תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    ללא ספק, הפעלולים בנשגבים הם אחד מהקטעים המגניבים בשיטה. אבל כשניסיתי לדמיין פעלולים לכלי הנשק השונים המוצגים, שמתי לב שיותר קל לחשוב על פעלולים לכלי נשק מסוימים, יחסית לאחרים. אם לנסות לתמצת את הקושי, עם כלי נשק מסוימים יש יותר מרחב תמרון לדמות, בעוד שאחרים מגבילים אותו (בגלל המשקל, הצורה, וכו'). אני מודע לכך שלכלי הנשק הכבדים יותר יש נזק המפצה על כך במידה מסויימת, אבל לדעתי המחסור בפעלולים פוגם בכיף.

ולשאלה: האם באמת קשה יותר למצוא פעלולים עבור כלי נשק מסוימים? ואם כן, אולי צריך לעשות הקלות בקריטריונים לפעלולים בכלי נשק אלו, בדומה לפעלולים חברתיים?
    שאלה: למה זומבים לא מוכנים לבוא לישראל?
    תשובה: בגלל בריחת המוחות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    הממ, הנשק היחיד שאני רואה בעיה לעשות איתו פעלולים זה נשקים לטווח רחוק. תוכל לתת דוגמאות יותר ספציפיות?

אם בכל זאת נראה לך שיש נשקים שיותר קשה לעשות איתם פעלולים, אז כן - תן לשחקן שמוצא משהו בונוס מיוחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    הנשקים היחידים שבאמת קשה לעשות איתם פעלולים כמו שאמר מי שמעלי הם כלי נשק לטווח רחוק, מה הבעיה לעשות עם חרבות כבדות? הדמויות שמשתמשות בחרבות כבדות הם בדרך כלל חזקות יותר מאשר הדמויות שמשתמשים בנשיקם כלים והן יכולות לעשות פעלולים גם עם חרבות כבדות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אתם מסתכלים על זה מזווית שגויה, הפעלול לא נובע מהנשק - כלומר, בוודאי שנשק כמו... מטה-שבע-חלקים הוא בעל אופציות מגניבות גבוהות - אלא מגופו של הנשגב, ומדמיונו של השחקן, אני רואה המון פעלולים שאפשר לעשות עם קשת, או עם פגיון, או עם דייקלהב דגול, זה רק תלוי בסיטאוציה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני מסכים לחלוטין עם נחל, עוד לא מצאתי נשק שלא הצלחתי לבצע איתו אינספור פעלולים. כמובן שתמיד יש פעם ראשונה ואולי פיספסתי משהו, אז תפרט ואז אני אוכל אולי לתת דוגמאות או משהו.

ולעניין השני, אני לא הייתי נותן בונוס מיוחד. לדעתי הפעלולים הם לא כמו כל מכניקה שאפשר להוריד ולהוסיף את רמת הקושי. כבר ממילא סוג הפעלול נקבע ע"י שיקול דעתך, ולדעתי אין מקום להתייחס אל כל פעלול בדרך שונה. בנוסף שחקנים לא צריכים פעלולים, כמובן שזה טוב ומגניב אבל הם לא חייבים אותם. פעלולים זה משהו שעושים כי אתה רוצה שההתקפה שלך תצא מגניבה. אם אתה עושה אותם רק בשביל בונוס יבש יש בעיה עם דרך החשיבה שלך.

בקשר לנשקי טווח, לרובים (האקדחים והרובי אש המוזרים) אין בכלל בעיה עם פעלולים. האמת שגם לקשת אין בעיה, פשוט צריך להשתמש בתוואי השטח ובתחושת הדמות באותו רגע.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    פעלול הוא גם לאו דווקא מעשה מגניב בפני עצמו - הוא יכול להיות גם תיאור מפורט ומעניין. בפעלול הבא אין שום דבר מיוחד מבחינת ירי החץ, ובכל זאת הייתי נותן עליו קוביה אחת לפחות:

"אני מרים את קשתי לעברו, ועוצם את שתי עיני. אני שומע רק את קול הרוח הלוחשת ואת החץ הנמתח על גבי המיתר, בעודי מחפש אחר השלווה הפנימית. כדי לפגוע עם החץ, צריך להיות החץ - ועד אשר אחזיק בו בדעתי ממש כמו בין שתי אצבעותי, אין זה משנה כמה מדויק אכוון. כאשר אני פוקח את עיני לאחר שתי פעימות לב, אחיזתי בקשת מתהדקת. בבטחון מוחלט אני מותח את החץ רק עוד מעט לאחור, ובעודי בוחן את המטרה בריכוז משחרר את הקליע שממריא אל האוויר וברכתי איתו."

הוא בסך הכל ירה חץ, אבל עשה את זה מגניב. זכרו שמטרתם של פעלולים היא לבדר, ועל כן הם לא חייבים להיות אך ורק פעלולים פיזיים. (כדאי לזכור את זה במיוחד כאשר מנסים לעשות פעלולים עם יכולות שאינן קרביות, כמובן).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    אני לא מאמין שקיים מישהו שחופר מספיק בשביל לעשות את זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני אישית גם לא הייתי נותן על זה פעלול, זה לא נשמע לי כל כך מעניין. לא נראה לי שהוא התאמץ וזה לא הגניב אותי משום בחינה. ננסק, אתה רחמן מדי.

עריכה: לא התכוונתי שתיאור מגניב שלא מתאר פעולה לא יכול להיות פעלול. אמרתי שמה שננסק כתב לא היה לדעתי מספיק מגניב בשביל פעלול. אני לא הייתי נותן עליו. לגבי הייקו, זה תלוי באופי הדמות. ללוחם סולארי ענק שלא מתעסק בכלל באומנות לא הייתי נותן על זה פעלול.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

כאן אתה טועה, תיאור מפורט ופיוטי שלאו דווקא מתאר םפעולה מאגניבה יכול להיות אחלה פעלול, כמובן שאם מישהו מתאר- רק ככה - מהר מאד זה יתחיל לעלות על העצבים...

אם מישהו היה מסגנן לי פעלול שאפשר להבין מה הוא עושה בו, בעזרת שיר הייקו הייתי נותן לו פעלול 2-3 על המקום (תלוי באיכות השיר)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הרשמה