תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    בלעדי, כל הזכויות שמורות ל-WaKonG ╜©

המשחק:

הזמנתי אותו בהזמנה מוקדמת, כדי לשים את ידי על עותק הכדורגל של EA שכרגע אמור להיות המעניין ביותר, במיוחד בשביל ה-Wii. האם EA הצליחה לשפר משמעותית את המשחקיות במיוחד עם יכולות ה-Wii?

הביקורת:

משחקיות:

וואלה.
    דבר ראשון, אני ממליץ לכל אחד לעשות את הטוטוריאל, או במילים של המשחק, אקדמיית הכדורגל.
    ברגע שהתחלתי את הטוטוריאל, הדבר הראשון שלומדים הוא בעיטה. איך בועטים? מניפים בצורה מסוימת את השלט, שדווקא מתאימה לצורת בעיטה אמיתית, ודווקא מאוד נוחה.
    מסירות מדויקות דווקא מאוד נחמדות, אתה מניף את השלט לכיוון וזה מכוון לשחקן וכו'...
    עכשיו הגיע רגע המשחק שכל כך רציתי, האם EA עברה את המבחן?
    אוקיי, אני כחלקי כשחקן ממוצע בכדורגל של PES, ושחקן טוב (בערך) של FIFA, היריב (CPU) עשה לי שני גולים, די בקלות למען האמת, ואני, אפילו לא הצלחתי להגיע לאזור הבעיטה.
    יכול להיות שאו שאני גרוע מאוד, וההגנה שלי דפוקה, או שיותר מידי קל לעשות גולים, אבל זה לא נכון, כי אחרת, למה אני לא עשיתי?
    השליטה בשלט נוחה במקרים מסוימים, ולפעמים לא. צריך להתאמן כדי להיות PRO במשחק, שלא כמו במשחק כדורגל אחר, עם ג'ויסטיק וכדומה.
    הצילום של המשחק השתנה, במקום כשהמגרש הוא לרוחב, המגרש הוא לאורך, וזה מראה את הצורות הגיאוניות של השלט.
    וכמובן שיש גם מיניגיימס!!!
    והמדריך היומי שלנו למיני גיימס לכל המשפחה, הוא בכבודו ובעצמו, רונאלדיניו!
    המיני גיימס פשוט גאוני, המשחקיות שלו מושלמת, והוא בעצם שלושה מיני גיימס לכל המשפחה, שבאמת מתאימים.
    השלב האהוב עליי, כדורגל השולחן!
    אתם מחזיקים את השלט ישר, ופשוט מסובבים את הצדדים שלו, ומזיזים אותו כמו חיילים בכדורגל שולחן, ואתה יכול לשחק גם עם הנונצ'אק וגם בלי, ואתה יכול לצרף עד ארבעה שחקנים.
    במצב השני הוא בעיטות לשער כשרונאלדיניו השוער, ואתה צריך להשיג נקודות בפגיעה למטרות, כשרונלדיניו מנסה לעצור אותך.
    השלב השלישי הוא הג'אגלינג המפורסם של הכדורגל, ואתה צריך לעשות מלא תנועות ולחצנים כדי להמשיך בתרגילים, וזהו משחק שמאוד מומלץ לשחק עם החבר'ה.
    ובקשר לכל המשחק עצמו, אני מודה...
    EA עשו את זה!

גרפיקה:

באמת חייבים להזכיר?
    הגרפיקה של ה-FIFA 08 לווי מדימה ביותר, ולא מרגישים שהגרפיקה ירודה (שזה מה שחושבים כל הסוניפאנים שרוצים רק גרפיקה P, הגרפיקה ממש יפה, סרטוני מעבר מאוד יפים, והבגדים של השחקנים ממש נראים אמיתי (הפנים לא, אבל אף פעם הם לא ייראו לגמריי זהים).
    כל אחד כבר יודע, ש-EA אף פעם לא מאכזבת את שחקניה בגרפיקת המשחקים שלה. קודם כל BFME המפורסם למחשב, Godfather ועוד... ואני אוהב להודות...
    EA עשו את זה (שוב...)!

סאונד:

על זה לא נדון כל כך הרבה, הסאונד הוא הקריין שכל שנה מדבב ב-FIFA את המשחקים ואת הכל, רק שהוא גם מדבב בשבילנו את הטוטוריאל! D:
    השירים המתנגנים בסדר, הם לפעמים נשמעים כאילו הם חוזרים על עצמם, בגלל הז'אנר של הסגנון, אבל זה לא נכון. הייתי אומר על הסאונד שהוא בסדר, אך יש מה לשפר.

מולטיפלייר אונליין:

כן, יש משחק אונליין ל-FIFA 08, ובמיוחד זה מעניין כשיש זאת לווי!
    המשחק כבר אינו משתמש בשירות החינם והנוח לשימוש, ה-Nintendo WFC, אלא ב-EA Online המסורבל. לפני הכל, אתה חייב להירשם, לרשום את כל פרטיך האישיים כמובן, ואז להתחבר.
    מכיוון שאני לא עומד עכשיו להירשם וסתם להסתבך עם המולטיפלייר אונליין של EA, החלטתי לא להיכנס למוד הזה, ולדלג עליו.

