תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    שלום,
    דפדפתי היום בין סוגי הפורומים השונים בויגיימס, ונתקלתי בפורום משחקים חינמיים (בתוך משחקי FUN).
    בחוקי הפורומים כתוב שאסור לספק Warez, ועם זאת אתם מספקים Warez בחופשיות!

http://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=103

נכון, אלה משחקים ישנים (משנת 1994 מלך האריות, ו1999 דום 1).
    אבל זה לא חוקי להציע אותם להורדה חינמית. יש חנויות שעדיין מוכרות את המשחקים.
    ורק כדי להיות בטוח, ביקרתי באתר הרשמי של דום, וראיתי שהם לא מציאים את המשחק דום 1, או 2 למכירה. אבל למכירה, כן.
    כלומר מה שאתם עושים זה עבירה על החוק.

אני לא בא להלשין עליכם או לפגוע בכם. אני רק מסוקרן. זה הכל.
    אני מקווה שלא תמחקו את הדיון הזה לצורכי צינזור אני מאוד מקווה שאין פה דיקטטורה...

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שלום,אני אולי לא המנהל בפורום עזרה אבל את העניין אני כבר מכיר....

זה לא נקרא WAREZ כל עוד יש הסכמה של האתר שמוכר את המשחק שויגיימס גם ייתנו אותו להורדה,סך הכל יש הרבה אתרים שמשתפים ביניהם פעולה או שיש הסכמה כלשהי הרי אתה נכנסת לויגיימס XTREME וזה בתשלום כך שזה כבר לא ווארז כי זו קהילה גדולה מאוד ואין לה אפילו צורך לעשות דברים לא חוקיים.. אז לפני שאתה מפרסם דברים פוגעים כדאי שתחשוב פעמיים ותבדוק את הנושא.

אני בהחלט מאמין שויגיימס לא תתן להורדה WAREZ כי אתר זה הוא אתר מאוד וותיק ויש לו הרבה אמינות.

יום טוב וסוכות שמח

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    פוגע? למה פוגע?
    אם קיבלת את הרושם שאני מנסה לפגוע בויגיימס, טעית.
    לא באתי במטרה של לפגוע.
    אני פשוט התעניינתי בעניין מאחר והחנויות עדיין מוכרות את המשחקים, ולא כתוב שום דבר באתרים ובפורומים שלהם שהם נותנים את המשחקים להורדה בחינם.

אם ויגיימס פנו וביקשו לתת הורדות בחינם של המשחקים האלה, ולא דמוים, אז בסדר גמור.
    אבל אם לא, זה נחשב לWarez...

מלבד זאת, האתרים האחרים היחדים שמצאתי שנותנים הורדות של משחקי נוסטלגיה כאלה, הם אתרי WAREZ. אם יש אתרים שנותנים הורדות של כאלה משחקים והם לא מספקים WAREZ בו זמנית, אשמח לקבל קישור להיווכח בעצמי.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    לדעתי זה די פוגע בויגיימס בגלל שויגיימס ידועה בזאת שהיא אתר חוקי וקהילה מצליחה ואין לה שום צורך לפרסם ווארז...

הרבה אתרים עושים הסכמים עם החברות שהם יפרסמו את המשחקים שלהם והחברה שייצרה את המשחק מקבלת על זה כסף...ככה זה גם בSTEAM.

STEAM משלמת כסף כדי למכור את המשחק שלהם בSTEAM ואז STEAM מוכרת את המשחק ביותר כסף וכך היא מרוויחה.
    וכנראה לויגיימס אין אינטרסים כאלה של לעשות יותר כסף והנה אתה מקבל את המשחק כחינמי...

ובכלל אם ויגיימס הייתה מפרסמת ווארז אז אתה חושב שחברות המשחקים היו מסכימות לויגיימס למכור את המשחקים שלהם בחנות החדשה שלהם?

מקווה שעזרתי

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    זאת הנקודה שלי...
    אם ויגיימס שמו את המשחקים האלה להורדה, אז יש להם הסדר.
    הייתי רוצה לשמוע על ההסדר הזה. ואני בטוח שהוא לא פירסום כי לא מצאתי אף קישור לאתרים של החברות של המשחקים.

בקשר לSTEAM, הרבה חברות משחקים מלשמות ל STEAM כדי שימכרו את המשחק שלהם (פירסום והפצה יותר טובים מחברות אחרות, התקנת שרתים, הגנות, ועוד...).

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    את ההסדר לא תוכל כמובן לשמוע ממני כי אני לא מעורב בזה...
    אני אכן מנהל אבל לא ממש קשור לעניין של המשחקים וההורדות.

אבל במקרה של קונטר סטרייק אז STEAM שלמו ליוצרי קונטר בשביל לפרסם את STEAM ואפילו אם היום אתה תשמע את STEAM אז הדבר הראשון אתה תשמע איתו זה גם קונטר סטרייק.
    אם לא קונטר אז סטים היו בתחתית בגלל זה STEAM עשו את הצעד הנכון בזה ששיתפו את קונטר בתוכנה שלהם...

ואת ההסדר תוכל לשמוע רק מויגיימס.

ואני בטוח שלא משנה איזה צעד ויגיימס עשתה היא תמיד נשארה ותישאר חוקית ומצליחה כמו היום.

אני מאחל לויגיימס,ליוצריה וכתביה(וכמובן מנהליה ) עד 120 שנה.

ו-POTATO לצערי מעכשיו אני לא אוכל לעזור לך כי את מה שאני ידעתי אני תרמתי והשאר זה בידיים של האנשים בדרגה הגבוהה יותר בויגיימס.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    תודה בכל זאת
    אני אמתין לתשובה מהמנהלים. אי אפשר להרגיע את סקרנותי...

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שלום,

לפני זמן לא רב, כן העלנו משחקים ישנים מאוד, אך לאחרונה מגמה זו השתנתה ואנו לא מעלים משחק שיש ספק כלשהו בנוגע לחוקיות. אנחנו כמובן גם לא מעודדים שיח בין גולשים על נושאים מסוג אלה.

עקב המאגר הענק, יתכן שפספסנו משחק זה או אחר, ונפעל להורדת המשחקים הבעייתיים כבר בימים הקרובים. אני מתפלא שיש משחקים כאלה באוויר, לאחר שניקינו את כל המאגר שלנו לפני כשבועיים.

אנו פונים וקוראים לגולשים של האתר לעזור לנו במאמצעים לשמור על Vgames הכי נקייה שבעולם.

תודה ושיהיה חג שמח,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הרשמה