תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    השמועות מהלכות בבריאה, ועולם אומנויות הלחימה כמרקחה! מכל קצוות הבריאה אמני לחימה נוהרים לאי המבורך.
    הסיבה – המאסטרים פה-רה-ני ו פאי-טצקי-טי , הידועים גם כ"נמר לבן" ו"דרקון ירוק" מחפשים תלמיד חדש. כדי לקבוע מי ראוי, הם הכריזו על תחרות "פריחת הלוטוס".
    במשך חודש ויום הם יתנו לכל מועמד להציג את הסגנון היחודי לו בפניהם. בתום תקופה זו יבחר מנצח, איתו יחלקו המאסטרים הדגולים חלק מסודות הבריאה.

פורום הפונדק מכריז בזאת על תחרות כתיבת אמנויות לחימה לנשגבים.
    פרטים נוספיק ניתן למצוא בקישור
    http://forums.pundak.co.il/viewtopic.php?p=335906

והפרס : ספר הנשגבים Scrolls of the Monk , או ספר נשגבים אחר בעלות זהה.
    התחרות בשיתוף פעולה עם פריק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    מגניב ביותר, יש סיכוי שאני ארשם לפונדק רק בשביל להשתתף.
    הכנתי כמה עצי אומנויות לחימה אבל אף פעם לא דאגתי שהם יהיו מאוד מאוזנים (יותר היה חשוב לי שהם יהיו מגניבים). כמובן שהם לא היו לא מאוזנים בצורה גלויה. אך מסטרים של מכניקה יוכלו לנצל אותם טוב מדי. בגלל שלא קניתי ספר אומנויות לחימה אין לי כמעט למה להשוות. יש איזה מאגר מידע באינטרנט? אני מנחש שהוא יהיה באנגלית, אבל זה בסדר.

נ.ב. יש סיכוי להתחרות עם אומנויות הלחימה הללו באמת, טוב לא באמת אבל כמשחק של תחרות בין נשגבים. משהו בביגור הקרוב אולי שמפתחי האומנויות ילחמו אחד עם השני בקרב שלא יבייש גם את השמש הבלתי מנוצח בעצמו.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    נ.ב. יש סיכוי להתחרות עם אומנויות הלחימה הללו באמת, טוב לא באמת אבל כמשחק של תחרות בין נשגבים. משהו בביגור הקרוב אולי שמפתחי האומנויות ילחמו אחד עם השני בקרב שלא יבייש גם את השמש הבלתי מנוצח בעצמו.
    נשמע מגניב. הבעיה היחידה היא שהמתחרים יוכלו לקרוא מראש את הסגנונות של האחרים ולהתכונן במיוחד (יש עוד בעיה, והיא שאני לא יהיה בביגור, אבל זאת כבר בעיה שלי).
    בכל מקרה, אם תהיה תחרות ואני ישתתף בה, תתכוננו להתאהב ביריבכם! מוהאאאאה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זה אתה? לא היה לי מושג.
    אתם מוזמנים גם להגיב לסגנון המגדל המסתחרר (שכנראה שינה את שמו למגדל הצומח) שלי, אולי אני אפרסם אותו כאן כשהוא יהיה יותר שלם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    גם יל יש אחד! ייי!!! אומנות הקרח הנשגבת.
    אתם מוזמנים להגיב שם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    ממש לא נעים לי להגיד לך את זה פה בפורום (בדר"כ אני מעליב רק במסנג'ר או משהו כזה) אבל היא פשוט ממש ממש ממש לא מתאימה... יענו, צריך לבנות אותה ממש מההתחלה, ואולי עדיף גם לשנות את הקונספט הכללי... כלומר, במו"ד יש 'קסם קסם קסם פחות' ואז כמה דרגים מעל יש את 'קסם קסם קסם' ואז כמה דרגים מעל יש 'קסם קסם קסם דגול'. זה לא הולך ככה בנשגבים...
    שתף ב-Google+

הרשמה