ערך עצמי:

שחקני הכדורגל באמת יחשבו על האתגר הגדול מכולם, האתגר האמיתי, להיות PRO במשחק הפיפ"א שככל הנראה יהיה הקשה ביותר מבין השאר, ל-Wii.
    המשפחה תהיה מאוד מרוצה מהמיניגיימס הכל כך מתוקים וגאוניים עם המדריך היומי שלנו, רונאלדיניו,
    וגם הילדים גם ירצו לשחק כדורגל במצב אמיתי.
    אני מאוד התקשרתי למשחק הזה, ואני מרגיש שאני חייב להיות הטוב ביותר בו, וזה מה שמוכיח ש-EA הצליחו להעלות דרגה, ואולי בקורב הם יסלקו את PES האגדי הצידה, וישליכו אותו לפח.

ציונים:

משחקיות - 9
    גרפיקה - 10
    סאונד - 7
    מולטיפלייר אונליין - אין ציון.
    ערך עצמי - 9
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    אחלה של סיקור אחי תודה רבה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    הוא כבר יצא???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    יצא כבר באירופאי....

אגב אפשר לשנות את זווית המשחק בהגדרות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    זה נכון, אבל בשביל שהבעיטות יהיו אמיתיות בשביל התנועה, עדיף את התנועה שהיא ברירת מחדל.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    הייתי שמח אם היו יותר תגובות, בכל זאת, השקעה בלעדית לויגיימס...
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    תודה חח אהבתי את הביטוי "הזמנה מוקדמת".

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    אפשר לשחק במשחק גם אם שלט גיימקיוב או קלאסי?

או בכל דרך שהיא בלי החיישנים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    תודה חח אהבתי את הביטוי "הזמנה מוקדמת".
    אתה בכל זאת צריך לחכות ב-queue.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי ADi
    אתה בכל זאת צריך לחכות ב-queue.
    הוצאת לי את המילים מהפה.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    אני חושב לקנות את המשחק ויש לי כמה שאלות:
    א- איפה אתה קנית את המשחק?
    ב- לגבי צורת השליטה, איך אתה בועט? אני לא מתכוון לבעיטות חופשיות אלא למצבים לדוגמא של אחד על אחד מול השוער, האם יש כפתור שבועט או שעושים תנועה מיוחדת עם הויי-מוט? אותה שאלה לגבי המסירות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    הוא הוריד אותו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אולי כדאי לעשות רשימה של אנשים שכן קונים משחקים ואם יש להם אירופי או אמריקאי . זאת בטח תהיה רשימה די קצרה אבל לפחות זה יחסוך את השאלות "מאיפה קנית" לאנשים הלא נכונים.

בכל מקרה בגלל שאין שום דבר על מולטיפליר זה חסר. אני לא משוגע כדורגל וחושב שמוטיפלייר מעלה את כדאיות הקניה של המשחק. לפי מה שראיתי בסרטונים זה נראה משחק די טוב . בטוח יותר טוב מ mario strikers .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    סיקור נחמד (ומושקע) ביותר אבל שני דברים חשוב לי להעיר.
    1. לא יודע למה רשמת שהתקשית במשחק , בלי הטוטוריאל שיחקתי ליגות שלמות (על הרמה הרגילה ככל הנראה זאת הסיבה...) וניצחתי כמעט ללא בעיה (חוץ ממשחק מול ביירן :> ) לקחתי את ליברפול..., המשחק נראה לי פשוט מדי , אבל זה מה שמגניב בו , (אחרי שאני אעשה את ה TUTORIAL בטח אני אלמד יותר ).
    2. האונליין זה הדבר ! במשחק הזה לפי דעתי.הקטע של ההרשמה הוא שטויות (אני רשום כבר בגלל BATTLEFIELD ב PC אז נחסך ממני קצת , רק שם משתמש וסיסמא) .
    לצערי , החיבור המדהים שלנו לאירופה מהווה בעיה (כמו ב MARIO STRIKERS) , לפחות אצלי (012 יימח שמם) . לכן נצטרך להתארגן כל האנשים שיש להם אתזה בארץ ולשחק בינינו ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    קניתי את המשחק מחו"ל, והוא הגיע.
    והטוטוריאל נזקק בגלל השליטה.
    כדי לבעוט צריך להרים את השלט מעלה.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

איך קנית וקיבלת את המשחק חודש לפני שהוא יצא?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    אחלה ביקורת כל הכבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    נכתב במקור על ידי [email protected]
    איך קנית וקיבלת את המשחק חודש לפני שהוא יצא?!
    קיבלתי כמה שעות לפני שיצא, ודרך אגב, הוא יצא ב-PAL קודם. <_<
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הוא כבר יצא? גם בארץ (אם הוא יצא)?
    שתף ב-Google+

הרשמה