תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    תראו מה הולך בפורום PS כל יומיים נפתחת תחרות חדשה, התחרות היחידה שהייתה פה הייתה כפילי MII וגם שם הפרס היה משחק PS2 (מה הקשר לפורום נינטנדו?), אני לא בא להגיד שלא עושים פה עבודה טובה, אתם עושים עבודה מצוינת, אבל הגיע הזן להכניס קצת חיים לפורום.

מה אתם אומרים?
    לא לנעול בבקשה.

שתף ב-Google+

הנושא
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני חושב שאולי זה בגלל חוסר התעניינות או משהו כזה בתחרויות הקודמות. מצד שני גם הפרסים לא היו ממש "מעניינים"...

בכל מקרה, אני מצודד איתך, צריכים עוד תחרויות! אי אפשר לתת לקהילת ה-Off topic (או כפי שהם קוראים לעצמם, קהילת הפלייסטיישן) לעשות 99% מכל התחרויות!
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה טיפשי לדעתי לעשות תחרויות, כי זה פורום. בפורום מדברים על דברים ודנים, לא יוצרים התעניינות מזויפת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    זה טיפשי לדעתי לעשות תחרויות, כי זה פורום. בפורום מדברים על דברים ודנים, לא יוצרים התעניינות מזויפת.
    אה??
    smoke me a kipper i'll be back for breakfast
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    תומך.
    אני חושב שלא צריכות להיות תחרויות בפורומים מעבר לטורנירים אונליין (בקונסולות שתומכות בזה לפחות ), הפורומים צריכים להיות מקום שבו דנים על משחקים, לא חממה של תחרויות "מי מצייר פרח הכי יפה" ות'רדים OT על משחקי נבחרת וחגי ישראל *שיעול* פורום PS *שיעול*.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב, אני שמח לדעת שאני לא מנהל הקהילה היחיד שחושב כך. אני מאמין שפורום יתפתח אם נטפח בו את הסיבה העיקרית לכך שמבקרים בו - יצירת דיונים מעניינים. בפורום PS זה הדבר היחיד שעושים, אני מניח כי זה הדבר היחיד שנשאר להם.

אבל, מדי פעם זה לא רע ליזום תחרות כזו, זה יהיה נחמד. הבעיה היא שמניסיון עבר תחרויות כאלה כלל לא זכו לתשומת לב רבה. אז זה נחמד ששניכם התעוררתם עכשיו, אבל זה לא מספיק. אני אנסה לדאוג לפרסים רלוונטיים לווי, ואני מקווה שהתמונה תהיה שונה באופן משמעותי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הרשמה