תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    היום סיימתי את המשחק MOH:A,ויש לי כמה דברים להגיד עליו,דבר ראשון EA GAMES ממש השקיעו במשחק אבלל ככול הנראה לי לא בנקודות שהם היו חייבים להשקיע.
    הגראפיקה במשחק היא אחת הטוהבות שנתלקתי בהם,הגראפיקה פשוט מדהימה ביותר,הכול מפורט ונראה ריאלסטי ביותר,הסביבה מפרוטת במיוחד.
    ה AI של האויבים היא גם טובה,המשחק עצמו נורא מאתגר,ונאצים יעשו לכם גהנום תאמינו לי.
    למרו זאת חבירכם לפלוגה לא עד כדי כך חכמים,היו לי מצבים שבהם הייתי נהרג בגלל חבריי לפלוגה וחלק מהמזן הם היו נדחפים לקו האש שלי. בנוסף לזה ישנו במשחק כריס פיזיקה של AGEIA שמוסיף לאלנט של הריאליזם במובן הטוב,כשאר תהרגו חייל אתם כול הזמן תראו משהו שונה,זאת אומרת הם לא עשו איזה פליי אוט לגופות ולחיילים,אם תירו בו ברגל אז זה יראה כיאלו החייל נופל באמת כיאלו ירו בו ברגל...ראש,בריים,ידיים וכך הלאה.זה אחד מהדברים שהם כן השקיעו בו.
    גם בנוסף לזה,מה שאהבתי במשחק שאתה יכול "לשפצ'ר" את השנקים,זאת א ת שלכול נשק ישנם 3 רמות של שיפצורים,כול פעם כשאתה יורה יותר טוב או עושה האד שוט אז הרמה שלך עולה ואז אתה מקבל שיפצור,כמו מטול רימונים,כוות,זמן טעינה של הנשק נהיה יותר מהר וכך הלאה,כול מי ששיחק בדמו יודע על מה אני מדבר...זה אחד הדברים שממש אהבתי במשחק.
    אבל לעומת זאת המשחק עצמו מאוד קצר וישנם כולו 6 שלבים במשחק,הייתי אומר 8-10 שעות של משחקיות וזה הכול...בנוסף לזה במשחק ישנם מצבים שבהם אתה מוצא את עצמך ואתה לא יודע מי יורה אלייך ומאיפה,ואתה פשוט רץ כמו איזה כבש שטעה בכיוון וסביבך כאוס מושלם,אבל כנראה זאת לפעמים האווירה של המשחק...ובול זאת המשחק עצמו די בסדר,אבל לא יותר מזה,מסולם 1 עד 10,הייתי מביא לו 8,אבל שמונה חלש מאוד...
    ובאל זאת חובבי סדרת MEDAL OF HONOR יהנו מהמשחק,אני די בטוח בזה,אני יודע שאני נהנתי.

נ-ב -- פעם ראשונה שאני כותב ביקורת,לא יודע אם אפשר לקרוא לזה בכלל ביקורת,פשוט אמרתי את דעתי על המשחק.תודה.
    A pint of sweat will save a gallon of blood.” -
    General George S.Patton
    כינוי ב COD4 -- Cannabis

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    תודה על הדעה,
    בסה"כ משחק מאכזב מאוד. כיפי, אבל חוזר על עצמו, קצר מאוד מאוד ויש עוד חסרונות - תוכלו לקרוא את הביקורת שלי (שלושה עמודים) על MoHA במגזין IGM בנובמבר.

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    מסכים לגמרי

הרשמה