעים שחפרת לי בצורה לא נורמלית, והבאתי לעצמי קיקים מזה ששגעת אותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    עיר
    ג'ימי התקדמות לא הייתה אלה רק ירידה,לכן אנו מקווים שפשה יעשה את תפקידו טוב מאוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    נכתב במקור על ידי Glass
    ג'ימי התקדמות לא הייתה אלה רק ירידה,לכן אנו מקווים שפשה יעשה את תפקידו טוב מאוד.
    ירידה עלק...

אשמתי שבקושי יש ביקוש?

באים אליי יותר אנשים במשחק מבקשים לבוד אצלי אז אני אומר להם שילכו לפורום, כי ככה קופיה בעצמו אמר לי לעשות את זה רק דרך הפורום.

ובחיי שכל מי שהגיש מועמדות בדיון ששמתי, אם ראיתי שהוא בסדר לפי הטופס שהוא מילא, אז בחנתי אותו, אין אפחד שלא בחנתי אותו או שזלזלתי בו, היו רק 2 אנשים שכשלא הייתי בבית אתמול ושלשום הגישו מועמדות, אבל ראבק, לא הייתי בבית, ולא היה לי איך להודיע לכם כי אני עצמי ידעתי על זה רק בדקה ה90...

אז מה זו ההתעללות הזו? העפתם אותי כי לא הייתי יומיים בבית ולא הודעתי לכם?

חוץ מזה איזה ירידה??
    בזמן האחרון רק נוספו אנשים, ותבינו, השאיפה שלי היתה שיהיו 8 אנשים ואז אני אתחיל לעשות פעילויות ועניינים.
    היה לי עוד 3 אנשים להגיע ל8 נהגים!

כבר תכננתי לעשות טיולים עם האוטובוסים ופעילויות...
    אבל מה לעשות שאתם אוהבים לעשות הפתעות? =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    נכתב במקור על ידי SolitaryMan
    כמו שאמרתי אין לי בעיה שתקבל את הניהול.
    יובל אמר לי לנהל, לא שביקשתי ממנו או משהו.
    עם אייל השלמתי, אבל שנינו יודעים שחפרת לי בצורה לא נורמלית, והבאתי לעצמי קיקים מזה ששגעת אותי.
    הקטע של הקיקים זה היה הכל בצחוק, עובדה הבאת לעצמך קיקים, לא לי...
    יענו קלוט- אני דיברתי איתך בוונט צחקנו כזה ואז נתת לעצמך קיקים כמו איזה שרוט, אז עכשיו אתה משחק אותה רציני? ועוד מקצין את זה בצורה כזו שאתה אומר "רציתי לפרוש בגללך" "עשית לי כאב ראש", ואז אתה אומר שנתת לעצמך קיקים, ממי אתה עושה צחוק, ממני או מעצמך?
    שתף ב-Google+

הרשמה